Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17351) DopeBob válasza baluka26 (#17347) üzenetére


DopeBob
addikt

2 játékos éves fizetése :O

MZ/X

(#17352) homeless09 válasza baluka26 (#17350) üzenetére


homeless09
őstag

Fergie elindította a hullámot.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#17353) baluka26 válasza DopeBob (#17351) üzenetére


baluka26
veterán

A működési költségeket és bevételeket el kell különíteni az ilyen egyszeri dolgoktól.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#17354) salival válasza baluka26 (#17340) üzenetére


salival
aktív tag

Benitez mondta hogy 3-4 ember fog abból a pénzből jönni. urinho hozni akarja Khedirát, szerintem jönni fog Schürrle is. Ez már 40m. Ahhoz hogy legyen esélye a Bl-ben a csapatnak, kell egy 20-30 gólt termelő csatár. Torres és Ba sem játszik rosszul idén, de abszolút nem húzóemberek. (lécci ne hozd fel a tegnapi finálét, azt tényleg jól megoldotta torres)
Lukaku szerintem még fog egy évet maradni a WBA-ban, jól is érzi magát ott, meg Clarke is nagyon szereti.
De Bruynenek nem hiszem hogy nagy jövője lenne a Chelseanél, a BVBnél őt vagy Eriksent pletykálják Götze utódjaként.

YNWA

(#17355) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Egy jó felállás kell, ahol mindenki tudja, mi a dolga. Ramires nem szélső, Luiz meg nem középpályás, például. A középpályának normálisan ki kellene szolgálnia a csatárokat, de a csatároknak is kikéne használni a helyzeteiket. Idén egyik szekció sem vizsgázott jól.

Ebből a keretből Mou világverő bandát tudna faragni.

(#17356) Ps Vita válasza salival (#17354) üzenetére


Ps Vita
őstag

Khedira és Schürle 40 milla :Y :U .....pff

(#17357) 7600 GS válasza Ps Vita (#17356) üzenetére


7600 GS
addikt

Khedira 20, Schürrle 20. Hol itt a probléma?

(#17358) Ps Vita válasza 7600 GS (#17357) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ott hogy ha Khedira 20 akkor Gündogan 80,az a srác max 8-10-t ér,Schürle talán ér 20-t :K

[ Szerkesztve ]

(#17359) 7600 GS válasza Ps Vita (#17358) üzenetére


7600 GS
addikt

Khedira-nak 20 a reális ára. Schürrle is ennek a környékén van.

(#17360) Ps Vita válasza 7600 GS (#17359) üzenetére


Ps Vita
őstag

:N

(#17361) 7600 GS válasza Ps Vita (#17360) üzenetére


7600 GS
addikt

Azok közé tartozol, akik totálisan rosszul ítélik meg. 12 millió euróért lett véve, teljesen logikus, hogy ennél többet ér. Ráadásul a klub sem adná el ennél kevesebbért.

Fejlődött viszonylag sokat, mióta ideigazolt. Lőni sem tud olyan rosszul csak nem sokszor teszi ezt meg, a területeket is egyre jobban zárja. Sőt, néhanapján némi kreativitást is felfedezek nála. Nyilván soha az életben nem lesz egy Redondo vagy Makelelé, de azért nem is egy Gravesen vagy Diarra szint. Nekem sem a kedvenc játékosom, még csak nem is kedvelem különösképp.

[ Szerkesztve ]

(#17362) baluka26 válasza 7600 GS (#17361) üzenetére


baluka26
veterán

Sérülékeny, nem kivételesen jó, nagyon max 15m olyró.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#17363) 7600 GS válasza baluka26 (#17362) üzenetére


7600 GS
addikt

1 viszonylag hosszú periódus volt, amikor sérült volt, ezen kívül csak apróságok. Fizikális adottságai pedig nagyon jók, ezt JM is kiemelte anno. Meg ha megnézzük, mostanában kikért adnak ennél jóval nagyobb összegeket. :) 20 millió a mai fociban már nem pénz sajnos.

Ha José megy a Chelsea-hez, akkor tudom csak elképzelni, hogy elmegy Khedira is. Hűséges katona, követi a hadvezért mindenhová. Bár nem igazán látom, hogy hova férne be a mostani középpályára.

[ Szerkesztve ]

(#17364) Richard! válasza 7600 GS (#17359) üzenetére


Richard!
addikt

:N

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#17365) baluka26 válasza 7600 GS (#17363) üzenetére


baluka26
veterán

Nehogy annyit érjen márt, mint a poszt legnagyobb tanára, Mikel...

VKP-ról beszélün, belső védük csúcsa megy ekörül, VKP felsőkategóriája. Khedira nem felsőkat.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#17366) 7600 GS válasza baluka26 (#17365) üzenetére


7600 GS
addikt

Mikel mióta ér csak 20 milliót?

(#17367) baluka26 válasza 7600 GS (#17366) üzenetére


baluka26
veterán

Transfermarkt szerint január óta.

Drogba a hétvégi banánozással kapcsolatban:
„Majomnak hívtok, de kétezer-nyolcban sírtatok, amikor a Chelsea legyőzte a Fenerbahcét, majomnak hívtatok, de a tévé előtt ugráltatok, amikor Bajnokok Ligáját nyertem. Majomnak hívtatok, de idegbajt kaptatok, amikor bajnok lettem a Galatával.
Alkalmi majom jelmez

De a legszomorúbb, hogy majomnak neveztek, és közben elfelejtitek, hogy ugráltatok, amikor az én „majom” testvérem (a kameruni Pierre Webó – a szerk.) két gólt rúgva megnyerte nektek a meccset... És ti hívjátok magatokat igazi drukkernek? Inkább nézzétek meg a Galatasaray-drukkerek hozzászólásait, és tanuljatok belőle...”

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#17368) 7600 GS válasza baluka26 (#17367) üzenetére


7600 GS
addikt

Hülyeség. 25-30 körül van az ára.

(#17369) Ps Vita válasza baluka26 (#17365) üzenetére


Ps Vita
őstag

Annak a posztnak egyértelműen Schweini a tanára :K

[ Szerkesztve ]

(#17370) baluka26 válasza Ps Vita (#17369) üzenetére


baluka26
veterán

Kár, hogy Schweini véletlenül sem védekező középpályás.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#17371) Ps Vita válasza baluka26 (#17370) üzenetére


Ps Vita
őstag

Hát van benne valami,ő CM
Azt hittem Mikel is az,de akkor ő CDM,na mind1 az biztos,hogy Sch a posztja legjobbja :D

[ Szerkesztve ]

(#17372) homeless09


homeless09
őstag

Moyes első kiszemeltje állítólag Lewandowski. Ha ő jön, Rooney biztos, hogy menni fog. :U

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#17373) Napfénysüti válasza baluka26 (#17367) üzenetére

Mi volt ez a banánozás dolog, erről lemaradtam. :F

Més que un club!

(#17374) homeless09


homeless09
őstag

Vidic egy állat...

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#17375) cyberkind válasza homeless09 (#17374) üzenetére


cyberkind
félisten

Nemhiába, Szerb vér folydogál az ereiben ! :))

Paranormal Cocktivity

(#17376) baluka26 válasza Napfénysüti (#17373) üzenetére


baluka26
veterán

[link]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#17377) salival


salival
aktív tag

Nem én találtam ki a 17-20m-t Khediráért. Minden online lap szerint ennyibe fog kerülni a Chelseanek, fontban!.
Mikel meg nehogy a világ egyik legjobb VKPja legyen. Rögtön a PL-ben Arteta, Lucas, Sandro, Dembele sokkal jobbak nála szvsz.

YNWA

(#17378) baluka26 válasza salival (#17377) üzenetére


baluka26
veterán

Ja, csak Mikel BL-t, EL-t meg ANK-t nyer, stabil kezdőként, míg a többiek lófaszt sem :DDD :DDD :DDD :DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#17379) Viszlát válasza baluka26 (#17376) üzenetére


Viszlát
addikt

A felvilágosult török szurkolók... :U

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#17380) baluka26 válasza Viszlát (#17379) üzenetére


baluka26
veterán

Képmutató taknyok. Az rendben va, hogy az ő majmuk nyeri meg a meccset. Egyébként nagyon menő ez a Drogba nyilatkozat. Nincs benne semmi extra, csak az igazság.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#17381) Napfénysüti válasza Viszlát (#17379) üzenetére

Sajnos a törökök sose az eszükről voltak híresek. :(

Més que un club!

(#17382) salival válasza baluka26 (#17378) üzenetére


salival
aktív tag

Erre csak ezt tudom írni:

"Ross Turnbull
1 Premier League, 2 FA-Kupa, 1 Community Shield 1-1 BL és EL.
13 mérkőzést játszott 4 év alatt a Chelseaben."

Persze sarkított példa, de nem azt írtam hogy az Arsenal, Tottenham jobb mint a Chelsea, csak azt hogy VKPjuk simán jobb Mikelnél.

YNWA

(#17383) baluka26 válasza salival (#17382) üzenetére


baluka26
veterán

Stabil kezdo. Mikel a kezdo pont, az alfa majdnem mindig, ha nem serult.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#17384) giigz válasza salival (#17377) üzenetére


giigz
veterán

Vicc ez az ár... De mondjuk a PL-ben talán egy Southampton ellen fel tudja venni a ritmust...

(#17385) Napfénysüti

Khedirát én se vágom miért annyi. Nálam nem egy nagy játékos. Sorry GS de én így érzem.

Més que un club!

(#17386) Ps Vita válasza Napfénysüti (#17385) üzenetére


Ps Vita
őstag

Iparos,ő még a mai fociban sem ér 10-nél többet,Mou bukásának egyik oka szerintem az,hogy erőltette a Xabi-Khedira párost,miközben az még hangzásra is életképtelen nagy klubok ellen,amúgy szerintem mind a Barca,mind Real szezonjának nagyon jót tett volna Martinez(főleg a BL-elődöntőkben),félek ,hogy Götze nem fog ennyire beválni

(#17387) giigz válasza Ps Vita (#17386) üzenetére


giigz
veterán

Én azt nem értem, hogy Mourinho mit látott Khedirában. Sorra mentek el rajta a meccsek, és akkor csak azért is ott volt a következő meccsen megint a kezdőben... :U

(#17388) Ps Vita válasza giigz (#17387) üzenetére


Ps Vita
őstag

Talán nem akarta beismerni a hibáját,nem tudom,de vele jó ideig nem lesz semmi nemzteközi porondon

(#17389) 7600 GS


7600 GS
addikt

Úgy csináltok, mintha Khedira lenne az egyedüli oka annak, hogy nem sikerült idén nagyobbat dobbantani. Benzema nem tudta a tavalyi szezonját megismételni, Higuain még mindig fospermet a BL-ben. Alonso meg egyedül kevés. A 4-2-3-1 sem jó felállás, mert a kp-n mindig létszámfölényben van az ellenfél, stb. Ettől még persze Sami egy jó iparos marad, semmi több.

Martinezt azóta nem komálom, mióta tavaly nem éppen szépen viselkedett a San Mamesben ellenünk.

[ Szerkesztve ]

(#17390) Ps Vita válasza 7600 GS (#17389) üzenetére


Ps Vita
őstag

Öö itt nem Martineztől kell hányni.... :U. Na látom megnézted,átértékelted
Nem mondtuk,hogy csak az ő hibája,de nagyban hozzájárult

[ Szerkesztve ]

(#17391) cyberkind válasza Ps Vita (#17390) üzenetére


cyberkind
félisten

Ettől függetlenül kár hogy nem Madridban Alonso párja !

Paranormal Cocktivity

(#17392) Ps Vita válasza cyberkind (#17391) üzenetére


Ps Vita
őstag

Igen,nagyon hiányzott ő nektek az idei szezonban....hála istennek :P

(#17393) 7600 GS válasza Ps Vita (#17390) üzenetére


7600 GS
addikt

A baszkok csak a másik csapat sztárjátékosát képesek hergelni. Erre odamegy hozzá Hávi Mártinez, hogy "én nyertem VB-t, de te nem!". :DDD :DDD :DDD :DDD Bár ez innen már tényleg komikum tárgya. Ha olyan nagy szerepe lett volna benne akkor megértem az arcoskodást, de én arra sem emlékszem, hogy csereként pályára lépett volna.

[ Szerkesztve ]

(#17394) Ps Vita válasza 7600 GS (#17393) üzenetére


Ps Vita
őstag

Istenem,hány ilyen van egy meccsen?Nyugi,fog ő még nyerni nagy dolgokat kulcsjátékosként,talán pont jövő szombaton ;)
Nem mondom Javi is benne volt,de ahogy Cé lereagálta az a szemembe undorítóbb :U

[ Szerkesztve ]

(#17395) giigz válasza Ps Vita (#17394) üzenetére


giigz
veterán

Bolhából elefántot... Semmi gond nem volt "Cé"-vel, a helyzethez megfelelően reagált.

(#17396) 7600 GS válasza Ps Vita (#17394) üzenetére


7600 GS
addikt

Mi mennyi? Az, hogy odavágod a másiknak hogy én nyertem vébét te meg nem bibí? :DDD Pont itt lettünk tavaly bajnokok, valószínűleg ez is közrejátszott.

De ez már nagyon offtopic, szóval én lezárom.

(#17397) Ps Vita válasza 7600 GS (#17396) üzenetére


Ps Vita
őstag

Csak sima arcoskodás,csak CR elég hiú ahhoz,hogy ilyen szarokon felhúzza magát,na de én is lezárom
Az a lényeg,hogy kurvajó játékos

[ Szerkesztve ]

(#17398) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Scholes :R

[ Szerkesztve ]

(#17399) peterszky válasza Ps Vita (#17398) üzenetére


peterszky
őstag

Nagy kedvencem Scholes, szép zárása ez a pályafutásának.

What else you gonna do on a Saturday?

(#17400) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Khedira ügyhöz: Ha azt nézzük mennyi pénzekért visznek milyen játékosokat, Khediráért nem annyira sok a 20 millió. A válogatottban, ha jól emlékszem nagyon is jól játszott az EB alatt.
Ha viszont azt nézzük, hogy mondjuk Sandro 16 milliót ér a transfermarkt szerint, akkor vicc.

David Villa a Spurs-höz témához: 12 millió az sok egy olyan játékosért, aki finoman szólva sincs a legjobb éveiben és 31 éves. Elképzelhetetlennek tartom, hogy ő ideigazoljon, míg Levy a tulaj. A másik rumour Song. Ő képességei alapján rohadt jó vétel lenne egy 20-asért mondjuk.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.