Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18451) Ps Vita válasza 7600 GS (#18450) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nem értem,hogy miért megy ő ilyen biszem-baszom ligába :DDD

(#18452) Sickboy25 válasza 7600 GS (#18450) üzenetére


Sickboy25
addikt

Óriási :C

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#18453) 7600 GS


7600 GS
addikt

Carvalho hivatalosan is a Monaco játékosa.

(#18454) baluka26 válasza 7600 GS (#18453) üzenetére


baluka26
veterán

Carvalho? 36 évesen?:DDDD

De jó kis védő volt fénykorában.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18455) NyxNyxNyx válasza baluka26 (#18454) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Most miért ne? :D Ingyen van és ráadásul van 1 gólpassza is a szezonban.

7600 GS 3-4 millió? :D Lejár a szerződése a nyáron, de akkor is el kéne engedni ingyen, ha még 6 évig tartana.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#18456) 7600 GS válasza baluka26 (#18454) üzenetére


7600 GS
addikt

Itt már úgysem kapott lehetőséget, abszolút érthető a váltás. Van még benne max. 1 év aztán ő is szögre akasztja a stoplist. Adjanak érte 3-4 milliót aztán rendben is vagyunk.

Az első madridi éve nagyon jól sikerült, erős szezont hozott le. Szép pályafutással a háta mögött vonulhat vissza.

[ Szerkesztve ]

(#18457) baluka26 válasza 7600 GS (#18456) üzenetére


baluka26
veterán

Mondjuk jobb így visszavonulni és pénzt keresni, mint olajfalváról.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18458) salival


salival
aktív tag

Találjátok ki, ki ez a nem-válogatott játékos!

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#18459) Ps Vita válasza salival (#18458) üzenetére


Ps Vita
őstag

Könnyű,Huszti :)

(#18460) salival válasza Ps Vita (#18459) üzenetére


salival
aktív tag

Bundesligasoknak nem ér! Amúgy szinte klasszis idényt nyomott le, eszem megáll, hogy nem válogatott. Dzsudzsák meg lőtt 5 gólt 2 év alatt és oda-vissza szopkodjuk.

YNWA

(#18461) fatal` válasza salival (#18460) üzenetére


fatal`
titán

Remélem még hatszázszor le lesz futva ez a kör. Huszti lemondta a válogatottságot.

(#18462) Sickboy25 válasza fatal` (#18461) üzenetére


Sickboy25
addikt

Jah remélem nem kezdjük újra... :W

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#18463) baluka26 válasza salival (#18458) üzenetére


baluka26
veterán

A zöld labda mit jelent transfermarkton?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18464) Sickboy25 válasza baluka26 (#18463) üzenetére


Sickboy25
addikt

gólpassz nem?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#18465) baluka26 válasza Sickboy25 (#18464) üzenetére


baluka26
veterán

Oh, tényleg.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18466) baluka26


baluka26
veterán

Milyen sportember az, aki olyat nyilatkozik, hogy csalódott lenne, ha nem lenne aranylabda top5-ben?

Ezt a Zaha srácot a MU-n kívül sehol nem tudnám elképzelni, marha jól jártak vele.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18467) homeless09 válasza baluka26 (#18466) üzenetére


homeless09
őstag

Sajnos Fergie keze alatt már nem játszhatott. :(

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#18468) baluka26 válasza homeless09 (#18467) üzenetére


baluka26
veterán

Pedig rég láttam ilyen ügyes MU-féle szélsőt. :K

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18469) homeless09 válasza baluka26 (#18468) üzenetére


homeless09
őstag

Rá is fér a csapatra. :) Valencia+Young mehet Zaha+Nani szél maradhat.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#18470) 7600 GS válasza baluka26 (#18466) üzenetére


7600 GS
addikt

Ki mondta ezt?

(#18471) Ps Vita válasza 7600 GS (#18470) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ribéry,itt a teljes interjú

„Kis híján a Real Madrid játékosa lettem – emlékezett vissza dátum említése nélkül a múltra a szélső, aki ezzel valószínűleg a 2009-es nyárra gondolt, amikor annyi, de annyi hír kötötte őt a spanyolokhoz, és az volt az év, amikor kis híján Karim Benzema csapattársa, Zinedine Zidane pedig a felettese lett. – Nem jött össze, és örülök, hogy maradtam. Ha Zidane most hívna, akkor elmondanám neki, jól érzem itt magam és ő ezt teljesen megértené."

Áttérve a jelenbe így folytatta: „Küszöbön áll a szerződésem meghosszabbítása, remélem, hogy a soron következő kupadöntő után sor kerül az aláírásra. Rövidesen tárgyalok a vezetőséggel, de bármi történjen, maradni szeretnék, itt akarom befejezni a pályafutásomat. Hat éve játszom ebben a csapatban, jól érzem magam, élvezem a focit, a saját világomat élem. A feleségem és a gyermekeim pedig legalább ennyire boldogok. Ha sikerülne egy teljes évtizedet lehúzni, az olyan lenne, mint egy álom" – tette hozzá a felfelé törekvő német bajnokság legjobb futballistája.

A következő témakör természetesen a frissen meghódított Bajnokok Ligája volt: „Rendkívül fontos volt megnyerni ezt a finálét, mert a harmadikat vívtuk az elmúlt négy évben, és két fájó kudarc már ott volt mögöttünk, különösen a tavalyi a Chelsea ellen. A Dortmund ellen egy kicsit különlegesebb a siker íze, nagyszerű, hogy összejött. A BL-trófea a legnagyobb mind közül, kőkemény feladat idáig eljutni és csak rengeteg munkával lehetséges."

„A szezon legnehezebb mérkőzésén vagyunk túl, kiválóan játszunk együtt, tökéletesen ismerjük egymást, de még így sem egyszerű. Az első félóra pokolian kemény volt, nyomás alá helyeztek minket már a saját térfelünkön és nem tudtuk felvenni a találkozó ritmusát. Nem adtuk fel, jól védekeztünk, és a második 45 perc már jobban sikerült."

Az egész idényben nyújtott produkciója és a BL-trófea segítségével a szakértők az Aranylabda egyik esélyeseként kezdtek el beszélni róla. „Csalódott lennék, ha az első ötből kimaradnék, csapatként és egyénileg is eddigi legjobb szezonomat futottam, nagyszerű lenne nyerni, de már nem célkitűzés. Az emberek azonban újra beszélnek róla, és ha megnyerjük a kupát, akkor minden porondon győztünk, ami jó ajánlólevél, de nem mi döntünk."

A 42 millió euróra értékelt szélső igazán jó ajánlólevelet mutat fel: 51 tétmérkőzésen 13 góllal és 27 gólpasszal...

Nem értem mi a baj abban,hogy kimondja,hogy csalódna ha nem lenne a Top 5-ben,gondolom jobb lenne ha álszentűl azt mondaná,hogy nem érdekli a díj,nyilatkozott ő már sok faszságot,de ezzel most semmi baj nincs :K

Főleg,hogy ott kell lennie a legjobb ötben :U

[ Szerkesztve ]

(#18472) bandus válasza Ps Vita (#18471) üzenetére


bandus
veterán

miért ne mondhatná, ki ha így gondolja, ezzel egyet tudok érteni. emellett szerintem messze nem top 5 vagy top 10-es játékos.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#18473) baluka26 válasza Ps Vita (#18471) üzenetére


baluka26
veterán

Azt szokták ilyenkor nyilatkozni, szépen diplomatikusan főleg májusban (!!!), amikor egy fél szezonban még lehet nagyon ügyetlen, hogy messze van még, nem is gondoltam erre, meg egy fél szezon előttünk van, különben is most nyertem meg mindent a csapatommal.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18474) baluka26


baluka26
veterán

Nem olyan jó, mint a régi Adidas/Nike reklámok, de legalább focis. :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18475) Tibiajax válasza baluka26 (#18474) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de legalább cselszis... igaz?...

ahhh

:)

(#18476) baluka26 válasza Tibiajax (#18475) üzenetére


baluka26
veterán

Ha Interes lett volna is belinkeltem volna :D

Mikor láttál új focis reklámot? Én nagyon rég, nemrég néztem újra a két kedvenc Nike reklámom. (Write The Future és Take It To The Next Level)

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18477) ronson


ronson
őstag

Búcsúzik a kapitányunk: [link]

(#18478) salival


salival
aktív tag

Pool leigazolta Iago Aspast a Celta "gólzsákját" 7m-ért. :(
Persze lehet új Michu, de inkább Borini/Assaidi 2-t látok benne.

Kitűzött cél jövőre a top4, Erikseneket, Papadopoulosokat stb. kellene igazolni ahhoz.

YNWA

(#18479) Integra


Integra
titán

júli 27 hsv - inter
nagy verést kapunk :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18480) ronson válasza Integra (#18479) üzenetére


ronson
őstag

Felkészülési meccsen bármi lehet, meg hét az inter se egy csúcs most.

A HSV, pedig remélem kicsit jobban összekapja magát a következő szezonra.

[ Szerkesztve ]

(#18481) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Most jó kedvemben vagyok. Ribery interjújával nincs gond és a Chelsea reklám is f*sza.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#18482) Integra válasza ronson (#18480) üzenetére


Integra
titán

a csapatnak idén az európa liga lett volna a minimum kötelező, de ezzel a kerettel a cl-t is elkellett volna érni.. de a megye 3 csapatok ellen eladott idióta 2 pontok meg vereségek.. az a legkeményebb, hogy ilyen csapnivaló játékkal is éppen, hogy lemaradtak az el-ről.. drámai..
érthetetlen, hogy az a csapat amelyik egyediüliként 2x veri a dortmundot a szezonban, az, hogy kap utána 9-et a bayern-től, veri a schalke-t is, aztán zakó a kiesőtől és még sorolhatnám.. :(((

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18483) homeless09


homeless09
őstag

Welbeck új csukája.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#18484) Tibiajax válasza baluka26 (#18476) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:R :R

:D
#18479 Integra ki kéne menni a meccsre..

[ Szerkesztve ]

(#18485) baluka26 válasza homeless09 (#18483) üzenetére


baluka26
veterán

EZMILYENCIPŐ?

Nike HyperVenom Phatal. Állat :D

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18486) homeless09 válasza baluka26 (#18485) üzenetére


homeless09
őstag

Nagyon király a doboza. :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#18487) salival válasza homeless09 (#18483) üzenetére


salival
aktív tag

Ezzel az idei egy góljánál többet fog lőni? :D

YNWA

(#18488) homeless09 válasza salival (#18487) üzenetére


homeless09
őstag

reméljük. :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#18489) Integra válasza homeless09 (#18483) üzenetére


Integra
titán

raj :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18490) 7600 GS válasza baluka26 (#18485) üzenetére


7600 GS
addikt

Csakis Adidas. Azon belül is Predator.

Az meg csak hab a tortán, hogy a stílusomhoz is tökéletesen illik ez a cipő, amellett hogy tetszik. :D

(#18491) Ps Vita válasza 7600 GS (#18490) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ezt a reklámot még nem láttam,de zseniális :Y :C (josé +10)

[ Szerkesztve ]

(#18492) 7600 GS válasza Ps Vita (#18491) üzenetére


7600 GS
addikt

Melyikre gondolsz pontosan? :D Nekem általában bejönnek az Adidas reklámok, de azon belül is a Predatorosok. A Nike is nagyon jó reklámokat csinál, különösen a régiek tetszettek, amiben még Robi Carlos, Ronaldo, Dinho, Figo, Davids, stb. szerepeltek.

mod: Oké most már tiszta. :D Ezt külön a 2006-os VB-re csinálták, és hát felvonultatták az akkori futball nagyjait.

[ Szerkesztve ]

(#18493) NyxNyxNyx válasza 7600 GS (#18490) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én a régi "deszkás" cipőmben szoktam focizni :D Ez előtt kézilabdásban nyomtam, na azzal lehetetlen volt leszorítani a lövéseket, a mostaniban csak eltörik az ujjam.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#18494) baluka26 válasza 7600 GS (#18490) üzenetére


baluka26
veterán

Lotto Zhero Gravity még mindig.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18495) Ps Vita válasza 7600 GS (#18492) üzenetére


Ps Vita
őstag

De az 1. is király :R

Szerintem ez is jó

(#18496) bandus


bandus
veterán

sose értettem, hogy lehet nike cipőn kívül másban pályára lépni :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#18497) Napfénysüti válasza bandus (#18496) üzenetére

Volt egyszer Copa Mundialom. Na az egy istenkirály retró csuka volt. Marha sokáig bírta is, imádtam. :K

Most ilyenem van meg még egy Puma: Total 90 Shoot III

Teremcsukában viszont eddig nálam a régi Nike Tiempo volt a nyerő. Annyira lapos orrú cipővel azóta se találkoztam.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#18498) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

basszus, most nézem csak..az angoloknak a mezét átvette a nike???
ősidők óta umbro volt rajtuk, az egyedüli nagycsapat, akinek az umbro szállított....

nahát..

(#18499) baluka26 válasza Tibiajax (#18498) üzenetére


baluka26
veterán

Elég szar is lett a Nike.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18500) Integra válasza 7600 GS (#18490) üzenetére


Integra
titán

megetted a marketing bullshitet? :DDD ez is egy jó nagy hülyeség, hogy csakazadidas vagy csakanike...
azt kell megvenni amelyik a legjobb a lábfejedre, a legjobban mozogsz benne, a legjobban tart és a legjobban tudsz focizni benne. és ha véletlen pont egy nike lenne jobb számodra mint adidas...? márkabuziság a legnagyobb szopóálarcok egyike :))
de lehet, hogy te végigpróbáltad már az összes szupercsukát élesben.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.