Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72701) dptrsk válasza zsoleer (#72700) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

igen, és a nevedre veszed, ha kell.
30 nap várakozás minden esetben szükséges, ez egy szabály.

(#72702) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Nálatok is eldobál a hálózat? Momentán csak 2G (Edge) érhető el a telefonomon, az is pocsék minőségben (ugrál -105 dBm körül, értsd: "egy pálcikás"), de sokszor ezt is teljesen eldobja és akkor az égvilágon semmilyen szolgáltatás nem érhető el. Újraindítottam többször is a készüléket.

Budapest, IV. kerület.

(#72703) goop válasza Teko001 (#72697) üzenetére


goop
őstag

Ahha, köszi, ennyire nem merültem bele, nem érint a dolog, csak voip tiltások miatt néztem aszf et, akkor tűnt ez fel.

@flegga92: annyira nem könnyű, még a kínaiak is csak most próbálkoznak ilyennel, max. a titkosított adatot veszi ki ebből a körből, de az meg nagyjából öngól lenne, mert egyre több oldal használ titkosítást.
Vagy a sok forgalom miatt max. kivág a csomagból.

[ Szerkesztve ]

(#72704) kali válasza dedike (#72694) üzenetére


kali
legenda

engedi azzal is.

Stauffenberg; a szokásos 3 - 4 pöttyös térerő (az 5-ből) lakáson belül.
aminek köze lehet hozzá; többször is volt pillanatnyi áramszünet - nem is minden eszköz vette észre, a lámpa pislant egyet, a tv és a box kikapcsolt, de a router és a hgw nem -, esetleg a szolgáltatós eszközökre is kihatással lehetett, például nem mindegyik vette észre, vagy a 4g lomhábban állt vissza.

[ Szerkesztve ]

(#72705) MrZidi


MrZidi
tag

Sziasztok.
Nekem most fog lejárni az egyik mobil előfizetésem, készüléket nem akarok kihozni egyenlőre. Jól gondolom, hogy akkor a díjcsomag megy ugyan úgy tovább mint eddig csak már a készülék részlete nélkül? Előre is köszi.

ZTE Grand X In --> Sony Xperia SP --> Nokia Lumia 735/Microsoft Lumia 535

(#72706) Stauffenberg válasza kali (#72704) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Közben helyreállt a rend, valamilyen átmeneti kimaradás lehetett.

(#72707) Zeki


Zeki
nagyúr

Domino Surfről 5-re váltottam a lányom csomagját, azt mondja nem megy a net. Nem tudom miért? Van 200 meg 3x200 (ajándék) megája.

(#72708) dptrsk válasza Zeki (#72707) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

átváltás után volt egy ki-bekapcsolás?

(#72709) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Skacok, hol lehet kikapcsolni az alkalmazásnál, hogy ne dobjon állandóan sms-t, ha elindítom (belépek)?

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#72710) dptrsk válasza tomcsi23 (#72709) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Sehol, használj telekom fiókot, akkor nem jön SMS.

(#72711) tomcsi23 válasza dptrsk (#72710) üzenetére


tomcsi23
veterán

Másik telón is így van (ios 7.2.1), ott nem csinálja.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#72712) Zeki válasza dptrsk (#72708) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ja, éjjelre ki szoktam kapcsolni. Mondjuk most reggel nem néztem, tegnap panaszkodott.

(#72713) dptrsk válasza tomcsi23 (#72711) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ugyanaz a telefonszám?
iOS akkor se küld, ha a te számoddal lépsz be?

(#72714) golyós válasza Zeki (#72712) üzenetére


golyós
őstag

Nekem ugyan ez volt pár hsz-al feletted.Próbáld ki te is az APN beálitást, kiváncsi vagyok.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#72715) Zeki válasza golyós (#72714) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ma már nem leszek otthon. Max holnap reggel, amíg le nem lép suliba.

(#72716) #41635072


#41635072
törölt tag

Üdv!
Ha aktiválok egy korlátlan adatopciót (pl korlátlan böngészés), akkor azt mobilról laptopra megosztva is tudom majd használni, vagy így más fajta forgalomnak veszi majd, és az alap adatkeretet csökkenti?
Köszi!

(#72717) tomcsi23 válasza dptrsk (#72713) üzenetére


tomcsi23
veterán

Persze, minden ugyanaz, ez is ios, csak frissebb. Sőt, még a mentés is ugyanaz volt a két telefonon, de valamiért ez állandóan lövi az sms-eket, míg a régebbi teló esetében nincs semmi ilyen.
Mintha emlékeznék rá, hogy anno ki lehetett kapcsolni, de nem találom most.

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#72718) 313313 válasza #41635072 (#72716) üzenetére


313313
addikt

Pont erről volt szó pár hozzászólással előtted. Elvileg működök, és elvileg majd szankcionálni fogják.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#72719) dedike válasza kali (#72704) üzenetére


dedike
addikt

Akkor viszont aggódni kezdek, ebből email lesz.... :O

Köszi!

Jó szerencsét!

(#72720) debianos


debianos
aktív tag

Sziasztok! Lenne egy fontos kérdésem, hátha tudtok valahogy segíteni. Több előfizetésem is van a T-nél, a szóban forgó előfizetés egy Next M aranytárskártya díjcsomag, melynek hűségideje majd augusztus végén jár le. Viszont a kedvezményes készülékcserét erre a hónapra írta a régi rendszer - most pontosan nem emlékszem, de kb. mához vagy négy napra. Szeretném is lecserélni, de ez úgy nagyjából ki lett törölve az új oldalból - nincs ott a visszaszámláló. Szóval most akkor mi van? Változott valami, vagy csak elfelejtették? Mert csak EZT találom, de semmi konkrétumot. :W

Amúgy elég gagyi lett, csúnya is, de az nem is érdekelne, mert eddig legalább megtaláltam ami kellett. Most meg... :F

FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

(#72721) BrownB válasza debianos (#72720) üzenetére


BrownB
tag

Szia! Az Áttekintés menüben az adott előfizetésnél nálam kiírja, hogy meddig van hűségidő és alatt kisebb betűkkel, hogy hány nap múlva cserélhetem le a készülékemet.

(#72722) Keem1 válasza dedike (#72719) üzenetére


Keem1
addikt

Ne aggódj, írtam nekik, most hívtak vissza, még a megújulás bugja ez, pár nap múlva jó lesz :)

(#72723) dedike válasza Keem1 (#72722) üzenetére


dedike
addikt

Köszönöm! Ez jó hír! :R

Jó szerencsét!

(#72724) debianos válasza BrownB (#72721) üzenetére


debianos
aktív tag

Köszi a választ! Hát nekem most nincs alattuk semmi, egyiknél sem. Mondjuk szerintem valami hiba van, mert a felhasználható adatforgalmat sem írja a RelaxNet M-es csomagnál, míg a masiknál írja, hogy van 500mb, pedig az pont nem lényeg. :D Mondjuk ez nem zavar, mert az app írja rendesen. De akkor a másikkal sem foglalkozom, mert valószínűleg ugyanúgy számolja, csak valamiért megkattant a rendszer. :D

FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

(#72725) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Ha előfizetés-hosszabbításra veszek készüléket kamatmentes részletre, ugyanúgy vonatkozik rám az elállási jog? Ilyenkor a hűség is törlődik, ha visszamondom, valamint a részlet is? Valamint van-e szükség jövedelemigazolásra hozzá?

Köszi!

(#72726) radi8tor válasza r3dsnake (#72725) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jövedelemigazolás nem kell Telekomnál. Az elállás joga szerintem minden magánszemélyt megillet netes vásárlásnál.

⭐ Stella

(#72727) dptrsk válasza r3dsnake (#72725) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha online veszed, vonatkozik az elállás jog, s a velejáró vásárlás előtti állapot visszaállítása.
A részletfizetés tulajdonképpen egy fizetési ütemezés, szerintem nem módosít az elállási jogon.

(#72728) dnl91 válasza r3dsnake (#72725) üzenetére


dnl91
tag

Természetesen igen, nekem volt ilyen elállásom, ~1 hónap alatt visszaállítottak mindent a vásárlás előtti állapotra.

(#72729) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Köszönöm a válaszokat! :R

(#72730) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Sziasztok

A 1430-on kívül a webshopnak van valami elérhetősége?
A rendelésem "Sales Support kezelésre vár tartozással" státuszban van de egyrészt nincs tartozás másrészt csesznek felhívni.

köszi

(#72731) Vangelis válasza Cilindrik (#72730) üzenetére


Vangelis
nagyúr

+36-30/63-63-630

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#72732) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Ebben a listában április hónapban még tudtam aktiválni az internet csomagom mellé a Korlátlan közösségi oldalak opciót Most mikor újra aktuális lenne ez a dolog már nem találom a listában. Ez most megszűnt vagy létezik? SMS_el nem tudom aktiválni,mert azt írja,hogy Rossz a kulcsszó!
Az ügyfélszolgálat készségesen válaszolt csak nem arra amit kérdeztem tőle..
Remélem itt valaki tud valamit.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#72733) goop válasza Ngtx (#72732) üzenetére


goop
őstag

*111# itt menni fog.

(#72734) Cilindrik válasza Vangelis (#72731) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

köszi

(#72735) Zeki válasza Ngtx (#72732) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ne ott keresd, hanem itt. :)

(#72736) goop válasza Zeki (#72735) üzenetére


goop
őstag

Jó helyen kereste, de teljesen véletlenül, az kimaradt a korlátlan funkciók közül, a böngészéssel együtt. :DDD

(Testreszabás Adat- és híváskiegészítők, beállítások)

[ Szerkesztve ]

(#72737) Ngtx válasza goop (#72733) üzenetére


Ngtx
aktív tag

És ha ezen belül sem találom?

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#72738) goop válasza Ngtx (#72737) üzenetére


goop
őstag

1 2 3 4 2 4 1

(#72739) Ngtx válasza goop (#72738) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Nagyon köszönöm a segítséged! Ezt a *111# megoldást semelyik ügyfélszolgálatos nem mondta,hogy létezik!

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#72740) pana0017


pana0017
senior tag

A Wi-Fi Fon-nál mit kell ahhoz tenni hogy kapjak felhasználónevet és jelszót? Az alkalmazást már letöltöttem, 3 hete kötöttem új előfizetésként Next S-t.

(#72741) pana0017 válasza pana0017 (#72740) üzenetére


pana0017
senior tag

Közben felhívtam a 1430-at és egy újraaktiválás után meg is érkezett az SMS.

(#72742) csibabu


csibabu
tag

Üdv! nemsokára lecserélhetem a készülékemet ha meghosszabbítom a hűségidőmet. Az lenne a kérdésem hogy kapok ilyenkor valamennyi kedvezményt a készülék árából? vagy annyira minimális hogy mindegy ha új előfizető lennék? már csak azért érdekel hogy mire számitsak. online rendelném majd a készüléket és hosszabbitanék. aranykártyás vagyok move s díjcsomagom van és ezt használnám továbbra is

iPhone 8 64 GB

(#72743) bul07


bul07
nagyúr

Erről tudtok valamit
Esetleg pontosan azt hogy a kód személyre szólós vagy általános , mert én nem tervezem havidíja előfizetés kötését

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#72744) Vangelis válasza bul07 (#72743) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Magenta 1

Van vezetékes szolgáltatásod?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#72745) bul07 válasza Vangelis (#72744) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen van

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#72746) r3dsnake válasza bul07 (#72743) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Kíváncsiságból kipróbálnám engedi-e iPhone-ra beváltani. :D

(#72747) Vangelis válasza r3dsnake (#72746) üzenetére


Vangelis
nagyúr

nem :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#72748) djnice


djnice
veterán

Sziasztok! Domino kártyáról átléptem előfizetésbe (önkormányzati flotta, 2 GB internettel) és azóta nincs 4G mobilnet csak H+ -t jelez ki a telefon. Több készülékkel is próbáltam (Galaxy Alpha, Galaxy S6) és egyikkel sincs, a domino kártyánál pedig volt.
Bent voltam a T-Mobile-nál és nem tudják megmondani miért van ez, szóval nem nagyon értem.
Próbáltam a hozzáférési pontot átállítani wnw-ről internet.telekom-ra de semmi változás. Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#72749) dptrsk válasza djnice (#72748) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Az önkormányzati flotta keretszerződése tartalmazza a 4G/LTE hálózat használhatóságát?
Ha nem, akkor ez a gond.

(#72750) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Online rendelésnél a törlesztőket lehet valamilyen módon előtörleszteni neten vagy személyesen?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.