Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64866) remusz13


remusz13
tag

sziasztok.
Bocsi hamár netán valaki feltette a kérdést, de sajna nincs időm visszakutatni perpillanat, de a segítségeteket szeretném kérni.
Van egy Like S díjcsomagom, 2 éve kötöttem, most hosszabítottam meg múlt héten még két évre, de közben volt egy 2 éves telefon részlettörlesztésem is, amit most fizettem be az utolsó hónapot ( és a telefon pont kettérepedt kijelzővel lepett meg engem egy szép napon ... ) és szeretnék egy új telefon vásárolni ugyan úgy 2 éves részletre. Namár most az a problémám van, hogy kiis néztem a készüléket, de amint a "csodás" telekom oldalon kiválasztom, hogy kedvezményesen szeretnék készüléket cserélni, a választható telefonok száma egyből nullára csökken , és semmi indokot sem hozott fel hogy miért is ( najó előtte azért sírt , mert nem fizettem be a számlákat ). Valakinek valami ötlet? Mondjuk holnap bemegyek mindenképp, de nagyon hálás lennék, ha valamennyivel okosabban mehetnék be. előre is köszönöm a segítséget!!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.