Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72301) thebigK


thebigK
addikt

Sziasztok. Van egy elofizetesem, harom nap es vehetek uj telefont huseghosszabbitassal. Ez jelenleg egy move s dijcsomag, de erre ugy valtottam move m-rol par honapja, azzal indult az elofizetes. Ez nem kizaro ok, hogy uj telefont vehessek, igaz?
Koszonom.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#72302) kerxy válasza btz (#72296) üzenetére


kerxy
senior tag

Végül számlát nem hajlandó oda adni a "kedves" eladó, ezért inkább hanyagolom... :R

[ Szerkesztve ]

(#72303) St3ven válasza kali (#72295) üzenetére


St3ven
addikt

Kártyás vagyok, nem kapok számlát. Dominósokat is érintik a "vészesebb" változások?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#72304) berbatov2


berbatov2
senior tag

A 4-szer annyi adatmennyiseg akciojuk megy meg?

(#72305) lugosi válasza Daffni2 (#72299) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

De egy esetleges perben amíg az lefolyik 2-3 év alatt, mit csinálsz az addig téglásított telefonnal? 3 év múlva lesz egy 3 éves jó esetben már használható telefonod? Nem jó ez így.

(#72306) kali válasza thebigK (#72301) üzenetére


kali
legenda

szia,

amennyiben a hűség alatt engedtek csak úgy egy kategóriával lejjebb váltani, úgy a díjcsomagra nem volt hűség, csak az előfizetésre?
akkor semmi akadálya a dolognak, mert az előrehozott kedvezmény csak az előfizetésre vonatkozik, a díjcsomagos hűségre nem.
amúgy az előrehozottra gondolsz - arany/platina esetén a 24 hónapos hűségből letelik 21, kiemeltség nélkül a hűség lejárta előtti 30 naptól -, vagy ténylegesen lejár a 24 hónap hűség?

St3ven; bemásoltam korábban, itt olvasható; link

[ Szerkesztve ]

(#72307) thebigK válasza kali (#72306) üzenetére


thebigK
addikt

Ezekszerint a díjcsomagra nem volt hűség, mert simán váltottam Move M-ről Move S-re. Nem jár még le a 24 hónap, csak a 21, előrehozott váltásról van szó, azért remélem, hogy nem lesz gixer a díjcsomagváltás miatt :K

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#72308) St3ven válasza kali (#72306) üzenetére


St3ven
addikt

Tényleg,még fenn is akadtam a Családbarát lezárásán. :R

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#72309) St3ven


St3ven
addikt

Az "1 GB az első 3 hónapban" adatmennyiséget akkor is megadják, ha egyik Domino csomagról a másikra váltok? Vagy az akció az előfizető személyére vonatkozik, nem pedig az előfizetésre?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#72310) kali válasza St3ven (#72309) üzenetére


kali
legenda

...új Fun S Aranytárskártya, Eco Surf, Domino Surf és Domino 5 előfizetők részére valamint Domino csomagokról Fun S Aranytárskártya és Eco Surf előfizetésre váltó ügyfeleink részére.
domino -> domino váltás esetén így nem, hanem csak adott új előfizetésekre, domino -> fun s aranytárskártya vagy eco surf váltáskor viszont igen.

(#72311) St3ven válasza kali (#72310) üzenetére


St3ven
addikt

Most látom csak én is, köszönöm!

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#72312) Zeki válasza St3ven (#72291) üzenetére


Zeki
nagyúr

Én nem látok benne semmi változást.
Dominónál legalábbis.

Ami biztos, a VOIP-ot már nem korlátozhatják EU szerte, így itthon sem.

(#72313) pana0017


pana0017
senior tag

Amennyiben 2 évre előfizetek Next S díjcsomagra milyen feltételekkel válthatok vissza hűségidőn belül olcsóbb díjcsomagra? Készüléket nem vásárolnék.

(#72314) eddie17


eddie17
addikt

Jól értem, hogy a Dominó Surf-ben ha elfogy a gyári 150MB akkor nem lasssítás van, hanem aktiválódik a napinet? Mert az úgy kiszúrás... :(

(#72315) St3ven válasza eddie17 (#72314) üzenetére


St3ven
addikt

Így van. És még csak deaktiválni se lehet a NapiNetet, mert akkor nem tudod használni a 150 megás keretet.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#72316) Zeki válasza eddie17 (#72314) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igen, ha hamar elfogy, venni kell hozzá dominós Gonet S-t, ami csak 690Ft, és ha az a 200MB is elfogy, akkor csak lassítás van, nem a napinet naponta 150Ft-ja és 10 megája.

[ Szerkesztve ]

(#72317) kali válasza pana0017 (#72313) üzenetére


kali
legenda

amennyiben adott (ár)kategóriától lefelé akarsz váltani a díjcsomagos hűség intervalluma alatt, úgy kötbéres lesz a dolog, a vonatkozó összeget a szerződés tartalmazni fogja.

(#72318) pana0017 válasza kali (#72317) üzenetére


pana0017
senior tag

Esetleg egy körülbelüli összeget meg tudsz saccolni? Pl. Next S-ről váltanék Like-ra 1 év után.

(#72319) #TOTTI válasza pana0017 (#72318) üzenetére


#TOTTI
őstag

Likera nem tudsz, csak új előfizető vagy dominoról.

(#72320) kali válasza pana0017 (#72318) üzenetére


kali
legenda

a next s díjcsomag 2 év hűséggel, készülék nélküli konstrukcióban 6490 ft, hűség nélkül, de azonos módozatban pedig 9490 ft, tehát a hűséges kedvezmény 3000 ft havonta, ezt kell majd felszorozni a már letöltött hónapok számával, így ha például 12 hónap után kerül képbe a kötbér, akkor; 12 * 3000 ft = 36.000 ft

(#72321) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Nálam van a hiba vagy egész nap nem lehet böngészni a telekom.hu-n?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#72322) kali válasza Motion_Blur (#72321) üzenetére


kali
legenda

többször böngésztem ma - az előző hozzászólásomnál is ott néztem a hűség nélküli árat, mert az nem ment biztosra fejből -, illetve most is jó. (upc - azért írom, mert az elmúlt napokban volt olyan, hogy az egyik szolgáltatós nettel nem ment, másikkal viszont igen.)

(#72323) #89053952


#89053952
törölt tag

Ezzel kapcsolatban tudnátok segíteni?

(#72324) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Már nem úgy van hogy a telefonhoz választott előfizetéses díjcsomag alá nem lehet menni? Nézegettem az díjcsomagváltás fület, es kiválaszthato lenne egy alacsonyabb havidíjú csomag is.

(#72325) kali válasza vadászcsiga (#72324) üzenetére


kali
legenda

(ár)kategóriák vannak, bizonyos esetekben akár látványosan is alá lehet menni árban, ha még adott kategóriába tartozik az olcsóbb díjcsomag.

ebelo; szia, a hálózatról le-, majd visszacsatlakozás azonnal segít általában, jó lenne tudni a tényleges/technikai okát, mert mindegyik szolgáltatónál előfordul adott probléma.

[ Szerkesztve ]

(#72326) vadászcsiga válasza kali (#72325) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Telefon vásárlásánál nem engedte az olcsóbb havidíjú csomagot kiválasztani csak akkor ha a telefont magasabb áron veszem. Ha tudtam volna, kiválasztom a 20 ezres csomagot, megveszem a telefont féláron, majd visszaváltok alacsonyabb havidíjra.

(#72327) Laca1212 válasza vadászcsiga (#72326) üzenetére


Laca1212
őstag

Ha tarifa hűséget is alá írsz,akkor nem válthatsz olcsóbbra.

(#72328) vadászcsiga válasza Laca1212 (#72327) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Pedig csak rá kell nyomnom az aktívál gombra. Move M-el vettem a telefont, es vissza tudnék menni akar move xs-re is.

[ Szerkesztve ]

(#72329) Laca1212 válasza vadászcsiga (#72328) üzenetére


Laca1212
őstag

Mondjuk nem tiltott, de a kötbért ha kifizettetik nem kell meglepődni. :)

[ Szerkesztve ]

(#72330) kali válasza Laca1212 (#72327) üzenetére


kali
legenda

válthat, ha belefér adott kategóriába.
néhol van szórás, nekem például a 7990 ft a next s esetén a szerződésben az szerepel, hogy 6300 ft-nál olcsóbb díjcsomagba nem válthatok és van azért különbség a két sösszeg között.

vadászcsiga; az úgy már kötbéres lenne, mert eltérő kategória.

[ Szerkesztve ]

(#72331) Laca1212 válasza kali (#72330) üzenetére


Laca1212
őstag

De akkor mit is jelent a tarifa hűség T-nél? Egyszerű logikával arra a tarifára köt az user hűséget az előfizetés hűséget kiegészítve amire. Ezt mintha hasonlóan olvastam volna T oldalán is. Vagy mit nem értek?

(#72332) vadászcsiga válasza Laca1212 (#72329) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem ír semmiféle kötbérről.

Változnak a dolgok. Régen pl bizonyos csomagokhoz nem választhattam nagy adatcsomagot. Most, illetve már régebb óta move xs-hez simán lehet netplusz L-t. Ezt régebben nem engedte a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#72333) Laca1212 válasza vadászcsiga (#72332) üzenetére


Laca1212
őstag

Akkor mire vársz? Nyomj rá. :))

Oldalon nem minden esetben hívja fel a figyelmet kötbérre. Papírt olvasd el amit aláírtál. Az a tuti.

Jah,nekem is xs van és xl net kiegészítő a 3 GB-os.

Amikor még volt tarifa + előfizu hűséges rabláncom, akkor csak drágábbra mehettem volna. Ez 1000%.

[ Szerkesztve ]

(#72334) vadászcsiga válasza Laca1212 (#72333) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az lesz. Keveset telefonálok, sokat netezek. Move M nekem ilyen szempontból rossz.

(#72335) kali válasza Laca1212 (#72331) üzenetére


kali
legenda

adott (ár)kategóriák vannak, azokon belül lehet jogkövetkezmény nélkül lefelé váltani tarifahűség esetén is.

vadászcsiga; a szerződés kötbéres mellékletét olvasd el azért, abban leírták neked a lényeget, a kötelmeket és jogkövetkezményeket.

(#72336) Laca1212 válasza kali (#72335) üzenetére


Laca1212
őstag

Ez mióta van így?

(#72337) kali válasza Laca1212 (#72336) üzenetére


kali
legenda

elég régóta.

vadászcsiga; move m díjcsomagra aláírt hűség esetén 3900 ft alá nem mehetsz, ellenkező esetben kötbéres lesz a dolog.
itt írt róla az illetékes; link

[ Szerkesztve ]

(#72338) vadászcsiga válasza kali (#72337) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Képes lenne a rendszer figyelmeztetés nélkül engedni a váltást? Egyébként megtaláltam, 3900-nál olcsóbbra tényleg nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#72339) Laca1212 válasza vadászcsiga (#72338) üzenetére


Laca1212
őstag

Szerintem simán.

Kali:
2014 Aug-ban járt le hűségem. Az előtt még nálam nem lehetett ilyet csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#72340) Motion_Blur válasza vadászcsiga (#72332) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Hali!

Ezt jó hogy olvasom, lehet hogy megoldás a problémámra :)

Lejárt Next S-en vagyok, de a mobilnet a szűk keresztmetszet, 1 hét után lemegy az 500MB, de alig beszélek havi 80-100 percet... lehet az lesz a legjobb megoldás amit leírtál kombónak.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#72341) dptrsk válasza Laca1212 (#72336) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Mióta bevezették az árkategóriákat.

itt le van írva, hogy hova mi tartozik.

(#72342) dptrsk válasza vadászcsiga (#72338) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

engedi a rendszer a lefele váltást is, van valami kis téglalap(mielőtt felhozza a választható csomagokat) amiben általánosan figyelmeztet(régebben volt, szerintem most is), de nem akadályoz meg.

Valami olyasmi szöveg volt, hogy Amennyiben tarifacsomagra is hűséget írtál alá, ha lejjebb váltasz kötbért kell fizetned.

(#72343) vadászcsiga válasza dptrsk (#72342) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja ja köszi. Kihagyom, így is drága volt a telefon :)

(#72344) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Céges (04.20.-n kötött 1éves hűség) előfizumhoz 1GB (NetPlusz L) csomagot kértem, 4GB lett a felhasználható adatforgalom. Múlt hónapban majdnem fel is használtam, de most néztem Telekom appnál és megint 4GB a felhasználható, ez normális? :B

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#72345) Motion_Blur válasza MaxxDamage (#72344) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Igen, az első 2 hónapban 4GB-ot adnak. Utána visszaáll 1-re.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#72346) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Van egy aktív, de már hűség nélküli Next S előfizum.
Ezt szeretném leváltani egy Move S-re + mobilnet előfizut mellé. Kérdésem az lenne hogy ezt meg tudom-e oldani neten keresztül? Ha van még elkészült, de be nem fizetett számlám, az esetleg akadály-e ebben? Vagy inkább fizessem be és utána váltsak?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#72347) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Hogy halad a Wi-Fi Fon felhasználónevek / jelszavak kiküldése? Én még mindig nem kaptam meg, pedig a prémiumra is jogosult vagyok...
Mondjuk iOS-es alkalmazás hiányában számomra lényegtelen, csak kérdezem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#72348) kali válasza Motion_Blur (#72346) üzenetére


kali
legenda

megoldható, my telekom, önkiszolgáló (*111#), vagy telefonos automata (1430) útján díjmentes is.
nem probléma a befizetetlen számla, pláne ha arra gondolsz, amit most állítottak ki és még bő két hétig van lehetőség a kiegyenlítésére.

(#72349) sutszi


sutszi
veterán

Ma meg akartam nézni milyen Domino csomagok vannak, mert a jelenlegi Domino Surf-t szeretném lecserélni egy olyanra aminek nincs időszaki díja. Meglepőve tapasztaltam, hogy csak 3 Domino csomag szerepel a weboldalon. A Surf, Aktív és az 5. Ebből utóbbiban nincs időszaki díj. Ez komoly? Tényleg jól látom?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#72350) kali válasza sutszi (#72349) üzenetére


kali
legenda

jól látod, surf, 5 és aktív adott.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.