Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65251) forceberg válasza itouchfan (#65250) üzenetére


forceberg
veterán

Volt a kapu mögött lent egy barom, aki hangulatot akart csinálni, na az mindenkit idegesített...
0-0-nál a szőröstalpúaknak volt 3 nagy helyzetük, így makk is volt ebben a 2-0-ban.
A teltházas meccseken mindig jó a hangulat, ezt csak a vénaszkenner ellenesek tagadják úgyis, de mint látszik, nélkülük is van élet a stadionban...
DVTK-DVSC a két következő hazai meccs, sztem mindkettőn lesznek legalább 10-12ezren.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#65252) itouchfan válasza forceberg (#65251) üzenetére


itouchfan
senior tag

Persze, meg szvsz úgyis lemorzsolódnak a tüntetőcsoportokról egyre többen majd az idő múlásával, és megcsinálják a kártyájukat és szkennelnek. Jó lesz ez. Ha jó a csapat, mennek a szurkolók is.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#65253) pohár


pohár
félisten

ezigen

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#65254) Napfénysüti válasza pohár (#65253) üzenetére

Ez aztán szép támadás volt parádés befejezéssel. :R

Més que un club!

(#65255) Enzolord válasza pohár (#65253) üzenetére


Enzolord
addikt

:R :R :R

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#65256) Tibiajax válasza pohár (#65253) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Süti kiszedte volna..
:)

(#65257) Napfénysüti válasza Tibiajax (#65256) üzenetére

Ezt nagyon jól erőből eltalálta a srác szerintem nem igazán lehetett volna védeni.
Tegnap meccsre se mentem, inkább tekertem egész nap a jó időben. :DDD

Més que un club!

(#65258) itouchfan válasza Napfénysüti (#65257) üzenetére


itouchfan
senior tag

A Mennyei megyei :DD

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#65259) B0V9B


B0V9B
tag

Közben a Chelsea U19-es csapata megnyerte az ifi BL-t, 85%-ban angol játékosokkal felállva, valamint az elmúlt 3 és az idei évben is döntőbe jutottak az ifi FA Kupában. Eddig 2 győzelem, egy második hely. Azt hiszem Mou-nak itt az ideje jövőre bedobnia egy két fiatalt lassan a nagy csapatban is. Lesz miből válogatnia.

[ Szerkesztve ]

(#65260) tigomigocika válasza B0V9B (#65259) üzenetére


tigomigocika
senior tag

Így legyen!
Az az érzésem valami elindult az utánpótlás képzésnél ami nagyon jó a jövő angol válogatott szempontjából :P

XBOX LIVE: rolandinho007

(#65261) B0V9B válasza tigomigocika (#65260) üzenetére


B0V9B
tag

Szerintem Chalobah, Solanke, McEachran, Isiah Brown, Bamford vagy Loftus-Cheek nevével 1-2 szezonon belül megbarátkozhatnak a PL szurkolók. Még ha nem is a Chelsea-ben (még), de legalább valamelyik középcsapatban. Szerintem most Angliában jelenleg a Chelseanek és a Southamptonnak van a legjobb akadémiája.

[ Szerkesztve ]

(#65262) #84221696 válasza tigomigocika (#65260) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ugyan ezt látom a hazai utánpótlás kézésnél is! :DDD

(#65263) szab.tam válasza #84221696 (#65262) üzenetére


szab.tam
nagyúr

az a problémám, hogy annyira utálom már a közhelyes, 3.60 legyen az ára a kenyérnek szintű, közhelyes dumákat.

és legtöbbször ráadásul olyanok teszik, aki még véletlenül sem próbálják meg követni, hogy mik is történnek.
én tényleg megértem, ha a külföldi sztárok zacsián egy szőrkezdemény előbb kiserken a vártál, és azt próbálják egyesek a fogukkal gyengéden, humán epilátorként elkapni.
tényleg.
tök jó dolog.
irgykedem, én mindig lekések róluk, megelőztök.

magyar utánpótás.

gáz volt, gáz van, gáz lesz.
de akkor is annyi próbálkozás régen nem volt, mint mostanában.

kp-ok létesültek, próbálják az őskövületi gyökér g*iket lerángatni a kondér széléről.
olyan mélyen bele van ágyazódva a sz* a témában, hogy megújítani nagyon nehéz.
ez nem egy egyszerű folyamat.

***
***

na, befejezem.
csak mindig idegesít, ha külföldi sztárok reklámszatyrainak bőrápolói, (segítek: zacsi-nyali), jönnek a magyar helyzet fikázásával..)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#65264) #84221696 válasza szab.tam (#65263) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nagyrészt osztom a nézeted, egyet is értek veled sok dologban.

De.

Nekem a magyar utánpótlás képzésről az állami pénzek kitalicskázása jut az eszembe mindig. Lehet, alaptalanul.

Néhány kérdés: 10 éve megy a Bozsik program meg a Puskás akadémiák meg az isten se tudja még mik, 10 év alatt felcseperedtek világmegváltó tehetségeink, vagy pont ott tartunk, mint ezek a programok előtt?
Dárdai miért a vén f.sz Gerát stb. hívja be a válogatottba és nem a fiatalokra épít?
A mennyeiben szereplő klubok miért nem az utánpótlásra támaszkodnak a sok gyökér kétballábas idegenlégiós helyett?

(#65265) szab.tam válasza #84221696 (#65264) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"A mennyeiben szereplő klubok miért nem az utánpótlásra támaszkodnak a sok gyökér kétballábas idegenlégiós helyett?"

ezt konkrétan kívülről senki sem érti.
(a közgizdászokat kivéve.)
mert ha berakják a fiatalokat, akkor rögtőn gólt lőnek, mint az elmúlt fordulóban is.
17-18 éves kiscsákók...
így passz. :(( :(((

volt olyan, (igen trének tűnő), magyarázat, hogy a magyar focisták többet kérnek, mint a sokkal jobb képességű külföldiek.

*****

most ugrott be emlékként hajnal tamás 1. mb1-es, (akkor nb1-es?), meccse.
tv közvetítés, sokadik perc, üllői út, csereként állt be.
16 évesen! (erre emlékszem, a szpíker meg is említette.)
bejött, kicselezett rögtön pár embert, és (asszem) rálőtt a kapura.
nem lett gól.
de aki látta, mindenki tudta, hogy jó focista lehet belőle...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#65266) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Ne már Bale, itt a lehetőség hogy visszafogadjanak a szívükbe a szurkolók egy pár napig. Az Istenért, lődd már be.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#65267) Dinter


Dinter
addikt

Ez hihetetlen.. Bale akárhányszor viszi 1v1 mindig belelövi a kapusba..

(#65268) szami777 válasza Dinter (#65267) üzenetére


szami777
addikt

Jó kis parázs meccset jatszanak Madridban.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#65269) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

"Szokásos beállás. Lesz-e szokásos gól is?" :DDD Utoljára a Bayern ellen, már eldőlt meccsen lőtt szabigólt, azt is azért, mert egyszer másképpen lőtte.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#65270) B0V9B


B0V9B
tag

Most komolyan... Ronaldo lenyúlta ennek a kommentátornak a nőjét vagy miért pikkel ennyire rá? Vagy ezt csak én vettem észre?

(#65271) venember83


venember83
nagyúr

Arturo, az ilyeneket két-másfél éve te simán bevágtad. :(

(#65272) szami777


szami777
addikt

Ez az Oblak nem semmi miket véd. :Y

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#65273) L_YKing


L_YKing
addikt

Megnemadott tizi...
Grat ennek a mocsok bironak :C

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#65274) #84221696 válasza L_YKing (#65273) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ilyen meccsre számítottam! :DDD üsd, vágd, nem anyád! :DDD

(#65275) B0V9B


B0V9B
tag

Kajak le kellett lőnöm a hangot, annyira nyal az Atléticónak ez a gay commentátor. Mikor élem már meg hogy le tudok ülni úgy megnézni egy meccset hogy semerre se húz a szíve a kommentátornak?

(#65276) szab.tam: Private Spice

(#65277) barca0519951: Szerintem holnap lesz egy időpontod a fülészeten :DDD

[ Szerkesztve ]

(#65276) szab.tam válasza B0V9B (#65275) üzenetére


szab.tam
nagyúr

melyik adót nézed?

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#65277) L_YKing válasza szab.tam (#65276) üzenetére


L_YKing
addikt

Szerintem streamet nez mert ez a Kommentator biza Realos :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#65278) NyxNyxNyx válasza L_YKing (#65277) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szerintem csak simán túloz mindenben. "Milyen jó lövés volt ez is" "elképesztő mekkorát rúgott"
hype hype hype

mandzsukics te rohadt patkány

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#65279) BenHans


BenHans
addikt

Én a Real-nak szurkolok de ez egy vicc. 2 Real piros maradt el és 1 Atleti.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#65280) #84221696


#84221696
törölt tag

Ezek aztán verik egymást rendesen. Keményebb, mint egy K1! :DDD

(#65281) NyxNyxNyx válasza BenHans (#65279) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Te miről beszélsz? Ő tartotta oda végig a kezét, már rég kifele kellett volna fújni mire Carvajal csinált valamit. Aztán meg ugrott egyet a bunkója.
látom szerkesztettél

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#65282) szab.tam válasza L_YKing (#65277) üzenetére


szab.tam
nagyúr

legalábbis az 1. fi-ben dt ment a margitra.
(én pedig köztudottan egyformán utálom az összes mediterrán bandát, így elfogultsággal nem lehet vádolni...)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#65283) BenHans válasza NyxNyxNyx (#65281) üzenetére


BenHans
addikt

Igen, pont jött a visszajátszás... De azért nem lennék Mandzukic helyében mert kapott már párat amiért joggal lehet pipa...

Áhh, full idegből játszanak. :W

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#65284) venember83


venember83
nagyúr

Matri ismét bizonyíthat a BL-ben! A séró természetesen profihoz méltó!

(#65285) #84221696


#84221696
törölt tag

Torres kérjen elnézést, hogy feltartották! :DDD

(#65286) B0V9B


B0V9B
tag

Leszorított kéz, azt mondja meg kellett volna adni. :DDD Új szabály, holnaptól csak az focizhat akinek nincs keze.
Már már poénba megy át hogy mennyire hiányos az ismerete a foci legalapabb szabályairól is. Ezek fogják adni jövőre az összes bl meccset...
Tény, hogy ritkán látni ilyen gyenge bírót BL mérkőzést vezetni, de még ezt is felül tudta múlni ez az ember. "sportközvetítés" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#65287) #84221696 válasza B0V9B (#65286) üzenetére


#84221696
törölt tag

Szerintem simán hasba lőtte ladbával. Esetleg felpattanhatott rá, de ez akkor sem volt tizi.

(#65288) BenHans válasza B0V9B (#65286) üzenetére


BenHans
addikt

Én csak annyit kérdeztem hogy mégis hova tegye a kezét? Dugja a seggébe, és élvezze ahogy mellkaskompressziót végeznek rajta labdával? :W

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#65289) B0V9B


B0V9B
tag

Remélem következő meccsre megszerzik azt a tolmács Milfet aki az FTC-Chelsea meccs után nyomatott egy magasröptű, szakmailag brilliáns beszélgetést Mouval. :D

(#65290) szab.tam válasza B0V9B (#65286) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"Új szabály, holnaptól csak az focizhat akinek nincs keze"

ez jó 5let.
mint a ploiestiből jött import koldusok.

jobban fognak keresni, mert nincs kezük.
nem lehet nekik sárgát adni, így eltiltva sem lesznek.
a spori is megsajnálja őket.

- spori! visszarántottak! elszakadt a mezem!!! nem lát???!!!
- mivel? nincs is keze? és igen. nem látok. csak mivel jogász végzettségem van, a vakok intézetébe járok naponta, és valaki félreértette, hogy bíró vagyok, kiállított egy játékvezetői engedélyt. ennyi. és ha nem akar akar idő előtt az öltözőbe menni, kérem békéljen meg a helyzettel, és focizzon tovább, csak kicsit vegyen vissza....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#65291) B0V9B válasza szab.tam (#65290) üzenetére


B0V9B
tag

:DDD :DDD Könyöklés sem lenne pl. Jah és megelőzendő a sok reklamálást, varrják össze a játékosok száját. Nem lennének 8 meccses eltiltások negrózások miatt. :)

(#65292) L_YKing válasza szab.tam (#65290) üzenetére


L_YKing
addikt

de rossz :DDD :DDD
visszarántott :DDD :DDD nagyon morbid

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#65293) forceberg válasza BenHans (#65283) üzenetére


forceberg
veterán

Ez a birói brigád megint katasztrófa volt. Ha 3-4 bíró van, aki képes ezeken a meccseken "normálisan", azaz csak néhány dolgot elnézve, de pl. lapokat következetesen osztva vezetni, miért nyomják a többit?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#65294) L_YKing


L_YKing
addikt

Tibi bacsit eleri valaki?
Mert ha tovabbmegy a Juve akkor ugye jon az arckep ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#65295) nextman


nextman
aktív tag

Lehet Klopp elhagyja a BVB-t...

(#65296) Tibiajax válasza L_YKing (#65294) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szokásos?..

(#65297) venember83 válasza Tibiajax (#65296) üzenetére


venember83
nagyúr

1-0. A Monaco ellen jobb eredményre nemigen lehetett számítani. Remélhetőleg a hercegségi meccs érdekesebb lesz.

(#65298) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#65299) L_YKing válasza Tibiajax (#65296) üzenetére


L_YKing
addikt

Jaja... :(

Real meccs meg jo kemeny volt :D
Kar, hogy nem volt nagyobb bunyo :DDD

7600GS: szep volt gyors volt de amit a vedo csinalt 1000x jobb volt es tobbet ert :)

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#65300) #84221696 válasza L_YKing (#65299) üzenetére


#84221696
törölt tag

Erre számítottunk! :)
Real az első félidőben elintézhette volna az egész oda- és visszavágót.
Az atletico meg csak az utolsó negyed órában mutatott valamit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.