Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72101) Laca1212 válasza Ateszpapa (#72100) üzenetére


Laca1212
őstag

Akkor bocs.

(#72102) lugosi válasza Laca1212 (#72099) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Lehetett, én 2009 tavaszán vettem a 3G-t.

(#72103) Soulfly842 válasza lugosi (#72098) üzenetére


Soulfly842
addikt

Külön árlista volt :)

(#72104) -FreaK- válasza kali (#72097) üzenetére


-FreaK-
veterán

Köszi a válaszokat!

Valakinek nincs esetleg kupon-ja amit felhasználhatok telefonvásárláshoz? Pont most szeretném megvenni a kiválasztott készüléket.

(#72105) smileismarci


smileismarci
tag

Ti nem kaptatok ilyet az Akciónekemtől ? Jól értem, hogy csak bemegyek és adnak valamit az ajándékok közül? :DDD

[ Szerkesztve ]

#%

(#72106) tomibro


tomibro
tag

Sziasztok!

Otleteket szeretnek kapni arra, hogy a viberen es a facebookon miert nem lehet sem hang es sem video alapu telefonalast vegezni? Van voip korlatozas a telekomnal? Igen nagy internetcsomagom van, 1gb+3 szoval osszesen 4 gb nem igaz hogy ehhez nem jar mar voip! Marha idegesito! Elozo honapban meg ment a viber, azelott 3 honappal kb a facebookon is tudtam beszelni !
Otlet valakinek? Mas is jar ebben a cipoben? :W

Koszi!

https://htech.hu A modellezők helye, ha 3D nyomtatás/elektronika kellene!

(#72108) lupus_l válasza tomibro (#72106) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Van VoIP korlátozás. Next M csomagtól felfele már nincs.

(#72109) kali válasza smileismarci (#72105) üzenetére


kali
legenda

szombaton küldték nekem is, de nincs pofám csak úgy bemenni, legfeljebb ha vennék is valamit, bár ha már ott van az ember, akkor talán rá is segítenek némi keresztértékesítéssel. :)

tomibro; szia, milyen díjcsomagról van szó?
miként áll össze az az 1 + 3 GB?

[ Szerkesztve ]

(#72110) eddie17


eddie17
addikt

Május negyedikétől szeretnék dominós lenni, ahogy olvastam ez nekem 2700 lesz előfizetésről váltás során. Plusz bukom az aranykártyám. Ezen kívül van még valami ami hátráltathat az akcióban?

(#72111) 4Grider válasza eddie17 (#72110) üzenetére


4Grider
nagyúr

Csak az előfizetésre vállalt valamilyen hűség hátráltathat. A váltást csak személyes ügyfélszolgálaton tudod meglépni.

(#72112) milenda


milenda
tag

Sziasztok!
A 1430-on hogyan érhetek el eleven ügyintézőt? Régebben a 0-val lehetett, de ez már nem működik.

(#72113) bwin.party válasza milenda (#72112) üzenetére


bwin.party
aktív tag

Szia!

Azért, mert a Telekom szerint sokan hívták őket feleslegesen, így eltették a Ügyfélszolgálatot. A legegyszerűbb, ha felhívod a 1430-at utána kihangosítod a telefont és vársz 2 és fél percet. Utána követed a rendszert és azonosítod magad. Vicc, hogy ennyire lemorzsolnak mindent, nekem sem volt könnyű megszokni...

Üdv. bwin.party

(#72114) milenda válasza bwin.party (#72113) üzenetére


milenda
tag

Köszönöm, sikerült.

(#72115) tomibro válasza kali (#72109) üzenetére


tomibro
tag

Dominos vagyok 1gb netet veszek de most ajandekba kapom melle a 3gb+ -t netlpusz lL dijcsomagom van szoval itt akkor mar nem lehetne korlatozas...

[ Szerkesztve ]

https://htech.hu A modellezők helye, ha 3D nyomtatás/elektronika kellene!

(#72116) dptrsk válasza tomibro (#72115) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Miért ne lehetne korlátozás?
Nem a netcsomagod, hanem a tarifacsomagod határozza meg a VOIP tiltást.

(#72117) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok,

Ezt mikor szüntethetem meg, személyesen befáradva T-Pontba?
(ezt megszüntetném, de előtte céges Tarifa csomagra is beregelnék, egy név alatt, hogy ne vesszenek el a T Pontjaim és kedvezmény szintem) céges dokuk már megvannak, hogy tarifa csomagom lehessen, potyára meg nem akarok erre az előfizura fizetni.... inkább csak céges. Számom is lehet új... mind1 :B

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#72118) eddie17 válasza 4Grider (#72111) üzenetére


eddie17
addikt

Május 4.-én jár le a hűség.
Természetesen személyesen intézem.
Köszönöm.

(#72119) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#72117) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Kép kimaradt, sorry :B :U

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#72120) tomibro válasza dptrsk (#72116) üzenetére


tomibro
tag

Jah hogy akkor megint a kis felhasznalok cumiznak... ertem megerett az ido akkor hogy valtsak, mindig csak kicsesznek az emberrel, barmelyik mas szolgaltatonal vigan megy a voip :( legalabbis amit csalad/ismerosok hasznalnak a kornyezetemben..

https://htech.hu A modellezők helye, ha 3D nyomtatás/elektronika kellene!

(#72121) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Sziasztok!

Itt a fórumban is írtátok a hírt, közben én is láttam a honlapon, hogy van ez az 50000Ft kedvezményes telefonvásárlás, Magenta1-be új előfizetés létrehozása kapcsán.
Ez a kedvezmény működik akkor is, ha egy dominos számot szeretnék NextS ATK-ba magenta alá bevonni?

(Igazából ez a dominos szám 2 hónapja még NextM-es volt, azért vittem ki dominoba, hogy később új előfizusként bevonhassam magentába, NextS-sel, ha jól dereng itt írta valaki, hogy elvileg 1 hónap után már be lehet vonni "új" előfizetésesként a számot.)

Ha működne az nagyon jó lenne, pont egy Samus A3 2016-ot néztünk ki, hogy vennénk az új előfizu mellé, így az most 19800Ft lenne a honlap szerint :)

(#72122) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Telekom Fon iOS app ha jól látom még mindig nincs. Nem is lesz akkor?
Mert ez a Fon for Members eddig is volt amit most a főoldal linkel.

[ Szerkesztve ]

(#72123) szabogabor10 válasza lugosi (#72122) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen, már jóvá kellett volna hagynia az Apple-nek is elvileg. Lehet valami gebasz van az app-pel, és gyorsan visszavonták.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#72124) lugosi válasza szabogabor10 (#72123) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Gyanús nekem, hogy volt-e / lesz-e Telekom Fon app, mert ennyi idő alatt kb 2x kellett volna engedélyezni, és az is gyanús, hogy letudták azzal, hogy linkelték a Fonera appját.

(#72125) b.daniel válasza Mr. Teddy (#72121) üzenetére


b.daniel
senior tag

Igen, működik :)

(#72126) szabogabor10 válasza lugosi (#72124) üzenetére


szabogabor10
veterán

Na az bebaszna, ha nem lesz...
Bár mindent el tudok képzelni.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#72127) kali válasza lugosi (#72124) üzenetére


kali
legenda

ios terén nem egyszerű az ilyesmi, a digi is mióta ígérgeti hozzá a digi online alkalmazást, de azóta is csak androidra van...

(#72128) szabogabor10 válasza kali (#72127) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen, a Digi Online...szidtam is eleget őket emiatt, amíg náluk voltam. :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#72129) prozodus válasza attiati (#72007) üzenetére


prozodus
őstag

Bp-en mind3-t használtam már, belvárosban. Nem volt különbség.
Ja, volt vidék, nagyváros is. Ott sem.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#72130) prozodus válasza KMan (#72023) üzenetére


prozodus
őstag

A regisztráció előttit nemigen fogod látni.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#72131) Mr. Teddy válasza b.daniel (#72125) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Értem, tehát akkor a korábbi előfizus telefont, 1 hónapig dominosként pihentetve sikerülni fog ez, és nem néznek hülyének? :D
Bocsi, hogy kétszer is rákérdezek, csak korábban volt az is, hogy valami kedvezményhez, min 3 hónap előfizumentesség kell. Nem akarok beégni ügyfélszolgálaton.

(#72132) vizslakutya válasza Mr. Teddy (#72131) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Szegeden a múlt héten azt mondta a madár, hogy ez nem járható út, külön figyelik az ilyen próbálkozásokat. Nekem azért nem jött be, mert a meglevőből nem enged át nextbe csak ugy, ha új előfizetőként elvesztem a meglevő számomat. Ha marad a szám, akkor nuku ötven rugós kedvezmény. Ez van.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#72133) Mr. Teddy válasza vizslakutya (#72132) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Te is dominóból mentél volna Nextbe? Maga a kedvezményes Nextbe váltás sem ment, vagy csak az 50 rugós kedvezmény?

(#72134) lugosi válasza szabogabor10 (#72126) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem tudom. Abból, hogy az oldalukon belinkelték a fonerásat, én arra gondolok, hogy nem biztos, hogy lesz saját.

(#72135) schawo


schawo
titán

Sziasztok! Té kínál valamilyen femtocellát?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#72136) vizslakutya válasza Mr. Teddy (#72133) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Nem ,én Mozaik Xs-ből mentem volna Magentás Next S-be,de ha meg akarom tartani a jelenlegi számomat,akkor nincs 50000 forintos kedvezmény,így arra gondoltam én is,hogy lemegyek Dominóba és 1 hónap múlva visszajövök.Na erre mondta ez a jóember,hogy ez nem megy,mert valami szoftver figyeli a táncolásomat.Így lementem Move Xs be +Netplusz L adatcsomag hozzá.(nekem a net jobban kell,mint a beszélgetés)
A vége meg valószínű egy Vodás Max L lesz,SZÁMMEGTARTÁSSAL

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#72137) kentucky


kentucky
őstag

Sziasztok! Nos a történet a következő:
-Áprilisi 19-ig telekomtól független Spotify előfizető voltam
-Április 17-én lemondtam (de attól még élt 19-ig), és meg akartam rendelni a Music M opciót, de sajnos online nem sikerült, egyedül az összerendelés sikerült -> Szerintem ez cseszett el mindent
-Ezen a napon még ügyfélszolgálaton beaktiváltattam a Music M opciót, ami sikerült, megkaptam az adatforgalmat, de nem bírtam újra összerendelni a fiókommal
-Jelenleg: nincs spotify premium előfizum, adatforgalom van, ügyintéző már egyszer újraaktiválta (műszakis), de még mindig nincs a "Beállítom a spotifyt" gomb az önkiszolgálón.

Tanácstalan vagyok, szerintem olyan hibát generáltam a rendszerben amit még ők sem láttak.

(#72138) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Srácok biztosítást csak előfizetős készülékhez lehet kérni?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#72139) kali válasza Vangelis (#72138) üzenetére


kali
legenda

készülék esetén csak havi díjasra dobja a rendszer; link
régebben lehetett domino konstrukciósra is.

[ Szerkesztve ]

(#72140) Mr. Teddy válasza vizslakutya (#72136) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Értem. Hát mindegy, hétvégén megpróbálom, hátha átmegy a rostán. Aztán ha van valami keresztkérdés, akkor csinálom majd a hülyét. Ugyanakkor valahol nincs leírva, hogy mit is/kit is tekintenek "új" előfizetőnek?
Ha nagyon nem akarnak olyan számra adni kedvezményt, ami egykor előfizus volt, akkor kössék ki telefonszámra vonatkozólag...

(#72141) b.daniel válasza Mr. Teddy (#72140) üzenetére


b.daniel
senior tag

Járni fog a 50k kedvezmény, csak a dominóból váltás - 1000 forintos havidíj kedvezménye nem. 1000%

(#72142) tepenzed


tepenzed
őstag

Valaki használja még a korlátlan böngészés opciót?

Ugyebár a youtube-ra nem vonatkozik így nem is nagyon töltődnek be a videók(mikor lejárt az alap adatforgalmam), viszont pl érthetetlen módon a Vimeo-ról atom gyorsan tölti be a videókat bárhol is legyek.
Esetleg vannak még ilyen videós oldalak amik működnek? Youtube-ot nem lehet megoldani valahogy?

(#72143) tepenzed válasza tepenzed (#72142) üzenetére


tepenzed
őstag

ui:multkor asszem az egyik "proxy surf" oldalon megnyitott youtube-al korlátlanul lehetett yt videót is nézni, de ezt nem nagyon mertem használni, nehogy aztán jöjjön a bünti :D

(#72144) Mr. Teddy válasza b.daniel (#72141) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

:R
Meg akkor az új előfizus Next S ATK kedvezmény is nem?, így 3990 lesz a havidíj? Vagy ilyen akció már nincs, most hirtelen nem találom a honlapon.

[ Szerkesztve ]

(#72145) flegga92 válasza tepenzed (#72142) üzenetére


flegga92
senior tag

Valóban működik a Vimeo. Youtubeot ki lehet játszani de kár kísérteni a sorsot, mert csak azt érnénk el vele, hogy elvennék ezt a lehetőséget is. Vimeót meg ők nem tiltják, vessenek magukra. Pl FB videó is megy vele, de az Instagram már nem (pedig 3-4 hónapja még ez is ment).
Én pl azt nem értem, hogy a gif fájlok miért nem mennek a korlátlan böngészéssel.

(#72146) spici válasza tepenzed (#72142) üzenetére


spici
tag

Úgy ki lehet játszani mint a huzat (Pl én így 3 hónap alatt 40GB adatforgalom havi 2 rugóért :DDD
De ennek a megoldását persze hogy nem híreszteli senki mivel elvennék ezt az opciót ami elég gáz lenne :/

(#72147) kali válasza flegga92 (#72145) üzenetére


kali
legenda

külső tárról beágyazottak olyan tartalom a *.gif állomány, ami már nem tartozik bele az opcióba.

spici; ismerik a módszereket az illetékesek, akik követik a dolgot, azok látják, hogy néha ki is lőnek bizonyos kiskapukat, ha az úgy könnyen megoldható, hogy nem okoz problémát a szabályokat betartó felhasználóknál.

ezúton kérek mindenkit, hogy a szolgáltatások korlátainak a kijátszásához ne itt kérjetek és nyújtsatok segítséget, mert több tekintetben is problémát jelent a dolog!
köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#72148) b.daniel válasza Mr. Teddy (#72144) üzenetére


b.daniel
senior tag

A-a. Pont ezaz, hogy az csak akkor van, hogy ha már legalább 3 hónapja aktív a dominó

(#72149) dedike


dedike
addikt

Megint jól működnek...

1.) "Ezzen az előfizetésen számlatartozást látunk. Egyenlítsd ki a számlát, vagy próbáld meg egy másik előfizetéseddel". Katt a "Befizetem a számlám" gombra. Eredmény: "Jelenleg nincs befizetésre váró lakossági számla".

:W :W

Tartozásom természetesen nincs...

...és kettő "z"-vel... :Y

Telekom, én így szeretlek.... :(((

Jó szerencsét!

(#72150) tepenzed válasza flegga92 (#72145) üzenetére


tepenzed
őstag

de mi a franc, nekem a youtube android alkalmazás is betölti a videókat korlátlan böngészés csomaggal :D (adatforgalom már nincs!)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.