Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86251) aprokaroka87 válasza kisspall (#86250) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Mondjuk a Telenornál vannak ilyen napok,illetve idén még nem volt eddig.

(#86252) reddoors válasza kisspall (#86250) üzenetére


reddoors
tag

Na , talán lesz itt is valami :)
Szerintem ez lesz valamifajta felmérés aztán majd kiderül mit hoz a jövő....

(#86253) csako válasza kisspall (#86250) üzenetére


csako
veterán

Nem kaptam sms-t, domino fix-nél ajándék nethez nem jár ezek szerint? Még nincs maraton sem rendelve mellé, viszont napinet helyett működhet, ha most hozzákapcsolom?

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#86254) radio100jozs válasza aprokaroka87 (#86251) üzenetére


radio100jozs
őstag

Azért nem volt, mert már nincs mit tesztelni a Telenornál, ott van már a Hello Data, meg a Hipernet Homenet csomagok is szabadon használhatóak. Valszeg a Telekom is be fogja vezetni a korlátlan mobilnet díjcsomagot, és előtte akkor ős is tesztel egy ilyet. Mert azért ebből súlyos érvágása lesz a Telekomnak, mert az említett két csomag miatt szépen jönnek át az ügyfelek a Telenorhoz.

[ Szerkesztve ]

(#86255) vpanangin válasza radio100jozs (#86254) üzenetére


vpanangin
senior tag

"Mert azért ebből súlyos érvágása lesz a Telekomnak, mert az említett két csomag miatt szépen jönnek át az ügyfelek a Telenorhoz."

Érthető.

(#86257) meroly válasza 4Grider (#86248) üzenetére


meroly
veterán

Kösz. Nem szoktam ilyen baromságokon felhúzni magam, de a t most nagyon b.k. ha engedem.
Mi az hogy egyszerűen 30 perce egyik nyomorult 4 jegyű telefonszámon nem jutok ügyintézőhöz?????
Ez mi gyerekek?
Szégyen.

Előfizetésesként meg az otthoni szolgáltatás ügyintézésekor megy.

Impossible is nothing

(#86258) robertone2


robertone2
tag

Szervuszok!

Van két domino (fix) simem, az egyiken netezek is, a másikon nem, a második domino egyenlegemből van lehetőségem valahogy az elsőre marathon adatot vásárolni vagy csak a saját marathonját rendelhetem meg belőle?

A mobilos applikációban vagy a telekom oldalra belépve meg lehet ezt oldani, vagy (ha lehetséges egyáltalán a mutatvány akkor) be kell menni az ügyfélszolgálatra?

[ Szerkesztve ]

(#86259) dptrsk válasza robertone2 (#86258) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

nincs ilyenre lehetőség.

(#86260) robertone2 válasza dptrsk (#86259) üzenetére


robertone2
tag

Köszi!

(#86261) 4Grider válasza meroly (#86257) üzenetére


4Grider
nagyúr

A terrorizmus elleni védekezés jegyében minden ügyintéző adatot egyeztet. Mind a három szolgáltatónál.

(#86262) meroly válasza 4Grider (#86261) üzenetére


meroly
veterán

Jó végül sikerült, de azért ez borzasztó volt, mert meg se találtam a lehetőséget a menüben, ahol ügyintézőt kérhetek.

Jók az értesülések hogy a hétvégén most valami ingyen net lesz vagy mi a szösz? :F

Impossible is nothing

(#86263) csako válasza csako (#86253) üzenetére


csako
veterán

Umm, weben "megrendeltem" a Marat(h)on 4GB-t, de nem vonta le az összeget és nem is látszik sehol máshol, hogy aktív lenne :))
Várjak vele, vagy az alkalmazásban is próbáljam meg? Kétszer nem tudja levonni az összeget, annyi nincs rajta :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#86264) Tybor66 válasza meroly (#86262) üzenetére


Tybor66
tag

[link]

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#86265) Bferibörs válasza meroly (#86262) üzenetére


Bferibörs
addikt

dominósoknak
bocs látom elkéstem

Más:

Kb. 10 perce megjelent egy fiatalember a Tk. partnercégétől, aug.ill. októberben lejáró előfizetéseim vannak ( mobilnet,TV.net,telefon, + opciók hozzá ) ,
. Agitált,hogy váltsak díjcsomagokat, végül megértette, hogy kivárom az augusztust (mobilnet) ill. októbert és meglátom addig, hogy a T.k mit lép a Telenor korlátlan illetve a Home net csomagjaira. Ha nem lesz jó ötlete számomra tovább állok tízen egy néhány év után.(nekem fontos lenne a mobilitás minden téren)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#86266) meroly válasza Tybor66 (#86264) üzenetére


meroly
veterán

Wow koszi :)

Bferibörs: neked is ;)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#86267) Bferibörs válasza meroly (#86266) üzenetére


Bferibörs
addikt

ilyet nem látsz webes felületen ?

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#86268) meroly válasza Bferibörs (#86267) üzenetére


meroly
veterán

De látom ezeket, miért?

[kép]

Impossible is nothing

(#86269) norbiv8 válasza Tybor66 (#86264) üzenetére


norbiv8
tag

Van akinek jött róla SMS? (weben azt írják...)

///°°\\\

(#86270) St3ven válasza norbiv8 (#86269) üzenetére


St3ven
addikt

Igen.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#86271) Bferibörs válasza meroly (#86268) üzenetére


Bferibörs
addikt

3915 Ft egyenleg van a kártyádon, ha ennyi is volt abból nem tud négyezret levonni a rendszer, vagy levonta és ennyi maradt és nincs meg a 4GB Maratonod ?

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#86272) szalai112


szalai112
senior tag

Ha a Telekomnál lesz korlátlan net, én úgy tudom elképzelni hogy sávszélesség lesz fizetve .
Vagy külön opció lesz , hasonlóan mint a éjszakai net :F

(#86273) lugosi válasza norbiv8 (#86269) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem se jött még. Akkor ne erőlködjek a telekomos számomon holnap, mert akkor a maraton egyenlegemből fog lemenni? :/

(#86274) norbiv8 válasza St3ven (#86270) üzenetére


norbiv8
tag

Milyen netes csomagod van? Lehet a maratonosok kimaradnak a buliból? Az úgy nem igazi terhelés teszt, ha csak pár embert uszítanak a hálóra. Apropó háló... ma minden bejövő hívásom kritikán aluli minőségű volt (ha vezetékesről hívtak akkor is), szakadozott és robot hang volt, másnál is van ilyen? Nemrég vagyok T-s és ez nekem szokatlan.

///°°\\\

(#86275) lugosi válasza norbiv8 (#86274) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Lehet, hogy robotok hívtak? :D ;)

(#86276) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Nekem már működik.Sms nem volt, de a lassitott netemmel negyedóra alatt 600mb fogyott. Max sebességgel megy a 4g.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#86277) Zeki válasza norbiv8 (#86274) üzenetére


Zeki
nagyúr

Dominó Fix, Maraton, jött sms az ingyen netről hétvégére...

(#86278) radio100jozs


radio100jozs
őstag

Nekem is megjött a hétvégi ingyennet sms, pedig nekem Domino Net&Roll internetes sim-em van, de akkor erre is érvényes, logikus is, hogy így kellett lennie.

(#86279) Black_Raven válasza radio100jozs (#86278) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nekem sms nem jött, de a lassitott netem sebessége nem rossz.:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#86280) meroly válasza Bferibörs (#86271) üzenetére


meroly
veterán

Nem nem az egy masik kartya.

Impossible is nothing

(#86281) St3ven válasza norbiv8 (#86274) üzenetére


St3ven
addikt

Domino Fix net nélkül és Domino Web.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#86282) St3ven válasza Black_Raven (#86276) üzenetére


St3ven
addikt

Szintén megy! :C

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#86283) Putyin90


Putyin90
senior tag

Ha nincs meglévő netcsomagom, akkor a napinetet aktiválva "csak" 30/10 Mbps lehet az ingyennet sebessége?

(#86284) norbiv8 válasza Zeki (#86277) üzenetére


norbiv8
tag

SMS továbbra sem jött, de úgy néz ki én ingyen beszélgetést kaptam :C
[kép]

///°°\\\

(#86285) #08205312


#08205312
törölt tag

Üdv!

Adott egy Telekom domino net&roll quick SIM (aktiválatlan). 1430-on azt mondták átváltható hang alapú dominóra. De ha jól emlékszem ászf szerint nem....

Valaki tudna segíteni a helyes válasszal?

Köszönöm, B

[ Szerkesztve ]

(#86286) St3ven válasza norbiv8 (#86284) üzenetére


St3ven
addikt

Az a Fix Extrához jár alapesetben.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#86287) Black_Raven válasza St3ven (#86286) üzenetére


Black_Raven
veterán

És gyorsul.:D a feltöltési seb. már dupla.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#86288) hacki87


hacki87
senior tag

Kedves Ügyfelünk! Mindenki szereti a meglepetéseket, ìgy ezen a hétvégén most mi szeretnénk örömet szerezni azzal, hogy: 2017. màjus 27-én 00:01 és 28-àn 23:59 között korlàtlanul netezhet mobiljàn belföldön, amennyit csak szeretne. Tovàbbi informàciò: www.telekom.hu/korlatlan-domino-adat Üdvözlettel: Telekom
:)

(#86289) Putyin90


Putyin90
senior tag

P2P forgalmat vajon mennyire fogják tolerálni?

(#86290) szalai112 válasza Putyin90 (#86289) üzenetére


szalai112
senior tag

Oké p2p nem kéne stb
De pl youtube full HD, vagy komolyabb sávszéleség fogó netflix és társai ugyan ugy zabálja GB-okat
Ha minden ember fel megy torrentre akkor leterheli a tornyókat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#86291) norbiv8 válasza St3ven (#86286) üzenetére


norbiv8
tag

A 3240 perc?
Persze valószínűleg csak rendszerhiba, de egyszerűen ez már vicc, hogy mindig rossz náluk valami.

///°°\\\

(#86292) Putyin90 válasza szalai112 (#86290) üzenetére


Putyin90
senior tag

Én twitchre streamelést szeretném majd tesztelni vele, 1080p, 60 FPS-el.

(#86293) Black_Raven válasza norbiv8 (#86291) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az csak 54óra, hát lebeszéled.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#86294) #08205312 válasza norbiv8 (#86291) üzenetére


#08205312
törölt tag

Elmaradt a "másod" a perc előtt. Sajnos mindenkinek így jelenik meg.

(#86295) L.L.


L.L.
senior tag

Sziasztok. Pár napja aktiváltam egy dominó előfizetéshez a korlátlan böngészés opciót, a kérdésem az lenne, hogy ez mikor jár le, mikor kell újra fizetni? Köszönöm

(#86296) Black_Raven válasza L.L. (#86295) üzenetére


Black_Raven
veterán

30 naponta

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#86297) kerxy


kerxy
senior tag

Sziasztok!

Szeretném Like S díjcsomagom (hűség lejárt) átváltani Domino fix tarifára, illetve átiratni az egészet édesapám nevére (ő használja már a kártyát), ezeknek így milyen díja van? :) Partnerüzlet is képes megcsinálni?

Köszi előre is

(#86298) Stylerr


Stylerr
addikt

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy most átváltok az új díjcsomagokra, akkor a következő hónaptól már azt számlázzák ki, ebben a hónapban még CSAK a régit kell kifizetnem?
Másik kérdésem, hogy én anno megrendeltem 1500/hó díjért a +1gb netet, viszont mivel most új díjcsomagok jöttek be, így nem tudom lemondani, vagy ha váltok az új díjcsomagokra, akkor az automatikusan lemondódik, vagy ez hogy van?

(#86299) TomPack válasza hacki87 (#86288) üzenetére


TomPack
őstag

Maratonnal + Domino Fix-el menni fog? Bocsánat a láma kérdésért, de nekem még így egy hónap után sem világos, hogy a maraton az netcsomag, vagy opció, illetve tesz-e különbséget közte!

(#86300) ElektrikusDE


ElektrikusDE
senior tag

"Minden Domino kártyás ügyfél, aki a promóció előtt már rendelkezett mobilinternet csomaggal, a promóció ideje alatt a korlátlan adatcsomagból forgalmaz, és csak a kedvezményes időszak letelte után kezd el a megvásárolt mobilinternet díjcsomagja egyenlegéből forgalmazni. A május 26-án 00:01után aktivált Domino SIM-kártyákon a kedvezményt nem tudjuk érvényesíteni."

Ez van, igy jártam mivel ma aktiváltam.

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.