Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18032) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

megnéztem a Cruijff videót
Olyan érdekes, nem tudom, ti hogy vagytok vele, olyan sokat gondolkodtam már ezen az évek során. szerintem tuti létezik olyan, hogy valamit 'örökölsz', a gének útján.. most nem a testi, fizikai dolgokra miegymásra gondolok, hanem a szellemi jellemzőkre. már ha vannak ilyenek.. mert szerintem vannak.
a video végén, ahogy Cruijff megy,.. hát az már elég, h valami olyasmit érezzek, abból, amit faterom is érezhetett biztos mindig, amikor láthatta a tévében őt. a példaképét
akire nem mond soha jelzőt, csak egy enyhe mosolygós fejcsóválással kísért hajj..de jó játékos volt-t látok tőle mindig, mai napig is
és én olyankor csak bizsergek és egy ilyen érdekes kellemeset érzek belül. hogy mi a francért, nem tudom, lehet nem is fogom megtudni soha. de tények, hogy sok évvel ezelőtt is ugyanilyen érzés öntött el a kedvenc kedvenc hollandokat látva is, amikor felálltak seedorf, davids, kluivert, bergkampék..
és ahogy itt a video végén is, csak azt a két lépést teszi meg a nagy holland-katalán ikon, azzal a tipikus testartásával, ahogy a pályán is mozgott, mondjuk egy gól után, simán ugyanez az érzés önt el
tudom, erzem belül ugyanazt, amit a fater is érezhetett. és ezt csak öröklés után kaphattam, ezt csak úgy...:) a semmiből, biztos h nem jöhetett

olyan érdekes dolgok ezek
:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.