Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70897) sutszi válasza bihariszabi (#70896) üzenetére


sutszi
veterán

A szövegértelmezés nem az erősséged.* Nem kőkobaki vagyok aki kőtáblára írogat. Nem volt online azonosítóm amit megjegyezzek. Nem volt eleve semmilyen jelszavam. Érted? Feltudod fogni?
Mellesleg bankszámlaszámom, taj számom, és még egy rakás egyéb azonosítót meg kódot tudok és kell is tudnom fejből... Azon "sértődöm" meg, hogy felteszek egy kérdést, de valahogy csak kevés alkalommal kapok választ. Helyette ilyen hülyeségekbe kell belemenni.

Amúgy a lakcímkártyám meg a személyim az kvázi a napi felszerelés része, nem dísznek tartom. *Már írtam, hogy HA már egyszer felírták róla az adataim, akkor akár telefonon is be tudnának azonosítani...

Jó ég...

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.