Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64901) forceberg válasza Cartevo (#64900) üzenetére


forceberg
veterán

Nem!
Pénz és még több pénz, ami a több meccsel jár.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#64902) Enzolord


Enzolord
addikt

Mi az, hogy nem adják a Fradi meccset, hanem ehelyett azt a nyamvadt válogatott meccset ismétlik? Ez több nézőt vonz? Vagy mi a bráner?

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#64903) Cartevo válasza Enzolord (#64902) üzenetére


Cartevo
őstag

$

(#64904) B0V9B válasza Enzolord (#64902) üzenetére


B0V9B
tag

Szerintem úgy voltak vele hogy mivel sok Fradi játékos a válogatottnál volt, valamint már az első mérkőzésen meglett a biztos továbbjutás így nem fognak lemenni Csákvárra Batik, Csilus vagy Kukurozovic miatt. Egyébként én is néztem volna ha adják és nem ezt ismétlik 23423-jára, de ez van...

Az esti olasz-angolt adja valamelyik nem tudjátok?

[ Szerkesztve ]

(#64905) Enzolord válasza B0V9B (#64904) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen.. Eurosport 2, a Digi egy meg a Holand Spanyolt
Sport egy az izgalmasnak tűnő Izrael Waleset adja.. Headshot...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#64906) L_YKing válasza Enzolord (#64905) üzenetére


L_YKing
addikt

Ebben az a durva, hogy mindegyik nagyobb színvonalú, mint egy nb1-es meccs :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#64907) B0V9B válasza Enzolord (#64905) üzenetére


B0V9B
tag

Köszönöm! Egyébként Izrael-Belga lesz az, és a Belgáknak kötelező a győzelem mert Izrael előttük van szóval nem lesz az olyan rossz meccs :)

(#64908) pohár válasza L_YKing (#64906) üzenetére


pohár
félisten

hát attól aztán nem nehéz annak lenni :D
főleg ettől a kis kupameccsektől

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#64909) cyberkind válasza L_YKing (#64906) üzenetére


cyberkind
félisten

Az MB1-nél egy darab bot is magasabb színvonalú. :U

Paranormal Cocktivity

(#64910) szab.tam válasza B0V9B (#64907) üzenetére


szab.tam
nagyúr

upc epg-n izrael - wales van kiírva.
valszeg onnan vette....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#64911) Napfénysüti válasza cyberkind (#64909) üzenetére

Csak a mennyei megyei! Ott aztán rengeteg akció van. :DDD :DDD

Més que un club!

(#64912) cyberkind válasza Napfénysüti (#64911) üzenetére


cyberkind
félisten

Mondjuk ez igaz, ott aztán szoktak meglepik lenni, valamikor el kéne mennem nekem is. :D

Paranormal Cocktivity

(#64913) Napfénysüti válasza cyberkind (#64912) üzenetére

Sok szerencsétlen megoldás van megyei meccseken az viszont tagadhatatlan hogy elég akciódúsak szoktak lenni.
Nekem most vasárnap is bajnokim volt és iszonyat jól védtem, szomorú valahol de kapusként sokáig én tartottam csak meccsben a saját csapatom. Bár jobban örültem volna ha a többiek is felnőnek a feladathoz. Edzésnek azért jó volt, akadt bőven dolgom. ;]

Més que un club!

(#64914) Cartevo válasza cyberkind (#64909) üzenetére


Cartevo
őstag

A Forma-1 alacsonyabb szintű bajnokság (96 cm).

(#64915) Enzolord válasza szab.tam (#64910) üzenetére


Enzolord
addikt

A port.hu-ról vettem, de örülök, hogy egymástól független csatornák is ugyan úgy elkefélik... ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#64916) BenHans


BenHans
addikt

Forza Italia! ;)

Olyan fos a kommentár hogy alig kezdődött el és már untam és nem tudtam mi idegesít. Át is tettem angolra, kész megkönnyebbülés már a hanghordozása is a fickónak. :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#64917) cyberkind válasza BenHans (#64916) üzenetére


cyberkind
félisten

Forza forza, de ez a kommentátor még annyira nem szar, hallanád Mezeit, könyörögnél a halálnak hogy inkább MB1-es meccsekkel kínozzon, csak ne kelljen hallgatnod. :D

Paranormal Cocktivity

(#64918) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

double

[ Szerkesztve ]

(#64919) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

éés máris egy-nullci a hollandusoknak

(#64920) Tibiajax válasza Tibiajax (#64919) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

vagyis..:D kettő-nullci

(#64921) Cartevo


Cartevo
őstag

1. a Békéscsaba az NBII-ben. A Szolnok nagyon készült a kupára, tovább is ment (csütörtökön volt előrehozott meccse).

(#64922) BenHans válasza cyberkind (#64917) üzenetére


BenHans
addikt

:DDD MB1-ben az a kedvencem amikor valami extrém nagy bénaság van (kb percenként 2x :D ) és az elején még majdnem elröhögi magát a kommentátor, az összes többinél viszont már annyira unja hogy hatásszüneteket tart, biztos azért hogy lehessen tapsolni mint a cirkuszban amikor a majom befejezi a zsonglőrködést. :))

Az ilyen unott szerencsétlen közvetítsen úszást. Ott legalább kevesebben vannak egyszerre a vízben és kötött pályán mozognak az egyszerűség kedvéért hogy meg tudja különböztetni ki kicsoda, és csak pár perc egy menet így nem altatja el magát és a nézőket a monotonságával. :N

------

1-0 Pelle! Milyen csúsztatás volt a hosszúba! :C

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#64923) cyberkind válasza BenHans (#64922) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem rossz mikor a kommentátor kezdi el a bulit, muszáj lesz megnéznem egy magyar meccset már. :DDD

Hoppszi, tibit követve egy-nullci az olaszoknak. :))

Paranormal Cocktivity

(#64924) szab.tam válasza Tibiajax (#64920) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ne örülj.
ezt a törökök ellen kellett volna.

habár igaz: spanyolokat elverni mindig jó.
bármikor, bárkinek... :D

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#64925) BenHans válasza cyberkind (#64923) üzenetére


BenHans
addikt

Én már csak a "rangadókat" nézem... A szórakozáshoz bőven elég ez is: [link] :DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#64926) Cartevo válasza BenHans (#64925) üzenetére


Cartevo
őstag

2:16-tól uzsonnát követel

(#64927) Tibiajax válasza szab.tam (#64924) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

érzik a srácok ma este a labdát

..ezeknek a hülyéknek nagyon megy a spanyolok ellen, legyen tét meccs, vagy sima:D tiszta hülyék
jól nyomják
így nyomnák mindenki ellen, ez a világ egy szép világ lenne..

:D

(#64928) #84221696


#84221696
törölt tag

Róni be van oltva gól ellen. :D

(#64929) szami777


szami777
addikt

Láttátok, kiktől szopnak a Portugálok?
Azért ez nem semmi. :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#64930) pohár válasza #84221696 (#64928) üzenetére


pohár
félisten

Róni? ha a portugálokra gondolsz, az u21-es kerettel álltak ki

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#64931) 7600 GS válasza szami777 (#64929) üzenetére


7600 GS
addikt

Egy pár mix elmehetett. :D

(#64932) #84221696 válasza pohár (#64930) üzenetére


#84221696
törölt tag

Dehogy a portugálokra. Az angol, muraközi lábú Véjn Rónira gondoltam. :)

(#64933) szab.tam válasza 7600 GS (#64931) üzenetére


szab.tam
nagyúr

mix topikban éppen elkezdtük kitárgyalni.
és még bosszankodtam, hogy nem vetem észre időben az eseményt.
utána azon, amikor megtaláltam, hogy elkezdett esni az eső, és nem tudtam kimenni...

ezek szerint minden jó volt.... :))

***

de van még 1 félidő.
lehet még 5:2 is a vége...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#64934) pohár válasza #84221696 (#64932) üzenetére


pohár
félisten

hádeaz rúni he :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#64935) #84221696 válasza pohár (#64934) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ejj, a macska rúgja meg, hát nem benéztem egy bötűt??? :D

Egyébként jó meccs volt az olasz - angol. Nagy taktikai csata, kapuralövés meg szinten nulla. Volt 4 helyzet összesen, ebből lett két gól.

(#64936) B0V9B


B0V9B
tag

Friss hírek: Danilo a Realban 30 misiért, Enrique pedig Pedroból csinálna jobbhátvédet.

(#64937) szab.tam válasza B0V9B (#64936) üzenetére


szab.tam
nagyúr

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#64938) Tibiajax válasza B0V9B (#64936) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

több brit lap ill a marca biztonságos információi alapján Christianó Ronaldó és Lionel Messi helyet fog cserélni!

Gigantikus összegek helyett egyszerűen egy-egyben cseréli meg két világsztár játékosát a Real Madrid és az FC Barcelona a nyáron!

[ Módosította: radi8tor ]

(#64939) B0V9B válasza Tibiajax (#64938) üzenetére


B0V9B
tag

Ebbe melyik a lehetetlen neked? A Danilo ügy már hivatalos, Pedro pedig nem akar elmenni a Barcából de csatárposzton nem fog beférni a kezdőbe. Ráadásul már jönnek mögötte a fiatalok, Deulofeu, Sandro, El Haddadi...

(#64940) B0V9B válasza B0V9B (#64939) üzenetére


B0V9B
tag

És akkor még a mindig nem hosszabbító Alvest és az átigazolási tilalmat hozzá se vettem. Egyébként ma megírták a lapok hogy szerda van, úgyhogy öltözök és sietek is a vasárnapi misére mert mindig hazudnak ezek a szemét piszkok :)

(#64941) #84221696 válasza B0V9B (#64940) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nyugi. A papok is hazudnak. :)

(#64942) B0V9B válasza #84221696 (#64941) üzenetére


B0V9B
tag

Most egy világ omlott össze bennem. Nincs mese, akkor már csak a politikusoknak szabad hinni ebben a világban. :)

(#64943) #84221696 válasza B0V9B (#64942) üzenetére


#84221696
törölt tag

Azoknak mindég lehet hinni, főleg annak, amelyik mond valamit. :D

(#64944) L_YKing válasza B0V9B (#64936) üzenetére


L_YKing
addikt

Mondjuk alvest nem ertem miert nem Montoyaval potolja. Szerintem nem rossz vedo Montoya :N

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#64945) B0V9B válasza L_YKing (#64944) üzenetére


B0V9B
tag

Gondolom Douglas-al nincs megelégedve, így pedig Alves távozásával is lenne 2 játékos arra a posztra, vagy esetleg csak Montoya eltiltása, sérülése vagy pihentetése esetén kellene ott játszania Pedronak. Egyébként én is megadnám már az esélyt Montoyának, hisz már 24 lesz ebben a hónapban, nem lehet rámondani hogy tapasztalatlan kis zöldfülű lenne, valamint nem véletlen hogy minden spanyol utánpótlás válogatottbam alapember volt.

(#64946) venember83


venember83
nagyúr

Nemrégiben linkeltem egy angol cikket a calciopoliról, amit egy AC Milan szurkoló írt. Úgy tűnik, más is megtalálta, az origón megjelent a fordítása: [link].

(#64947) gyuromoj


gyuromoj
veterán

600 millió 2004 óta, nem semmi. :Y

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#64948) szab.tam válasza gyuromoj (#64947) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a színes képeket általában szeretik a topiklakók.
bármelyik fórumon így van.
de szerinted 3 sornál többet végignéznek?
elkeserítelek:
nem... :N :DDD

(a téma szakmámmá vált, autodidakta, dikta-dikta-kokorííí, :U :DDD módon...)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#64949) B0V9B válasza gyuromoj (#64947) üzenetére


B0V9B
tag

Ami utánpótlásban a Barcelona, az játékos megfigyelő hálózatban az FC Porto. Hihetetlen hogy milyen játékosokat fedeznek fel és honnan, majd felépítik őket 2-3 év alatt úgy, hogy közben mindig harcban vannak a bajnoki címért és rendszeres BL résztvevők.

(#64950) Sickboy25 válasza gyuromoj (#64947) üzenetére


Sickboy25
addikt

Azért 2004-ben az a 3-as nem semmi... Még jó lett volna bele egy oszlop, hogy mennyiért vették őket a Portoba vagy saját nevelés... Így lett volna értelme ennek!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.