Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58151) Integra válasza bandus (#58149) üzenetére


Integra
titán

robbenesre vette a figurát, bejött neki :DDD
még pár ilyen és neki sem fognak semmit fújni - remélem

welbeck dupla közben

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#58152) L_YKing


L_YKing
addikt

Penal

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#58153) Integra


Integra
titán

son, 2:0 a leverkusennek

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#58154) pohár válasza Integra (#58151) üzenetére


pohár
félisten

azért ott volt az a bal térd, a kommentátor se ellenkezett a bíró döntésével, ahogy kihallottam az akadozó fos streamből

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#58155) szami777


szami777
addikt

Nem vagom szerdánként a sport1 mert nem ad bl-t, pedig az arsenal meccset simán adhatnák :U

Pohár: valamilyen joguk csak van, hiszen keden kozvetitenek bl-t. Na mind1, valtoztatni ugyse lehet rajta

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#58156) pohár válasza szami777 (#58155) üzenetére


pohár
félisten

mert nem ők vették meg a jogokat hozzá, azért

wow, én keveselltem az Arsenalra azt az 1,5-ös oddsot, amit adtak rá... nem gondoltam ekkora underdognak a törököket, aztán erre már 3-mal mennek :Y

Juve meccsen 1 darab kapura tartó lövés volt eddig... :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#58157) Integra


Integra
titán

sanchez, 3:0, gyönyörűen csinálta :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#58158) Tibiajax válasza Integra (#58157) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:K

(#58159) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Ez a Digis kommentátor annyira begyakorolta, hogy Marcelinnyó helyett nehogy Marcelo-t mondjon, hogy Marcelo-t Marcelinnyózza folyton.

A Real mez viszont nagyon jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#58160) Integra


Integra
titán

calhanoglu, 1 méterről üres kapu, rátette kapufa külsőre, mellé :DDD

közben welbeck tripla, 4:0

lol, vezet a basel :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#58161) bobooo válasza Integra (#58160) üzenetére


bobooo
addikt

Vicc ez a Liverpool komolyan .. :N

[ Szerkesztve ]

(#58162) pohár válasza NyxNyxNyx (#58159) üzenetére


pohár
félisten

a másik jobb, Alexander Alexandrovic, vagy kicsoda :D

miafasz, Welbeckkel tán vért itatott meccs előtt Wenger, hogy ilyeneket csinál?? :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#58163) Tibiajax válasza Integra (#58160) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tor in basel!!!!!!
tor in london!!!!

:)

(#58164) Integra válasza Tibiajax (#58163) üzenetére


Integra
titán

jaj ez a szcscseznyííííííííjjjjjjj mekkora amatőr volt :(( :DDD

benfica is szépet lőtt
na, mekkora mázlija van a leverkusennek, hogy kapnak egy ingyen tizit... ezt benézte az angol bíró

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#58165) gmx9


gmx9
aktív tag

Welbeck alázni fog az Arsenalban, van egy olyan érzésem. Lehet majd tépni a hajakat Manchester vörös felében. :)

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#58166) Tibiajax válasza Tibiajax (#58163) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hopp, scsesny elvitt egy lábat..
szegény alexis jött le
állva tapsolta a csont teltház

(#58167) NyxNyxNyx válasza gmx9 (#58165) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Annyira nem aggódok emiatt. Nekem mindig egy balfasznak tűnt. Reméljük nem kap erőre a mai meccs után.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#58168) gmx9 válasza NyxNyxNyx (#58167) üzenetére


gmx9
aktív tag

Kapu előtt gyenge volt összességében, de nagyon kevés lehetőséget is kapott centerként/csatárként. Mikor Rooneyval állandó kezdő volt 11/12-ben, felsöpörték a padlót a PL csapataival. Megvannak a megfelelő képességei, hogy egy kiváló játékossá nőjje ki magát, a kapu előtt kell magabiztosabbnak, határozottabbnak lennie és nagyot lendülne a játéka (a mezőnyben eddig is nagyon jó szokott lenni). Ezen meg lehet gyúrni.

[ Szerkesztve ]

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#58169) L_YKing válasza Integra (#58164) üzenetére


L_YKing
addikt

Hát te meg hány meccset nézel egyszerre? Hogy csinálod? :F

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#58170) Integra


Integra
titán

fú tibi, remélem most nem verted szét a tévéd :)

ramos dupla, 3:0 dortmund

barca: sok jó stream :K :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#58171) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ott a 3., Ramos 2. Szepen csinalta, igy kell ezt.

Hummels, na vegre. Nagyon hianyzik a csapatban. :(

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#58172) pohár válasza pohár (#58135) üzenetére


pohár
félisten

ezt szépen megjósoltam, úgy látszik, hogy az ATMA nyerte a pénzfeldobást :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#58173) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Újabb szégyenteljes verés.
Mostmár talán nem néznek hülyének ezért megint elmondom, kurvára meg kell becsülni ezt a maradék 4 BL meccset, mert nagyon sokáig nem lesz részünk ilyenben :(
YNWA!

(#58174) szami777 válasza DeathAdder (#58173) üzenetére


szami777
addikt

bajnokság szempontjából lehet egy korai búcsú kéne.
Elég szoros kis csoport alakul még a végén ebből, legalábbis a 2. továbbjutóra kíváncsi leszek.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#58175) 7600 GS válasza DeathAdder (#58173) üzenetére


7600 GS
addikt

Nagyon úgy tűnik hogy csak presztízs értéke lesz a Real elleni meccsnek.

Kíváncsi vagyok sikerült-e a Ludogorec játékosnak komolyabb sérülés okoznia itt a végén Ronaldonak, remélem most csuklik az anyja. :)

Ja amúgy a Ludogorec edzője tiszta Perez volt szerintem, nagy forma. :D

[ Szerkesztve ]

(#58176) DeathAdder válasza szami777 (#58174) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez van, rég nem vagyunk már egy top klub, csak sokan elhitették velünk (a média, a pórnép) egy jó szezon után :)

nem lesz ebből top4, még a tavalyi kerettel se lenne meg mégegyszer.

(#58177) NyxNyxNyx válasza 7600 GS (#58175) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem láttam a sérülést, nagyon durva volt? Egyébként a Ludogorets-nek gratulálok, egy X-et megérdemeltek volna. Realnak fújt a bíró eléggé.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#58178) 7600 GS válasza NyxNyxNyx (#58177) üzenetére


7600 GS
addikt

Sikerült rátaposni az Achillesére úgy ahogy a nagykönyvben megvan írva, történt mindez a 88. perc környékén egy teljesen ártalmatlan szituációban.

(#58179) Tibiajax válasza pohár (#58172) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a fenébe, hát ezt is hogy megjósoltuk....
:DDD

(#58180) Cartevo


Cartevo
őstag

Hókuszpók és a Hupikék Oroszlánkirály

(#58181) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

galata-kapus, csórikám.. mindegyik gólját bal hosszúba kapta..
kiv a negyediket

(#58182) venember83


venember83
nagyúr

Nem sokat veszítettem az Atleti-Juve meccs kihagyásával, első félidő jó részét láttam, de úgy tűnt, egyik csapat se akar/tud focizni, így inkább aludtam egyet. Kár, hogy nem lett döntetlen. Így akár halálcsoporttá is lehet az A csoport, mindegyik csapat három ponttal rendelkezik.

(#58183) 7600 GS válasza venember83 (#58182) üzenetére


7600 GS
addikt

Ahogy Sallói mondta a meccs végén, az Atleticó sosem focizni akar. :) Tegnap is ez volt a helyzet, szépen belevezették a Juventus-t is az adok-kapokba.

(#58184) venember83 válasza 7600 GS (#58183) üzenetére


venember83
nagyúr

Hogy mindig kell legyen egy ilyen csapat kiírástól függetlenül, amelyik csak és kizárólag rombolni akar, legyen szó világbajnokságról, EB-ről, EL-ről vagy BL-ről. :U Na mindegy, Olimpiakosz és Malmö elleni meccseket hozni kell, s nem lesz gond.

(#58185) 7600 GS válasza venember83 (#58184) üzenetére


7600 GS
addikt

Hozható az Atletico elleni hazai meccs is, csak nem szabad belemenni az általam említett adok-kapokba. :) Érdekes lesz a csoport alakulása, ez már biztos.

(#58186) viharhozo válasza szami777 (#58155) üzenetére


viharhozo
addikt

A Sport TV egy meccset adhat keddenkent (itt o valaszt eloszor) + kedden adha osszefoglalot + adhatja a dontot. Ennyit tudott megvenni, a tobbi a Digie. Mivel ez a szerzodes is lejar 2015 nyaran, siman benne van a pakliban, h jovore megint a panelesek kulonjoga lesz a BL, a tobbieknek marad a stream.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#58187) Sickboy25 válasza viharhozo (#58186) üzenetére


Sickboy25
addikt

vagy jön Tibibácsi ;] :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#58188) Tibiajax válasza Sickboy25 (#58187) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

konferencia-közvetítés a legjobb.. csak lehetnének gyorsabbak a kapcsolások a németeknél amikor bekiabálják h toooor in müchneeen!!, ezt az olaszok gördülékenyebben csinálják :D

(#58189) pohár válasza viharhozo (#58186) üzenetére


pohár
félisten

egy jópár szolgáltatónál van DigiSport... mondjuk Invitel, hogy egy országos szintűt mondjak

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#58190) IreN!CuS válasza pohár (#58189) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Tnél van-e?Ja nincs , viszlát ;)

Szóval most alapjaiban elmehetnek a kurva anyjukba ,hogy 2014ben nem tudsz 1 meccsnél többet megnézni mert nyomják a csicskaharcot ott fent.
De hát mindenkinek jó ez mert évek óta ez megy sajnos...

Invitel meg jó vicc :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#58191) pohár válasza IreN!CuS (#58190) üzenetére


pohár
félisten

szarügy :D
mi elvagyunk az Invitellel, jobb választás a kábeljük, mint a többi, itt elérhető szolgáltatóé, akinek meg nincs Digi, hát akkor menjen át ahhoz, akinél van :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#58192) venember83 válasza IreN!CuS (#58190) üzenetére


venember83
nagyúr

Most mégis mit vársz? Másképp hogyan csábítsa át magához a Digi az előfizetőket? Csak az ár nem elég. Meg aztán mi másért üzemeltetné a sportadókat a Digi? Kétlem, hogy azokból bármi pénz jönne, csak azért léteznek, hogy egyedüli szolgáltatóként náluk lehessen látni a BL-t, pl., s így minél több előfizetőt csábítson át a sport a Digire.

(#58193) IreN!CuS válasza venember83 (#58192) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Költői kérdésre milyen választ vársz ?
Mit várok? Tudjak egy szaros Bl meccsek nézni kedden ÉS! szerdán is , az ,hogy a pl-t nem tudom nézni t-nél elfogadom...de a BL kicsit másabb.
Tudod még az sem érdekelne ha egy +~500 Ft csomagba raknák be vagy ilyesmi azt kifizetném de ,hogy azért váltsak szolgáltatót....nevetséges.

pohár : nem mindenhol olyan egyszerű a váltás.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#58194) venember83 válasza IreN!CuS (#58193) üzenetére


venember83
nagyúr

Neked nevetséges, Diginek meg kb. létkérdés. Szerintem ennyi lehet az indok.

Ui. én se Digin vagyok, nem is látok semmilyen bajnokságot, BL-t se, szóval ne vedd rossz néven, amit írtam, de szerintem egyszerűen üzleti érdek a Diginek megtartani az exkluzivitást.

[ Szerkesztve ]

(#58195) Integra


Integra
titán

szezon végén alves is megy a barcából, pl-be tart

poldi is lelépne az arsenalból

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#58196) A@ron válasza venember83 (#58192) üzenetére


A@ron
tag

"Kétlem, hogy azokból bármi pénz jönne"

Azért, ha tudnád, hogy mennyiért árulják a reklámszpotokat BL meccs szünetében, nem írnád ezt... :DDD De alapvetően igazad van.

Akinek annyira fontos, hogy ez dönt a szolgáltatók között, az meg rendelje meg a tányéros verzióban, aztán jónapot. Jobbat én sem tudok mondani.

(#58197) venember83 válasza A@ron (#58196) üzenetére


venember83
nagyúr

A reklámszpotok jó része szerződéses kötelezettség (ergo az UEFA kapja érte a pénzt), másrészt meg BL van szeptembertől decemberig kéthetente, aztán meg tán februártól májusig kb. kéthetente, aztán kalap, ebből nem fogja magát fenntartani két (Romániában 3) sportadó.

(#58198) gmx9


gmx9
aktív tag

Én se tudtam még rávenni magam a váltásra valamiért, nincs sok türelmem ehhez. Vagy 4 éve streamen nézem a meccseket, már megszoktam...egyébként sokszor sokkal jobb minőségű, mint a tv, persze vannak minecraftos minőségűek is.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#58199) A@ron válasza venember83 (#58197) üzenetére


A@ron
tag

Nyilván nem az összes reklámszpotra gondoltam, de van olyan is azért bőséggel, amit a csatorna értékesíthet.

Ez utóbbival egyetértek.

(#58200) IreN!CuS válasza venember83 (#58194) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Mennyire leszarom a Digit a T vagy bármelyik , sóval kell behinteni akik így próbálnak fennmaradni.
Vannak itt jó páran akik külföldön élnek ott ez ,hogy megy ? Mindegy melyik szolgáltatónál vagy előfizetsz a sky-ra és akkor boldogan nézed?

Nem , nem veszem rossz néven csak mindig felkúr ez a téma.....

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.