Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71218) punky10 válasza viharhozo (#71217) üzenetére


punky10
addikt

Van egy kis problémám, szeretnék segítséget kérni.Van egy Tré-mobiltól vásárolt Xperia 02 készülék,, még garanciás.Nemrég elromlott,töltés közben , játék alatt, illetve komolyan használatkor nagyon melegedet a hátlap, és olyankor teljesen elment a hangja, elnémult.Elküldtem szervizbe.Visszajött a szervizből, működik is, csak van pár furcsaság.A garancialevélre nincs feltüntetve, hogy mit csináltak, csak a munkalap másolatán van egy akkumulátor csere.Meg kaptam egy megjegyzést hogy gyári adatkabelt használjak, mert csak úgy garantálják a működést...A poén, hogy én azzal adtam le, van még rajta kívül 3 elromlott Sony készülékem.Amit visszaküldtek sem gagyi, egy Samsung.Hogy ott cserélték fel, vagy a leadáskor, nem tudom, de nem is érdekel, de nem hiszem hogy egy telefon nem működik csak a saját dobozában lévő tartozékokkal.Akkor minek a szabvány...?
De a legfurcsább, hogy a telefont 4,4-es droiddal kaptam vissza(holott 5,1-el küldtem el...) és a telefon szerint a legfrissebb verzió van fenn.Telzét a telefon nem akar frissülni.Pedig van jóval frissebb, hivatalos verzió.Ha én azt mégis ráteszem, akkor marad a garancia? Van joga egy szerviznek visszatenni egy régebbi FW-t, és azt mondani, hogy mostantól ezt használod, és kész?

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.