Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#643) Bence123


Bence123
tag

No, tegnap találtam a topikra, sajnos én is fertőzött vagyok, bemutatom nagyjából miket vásároltam hátha valaki pont ugyan erre vágyik :D
Alapvetően én DX párti vagyok. Tény, lassú(bár volt már nekem igazán kellemes szállítási idő is, de semmi extra), és néha tud drágább lenni mint az ebay, de itt van sok kép, esetleg más userek véleményei, ami azért segít nem teljesen bóvlit venni. Meg vannak méretek is, ez nem rossz, néha már lepődtem meg, mert tök máshogy képzeltem el a dolgot. Szóval egy kis DX lista:
- Apple sima füles. Persze nem eredeti, 6,3$ volt, sajnos már nem kapni. Szépen szól, nem doboz hangú, stb, olyan mint a gyári. Van most is fenn, 10$ körül. Ebayen könnyen bele lehet futni szerintem gagyi minőségűekbe, itt nincs ilyen kockázat
- Jack dugós fm transmitter, talán ebayen olcsóbb, nem akartam kockáztatni a hangot most se. Kellemes eszköz, gagyi minőségű anyagokból, szépen szól, de nem mentes statikus zajoktól
- Kapcsolók autóba. Ilyen is. Fasza minőség, 15A-t bírják, ebayen se olcsóbb ahogy néztem
- Csavarhúzó készlet. Ezt nem ajánlom, gáz a cucc, ráadásul a bit fejek nem is a szokványos 5 milisek. Az egyik torx fejét sikerült használat közben leválasztani:)
- DS-hez fólia, tok, meg stylus. Fóliát most már leltem ebayen olcsóbban, azt onnan érdemes venni, a többi ok, egyébként jó cuccok
- Szelepsapka. Olcsó, szép, meg fekete, csak sajnos szar
- Ledes sofita izzó, minőségi jó cucc, szép fénnyel
- Zsugorcső, fekete, többféle, 1 méter. Ez is nagyon jó cucc, ebayen inkább külön-külön vannak, ez szerintem egy jó pakk, és szépen működik
- Lengőbiztosíték, szimplán jó
- Karbon fólia, nem színezett, hanem anyagában mintás, háromdé. Szép, ebayan talán olcsóbb, sajnos még nem néztem
- Polárszűrő fényképezőhöz. Nagyon jó cucc, kötelező
- Nyaklánc-medál-óra. Ajándéknak vettem, és ennek nagyon is ajánlom. Szép nagyon, adnak hozzá kis dobozt is - tekintsünk el attól, hogy benne a szivacs egy nagyobb zsebórához tartozik :) Sajnos a sárgák közvetlenül a dobozra ragasztják az itemnumbert is, de szerencsére nem tépi fel az egészet, de lehetnének okosabbak is...

Érkezik mostanában még majd pakk DX-ről és ebayről is, majd beszámolok :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.