Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58751) Integra


Integra
titán

ki ez a lázár bence??? vagyis helyesebben kérdezve mi ez? egy homár?! úristen....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#58752) #84221696 válasza Integra (#58751) üzenetére


#84221696
törölt tag

Soha sem hallottam róla!

(#58753) L_YKing válasza #56268288 (#58750) üzenetére


L_YKing
addikt

Ez lassan olyan mint youtube-on. Ha megy vmi szám a videó alatt és megkérdezed mi az a válasz 90%-ban: Darude - Sandstorm

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#58754) Dinter válasza Integra (#58751) üzenetére


Dinter
addikt

Az újpesti gyerek? :D

(#58755) NyxNyxNyx válasza Integra (#58751) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ezt mi váltotta ki belőled? Nekem nem tűnik se homárnak, se idiótának.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#58756) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Dárdai Pali

XBOX LIVE: rolandinho007

(#58757) #56268288 válasza Integra (#58751) üzenetére


#56268288
törölt tag

A neve ismerős.. Nem ő volt a reggeli startban ?
Hallottam róla, hogy valami sérülést szedett össze, ami miatt abbahagyta vagy abba kellett hagynia a focit. (pontosan mi is az ? :F ) de az is lehet, hogy keverem valakivel..

barca0519951:
Nem tudom, erről nem hallottam még. Mindenesetre kösz, mert amúgy ez konkrétan jó zene. :D

[ Szerkesztve ]

(#58758) Integra válasza NyxNyxNyx (#58755) üzenetére


Integra
titán

néztem a stúdióbeszélgetést a lux-esp meccs előtt és ott ült...
homárfrizura, tépett szemöldök, homártrikó, zakó... HOMÁR... ez ma egy férfi? ez egy korcs...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#58759) Napfénysüti válasza Integra (#58758) üzenetére

A focisták jó része manapság ilyen buzzancs kinézetű. :U

Més que un club!

(#58760) szab.tam válasza Napfénysüti (#58759) üzenetére


szab.tam
nagyúr

erről jut eszembe, már kérdezni akartam: az avatarod kicsoda? :U :DDD

***

(#58758) Integra
subway szexuális.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#58761) Napfénysüti válasza szab.tam (#58760) üzenetére

Az ő haja se volt gyenge de legalább egyéb homo heppje nem volt. :DDD

Most nézem nem Casillas véd a spanyoloknál, lehet ideje is váltani. Erről jut eszembe, hétvégén a kapus kollégámmal beszélve ő nagyon védte a múltkori gól miatt de szerintem az akkor is hatalmas potya volt ha szitált a labda.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#58762) BenHans


BenHans
addikt

[Lázár Bence]

A kinézetéhez: Én sem bírom a swag stb nyálgépeket, de most azért azt se mondjuk már hogy úgy kéne kinézni mint egy ősember. Összenőtt 5centis szemöldök, bozontos nyíratlan fej..
Én is zselézem a hajam és jól is áll, van rózsaszín pólóm is hiába az "alfahímektől" a rózsaszínbuzis duma és a legkevésbé sem vagyok fartúró. :DDD Férfiak lapja különkiadás: A szőrtelenítés igényes, csak karon és lábon rezsós de a kozmetikus sem csak a nők kiváltsága....

Ha már itthon vagyunk amúgy is Hajrá Lilák! ;)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#58763) #84221696


#84221696
törölt tag

Paraszt Costa alkot! Mellbe taszajtotta rendesen a luxemburgi védőt, az meg nézett, mint hal a szatyorban! :))

(#58764) Dinter válasza Integra (#58758) üzenetére


Dinter
addikt

Az én varosombol származik :DDD

[ Szerkesztve ]

(#58765) NyxNyxNyx válasza Integra (#58758) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Lehet hogy kisminkelték és ráadtak sok szart a stúdióban, én a digiset láttam, ott értelmesen nézett ki. Legalább nem festi a haját.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#58766) #84221696 válasza #84221696 (#58763) üzenetére


#84221696
törölt tag

Costa a lövés előtt miért nem nézett fel???
Olyan a játéka, mint egy bikának! Nem lát, csak megy!

(#58767) Napfénysüti válasza #84221696 (#58766) üzenetére

Már frusztrált hogy nem tud gólt lőni a válogatottban.

Silva mekkorát akasztott. :Y

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#58768) Napfénysüti válasza Napfénysüti (#58767) üzenetére

Ez a Costa bakker...
Amennyire megy neki a Chelseaben annyira nem megy a válogatottban. :U

Més que un club!

(#58769) #84221696 válasza Napfénysüti (#58768) üzenetére


#84221696
törölt tag

A kihagyhatatlant is ki tudja hagyni. Luxemburg előtt meg le a kalappal! Ahhoz képest, hogy 500 000 ember lakja, valamit tudnak utánpótlás szinten, mert ügyes játékosaik vannak. :)

(#58770) szab.tam


szab.tam
nagyúr

mit csinálnak már a partjelzők ezen a hétvégén.
a svédeknek nem adtak meg egy szabályos gólt les miatt, a spanyolokat is leintették.
magyar bajnokikon simán jobbak a zászlólengetők...

***

(#58769) meunier
liechtenstein-ben pedig 36k...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#58771) szab.tam


szab.tam
nagyúr

svéd meccset nézve megvilágosodtam.
mortenson.
halál fia...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#58772) 7600 GS


7600 GS
addikt

Ugyan még kicsit korai, azért megkérdezném (szab.tam, főleg tőled számítok válaszra :) ) : mikortól lehet majd jegyet venni a románok elleni budapesti (igen, így kisbetűvel :DDD ) meccsre?

(#58773) szab.tam válasza 7600 GS (#58772) üzenetére


szab.tam
nagyúr

tőlem?
nem járok mostanában meccsre, így passz.
'96-ig jártam 2-ős rangadókra, üllőire.
most akartam bérletet venni, de a feljebb túlcsámcsogott vénaszkenneres mizéria miatt kihagytam.
habár az mlsz kártyát lehet, hogy kiváltom.
szeretnék járni újból az üllőire.

így inkább a többiek tudják. :)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#58774) hobizoli válasza 7600 GS (#58772) üzenetére


hobizoli
nagyúr

biztos nem ezeröccá lesz...

több drón kell ;P

(#58775) hobizoli


hobizoli
nagyúr

"Mi Münchenben egy fogadóirodában néztük a meccset végig (2 Székely testvérünk Magyar kokárdával a mellkasán) első félidő közepe jön be egy román csávó, néz minket a "kokárdásokat", erre odamegy a pulthoz és hogy mi is jól lássuk jó hangos szavakkal feltesz 500 eurót a románokra... 45.percben vezetnek a románok..., félidőben bejön az előző román haverja, jó nagy megvetéssel ránk néz, és megint csak, hogy jól lássuk ő már 5000 eurót (1.5 milló Ft) tett fel a románokra, majd nevetett egyet rajtunk és kiment az utcára a többi románhoz nevetgélni.... majd jött 82. perc... mi persze teli torokból üvöltöttünk, kiabáltunk,az "5000"-res román meg majdnem lenyelte a cigijét.... és persze eljött a lefújás pillanata... na azt a káromkodást, meg veszekedést amit ezek levágtak.... Vannak Pillanatok amit nem lehet pénzen megvenni:) KÖSZÖNJÜK DÁRDAI PÁL!!!!! KÖSZÖNJÜK SRÁCOK!!!"

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

több drón kell ;P

(#58776) Integra


Integra
titán

hahaha, most olvasom, hogy a 08/09-es szezonra majdnem leigazolta a hamburg bale-t, de nem voltak hajlandóak a levy által megkövetelt 10 milliót kifizetni rá, mert túl magasnak találták az összeget a sérülékenységéhez mérten :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#58777) salival válasza Integra (#58776) üzenetére


salival
aktív tag

(#58778) NyxNyxNyx válasza Integra (#58776) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Annyi ilyen cikk van hogy hihetetlen. Ha már valahol felmerült Bale gondolata cikket írnak belőle...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#58779) #84221696 válasza hobizoli (#58775) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ez de kurva jó sztori!
Nagyarcú, földrabló népség most egy picit megszívta!

(#58780) Napfénysüti válasza NyxNyxNyx (#58778) üzenetére

Már én is gondoltam rá hogy Balet le kellett volna igazolni mennyei megyeibe mert elfogyunk, ebből nem lesz cikk? :DDD
Bár a sérülésről jut eszembe hétvégén sajnos mentőt kellett hívni a meccsre. :(

Arra kíváncsi leszek Csányiék mit csinálnak mikor Dárdainak lejár ez a 3 meccs és látják mennyire szeretik őt a szurkolók. Innen ők már csak mellényúlhatnak szerintem. :U

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#58781) #84221696 válasza Napfénysüti (#58780) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ha Pali nem marad, akkor csak hiteles emberke jöhetne számításba! Mondjuk a 2 Jóska közül valamelyik. :)

(#58782) viharhozo válasza 7600 GS (#58772) üzenetére


viharhozo
addikt

Tekintve, h a magyar-finnre, ami egy honap mulva lesz meg nem lehet, nagyon ne kezdjel kapkodni.

meunier: ugy tunik, Capello ev vegere felszabadul, evi egy stadionbol mar futna a fizetesere.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#58783) Integra válasza NyxNyxNyx (#58778) üzenetére


Integra
titán

kész szerencse, hogy maga martin jol beszélt róla :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#58784) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Erre mit lép az MLSZ? :D

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#58785) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

jó reggelt. én még csak most nézem a román-magyart.
na ez az, ilyen gyerekek kellenek, mint Simon Krisztián. ilyen támadó kell, agilis, bátor kölyök, aki még a labdával sincs haragban, kapura tör, gyors.. ez kell. nem priskinek meg ilyen lomha bénák

(#58786) #84221696 válasza Tibiajax (#58785) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nekem Tőzsér is kellemes meglepetés volt.

(#58787) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

a védelem még mindig lófsz...
sajnos

(#58788) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Grigore... az a tipikus román feje te..
xd

(#58789) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

na, szép volt Dzsudzsák. szép volt.
ez az.

(#58790) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

óóó Nikolic, háát.. :((( picit még beljebb kellett volna húzni és akkor durrr
de kár érte

(#58791) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

de jó lett volna, ha még nyerünk is, tényleg
Biztató új csapatmorál, Dárdai hátha elér valamit ezzel az csodálatos hagyatékkal, amit a fantasztikus elődei hagytak rá.. hátha próbál majd ő kiszúrni és bepróbálni új, fiatal gyerekeket, akik bátran, ügyesen tudnak végre valami játékot is felmutatni majd, többet, mint az állandó hülye vaktába előreívelések meg össze-vissza futkározások...

(#58792) venember83 válasza Tibiajax (#58791) üzenetére


venember83
nagyúr

Túl jó lett volna, még elbízzák magukat a srácok... Amúgy a szövetségi kapitány többször mondta, hogy nem a román meccs a legnehezebb ebben a hárommeccses sorozatban, szóval, bár borzasztóan örülök a bukaresti eredménynek, azért még gyűjteni kell legalább négy, jobb esetben hat pontot. Remélem, hogy sikerül. Főleg Dárdai Pali miatt.

(#58793) bagyulajuve válasza Tibiajax (#58790) üzenetére


bagyulajuve
addikt

vagy bepasszolja a középen egyedül lévő társnak

Resistencia eterna

(#58794) DopeBob válasza bagyulajuve (#58793) üzenetére


DopeBob
addikt

Akihez 99%, hogy nem jut el a labda:

MZ/X

(#58795) Tibiajax válasza DopeBob (#58794) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szó szó.. ha ügyes, éppen át tudva volna löbbölni

(#58796) BenHans válasza DopeBob (#58794) üzenetére


BenHans
addikt

Azért szomorú lennék ha ezt nem tudnám 10/8* onnan oda rakni ütemben Simon elé, pedig én nem vagyok profi focista közel sem... Ilyen szinten már hadd ne ez legyen a bravúr. Félreértés ne essék, ezt minden önhittség nélkül mondom, csak volt olyan hogy középpályásként naponta órákat gyakoroltam heteken keresztül +edzés az ilyen szituációkat kb minden szögből mert nincs annál jobb érzés amikor a csatár vagy szélső lábára ragasztom a lasztit a gól előtt és utána hozzám rohan megköszönni. :B meg háttal a kapunak bokából pörgetni átvétel nélkül a zsugát a beinduló embernek, szóval én mindig a játék ezen részét szerettem és ezt szeretem látni is.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#58797) Tibiajax válasza BenHans (#58796) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:R

(#58798) DopeBob válasza BenHans (#58796) üzenetére


DopeBob
addikt

Nem tudom, itt a ladba berajzolt vonalához ketten is elég közel állnak, simán kivágnák. Azon kívül Nikolics szerintem olyan típusú játékos, aki gólt akar lőni, ha Ő megkapja a labdát, akkor gólt akar lőni, nem gondolkodik, nem nézelődik, hanem ellövi, ha van lehetősége. Mivel toronymagasan vezeti az MB1-es góllövőlistát, azért általában jól is dönt :)

MZ/X

(#58799) hobizoli válasza DopeBob (#58794) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ez akkor oda berakja kozepre ajto-ablak szitu, pont ahogy ok is rugtak a golt a elso felido vegen

több drón kell ;P

(#58800) DopeBob válasza hobizoli (#58799) üzenetére


DopeBob
addikt

kár ezen rágódni, biztos kielemzik ők is. Majd kedden meglátjuk, mehet ez e még jobban.

De jó is lesz, amikor majd 30 év múlva Dárdai lesz az MLSZ elnöke! Na majd akkor talán tényleg elindul valami fejlődés :D

MZ/X

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.