Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18801) Tibiajax válasza 7600 GS (#18799) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én örülök :), csak ezeket a united-madrid retromeccseket unom már kicsit

amiket sokkal szívesebben néznék (nem ebben a fontossági sorrendben..):
- barcelona veterans v ajax veterans
- ajax veterans v inter veterans
- arsenal veterans v milan veterans
- juventus veterans v ajax veterans
- parma veterans v lazio veterans
- chelsea veterans v arsenal veterans
...
ilyesmiket


de a milan classic is jó volt, péntek este

(#18802) 7600 GS válasza Tibiajax (#18801) üzenetére


7600 GS
addikt

Ja értem. Június 9-én lesz amúgy Real-Juve meccs, majd azt is érdemes nézni.

Manchester United: Van der Sar - Berg, Johnsen, Stam, Irwin - Blackmore, Fortune, Scholes, Sharpe - Yorke, Cole

Real Madrid: Contreras - Salgado, Helguera, Pavon, Amavisca - Figo, Hierro, Makelele, Zidane - Morientes, van Nistelrooy

(#18803) Tibiajax válasza 7600 GS (#18802) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#18804) baluka26


baluka26
veterán

Dzsudzsi rommá törtem a Lamboját 3-as autópályán.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18805) Tibiajax válasza baluka26 (#18804) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hová lehet utalni neki pénzt, támogatni?

(#18806) 7600 GS válasza baluka26 (#18804) üzenetére


7600 GS
addikt

Az S Klasse szarabbul járt.

(#18807) baluka26 válasza Tibiajax (#18805) üzenetére


baluka26
veterán

Adok számlaszámot privatban.

7600GS: Kép?
Megtanulja, hogy Mergából csak G.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18808) 7600 GS válasza baluka26 (#18807) üzenetére


7600 GS
addikt

(#18809) Napfénysüti válasza 7600 GS (#18808) üzenetére

Ki volt a hunyó?

Més que un club!

(#18810) Tibiajax válasza baluka26 (#18807) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

rendben, köszi. mert, van még a hónapra egy huszasom, de most ezt olvasva nagyon elszomorodtam és szeretnék ebből adni még Balázsnak is egy kicsit

(#18811) pohár válasza baluka26 (#18807) üzenetére


pohár
félisten

a GL szép, de van valami kockahátuljú G, az valami rettenet okádék

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18812) baluka26 válasza pohár (#18811) üzenetére


baluka26
veterán

GL buzis, kockamerga a király :)

Tibcsi: Irjál rám légyszi, és akkor intézzük! :D

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18813) pohár válasza baluka26 (#18812) üzenetére


pohár
félisten

na ez az a pocsííííík, amiről beszéltem :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18814) Integra válasza baluka26 (#18804) üzenetére


Integra
titán

sanchez is :)
nem tudom egyiket sem sajnálni. vezetni tudni kell.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18815) scope2007 válasza NyxNyxNyx (#18768) üzenetére


scope2007
addikt

ezzel mindent elárultál :D

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#18816) Tibiajax válasza pohár (#18811) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

fuh, pedig pont fordítva van..:) a gl a tucat diszkodzsip, a G viszont szinte tradició a Mercinél is, meg ugy ánblokk az autós-terepjárós társadalomban..
annak idején még kölyökként -sose felejtem el- a merci katalógusban ott volt a gyönyörű, lakkfekete G-Merci, a sofőrje meg egy hugo boss-öltönyös üzletember
nagyon rendben volt..

(#18817) Napfénysüti válasza pohár (#18813) üzenetére

A világ egyik legjobb terepjáróját lepocsékozni, ejnye. :N
A fél karom odaadnám egy jó G Merciért. :)

Més que un club!

(#18818) Integra válasza Napfénysüti (#18817) üzenetére


Integra
titán

imádom a g-t, terepen valóban isten. amúgy meg kb egyenesen tud menni, sajnos a világ rég elhúzott mellette. de lehet, hogy talán pont ezért is imádom :) bár magamnak sosem vennék, mert kb használhatatlan közúton, ha jobban szeretne haladni az ember. hiába, csak a range rover. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18819) Tibiajax válasza Integra (#18818) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

csak a range rover
gondolom, ott is a régebbiekre gondolsz, mert az újak szutykok..

(#18820) Integra válasza Tibiajax (#18819) üzenetére


Integra
titán

az a defender, ami a g-vel egyenértékű terepen.
a 4. generációs range viszont külön kategória lett, teljesen új világ. ez minden, csak nem szutyok..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18821) 7600 GS válasza Tibiajax (#18819) üzenetére


7600 GS
addikt

Csak a Lada Niva. A világ legjobb terepjárója.

:DDD

(#18822) Tibiajax válasza Integra (#18820) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem tudom, de már a második jó autoszerelő ismerősőmtől hallom vissza, h bevittek hozzájuk új land rovert, és egy kalap szar belül.
belül, nem kívül, mert kivül gyönyörüséges mind, csillog villog...

(#18823) peterszky válasza 7600 GS (#18821) üzenetére


peterszky
őstag

Amire tervezték, azt tökéletesen hozta, elment árkon, bokron, fagyban, melegben. Megnézném a mai terepjárókat Szibériában :D Nekünk volt egy rövid ideig, szerettük :)

What else you gonna do on a Saturday?

(#18824) 7600 GS válasza peterszky (#18823) üzenetére


7600 GS
addikt

Így igaz. A szó jó értelmében nagyon igénytelen volt, szinte mindenhol elment, az összkerékhajtása legendásan jó volt. Csak hát a komfort szintje nem volt nagyon magas, de nem is ezért szerették.

Morientes közben megszerezte a vezetést.

(#18825) Integra válasza Tibiajax (#18822) üzenetére


Integra
titán

amit ők láttak az max 3. generációs lehetett, és ott van mit valóban kifogásolni, szerintem is. igaz, az egy 10 éves konstrukció, nem is változtattak rajta semmit egész élete során.
ezt az újat, idén kezdték forgalmazni és csak 1-2 szürkeimportos darab van az országban. ez mechanikára, minőségre és anyaghasználatra kívül-belül mindenben etalont állít, a bentley-t is leveri belső térre és csöndesebb is nála 130 kmh-ig. már ültem benne, fantasztikus. itt nem rúgnak a németek labdába, a range a király :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18826) Tibiajax válasza Integra (#18825) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem, nem a csont újak voltak. pár évesek

(#18827) Integra válasza Tibiajax (#18826) üzenetére


Integra
titán

na, azt a 3gen range rover-t én sem venném, akkor már inkább cayenne. de most, hogy itt az új, cayenne is futottak még kategóriában játszik. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18828) baluka26 válasza Integra (#18818) üzenetére


baluka26
veterán

Lapa nevű fórumtársnak van régi típusú gémergája, azt mondja legjobb családi autó a világon :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18829) Integra válasza baluka26 (#18828) üzenetére


Integra
titán

mert tényleg jó, elnyűhetetlen darab, ebben maximálisan egyetértek én is :K csak nem lehet vele haladni, én pedig szeretek haladni, így nálam bukik alapból.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18830) 7600 GS válasza baluka26 (#18828) üzenetére


7600 GS
addikt

Szerintem aki csak egy sima családi autót akar, és jár terepre, annak teljesen felesleges egy G Klasse.

Én még mindig amondó vagyok, ha az ember egy biztonságos, komfortos, férős családi autót akar venni olcsón, akkor ilyen V70-est, mint ami nekünk van már 8 éve. Tényleg nem lehet panasz rá, ennél kényelmesebb kocsiban pedig még nem ültem, ráadásul eléggé szépen szedi a lábát, ha odalépnek neki. Hátul sem szar padokat raknak be, hanem tényleg olyan üléseket, amik ott támasztanak, ahol kell. Egyik ismerősünk, aki most egy E-Klasse-t használ, előtte pedig egy A6-osa volt, azelőtt pedig S80-as Volvo-ja, azt kérdezte az eladótól az Audi szalonban, hogy nem lehetne-e Volvo üléseket belerakni az Audiba. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18831) pohár válasza Tibiajax (#18816) üzenetére


pohár
félisten

ez meglehet, de amikor megláttam életemben először X éve, akkor se tetszett már :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18832) Integra


Integra
titán

lol, stam-on mindenki fennakad :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18833) baluka26 válasza 7600 GS (#18830) üzenetére


baluka26
veterán

G osztályt gondolom azért vesz az ember, mert családi autót akar, terepre is, szeretné, hogy lássák milyen penge ízlése van. :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18834) NyxNyxNyx válasza scope2007 (#18815) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Csak irigy vagy :U

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#18835) baluka26


baluka26
veterán

Ha Mou első dolga Luiz eladása lesz, akkor felőlem mehetne akár máshova is nyugodtan...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18836) KisTücsök válasza baluka26 (#18835) üzenetére


KisTücsök
addikt

Már miért adná el?!

(#18837) baluka26 válasza KisTücsök (#18836) üzenetére


baluka26
veterán

Most olvastam NSO-n.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18838) KisTücsök válasza baluka26 (#18837) üzenetére


KisTücsök
addikt

Én is olvastam. Szerintem ennek semmi alapja nincs. Csak unatkoznak az "újságírók". Egyszerűen nincs miért eladnia. Jobb védőt kevesebb pénzért nem tudna venni.

Abramovics meg úgyis add annyi zsét, amennyi kell. Nem mintha akkora erősítésre szorulna a csapat..

(#18839) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#18838) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Azért örülök, hogy nem ti vettétek meg Falcao-t. Abszolút bajnokesélyesek lettetek volna.

baluka26: Hát én láttam Gomis-t párszor játszani és szerintem nem akkora ász. Lukaku sokkal jobb. Régebben mikor szóba hozták a Spurs-szel, egy Lyon drukker is mondta, hogy nem nagy szám.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#18840) baluka26 válasza NyxNyxNyx (#18839) üzenetére


baluka26
veterán

Hála az égnek. Lukaku legalább visszajöhet. Ha valakit szívesen látnék, az Gomis.

Múlt héten láttam Eurogoals-ban, engem meggyőzött a stílusával. Ahogy néztem azért nem kevés gólt is lő. Chelsea-be ilyen csatárok valók. Dembánál jobb szerintem.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18841) KisTücsök válasza NyxNyxNyx (#18839) üzenetére


KisTücsök
addikt

Talán még én is.

Csak egy normális edző kell, aki tud hatni a játékosokra. A játékosok meg azt teszik, amit mond.

(#18842) viharhozo válasza baluka26 (#18781) üzenetére


viharhozo
addikt

Ibrahimovics: 195 cm, 84 kg.
Drogba: 188 cm, 84 kg
Gomez: 189 cm, 85 kg

Inzaghi: 181 cm, 74 kg
Chicharito: 175 cm, 70 kg

Miben mas a testalkata, ket feje van vagy mi? Tudod te egyaltalan, ki az a Gomez?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#18843) NyxNyxNyx válasza baluka26 (#18840) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szerintem Demba is jobb. :B

Más: Opta: 7 - A Liverpool Luis Suarez góljai nélkül is a PL hetedik helyén végzett. volna idén. Felesleg?

Ha erős szó is a felesleg, azért durva. Gondolom azért alakult így, mert Pool idén vagy kitömte az ellenfeleit, vagy botlott.

Pohár: Ezt kb 1 hónapja mondta, nem?

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#18844) pohár


pohár
félisten

Ancelotti egy remek edző. Azonban érvényben lévő szerződése van jelenlegi klubjával, amit tiszteletben tartunk” – mondta Florentino Pérez az olasz szakemberrel kapcsolatosan.

nocsak, nocsak

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18845) baluka26 válasza viharhozo (#18842) üzenetére


baluka26
veterán

Ó, ezek szerint pont olyan testalkatom van, mint Drogbának. Fú, köszi, egyből sokkal jobban érzem magam :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18846) cyberkind válasza pohár (#18844) üzenetére


cyberkind
félisten

Heynckess és kész ! :)

Paranormal Cocktivity

(#18847) NyxNyxNyx válasza viharhozo (#18842) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Most komolyan itt tartotok még? Nyilvánvaló, hogy más a definíciótok az erőcsatárokról. Ennyi... (Én se tartom feltétlen erőcsatárnak a "németet".)

cyberking: Én Ancelottinak jobban örülnék. Most hosszútávú edzőre van szükség.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#18848) baluka26 válasza viharhozo (#18842) üzenetére


baluka26
veterán

De szavak helyett inkább:

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18849) baluka26 válasza NyxNyxNyx (#18843) üzenetére


baluka26
veterán

Egybként a Leonardo-féle hiszti miatt nem mehet el, valami ilyesmit olvastam.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18850) bandus válasza baluka26 (#18848) üzenetére


bandus
veterán

azonos testmagasság és súl yesetén azért elég nehéz megmagyarázni az általad vizionált "testalkatbeli különbséget" :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.