Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65901) Tibiajax válasza Deck (#65899) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de Ronaldót azért utáljuk, mert egy köcsög.

(#65902) Deck válasza Tibiajax (#65901) üzenetére


Deck
titán

Nem köcsög. Lehet neked vannak ilyen elfojtott hajlamaid azért írod rá vagy csak szeretnéd,hogy az legyen? Vagy irigy vagy rá?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#65903) Motion_Blur válasza Deck (#65899) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem nagyon olvasom (itt) a realosoktól hogy szidnák Messit.
Fordítva meg mindenki ekézi CR-t.

Jó az amit írtál, kivéve az ATM és a szép foci részt :))

Annak ellenére remélem hogy a Barcától hatalmas versét kapnak, hogy más a Real érdeke.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#65904) Deck válasza Motion_Blur (#65903) üzenetére


Deck
titán

Nem itt. Főleg facebook, nso-n.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#65905) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#65903) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Úgy gondolom itt ebben a topicban vannak annyira felnőtt normális arcok ,hogy egy kis csipkelődés belefér , ez hozzátartozik a focihoz és a szurkoláshoz. Persze nem szabad átesni a ló túloldalára , Tibit is meglehet érteni hiszen a Juve megint egy izgalmas 0:1-el nyert :D

Ui: lásd a másik topickot - szerintem tudod melyikre értem - mennyire nem lehet érdemben viccelődni/csipkelődni.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#65906) L_YKing válasza Motion_Blur (#65903) üzenetére


L_YKing
addikt

cr-t nem a tudása miatt "utálják" sokan :N

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#65907) Tibiajax válasza Deck (#65902) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én ma eléggé frusztrált vagyok

egyszerűen hihetetlen, h nem arra fogadok, ami valóban egyértelműen tényszerűen bekövetkező eseménynek számít, egy jó kis juventus 0-1/1-0, hanem fogom és olyan balfasz csapatokra teszem meg a pénzemet, mint egy man united, aki hazai pályán se képes nyerni és ezzel úszni hagyja az egész szelvényemet

[ Szerkesztve ]

(#65908) Deck válasza Tibiajax (#65907) üzenetére


Deck
titán

Semmi gond :D

PS5

(#65909) cyberkind válasza Tibiajax (#65907) üzenetére


cyberkind
félisten

Várod a Bosszúállókat, mi? ;]

Paranormal Cocktivity

(#65910) Deck válasza cyberkind (#65909) üzenetére


Deck
titán

Azt én is ;]

PS5

(#65911) szami777


szami777
addikt

Speak english :DDD video

Ez is tegnapi videó, szakadok Faragón mekkora forma. :DDD : video

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#65912) L_YKing válasza szami777 (#65911) üzenetére


L_YKing
addikt

"Megkérte beszéljen sárgalapot"
Na ezert szeretem en a magyar kommentatorokat :DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#65913) Cartevo válasza Tibiajax (#65907) üzenetére


Cartevo
őstag

Edzőcsere várható.

[ Szerkesztve ]

(#65914) B0V9B


B0V9B
tag

Azt egyébként meg tudja nekem mondani valaki hogy a BL-ben a döntő előtt eltörölnek minden lapot, vagy élnek a piros és sárga lapokból összegyűjtött eltiltások?

(#65915) 7600 GS válasza B0V9B (#65914) üzenetére


7600 GS
addikt

Csak akkor nem játszhat valaki a döntőben ha pirosat kap az elődöntő második meccsén, legalábbis én így tudom.

(#65916) B0V9B válasza 7600 GS (#65915) üzenetére


B0V9B
tag

Köszönöm, akkor szóval a sárgalap eső inkább a második mérkőzésre várható. Egyébként nem mix miatt kérdeztem. ;]

(#65917) szőröscica


szőröscica
addikt

Hali!

A szerdai BL meccset lehet majd nézni valahol? A keddit látom, hogy a Sport 1 HD adja, de a szerdait nem találom. Csak a Digi sporton?

[ Szerkesztve ]

(#65918) pohár válasza szőröscica (#65917) üzenetére


pohár
félisten

igen, ahogy mindig is lenni szokott

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#65919) cyberkind válasza pohár (#65918) üzenetére


cyberkind
félisten

De meg fog ez változni, elvégre megszerezte a Sport TV a meccseket, így nézhetjük SD-ben a másik meccset, jujj de jó, bár kis képen annyira nem tűnik fel, de na.

Paranormal Cocktivity

(#65920) szami777 válasza cyberkind (#65919) üzenetére


szami777
addikt

Az m4-é jövőre az előválasztási jog a keddi szerdai napra, ahol meg HD-be fogják adni az egészet, valamint az m4 szinte minden kis tv csomaghoz jönni fog.
Kiv leszek, milyen kommentátorokat tudnak benyomni a közmédiába, de remélem nem basszák el.

Érdekes lesz jövőre, hiszen a Sport Tv bejelentette, hogy náluk lesz a legtöbb Bl meccs jövőre, az M4 meg azt hogy előválasztási joguk van, a digisporton is lesz pár meccs, nem fogunk unatkozni.

(#65921) cyberkind

A Mezei-Gundel szuper duó kéne. ;]
Örülnék annak, ha gondolna az m4 egy merészet és Hajdú B-t visszahívná, Faragóval együtt.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#65921) cyberkind válasza szami777 (#65920) üzenetére


cyberkind
félisten

Ááá, inkább nézem valami külföldi adón minthogy a királyi tv statisztikáját gyarapítsam, azért remélem Mezei ott lesz.

Paranormal Cocktivity

(#65922) pohár válasza cyberkind (#65919) üzenetére


pohár
félisten

szerdán fogják adni tudtommal azok, a retkek meg kedden (is?)... minőség mindenek felett :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#65923) Cartevo válasza szami777 (#65920) üzenetére


Cartevo
őstag

A szobaantennások megússzák (a kísértést).

(#65924) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#65925) venember83 válasza Tibiajax (#65924) üzenetére


venember83
nagyúr

Inkább az esti Juve - Real meccs érdekel, nagyon remélem, hogy összekapja magát Pirlo és Chiellini, mert mindkettejüknek nagyon komoly teljesítményt kell nyújtaniuk, hogy legyen még keresnivalója az Öreg Hölgynek a Bernabeuban, és Pirlo esetleg majd Sanyiéhoz hasonló tapsvihart kapjon a visszavágón, amikor természetesen ismét extraklasszis-teljesítmény szükséges.

(#65926) Tibiajax válasza venember83 (#65925) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

döntetlen lesz
nem veritek meg a reált..

(#65927) Deck válasza Tibiajax (#65926) üzenetére


Deck
titán

Még az se :D

PS5

(#65928) Tibiajax válasza Deck (#65927) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem akartam én írni

---
jaj, de nem is meséltem.. :DDD
vasárnap este elmentünk Pippóhoz vacsorázni, hármasban, gyerkőccel.. róla tudni kell, h egy helyben nyilván képtelen megülni, kb addig bírta míg leadtuk a rendelést aztán már húzott is felfedező útra. nna, eltelt pár perc, csak megnézem most már hogy merre kóborolt el. hát megtalálta Pippo rejtett szobáját - ami egyébként zárt ajtó mögött van alapesetben, vendégektől elszeparáltan - ott bent nyomta a játékot. elég sok játék volt, de ami a legdurvább, a falak csurig tele rondaságos juventus-mezekkel :D a tulaj elég nagy juve-drukker, mondjuk ezt tudtam róla még régebbről.. úú mondom, innen menjünk ki de gyorsan! Pippo ott állt a szoba közepén aztán vigyorgott szélesen, meg magyarázott olaszul, csáááó csáááááóó má beeene
én persze mondogattam Milcsinek hogy Milán, Milááán, gyere már ki :), Pippo erre tovább mókázott, h Milán, Milánó, úúúú... gyönyörű szépen kitalálta, h vajon miről kaphatta a nevét ez a kis csoda. mondom neki, bocs, csak nem ácsi milán, hanem inter milán. vigyor lehervadt az arcáról egyből, legyintett rám egyet - nem viccelek - és leült a kanapára basztatni a telefonját. onnanstól rám se nézett

:D
megfogtam Milcsit aztán tűntünk onnan elfele. gyors fizetés aztán ciao bambino

[ Szerkesztve ]

(#65929) B0V9B


B0V9B
tag

Bocsi a kis offért. Egy bizonyos kis dokumentumfilmet keresek, amit szegény Fehér Miki halálának x-edik évfordulóján adott le asszem a Spektrum, de ez nembiztos. Abban foglalkoztak részletesen azzal hogy pl. milyen fájdalomcsillapítókat és egyéb gyógyszereket szednek a focisták napi szinten, és miért fordulhat elő ennyi szívleállás. Sajnos nagyon rég volt, és nem tudtam megtekinteni mivel szokás szerint éjfél utánra tették a műsort, utána még megismételték vagy kétszer hajnal 3 környékén. Azóta sehol sem találom.

(#65930) venember83 válasza Tibiajax (#65928) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez nagyon jó. :D :D :D

Tényleg valós? :)

(#65931) venember83


venember83
nagyúr

(#65932) BenHans válasza B0V9B (#65929) üzenetére


BenHans
addikt

Ez engem is érdekelne.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#65933) 7600 GS válasza venember83 (#65925) üzenetére


7600 GS
addikt

Pirlo-t meg Tevez-t nem szabad lőni hagyni 35-ön belülről.

Arra meg majdnem fogadni mernék, hogy Morata valahogy beszerencsétlenkedik egy gólt, és tőle lesznek hangosak az olasz címlapok. :D

[ Szerkesztve ]

(#65934) L_YKing


L_YKing
addikt

[link]
Csak mert Real ma játszik
szegény béla be lett csicskítva :DDD :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#65935) Deck válasza L_YKing (#65934) üzenetére


Deck
titán

Te csak azért regisztráltál ide, hogy a Real ellen trollkodj? Csak ilyet olvasni tőled a Real-al szemben. Unalmas lehet az életed :)

PS5

(#65936) 7600 GS válasza venember83 (#65931) üzenetére


7600 GS
addikt

Egyébként nem lesz egyszerű az esti meccs, nem számítok sok gólra.

(#65937) L_YKing válasza Deck (#65935) üzenetére


L_YKing
addikt

Ne is mondd milyen unalmas.. se meló, se suli :Y
És mivel látom ez felkavar ezért még boldogabb vagyok :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#65938) Tibiajax válasza venember83 (#65930) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

valós, azért meséltem..
tény h nagy a fantáziám - sokszor fantáziálgatok olyanokról pl h ismét lesz grande Inter - de ez most valóban megtörtént. de az is biztos, h legközelebb az interes olasz komám pizzázójába megyünk inkább, ott valahogy nekem hangulatosabb.. :))

(#65939) venember83 válasza Tibiajax (#65938) üzenetére


venember83
nagyúr

Kösz, megjött az étvágyam pizzára... :U Kellene is rendelni estére egyet meccs mellé. Ha gyenge/bukta lesz a meccs, akkor legalább a pizza jó lesz. :D

(#65940) Tibiajax válasza venember83 (#65939) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bizony, ezek jöhetnének is, szépen sorban

[link] :D
A legjobb hely.

(#65941) Napfénysüti válasza Tibiajax (#65940) üzenetére

Bakker melóban ülök és erre ilyen képeket teszel be Tibi... :D

Més que un club!

(#65942) gyuromoj


gyuromoj
veterán

(#65943) Tibiajax
Ennyire szar volt a pizza? :Y :(

;]

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#65943) Tibiajax válasza gyuromoj (#65942) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#65944) Deck válasza Tibiajax (#65943) üzenetére


Deck
titán

[link]

PS5

(#65945) cyberkind válasza Tibiajax (#65943) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak nem megnézted a Bosszúállókat? :DDD

Paranormal Cocktivity

(#65946) Tibiajax válasza gyuromoj (#65942) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a pizza isteni volt, de ezt a képet most megláttam... már csak egy rózsaszín bugyi kéne a fejére

Este erőt veszünk magunkon és szurkolunk egy nagyot a Juventusnak!

(#65947) gyuromoj válasza Tibiajax (#65946) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ne butáskodj már Tibi... nem ülök melléd SW premieren :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#65948) Tibiajax válasza gyuromoj (#65947) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát attól tartok, ott nem is...
max majd a fesztendfuriusz 9-en

[ Szerkesztve ]

(#65949) cyberkind válasza Tibiajax (#65948) üzenetére


cyberkind
félisten

És mi lesz a 8-cal?

Paranormal Cocktivity

(#65950) Tibiajax válasza cyberkind (#65949) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

csak mondtam épp egy számot.. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.