Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65051) szami777 válasza KisTücsök (#65050) üzenetére


szami777
addikt

Lesz egy Chelsea- MU, és egy Arsenal- Chelsea a következő hetekben, ezeken nem szabadna kikapni.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#65052) #16514048


#16514048
törölt tag

2-1. :((( Remélem már kihúzza a végéig a Palace.

(#65053) pohár válasza #16514048 (#65052) üzenetére


pohár
félisten

nananannaaaaa

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#65054) #16514048 válasza pohár (#65053) üzenetére


#16514048
törölt tag

Meg is van. :C Vasárnap United-City, jó lenne ellenük nyerni és lerázni őket egy kicsit.

(#65055) szab.tam válasza #16514048 (#65054) üzenetére


szab.tam
nagyúr

0:0

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#65056) B0V9B


B0V9B
tag

De jó lenne ha az összefüggéstelenül, mohó módon vásároló külföldiekre építő City lemaradna a BL-ről. Tudom hogy nagy köcsögség valami ellen szurkolni de ez akkor is remek lenne. Mindegy hogy ki, a Spurs, a Liverpool vagy a Southampton, csak valahogy előzze be őket. Csak én vagyok ennyire gonosz? :DDD

(#65057) pohár válasza B0V9B (#65056) üzenetére


pohár
félisten

összefüggéstelenül? hát ezt éppen nem mondanám, a csapat magja 2010-11 óta megvan (Silva - Touré - Milner - Dzeko - Kolarov - Agüero - Nasri - Clichy), szóval ezt mindennek lehet nevezni, de összefüggéstelenségnek nem igazán...
bár a védelemmel már tényleg kezdeni kéne valamit, Demichelis nagyon kilók, Kompany is egyre többet kezd hibázni, vagy öregszik, vagy csak fejben nincs valami rendben

az meg, hogy külföldiekre épít egy csapat, különösképpen sosem zavart, biztos nem fogja egy csapat sem feltölteni a kezdő 11-ét az akadémiájáról egyről a kettőre zöldfülőekkel, olyan meg biztos nem fordul elő, hogy posztra nincs/drága/nem eladó/nem akar menni...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#65058) cyberkind válasza pohár (#65057) üzenetére


cyberkind
félisten

De azért jó lenne ha nem lennének a BL-ben, és ha a PSG-hez nézzük, akkor összefüggéstelenül igazolnak, érdekes, ott sikerült valamit összehozni.

Paranormal Cocktivity

(#65059) pohár


pohár
félisten

ilyeneknek kéne beszabadulni a focipályákra, nem olyan lomháknak, mint eddig :D

cyberkind... mivel lenne jobb? :F
PSG-ben van egy igen fajsúlyos csatár, alá be tudnak dolgozni szépen a többiek, City-nél meg max Dzeko az "ütközőcsatár", Agüerot a magasabb védők leterítik igen hamar, de Touré formahanyatlása a tavalyi évhez képest igen látványos, tavaly szinte szárnyalt, most meg teng-leng, nem tudom mi van vele, de elmúlhatna már :(

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#65060) B0V9B válasza pohár (#65057) üzenetére


B0V9B
tag

Akkor az milyen okosan felépített stratégia, hogy egy olyan csapat amely meccsei 80%-ában 4-2-3-1-et játszik (ma 4-4-2 volt, le is pofozták őket), 4 top csatárt foglalkoztat top gázsiért? Az hogy vesznek egy Mangalát 33 millióért, és kispadoztatják egy kutyaütő Demichelis mögött? A Chelsea is dúskál a pénzben, mégis úgy érzi az ember hogy ott jobban próbálnak valami féle tendenciát követni, posztra hozni embereket. Igaz így hogy elment Cole és Lampard, meg Terry is kifog kopni nemsokára így ott se nagyon lesz hazai játékos, de ők legalább a BL-ben hozták eddig a koefficiens pontokat az angol focinak hogy megmaradhasson a 4 BL csapat, míg a City stagnál és évről évre semmi teljesítményt nem mutat fel. Igaz mostanában ez elmondható az Arsenalról is, bár ők egy fokkal kevesebb pénzből gazdálkodnak és több játéklehetőséget kapnak a fiatal játékosok, és van egy kis angol mag is.

(#65061) cyberkind válasza pohár (#65059) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem kéne őket ott látnom, nem oda valóak, még ennyi pénz után se tudtak semmi értékelhetőt felmutatni, a PSG csodacsatárja meg a Chelsea ellen eldöntötte a meccset, pont amikor kellett volna?

Beleunt ő is, látja hogy jön a zsé ha nincs mögöttes tartalom a játék mögött, vagy nem tudom, Agüero meg piszok jó csatár, de nem való neki a PL, egyszer odalépnek neki 3 hónapig pihi van, maradt volna a spanyoloknál, de hát a zsé megint, kész csoda hogy Bale, Suárez meg társai nem a City-t választották, persze, a mostani csapatjaikban is megvannak fizetve, de a City másfélszer ha nem 2x többet ajánlott mint mindig ahogy szokott lenni.

Csak úgy jönnek a trófeák.
Mellesleg ha nincs ez a kép, eszembe se jut hogy mi van vele.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#65062) pohár válasza B0V9B (#65060) üzenetére


pohár
félisten

általában 4-4-2-t játszanak, Mangala a tököm tudja miért padozott ma, hívjam fel neked Pellegrinit? Bony megsérült melegítés közben, Joveticről nem tudok semmit

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#65063) pohár válasza cyberkind (#65061) üzenetére


pohár
félisten

kevesebb pénzért még jó... csak neked egy lista, fizetés szerint csökkenőbe rendezve

B0V9B... akkor miért kérdezel olyat, amire rajta kívül nem sokan tudják a választ? :D
na de hogy ebben mi volt a személyeskedés, azt nem igazán tudom, de biztos úgy van

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#65064) B0V9B válasza pohár (#65062) üzenetére


B0V9B
tag

Tipikus értelmes, kitérő, személyeskedős válasz. :C

A listához meg annyit: Én nem értem hogy ezek az amcsik mit esznek a Baseball-on, igaz hogy nemzeti sport, de egy kosár meg jégkorong is sokkal izgalmasabb, meg már ott is utat tör a foci. Ehhez képest agyonfizetett Baseballosokkal van tele a lista. Meg egy 19 éves Kubai srác 32 milkó aláírási pénzt kapott 1-2 hónapja úgy hogy még nem játszott az MLB-ben egy percet sem. Igen, csak aláírási pénzt. Ehhez képest még a focisták nincsenek is túlfizetve.

[ Szerkesztve ]

(#65065) cyberkind válasza pohár (#65063) üzenetére


cyberkind
félisten

Aha, akik itt vannak mind reklámemberek is, vagy nagy részük, a City-ből Agüero-t mondanám, de ő se annyira, meg minek amikor ott van Messi.
Vagy legalábbis gondolom hogy nagy részük reklámember, sokat nem is ismerek. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#65066) szami777


szami777
addikt

Moniz hivatalosan is a Notts Country edzője.
Gyűlik a csapat. :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#65067) BenHans válasza szami777 (#65066) üzenetére


BenHans
addikt

:DDD (Amúgy az county mint megye, a country az ország lenne ami még úgy is kis túlzás ha egy olyan név játszik ott mint Bajner... :D )

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#65068) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Remélem tudtok segíteni. Cipőt kell vennem,betonon fogom leginkább használni. Páran azt mondták vegyek hernyótalpasat. Az nem fog csúszni? :U Hypervenom tf vs mercurial v tf között rágódom,most akciós 15k.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#65069) venember83


venember83
nagyúr

Tibcsi, Matri kezdő a sérült Tévez helyett!

(#65070) BenHans válasza FIREBLADE78 (#65068) üzenetére


BenHans
addikt

Én a Hypervenomra szavazok. Nekem is az van csak ez a műfüves talpú [link] Kényelmes és eddig lekopogom jól bírja, bár sajnos csak fél év garit ad a gyártó ami szerintem gáz...

Igazából betonra nemigen csinálnak cipőt, mert a beton mindent megesz. A TF cipőket is inkább salakra csinálják + gyengébb minőségű műfűre szokás még. Az AG ugye artificial grass tehát műfű, ez olyan mint az enyém amit fent linkeltem.

Csúszni nem nagyon fog alattad a TF de kopni biztos fog, nem is kicsit, nekem is van ilyen fajta betonra és már alig van egy kis perem a bogyókból a talp első részénél, de talán még mindig jobb mint a terem, mert azzal már estem akkorát betonon kitámasztáskor mint az ólajtó. Ezen kívül azért is jobb a TF mint a terem mert ha műfűre tévedsz ott is jobban csúszik a sima talp. Szintén tapasztalat, ezért vettem műfüveset mert estefele a nyirkos, párás műfű kurvára csúszik teremcipővel. :DDD

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#65071) FIREBLADE78 válasza BenHans (#65070) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Köszi,akkor marad a hyper tf,de az ic-n is vannak kicsi bogyók :U

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#65072) Napfénysüti válasza FIREBLADE78 (#65068) üzenetére

Betonra nem vennék hernyósat hanem sima teremcipőt.
A hernyótalpas az salakra meg műfűre jó.

Més que un club!

(#65073) cyberkind válasza Napfénysüti (#65072) üzenetére


cyberkind
félisten

De a hernyótalpas szárazon nagyon tapad, viszont ha leesik az eső rosszabb mint a jég.

Paranormal Cocktivity

(#65074) itouchfan válasza cyberkind (#65073) üzenetére


itouchfan
senior tag

viszont a hernyósnak sokkal keményebb a talpa, teljesen rossza az oda. én egyszer játszottam a hernyósomban rekortánon, és betonon is, ki akartam próbálni hogy milyen. borzasztó. vmi vastagabb talpú, viszonylag jól csillapító simatalpút vegyél. az se mercurial, se hypervenom ne legyen, mert ezek vékonytalpúak. nike futsalcipőt, asszem gato vagy lunargato 5 azt nézd meg, meg adidasokat, jomákat inkább

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#65075) Napfénysüti válasza cyberkind (#65073) üzenetére

Viszont betonon tuti marhára kopik is ahogy írták feljebb. A teremcipő azért univerzálisabb is.
Nekem egy ilyen hernyósom van most: Adidas Mundial Team
Szeretem de ezt csak műfüvön használom betonra tuti ki nem vinném. Mondjuk marha drága csuka sajnos, nekem csapatrendelés miatt sikerült jó áron hozzájutnom hála égnek.
Egyébként az Adidas Mundial szériája baromi jó szerintem, nekem volt Copa Mundial stoplisom amit imádtam. Ezeknek mind kengurubőrből van a felső részük csak nagyon 27k alatt egyiket se lehet kapni.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#65076) itouchfan válasza Napfénysüti (#65075) üzenetére


itouchfan
senior tag

Azok tényleg nagyon faszák, csak hát drágák. A Kaiser5 ami olcsóbb, de hasonló szintet ad, bár azt se láttam még 18k alatt. Ja meg az is csak stoplis ill. műfüves változatban van.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#65077) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Jó,akkor nem lesz hernyó. Marad a sima ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#65078) itouchfan válasza FIREBLADE78 (#65077) üzenetére


itouchfan
senior tag

Miért van a : ;] ?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#65079) forceberg válasza Napfénysüti (#65075) üzenetére


forceberg
veterán

Betonra valami olcsó kényelmeset...

Nekem is Mundial Team van műfűre. Valóban jó kényelmes.
Előtte Nike Tiempo Mystic szériások voltak(mind bőr, tudod orrnál rávarrással), de az utolsó valahogy nem volt kényelmes, ezért váltottam. Vettem egy Joma Topflex-et, ami elsőre igen kényelmes volt, de 2-3 játék után kinyúlt, így az lett most a tartalék, arra jó, ha xar esős időben nem akarnám eláztatni a Mundialt...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#65080) Napfénysüti válasza forceberg (#65079) üzenetére

Régebben nekem is volt ilyen bőr Tiempo teremcipőm. Nagyon szerettem rettentő alacsony orra volt , ha az ember megszokta nagyon jól lehetett vele aláemelni a labdának csak egy baja volt annaka cipőnek: rettentő vékony volt a talpa és hát használtam betonon ami hamar kinyírta.
Teremcipőnek amúgy egy tök olcsó Decathlonos Kipstát használok az bírja a strapát. :DDD
Mondjuk nem is egy Adidas Mundial kényelemre de kb negyedannyiba került. :)
Nekem egyébként 18.500 volt a Mundial Team, annyiért megérte, az eredeti áráért azért nem vettem volna meg.

Egyszer még kapuskesztyűből próbálnék ki szívesen egy ilyen 20+k-s típust de bevallom arra nagyon sajnálom a pénzt. :B
Most ebből használok egy 7000Ft-os verziót: Uhlsport
Ennyi pénzért rettentő jó a szívacs része viszont a csuklópántja meg igen rossz kialakítású.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#65081) forceberg válasza Napfénysüti (#65080) üzenetére


forceberg
veterán

Én 21-ért szerváltam a Mundialt. Itthon egy üzletben felpróbáltam, kintről meg berendeltem a méretet! :))
Én mostanság a Tiempoban(hernyó) járok terembe(ritkán, mert nem szeretem a kemény talajt). Terembe is van egy Joma Topflex tartaléknak, de az meg kicsi.
Joma Topflex a 45-ös teremcipő kicsit kicsi, a 46-os műfüves meg nagy lett, mert kinyúlt! Lehet, hogy műfüvesben a 45-ös jó lenne :))

A kesztyűkkel az a baj, hogy ha az ujjaknál már megkopik, akkor majdhogynem lehet eldobni.
Egy ideig védtem is, főleg teremben. Sokat számított, hogy a kapuból én is be tudtam lépni a játékba.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#65082) venember83


venember83
nagyúr

Nem gyenge ez a Fior - Juve elődöntő, és várhatóan jó is marad a második félidőben is.

(#65083) Napfénysüti válasza forceberg (#65081) üzenetére

Az előző teremcsukám nekem is Joma Topflex volt de nekem az bevált. Viszont a Jomák már annyira nem olcsóak.
Az Umbroval viszont anno befürödtem na abból a márkából soha többet nem fogok venni. :D
Kelme még létezik? Életem első teremcipője egy sárga Kelme volt. :)

Múlt héten volt szerencsém megnézni a fehérvári kispályás toprangadót (Bádogos-Döcös) mivel én is I. osztályban védek most ott. Na az egyik csapatban Reveland Zoltán védett akit ismerek és ő többszörös magyar futsal válogatott kapus. Neki kapus létére rettentő jó bal lába van és simán fellép félpályáig és nagyon jókat lő onnan is kapura. :K

De egyébként vicces mert kispályán kapus létemre én is gólerős vagyok, szögleteknél fel szoktam menni hogy legurítsák kapáslövésre. Már párat akasztottam így. ;]

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#65084) BenHans válasza Napfénysüti (#65080) üzenetére


BenHans
addikt

Igen, betonra talán a legjobb megoldás egy kipsta amire 2 év garit adnak. Bár érdekes hogy a decathlon oldalán a hernyóshoz van odaírva hogy kemény talajra... Én nem csúszkáltam benne annyira a betonon mint a teremcipőben. Persze egy idő után szinte termesre kopik. :D

Még talán jó lehet egy Adidas Top Sala. Elég kényelmesnek tűnik az a vastag talp csak kérdés a felső rész hogy bírja. [link]

Én mióta élek kb. betonra mindig valami vastagfalú/talpú olcsó és általában hernyós Tiempo/Kipsta/Umbro cipőt használtam.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#65085) venember83


venember83
nagyúr

Bosszú! ;]

(#65086) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Mi van,ha 5 hónap alatt kilyukad,vagy elkopik ? Cserélik gariban?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#65087) Tibiajax válasza venember83 (#65085) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mi történt, rúgtatok egy gólt?

(#65088) venember83 válasza Tibiajax (#65087) üzenetére


venember83
nagyúr

Hármat. És egyet sem kapott a csapat. :) Azóta viszont inkább lábakat rugdos mindenki. :(

(#65089) BenHans válasza FIREBLADE78 (#65086) üzenetére


BenHans
addikt

Kipsta esetében visszakapod a pénzed. Adidas/Nike/stb. fél év garin belül mindenképp elküldi a bolt bevizsgáltatni hogy rendeltetésszerű használatból származik-e a sérülés és ha úgy bírálják el hogy igen akkor két lehetőség van: 1) ha javítható akkor javítják 2) ha nem javítható akkor küldenek egy másikat azaz kicserélik. Nem szoktak szórakozni, stoplisommal sem tette a Nike csak majd' 3 hétig nem volt cipőm.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#65090) itouchfan válasza BenHans (#65084) üzenetére


itouchfan
senior tag

A Sala jó nagyon, nem is nagyon szokott szétmenni, jól bírja a strapát. A tiempo elég vékony talpú, de a Nikek általában vékonyak, kivéve talán azt a Gato5 v Lunargato 5-t.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#65091) L_YKing


L_YKing
addikt

https://www.facebook.com/video.php?v=1375716712468541

Bocsi, mobilrol vagyok azert nem tudok linkelni :D
Nezzetek meg f@sza gol :) :C

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#65092) itouchfan válasza L_YKing (#65091) üzenetére


itouchfan
senior tag

Én is mobilról vagyok, nem nézem meg. :D
Kehl-é? :D

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#65093) L_YKing válasza itouchfan (#65092) üzenetére


L_YKing
addikt

Igen :D
Eltalalta szepen

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#65094) B0V9B válasza L_YKing (#65091) üzenetére


B0V9B
tag

Jó az öreg a háznál :C :DDD

(#65095) #84221696


#84221696
törölt tag

Nézem ezt a vidi-újpest meccset. Vagy 20 perc eltelt, mire magyar játékost említettek. Most komolyan, ezek közé az idegen botlábúak közé nem fért volna be néhány magyar?

(#65096) messi6502 válasza #84221696 (#65095) üzenetére


messi6502
tag

Nekem is feltűnt meccs közbe..sajnálatos.. :(

(#65097) #84221696 válasza messi6502 (#65096) üzenetére


#84221696
törölt tag

Szóval, akkor hol vannak a fiatalok, akiket Dárdai be tudna építeni a felnőtt válogatottba?

(#65098) Napfénysüti válasza #84221696 (#65097) üzenetére

Kiskokó nem sérült éppen?

Més que un club!

(#65099) #84221696 válasza Napfénysüti (#65098) üzenetére


#84221696
törölt tag

Azt nem tudom. Nem hallottam a nevét vagy pedig nem figyeltem eléggé.

De unalmas ez a barcelona meccs. :(

(#65100) itouchfan válasza Napfénysüti (#65098) üzenetére


itouchfan
senior tag

De, asszem 4-6 hét. Bokasérülés. :)

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.