Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17551) KisTücsök válasza Ps Vita (#17544) üzenetére


KisTücsök
addikt

De csak mert pont nem nézte. :D

(#17552) Ps Vita válasza KisTücsök (#17551) üzenetére


Ps Vita
őstag

Alap,remélem BL-döntőt se nézi :DDD

GS: Ribéry minden statisztikában jobb,mint Hazard,emellett Európa legjobb csapatának kulcsembere :U

(#17553) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Itt mindenki be van rúgva? :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#17554) pohár


pohár
félisten

ezt szépen bevágta Ibra :C

belenéztem a PSG meccsébe, olyan fejek vannak a hazai csapatban, a fél csapat haja be van festve kék-fehér-pirosra, nagyon beteg :D :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#17555) Dexar007 válasza pohár (#17554) üzenetére


Dexar007
veterán

Magyarul.: díszbuzik. Pont mint a Milánosok.

Give me your cum,bull!

(#17556) pohár


pohár
félisten

Ibra dupla, szép szabadrúgás volt :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#17557) Sztbeni


Sztbeni
őstag

jaj, de jó hogy most megy az eurovízió és nem a juve meccset nézem...

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#17558) pohár


pohár
félisten

Becks ezentúl már tényleg egy legenda, ennyi volt :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#17559) baluka26 válasza Ps Vita (#17552) üzenetére


baluka26
veterán

Jaj, még egy fogalmatlan barom, aki a statisztikáknak hisz.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#17560) Ps Vita válasza baluka26 (#17559) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nem,csak GS másnak nem hisz,egyszerűen még jobb,a csapata számára hasznosabb játékos Ribéry,főleg ebben a szezonban(nem vitattam Hazard erényeit,nagyon komoly 1. idénye volt,de idén Ribéry jobb volt)

más: a linket láttad amit mutattam Rib góljáról? :DDD

(#17561) baluka26 válasza Ps Vita (#17560) üzenetére


baluka26
veterán

Minden játékos lőtt már nagy gólt, ettől még nem lesznek jobb focisták.

Ribéry nem kiemelkedő a Bayern-ben, a válogatottban főleg nem.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#17562) Ps Vita válasza baluka26 (#17561) üzenetére


Ps Vita
őstag

Mi az,hogy nem kiemelkedő a Bayern-ben,te ugye csak viccelsz? 5-ből 4 támadás az ő oldalán fut végig,egyik kulcsember
Ez ritka nagy hülyeség

(amúgy meg a Bayern erősebb mint a francia válogatott,szóval nem értem a főleg nemet...)

(#17563) homeless09


homeless09
őstag

Good bye Becks! :R

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#17564) Ps Vita válasza homeless09 (#17563) üzenetére


Ps Vita
őstag

:R

(#17565) ronson válasza Ps Vita (#17562) üzenetére


ronson
őstag

Hagyd rá, egy Bayern gyűlölő már csak ilyen, gondolom szíve szerint azt írná, hogy kutyaütő az egész csapat.

Pedig mostanában Bayern hegemónia jön, mert csak ők a leggazdagabb klub a világon és nem a ruszki, arab és a hazai maffiózó mecénásoknak köszönhetően, hanem a népszerűségüket okosan kihasználó és német szorgalommal és precizitással működő gazdaságpolitikával.

(#17566) KisTücsök válasza homeless09 (#17563) üzenetére


KisTücsök
addikt

Szerettem. Szerintem azért túlzás, hogy nem fér be a top 1000-be.

(#17567) 7600 GS válasza Ps Vita (#17560) üzenetére


7600 GS
addikt

Mutatott játék alapján sokkal jobb Hazard. Komplettebb, technikásabb, szerelni is sokkal nehezebb.

ronson: Bayern-hegemónia? Ahhoz talán először meg kéne nyerni a döntőt, ami ugye nem igazán szokott mostanában sikerülni bajoréknak.Mellesleg ott van még egy Dortmund is, ami legalább olyan jó csapat, sőt...

Tücsök: Aranylabda közelében nem volt sosem, de nálam bőven benne van a TOP 1000-ben. Ráadásul még egy kitűnő márka is ez az ember.

homeless: Szépen búcsúztatták

[ Szerkesztve ]

(#17568) Ps Vita válasza 7600 GS (#17567) üzenetére


Ps Vita
őstag

Szerelni nehezebb,ne nevettess :N
Na mind1,Ribéry csinálhat bármit sose lesz elismerve mert Bayern játékos,persze ha a Real-ba játszana...pff

(#17569) cyberkind válasza homeless09 (#17563) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem értem miért ilyen "korán" vonult vissza ?
Szerintem bőven van benne annyi mint Giggs-ben !
Nem kritizálás imádom Becks-et !
:R

Paranormal Cocktivity

(#17570) 7600 GS válasza Ps Vita (#17568) üzenetére


7600 GS
addikt

Pedig nem nehéz észrevenni, hogy ez így van.

Sosem akartam, hogy itt játszon Frank. Ellenben Hazarddal, akit ugye Zizou be is ajánlott José-nak, de ugye minek, nem is tud focizni mint látjuk...

Az egész dologban az a legviccesebb, hogy ezt az embert kiáltották ki a következő Zidane-nak. Ugyanez volt Nasri esetében is. És lássuk be, ha csak fele annyi eszük lenne ezeknek a játékosoknak a focihoz mint Zidane-nak volt. Na mindegy is, Zidane-ból egy volt.

A másik csapatára való hivatkozás pedig nem szép dolog. :)

[ Szerkesztve ]

(#17571) homeless09 válasza cyberkind (#17569) üzenetére


homeless09
őstag

Giggs speciális személyi edzéseknek köszönhetően tud még mindig így futballozni.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#17572) Ps Vita válasza 7600 GS (#17570) üzenetére


Ps Vita
őstag

Amúgy ezt honnan veszed,ha bevallottan nem is nézed a Bundesliga-t,semmire én is alapozhatok érveket.... :U

homeless: Nem jogázik?

[ Szerkesztve ]

(#17573) 7600 GS válasza Ps Vita (#17572) üzenetére


7600 GS
addikt

Nézni nézem, csak nem olyan gyakran, mint PL-t meg La Ligát. Német kupát is nézem, a BL-ben is látom őt játszani. Francia válogatott meccseket is nézek. Enny elég?

[ Szerkesztve ]

(#17574) homeless09 válasza Ps Vita (#17572) üzenetére


homeless09
őstag

Azt is, meg valamilyen trambulinos edzéseket nyomatnak neki, ha jól tudom.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#17575) baluka26 válasza ronson (#17565) üzenetére


baluka26
veterán

Bayern gyűlölő XDXD
Amíg nem szarháziak játszottak ott, hanem Ballack és társai addig szerethető gárda volt.

Ribéry túlértékelt, rohadtul. Nem annyira, mint Beckham volt.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#17576) Ps Vita válasza baluka26 (#17575) üzenetére


Ps Vita
őstag

Meg se lepődök,hogy Ballack a jófej,hiszen Chelsea-s volt :U Amúgy meg ő sokkal nagyobb "szarházi" mint akik most játszanak... :K
Ja,Ribéry túlértékelt,nyilván a német szakemberek nem értenek a focihoz,hogy szezon legjobbjának választják,meg ilyenek
De természetesen Cech,Mikel,David Luiz,Cahill,Mata,Hazard a posztja legjobbja :U

GS: Aha,szóval megnézed a Dortmund-Bayern meccseket,német kupában nem is szokott játszani....
ennyi nem elég
Te mondtad,többször is,hogy nem nézel Bayern meccseket

[ Szerkesztve ]

(#17577) 7600 GS válasza Ps Vita (#17576) üzenetére


7600 GS
addikt

Annyira bírom, amikor valaki más jobban tudja helyettem, hogy valójában milyen meccseket is nézek meg a TV-ben. :DDD :DDD :DDD :R

[ Szerkesztve ]

(#17578) 7600 GS válasza Ps Vita (#17576) üzenetére


7600 GS
addikt

Mata és Hazard abszolút a legjobbak.

(#17579) Ps Vita válasza 7600 GS (#17578) üzenetére


Ps Vita
őstag

Aha,gondolom a Chelsea is azért szárnyal :U

(#17580) 7600 GS válasza Ps Vita (#17579) üzenetére


7600 GS
addikt

Mi köze van két játékos teljesítményének egy csapat szerepléséhez? Mindketten nagyon jó szezont hoztak le, Mata-nak ez már a második volt zsinórban. A rossz szereplés mögött más okok vannak, főként a kispadon környékén kell keresgélni.

Ez az emberke nagyon hiányzott idén a támadásainkból. :(

[ Szerkesztve ]

(#17581) cyberkind válasza 7600 GS (#17580) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem is értem hogy miért nem játszott ő tegnap ! :U

Paranormal Cocktivity

(#17582) 7600 GS válasza cyberkind (#17581) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem biztos, hogy teljesen egészséges volt De ezt a tegnapit vele is elbuktuk volna, ez szinte így volt megírva.

(#17583) ronson


ronson
őstag

Azért remélem az itteni Chelsea szurkolók tudják, ki az a Vialli, mert itthon 10 szurkolójukból jó, ha egy tudja.

Persze megértem, mert Abramovic előtt szurkolójuk se volt itthon.

[ Szerkesztve ]

(#17584) Ps Vita válasza 7600 GS (#17580) üzenetére


Ps Vita
őstag

Örülj,hogy Marcello nem volt az Atletico ellen,biztos ott is csinált volna valami szépséget

(#17585) NyxNyxNyx válasza 7600 GS (#17580) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Tulajdonképpen addig nem volt baj azzal a poszttal, míg a 17-es fel nem jött. Meg Modric is nagyon nagy meccset hozott le csak gondolom megsérült. A hármascsere után dőlt a mérleg az Atletico felé.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#17586) cyberkind válasza 7600 GS (#17582) üzenetére


cyberkind
félisten

Több hónapja folyamatosan, azért ez fura !

Paranormal Cocktivity

(#17587) Ps Vita


Ps Vita
őstag

(#17588) 7600 GS válasza NyxNyxNyx (#17585) üzenetére


7600 GS
addikt

Amikor meglátom a nevét a kezdőben, elkap a hányinger. Nem tudom, még mi a francot keres itt. Bár Essien sem tudta tegnap nem biztos hogy tudta, hogy melyik eseményen van. :U Azt sem értettem, hogy miért kell védőt behozni. Simán jöhetett volna Kaká.

(#17589) ronson válasza Ps Vita (#17587) üzenetére


ronson
őstag

:D

Tényleg az milyen már, a Mezőkövesd NB1-es lett.
Sok szerencsét nekik. :K

Azt nem kommentálnám. :W

[ Szerkesztve ]

(#17590) Ps Vita válasza ronson (#17589) üzenetére


Ps Vita
őstag

Na meg a VIDI2 Felcsút is...

(#17591) NyxNyxNyx válasza ronson (#17583) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mert te szurkolnál a Bayernnek, ha mondjuk 15. lenne a bajnokságban? Hogy jön ez most ide?

Ps Vita: Nem így értettem bocsi.
Így helyes: Elkezdtél volna szurkolni a Bayernnek, ha akkor a 15. lett volna a bajnokságban?

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#17592) Ps Vita válasza NyxNyxNyx (#17591) üzenetére


Ps Vita
őstag

Én biztos,de szerencsére ez nem fog megtörténi egyhamar

Kazinczy SE

[ Szerkesztve ]

(#17593) baluka26 válasza Ps Vita (#17576) üzenetére


baluka26
veterán

2008 óta nem nyert semmilyen egyéni díjat.

Vannak jó páran, akit elismerek a Bayern-ből, de szerintem játékosügyileg a Dortmund jobb.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#17594) peterszky válasza Sickboy25 (#17546) üzenetére


peterszky
őstag

Igen, voltam, nem volt rossz meccs, mondjuk az MTK szerintem gyenge napot fogott ki. Örülök, hogy Holman jól szállt be :)

What else you gonna do on a Saturday?

(#17595) peterszky válasza ronson (#17589) üzenetére


peterszky
őstag

Szerencsére már tervezik, hogy az NBI létszámát csökkentik, nagyon fontos lépés lenne a színvonal emelkedés szempontjából.

What else you gonna do on a Saturday?

(#17596) baluka26 válasza peterszky (#17595) üzenetére


baluka26
veterán

Eléggé szomorú, hogy csak így lehet elérni a színvonal növekedését. Értelmes bajnokság csak akkor lenne, ha lenne legalább 20 értelmes csapat.

Viszont azt ideje lenne meglépni, hogy legalább a nem-EU játékosokat tiltani másodosztálytól lefelé.

szerk: Ahogy olvasom Badstuber sem lesz már focista sajnos.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#17597) Ps Vita válasza baluka26 (#17593) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ja és az Arsenal is jobb játékosügyileg a Chelsea-nél,ilyet még egy Dortmund fan se mond,az ő erejük Kloppban és a csapategységben van(persze van 2-3 klasszisuk),a Bayern-nek meg abban, hogy kurva erős a kerete és hihetetlenül emiatt tudnak rotálni(meg,hogy mindent elvesztetek tavaly)
De nem is vitatkozom veled,egyszerűen nem tudsz elismerni nem angliában játszó játékosokat

Bocsi,mobilról írtam

(#17598) peterszky válasza baluka26 (#17596) üzenetére


peterszky
őstag

Egyáltalán nem hülyeség. Magyarország nem bír el 20 első osztályú klubot, még a jelenlegi 16-ot se. Nincs is annyi viszonylag minőségi magyar játékos, hogy ennyi profi csapatot feltöltsenek. Ezért is van sok légiós. Örömteli, hogy a teljesen vállalhatatlan NBII-es rendszert végre szétverik és újra egy csoportos lesz, kevesebb résztvevővel. A következő lépés, hogy legalább két gárdát kivágnak az NBI-ből. Én még az osztályozó rendszert is visszahoznám, kettő kiesik, kettő osztályozót játszik.

2001-től 2004-ig volt 12 csapatos a bajnokság. Isteni szezonok voltak, mivel kevesebb résztvevő volt, így jobban tömörültek a jó játékosok a csapatoknál, mindig kiélezett harc volt a bajnoki címért, kupaszereplésekért.

What else you gonna do on a Saturday?

(#17599) homeless09


homeless09
őstag

Szegény Jupp....megnyerhet mindent erre kib*sszák a csapatból...

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#17600) baluka26 válasza peterszky (#17598) üzenetére


baluka26
veterán

És akkor 20 meccs plusz rájátszás vagy hogy?
Így is nevetségesen kevés meccset játszanak évente a honi játékosok.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.