Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96097) kali válasza thomas77 (#96092) üzenetére


kali
legenda

Ahogy korábban tapasztaltam, van egy rossz tulajdonsága a rendszernek, a frissítési intervallumban nem veszi figyelembe az éjfélt, tehát azt, hogy egyik napból másikba lép a számlálás.
Egyedi fordulónapnál vettem észre, amíg nem korlátlan mobilnetem volt, hogy ha például 7-én volt a fordulónap, akkor ha 6-án 23 óra után még forgalmaztam, mert volt még bőven az adatkeretből, éjfélkor meg megkaptam az új, teljes adatkeret, akkor a néhány órával később esedékes adategyenleg frissítéskor levonta a keretből az adott intervallumban forgalmazott adatmennyiséget, viszont azt is, ami éjfél előttre esett, mert éjfél után már nem forgalmaztam, de az éjfélkor megkapott teljes keretből hajnalban pont annyi hiányzott, amennyit előzőleg 23:00 és 23:59 között használtam el például sebesség mérésre (pontosan tudom, hogy mennyit forgalmaz egy mérés).

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.