Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72151) tepenzed válasza tepenzed (#72150) üzenetére


tepenzed
őstag

most újracsatlakoztam, már nem :( úgy látszik van mikor meghülyül :D

(#72152) flegga92 válasza tepenzed (#72150) üzenetére


flegga92
senior tag

Nekem most újult meg a netem, szóval nem tudom kipróbálni.

(#72153) nobiand


nobiand
aktív tag

Sziasztok!
Van egy Dominos kártyám, át szeretnénk íratni egy másik névre, és ezt előfizetésessé tenni.
Ez mennyibe kerül? És mennyi idő alatt csináljál ezt meg? (partner üzletbe lehet ilyet?)
Köszönöm.

(#72154) Ákinard


Ákinard
aktív tag

Sziasztok!

Mobilon Move M ATK díjcsomagom van. Alapból az 500 mega netg elég szokott lenni, max egy héttel korábban elfogy. Most viszont nem kapcsolódott a wifire és leszívta ma az adategyenlegem. Nem szeretnék egy hónapig a tabletről megosztott nettel szarakodni, ezért szükségem lenne erre a ciklusra (máj 19-ig) valami plusz netre.

A kiküldött SMS-ben ajánlja 1690-ért a +1 Gb-ot adó Turbo 1 GB-ot, de az alata lévő linken (www.telekom.hu/ajanlo) pedig ajánlja a Netplusz L és Xl csomagokat. A Netplusz L ahogy látom 1590-ért adna 1 Gb-ot ráadásul első két hónapban ezt megnégyszerezik.
De nekem nem kellene május 19 után... Az oké hogy a turbó eseti, és 30 napra vonatkozik. De ha a másikat (Netplusz L) rendelem meg, akkor azt lemondhatom minden következmény nélkül máj 19 után? Ennek amegrendelésével nem szűnik emg az 500 mega netem amit amúgy kapok?

köszi

(#72155) kali válasza nobiand (#72153) üzenetére


kali
legenda

szia,

a név átírása díjmentes, bővebb infók; link és link

Ákinard; szia, bármikor lemondható a netplusz, nem szűnik meg az alapban adott 500 MB - régebben kikapcsolódott és az ügyfélszolgálattal, vagy az önkiszolgáló ügyfélszolgálaton kellett visszakapcsol(tat)ni.

[ Szerkesztve ]

(#72156) Ákinard válasza kali (#72155) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Köszi. Akkor jobban játok ha a Netplusz L-t kérem, mert 100 Ft-tal olcsóbban 4 gb-ot kapok? (1Gb de első 2 hónapban 4x annyi.)

(#72157) #99546112


#99546112
törölt tag

Akkor most ezt a telekom fon-t csak új előfizetők használhatják? :U
Ez nemtudom milyen szinten kedvező a cégnek hogy a jelenlegi előfizetők mehetnek a csába...

(#72158) prozodus válasza #99546112 (#72157) üzenetére


prozodus
őstag

Így remélnek új előfizetőket?!

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#72159) kali válasza Ákinard (#72156) üzenetére


kali
legenda

jobban, mert az még tört havi számlázású is.

Noá; nem csak új előfizetők.
a már meglévő előfizetők is rendelhetnek új előfizetést, de akár egy meglévő előfizetés megfelelő díjcsomagra történő módosítása is elég, ha nem olyanban van. (mobilos platformon, vezetékesnél más/jobb a helyzet, hiszen az a technológia alapja.)

[ Szerkesztve ]

(#72160) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#72119) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Megvan a partner3 (céges) díjcsomag és új sim kártya is.
Kérdésem az, hogy ha lemondom a régi előfizetésem akkor köddé válik a KAP (arany) kártya és a pontjaim is? (összevonva a céges és sima előfizetésem - otthoni előfizetések is lemondás alatt) segítséget előre köszönöm!

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#72161) #99546112 válasza kali (#72159) üzenetére


#99546112
törölt tag

Next s-em van, tehát olyanba vagyok, gondolom felfelé kellene módosítanom, hogy elérhető legyen nálam is.

[ Szerkesztve ]

(#72162) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

InfoSMS szolgáltatást szerettem volna letiltani. Itt látom, hogy úgy tudom letiltani, ha minusz előjellel elküldöm a 777-re a szolgáltatás kódját, amit meg is tettem. A probléma mindössze annyi lenne, hogy a sikeres letiltásról semmiféle értesítést nem kaptam. Elküldtem a kódot a 1430-ra is, de semmiféle automatikus reakciót sem kaptam.

Hogy is van ez?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#72163) kali válasza #99546112 (#72161) üzenetére


kali
legenda

a jelenlegi papírforma szerint igen.

KubanitoS; szia, nézz rá a my telekom felületen az extráknál, hátha mutatja az opciót és annak állapotát. (nekem mutatja a régi mozaik előfizetés kapcsán, pedig azóta kétszer váltottam már díjcsomagot.)

luimapeiz; lemondás esetén igen.

[ Szerkesztve ]

(#72164) KubanitoS válasza kali (#72163) üzenetére


KubanitoS
veterán

Sajnos ez nincs külön listázva... Mindegy, majd figyelem az SMS-eket, mert mióta írtam a fórumba, azóta nem jött egy darab sem, szóval lehet sikerült a dolog. De azért valami infót igazán kaphattam volna...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#72165) MaxxDamage válasza kali (#72163) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:R
Mennyit kellene várnom, hogy lemondhassam és az "új" céges előfizetéssel is meglegyen az adott (már meglévő) kedvezmény? (teljes összeolvadás) :F

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#72166) minasm3


minasm3
tag

Sziasztok!

Szerintetek van rá esély, hogy a március 31-éig tartó 3990Ft-os Nest X ATK kedvezményes ár ismételten elérhető legyen?
Köszi!

(#72167) #48525824


#48525824
törölt tag

az én általam vásárolt telefont a feleségem függetleníttetheti a tmobnál? milyen iratok szükségesek ehhez?

(#72168) kali válasza MaxxDamage (#72165) üzenetére


kali
legenda

a céges passz összeolvadás tekintetében, olyanról nem tudok, a feltételek itt olvashatók; link

maummamut; elvileg (csak úgy) nem, a gyakorlatban kérdéses - mert volt már rá példa -, de írjatok meghatalmazást, az a biztos.

[ Szerkesztve ]

(#72169) BobChemistry


BobChemistry
őstag

Üdv!

Tavaly április 14-én vásárolt iPhone 5s készülékem alig alig akar töltődni. Kontakthibás a töltőaljzat a telefonban, játszani kell vele hogy eltaláld a "szöget" :(
Alig 1 héttel a garancia lejárta után mit lehet tenni vele? Vigyem be a T-mobilhoz? Apple szerviz?

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#72170) kali válasza BobChemistry (#72169) üzenetére


kali
legenda

szia,

az aljzat tisztítását nem próbáltad (porszívóval például), nem csak valami kosz/szösz akadályozza a rendes érintkezést?
az egy éves jótállás után már csak a 2 éves szavatosság adott, de az már más feltételekkel, adott hiba jellege kapcsán nem sok remény fűzhető hozzá, de egy próbát megérhet persze, hátha...
érdemesebb direkt apr-be vinni, mert a szolgáltató is küldené tovább a gyártói/szerződéses szervizbe, az meg csak plusz idő oda és vissza, illetve a magam részéről azt szoktam mondani ilyen esetben, hogy inkább apr, mint tmx.
megnézik, szükség/igény esetén bevizsgálják és mondanak rá valamit, hogy milyen feltételek mellett javítható, esetleges költséget...stb., aztán eldöntöd, hogy mi legyen vele.

(#72171) MaxxDamage válasza kali (#72168) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Felhívtam az ügyfélszolgálatot és megtudtam, hogy céges előfizetéssel nem gyűlik KAP pont (jelen esetben, jelenlegi céges megállapodás alapján) de KAP kártya kedvezmény jogosultság felhasználható(k)

Mind1 is....pontjaim felhasználtam mobil lottón és megoldva. :)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#72172) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Sziasztok,

Nem tudjátok véletlenül, hogy a Domino NetPlusz S arany csomag LTE képes? Ellentmondó infókat találok róla a neten.

(#72173) dptrsk válasza Hauptmann (#72172) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Szerintem a Telekomnál minden LTE képes már, így ha megrendeled és a SIMed, telefonod, lefedettség 4G/LTE képes, akkor fel fog menni a telefond LTEre.

[ Szerkesztve ]

(#72174) Hauptmann válasza dptrsk (#72173) üzenetére


Hauptmann
addikt

Köszi az infót. Nem olyan rég néztem, akkor még csak a Domino Surf volt LTE-s, de akkor ezek szeint változtattak már. Mindenesetre a kártyám nem mai darab (még Westel van a hátulján), akkor töltöm is a csereűrlapot.

Ha kihozzák, akkor le kell adni a régi kártyát? Illetve csak személyesen annak adják oda, akinek a nevére szól az előfizetés? Mert ha igen, akkor inkább bemegyek személyesen, és kicseréltetem.

(#72175) kali válasza Hauptmann (#72174) üzenetére


kali
legenda

szia,

nagyjából egy éve kezdték el felengedni a domino díjcsomagokat is a 4g/lte hálóra.
nem kell leadni a régit, kilövődik az, amikor az új aktiválásra kerül.
a regisztrációs adatlapon írj be eltérő átvevőt a megjegyzéshez.
személyesen nem biztos, hogy minden üzletben tudják azonnal cserélni.

(#72176) Hauptmann válasza kali (#72175) üzenetére


Hauptmann
addikt

Most úgy is be kell mennem a városba, lehet, hogy benézek ma a Westendben lévő T-Mobile-ba, gondolom, ott csak tudják cserélni. Ha meg nem, akkor a neten megrendelem.

(#72177) Hauptmann


Hauptmann
addikt

A Westendben pillanatok alatt elintézték. Igy volt a legkényelmesebb.

(#72178) D5


D5
aktív tag

Sziasztok! Haver számmegtartással átnavigált a T-hez (maradt a 20-as száma). Nekem T-s számom van, és hálózaton belül ingyen telefonálok. Jól sejtem, hogy akkor ezentúl a havert is ingyen fogom hívni? Előre is köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

(#72179) St3ven válasza D5 (#72178) üzenetére


St3ven
addikt

Persze.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#72180) D5 válasza St3ven (#72179) üzenetére


D5
aktív tag

Köszönöm.

(#72181) St3ven


St3ven
addikt

Domino Surf csomagban kikapcsolható a Domino NapiNet, hogy az alap 150 MB leforgalmazása után csak simán megálljon a net, és ne aktiválódjon a NapiNet?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#72182) kendepepi


kendepepi
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég került elő egy régi SIM-kártyám, amit évek óta nem használtam, és mivel feltöltőkártyás volt, a használat hiánya miatt a szolgáltató letiltotta. Meg lehet valahogy állapítani, mi volt a kártya hívószáma? Vagy a hívószám nem a kártya adata, hanem csak a szolgáltató "csörgeti meg" az adott azonosító kártyát, ha a hozzá tartozó telefonszámot hívja valaki? Ha ez így van, gondolom, a szám már nem állapítható meg.

Köszi!

(#72183) kali válasza Hauptmann (#72177) üzenetére


kali
legenda

ott van mostanság, ezt írták többen is, de akadnak üzletek, ahol nincs mindig készleten megfelelő sim kártya.

St3ven; a napinet - vagy valamilyen más csomag - feltétele a 150 MB felhasználhatóságának.

kendepepi; szia, a sim kártyához van rendelve, próbáld meg a *121# és hívás módozatban kideríteni, hátha úgy is kiírja, bár a rendelkezésre állási és az azt követő lekötési idő lejárta után nem emlékszem, hogy próbáltam volna, így nem tudom, hogy akkor is működik még a kód, vagy úgy már nem.

[ Szerkesztve ]

(#72184) kendepepi válasza kali (#72183) üzenetére


kendepepi
csendes tag

Sajnos a kód már nem működik. Akkor felejtős?

(#72185) St3ven válasza kali (#72183) üzenetére


St3ven
addikt

Gondolhattam volna. :(

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#72186) Ateszpapa válasza kendepepi (#72182) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szerintem már kilőtték azt a hívószámot.
Ezáltal felesleges is mi lehetett a száma, nem? :)

(#72187) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Ha aktiválok egy tematikus opciót mobilnethez (például a korlátlan böngészés) és kettő nap múlva lemondom akkor az részarányosan lesz kiszámlázva?

(#72188) dptrsk válasza n@p@lm (#72187) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Havidíjasnàl aktiválás-hó vége közt lesz számlázva.
Féltörthavi. Ha a második hónapot megkezded az 100%ban ki lesz számlázva.

(#72189) kali válasza kendepepi (#72184) üzenetére


kali
legenda

az ügyfélszolgálat biztos tud még utólag is segíteni, hogy milyen hívószám volt hozzárendelve.

n@p@lm; a tematikus opció számlázása féltörthavi, jóváírás nélkül.

Féltörthavi számlázás jóváírás nélkül: a havi díj az igénybevétel első hónapjában a használat első napjától a hónap utolsó napjáig időarányosan számlázódik, míg a használat további hónapjaiban minden megkezdett hónapra a teljes havi előfizetési díj fizetendő. A fel nem használt kedvezmény az ügyfél számára elvész.

[ Szerkesztve ]

(#72190) kendepepi


kendepepi
csendes tag

Szisztok!

A szolgáltató hogy tesz SIM lockot a telefonra? Gondolom, a gyártótól mindig független telefonokat kapnak, és ők teszik hálózatfüggővé őket. Hogy csinálják ezt? Unlock szoftverrel tele van a net, de lock szoftvert még nem láttam.

Köszi!

(#72191) SUPREME7 válasza kendepepi (#72190) üzenetére


SUPREME7
őstag

Elég életszerűtlen lenne ha a szolgáltató felbontogatná a dobozolt telefonokat és egyesével lekódolgatná :) A szolgáltató gondolom megrendel X készüléket és a gyártó zárja az adott szolgáltató hálózatára a telefont, ott kerül rá a szolgáltató által kért/módosított szoftver (pl bootanimáció, csengőhang, szolgáltató appjai stb)

(#72192) Laca1212 válasza SUPREME7 (#72191) üzenetére


Laca1212
őstag

Így van.
Apple esetében meg csak Apple tudja nyitni a függő készülékeket.

(#72193) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Köszönöm fiúk!

(#72194) kali válasza SUPREME7 (#72191) üzenetére


kali
legenda

így igaz.

(#72195) meroly


meroly
veterán

Sziasztok!

A korlátlan közösségi opció mely legalacsonyabb havidíjú csomag mellé vehető igénybe?
Vagyis ezeknek mi felel meg?

Az igénybevétel feltétele: aktív, túlforgalmazási díjat nem tartalmazó havi/időszakidíjas mobilinternet szolgáltatás megléte, ami lehet a havi díjban bennefoglalt adatmennyiséget tartalmazó hang díjcsomag, a hang díjcsomag mellé aktivált adatdíjcsomag/adatopció, illetve mobilinternet-csomag.

Én a Domino 5 + NetPlusz S variációt néztem, 690/hó.

Impossible is nothing

(#72196) dptrsk válasza meroly (#72195) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Domino 5 +NetPluszS mellé mehet, de 1090ft a havidíj, mert domino 5ben nincs adatkeret.

(#72197) meroly válasza dptrsk (#72196) üzenetére


meroly
veterán

Igaz, bocs, másik fülön kell nézni.

Akkor a legolcsóbb variáció a DominoSurf mellé kérni, az 890/hó. Jól gondolom?

Impossible is nothing

(#72198) dptrsk válasza meroly (#72197) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem. Surf mellé csak akkor kérhető, ha van mellette valami netplusz.

A korlátlan tematikus opciók feltétele a tulforgalmazási díjat nem tartalmazó mobilinternet adatkeret.

(#72199) meroly válasza dptrsk (#72198) üzenetére


meroly
veterán

Oké, köszi. Akkor tudnál segíteni, hogy melyik csomag mellé igényelve a legolcsóbb?

Impossible is nothing

(#72200) br4adam válasza meroly (#72199) üzenetére


br4adam
aktív tag

Dominó 5 + Netplusz S + korlátlan a legolcsóbb verzió feltöltősként.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.