Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58951) venember83 válasza nextman (#58948) üzenetére


venember83
nagyúr

És emellett, ahogy kézilabdában is, azonnal letenni a labdát bírói sípszó esetén. Ha nem, sárga lap, ahogy az jár a labda elrúgásáért is.

(#58952) Integra válasza DopeBob (#58950) üzenetére


Integra
titán

a cserék száma egy érdekes kérdés, mert komolyan bele lehetne nyúlni egy játékba több cserével.
a sárga és piros lapok szerintem jók, ahogy vannak.
a lesbíró és gólbíró meg rég megoldott, csak tudatosan nem akarják használni, egyrészt állandóan félnek, hogy oda a játék, a másik meg, hogy sokkal kevésbé lehetne meccseket elcsalni, ami a bundának, a sportfogadásnak nem kedvez.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#58953) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Kirúgták Picúrkát.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#58954) forceberg válasza Integra (#58952) üzenetére


forceberg
veterán

Inkább a színészkedésre, időhúzásra kellene valami, amivel egy meccsen jó sok percet lehet elcsalni...

A sárga és piros sem jó ahogy van. Vagyis jó, csak az alkalmazásuk totál kiszámíthatatlan...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#58955) Integra válasza forceberg (#58954) üzenetére


Integra
titán

video bíró, utólagos büntetés, akár meccses eltiltás. meccsen nehéz lenne, de utólag nem gond. hamar leszoknának róla :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#58956) forceberg válasza Integra (#58955) üzenetére


forceberg
veterán

Én amúgy továbbra is a pl. 2x30 perces tiszta játékidőt támogatnám, az lenne a fair. Bizonyos helyzetekben a bedobásoktól kezdve a kirúgások és szabadrúgásokon át mocskos sok időt lehet lopni, ami pl. arra jó, hogy egy csapat a végére ne fogyjon el kondiban.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#58957) #84221696


#84221696
törölt tag

http://thurygabor.blog.nepsport.hu/archives/2014/10/15/Nem_volt_teli_a_gatya_-_negy_pont_Dardaival/

Bocs, mobilról vagyok és a f@xom tudja, hogy kell normisan beilleszteni a linket. :))

[ Szerkesztve ]

(#58958) Integra válasza forceberg (#58956) üzenetére


Integra
titán

van erről bármi kimutatás, hogy kb mennyi most az átlag netto játékidő egy félidőben?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#58959) Dinter válasza Integra (#58958) üzenetére


Dinter
addikt

Dárdai 55-60-at mondott egy meccsre.

2014-es VB-ről találtam: A FIFA hivatalos honlapja szerint drasztikusan csökkent a játékkal töltött percek száma. Amíg négy éve átlagosan 69.8 percet töltöttek futballal a csapatok, addig idén mindössze 55.5 percet, vagyis alig valamivel több mint egy félidőnyit mértek.

[ Szerkesztve ]

(#58960) IreN!CuS válasza Integra (#58958) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Pont Dárdai említette ~50-60 perc között van

megelőztek

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#58961) Integra válasza Dinter (#58959) üzenetére


Integra
titán

nem vagyok biztos benne, hogy nfl/nba féle játékmenetet szeretnék látni, ettől függetlenül értem miért mondjátok :U viszont ha csökkenne a bohóckodás, akkor 2x30 netto percet biztos megemelném 2x40 percre.
kérdés továbbá hogy ilyen esetekben a tévé közvetítések hogyan állnának be, hiszen pénzbe kerül az is, gondolom ezen a téren is lenne néhány górénak kommentje hozzá

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#58962) forceberg válasza Dinter (#58959) üzenetére


forceberg
veterán

És tedd hozzá, hogy egy jó ideje már nincs olyan, hogy messzire gurult el a labda, mert egyből jön a másik a labdaszedőktől. Ez is több perc lehet, amit ezzel nyertek, de mégis több vész el.
Szóval valami van a levesben.
Igazából az a gyengébb csapat a hülye, amelyik nem húzza az időt, mert mindig bebizonyosodik, hogy lehet, max. 1-2 sárga figyel be, amikor már a 85. percben kilóg a lóláb.

(#58961) Integra : nekem az lenne a célravezető, ha minden meccsen ugyanannyit lenne játékban a labda.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#58963) Dinter válasza forceberg (#58962) üzenetére


Dinter
addikt

Igaz, mindkettő 10/11-es, de szerintem már inkább az 55 felé taksál.

[ Szerkesztve ]

(#58964) viharhozo válasza Sztbeni (#58953) üzenetére


viharhozo
addikt

3 meccsen 7 pont, raadasul az elvileg legerosebb 3 csapat ellen, ketszer idegenben -> kirugjak az edzot. Ebben a roman szovetsegben is arany emberek lehetnek.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#58965) Napfénysüti válasza viharhozo (#58964) üzenetére

El akart menni már egy ideje sok pénzért az arabokhoz edzősködni. És közös megegyezéssel bontottak szerződést ha jól írták a cikkekben.

Mondhatjuk úgy is Piturkának túl picurka volt a román fizetés, nagy archoz nagy gázsi kell. :DDD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#58966) venember83 válasza viharhozo (#58964) üzenetére


venember83
nagyúr

Már egy ideje pletykálnak az arab érdeklődésről. A magyar meccs előtt 1-2 héttel Pițurca azt mondta, hogy kb. 1 százalék esélyt lát arra, hogy távozzon. Plusz, ha távozik, az araboktól származó több mint egy évi fizetését kártérítésként át kellett volna utalnia a szövetségnek. Gondolom, közös megegyezéssel váltak el.

(#58967) bandus válasza Integra (#58961) üzenetére


bandus
veterán

voltam 1-2 futsal meccsen, ahol ugye megállítják az órát bedobásnál, ilyesmi. hát nagyon vontatott volt. valamit kellene csinálni, de nyilvá a mentalitásnak, hozzáállásnak is változnia kellene a játékosok részéről. talán sok a meccs egy szezonban, vagy nem is tudom.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#58968) Integra válasza bandus (#58967) üzenetére


Integra
titán

na látod azt még nem néztem élőben :)
nekem automatikusan az nfl meccsek azok, amik beugranak ilyenkor, mivel ezeket nézem, igaz, ez elég más történet, de itt rendben van. nba-nél is, kézinél is, de ezekben a játékformákban benne van a netto időre játszás a folyamatos sok tördeléstől. fociban meg ideális esetben nincsen sípszó akár percekig. tehát most is azt gondolom, hogy utólagos video bíróval szét lehet csapni viszonylag rövid időn belül és hatásosan, hogy a 2x45 percnyi játékidőből a netto ne 2x30, hanem 2x35-40 közé essen. továbbá ha lenne olyan statiszta is a meccsen, amelyik csak ezt jegyzi, biztos a rendszer azonnal kidobná, hogy hány perc netto ráadást kell adni. az időhúzásokat meg a reklamálást meg a többit továbbra is szórni kell sárgával, megérdemlik, lásd király hülye sárgája a románok ellen...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#58969) vans? válasza bandus (#58967) üzenetére


vans?
őstag

Vontatott? En jarok futsalmeccsekre, sokkal progosebb minden, mint nagypalyan (legalabbis ebben az orszagban...). Szerintem nem vontatott attol, hogy megallitjak az orat, legalabb nincs lehetoseg az undorito idohuzasokra.

hábm bábm

(#58970) viharhozo válasza venember83 (#58966) üzenetére


viharhozo
addikt

Azert vhol nem kerek ez a sztori. A gorogok elleni potselejtezot 2013. novembereben jatszottak, ha Piturca menni akart, nyilvan utana lett volna celszeru lepnie. Vagy max. a nyaron. Ebben a formaban az egesznek nem sok ertelme van.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#58971) venember83 válasza viharhozo (#58970) üzenetére


venember83
nagyúr

Egyértelműen szerepe volt a bukaresti döntetlennek is a váltásban, mert persze nem kevesen elkezdték emlegetni a szövetségi kapitány inkompetenciáját és múltbéli sikertelenségeit. De a lényeg, hogy már lógott a váltás a levegőben egy ideje.

(#58972) forceberg válasza vans? (#58969) üzenetére


forceberg
veterán

Így igaz! Ahol úgy is megáll az óra, nincs értelme xarakodni, hogy jó lassan végezzék el...
+ futsalban van 4mp-es szabály.
Ha annyi idő alatt nem hozza játékba a labdát, elveszik a csapattól. Valami ilyesmi kellene fixen nagy pályára is. Pl. a labda megkapásától 5mp-en belül. Ha lefújja, ne sárga lap jöjjön, hanem vegyék el a labdát, az nagyobb büntetés, egy közvetett szabadrúgás a saját térfélen...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#58973) gyuromoj


gyuromoj
veterán

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#58974) hobizoli válasza Integra (#58968) üzenetére


hobizoli
nagyúr

az NFL-ben sem all meg az ora mindig
azert futnak ki oldalt inkabba labdaval, mert akkor megall az ora
de ha leteperik a foldre, akkor nem

több drón kell ;P

(#58975) szab.tam válasza forceberg (#58972) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én sokkal jobbat tudok.

a játékvezetői gyakorlatban legyen támogatottan lehetséges, hogy az időt húzó, (nyerésre, továbbjutásra álló), csapatot úgy büntesse a spori, hogy a húzott idő duplájával hosszabbít.
azért a duplájával, mert a nettó időhúzáshoz hozzájönne a játék megtörése miatti időveszteség.
a gólra törő csapatnak nemcsak az ellenfél fetrengése az időveszteség, hanem a megtört támadást is újra kell építeni.
de ne legyen a sporinak kötelező. ha bekapták a góljukat, és fordul a kocka, akkor a saját idóhúzásukból ne húzhassanak hasznot.

másik.
11 helyett 9 ember, és folyamatos cserélési lehetőség, több emberrel. (hoki, kézi, kosár mintájára.)
nem fáradnának el, de a területvédekező bunkeresek cseszhetnék....

harmadik.
egy vagy 2 játékos nem léphetne hátrébb egy kijelölt vonalnál.
a határ a középvonaltól kicsit hártébb lenne.
eltérő színű pólót viselne.
tehát nem vehetne részt a védekezésben.
-> több lenne a gól.
viszont ellentámadásnál valami speciális lessszabály vonatkozna rá.
hogy ne lóghasson meg egyedül a nagy semmiben.
pl. egy saját játékosnak vagy védőnek előbb át kell lépnie a felezővonalat.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#58976) IreN!CuS válasza szab.tam (#58975) üzenetére


IreN!CuS
őstag

What a brainstorm :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#58977) szab.tam


szab.tam
nagyúr

heti helyzet bölcsesség:
ha nem kapunk ki az észak-írektől, kapunk egy 4-est romániában.
(gyk: pintyő maradt volna.)
hülyén hangzik, de igaz is lehet...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#58978) forceberg válasza szab.tam (#58975) üzenetére


forceberg
veterán

Az első része jól hangzana... és igaz is, hogy a lendületet is megtörik.
9 helyett 10 ember, de maradna a 3 csere.

Az 5 csere ötlete is a bulldogoknak kezdvez, azaz félidőnként 2-2 daráló ember kerülne a játékba, akik előre megbeszélten csak félidőt játszanak, tehát ezért a plusz 2 csere baromság, a bunkert erősítené, nem a játékot.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#58979) szab.tam válasza forceberg (#58978) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a folyamatos cserékben igazad van.
egy gól után lerántanák az egész "támadósort", és pont ott lennénk....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#58980) forceberg válasza szab.tam (#58979) üzenetére


forceberg
veterán

Az 5 csere Platkó ötlete, hogy a mostani 3 csere mellé a félidőben plusz 2-t lehessen még cserélni. Szerintem ez is a buszosokat segítené.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#58981) szab.tam


szab.tam
nagyúr

sport1 most.
grund felsőfokon uruguay rész.
nem tudom, hogy ismétlés-e, vagy első adás.
remélem lesz utána sportgazdaság elemzés is...

szerk
(ahogy nézem, igen.)

ez most ismétlés, vagy első adás?
(mert hogy ezt a részt még nem láttam.)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#58982) forceberg válasza szab.tam (#58981) üzenetére


forceberg
veterán

Használd a port.hu tv műsor oldalát. Nekem bejött, most kicsit stílust váltanak, de az sem lesz vészes.
Lehet rendezni, hogy pl. melyik csatornák műsorait akarod látni stb.
Ott írják amúgy, hogy ism..

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#58983) szab.tam válasza forceberg (#58982) üzenetére


szab.tam
nagyúr

az újságon kívül csak azt használom, de a port konkrétan megint felqúrta mostanság párszor az agyamat.
ez az idióta megújulási kényszer.

az elemzés úgyszintén.
ez most nagyon nívótlan.
azaz direkt piszok gyenge.
egyedül a gözgizda csaj hozza némileg a formáját.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#58984) Citroware


Citroware
addikt

Hát ezt nem hiszem el, Sturridge újabb 1 hónapra megsérült. :(

Szinte biztos vagyok benne, hogyha ő ott van a csapatban az elmúlt másfél hónapban, akkor a 'pool többnyire nyerte volna azokat a meccseket, amiket így elbukott...

(#58985) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Csak azt kérem, hogy ne kapjunk ki ma nagyon. :N

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#58986) szami777 válasza NyxNyxNyx (#58985) üzenetére


szami777
addikt

Én egy X-ben reménykedek :K

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#58987) #84221696


#84221696
törölt tag

Csak meglesz az az x! ;)

(#58988) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Ez a mez egyre jobban tetszik

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#58989) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Jó a meccs

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#58990) pohár


pohár
félisten

ó faszom :D

van egy olyan érzésem, hogy Agüerot ma nagyon lerúgja majd valaki :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#58991) szami777


szami777
addikt

Jájj Soldado... :(
Nagy meccs ez.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#58992) cyberkind


cyberkind
félisten

Piros lap, büntető hegyek, jó meccs, há' mi van itt? :Y

Paranormal Cocktivity

(#58993) Integra


Integra
titán

ez miért volt piros? :) sárga nem lett volna elég?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#58994) szami777 válasza Integra (#58993) üzenetére


szami777
addikt

Dehogynem...
Ez a bíró is elmehet a 'csába

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#58995) NyxNyxNyx válasza Integra (#58993) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nagyobb név a Manchester City... Össze-vissza fúj ez a gyökér

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#58996) pohár válasza Integra (#58993) üzenetére


pohár
félisten

a gólra törő játékos buktatásáért nem piros jár?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#58997) szab.tam válasza pohár (#58996) üzenetére


szab.tam
nagyúr

attól függ, kinek drukkolsz.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#58998) forceberg válasza szab.tam (#58997) üzenetére


forceberg
veterán

Hol az ojjektivitás? :DD

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#58999) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Na 12. Madridi , legalább jogos volt ?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#59000) cyberkind válasza IreN!CuS (#58999) üzenetére


cyberkind
félisten

Majd 1 hét múlva leszek kivi hogy melyik oldalon lesz a 12. ember.

Paranormal Cocktivity

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.