Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64801) Logeeen válasza Soulfly842 (#64800) üzenetére


Logeeen
senior tag

Az nem gond, hogy a Next-re van még tarifahűség?

#Xiaomi 13T#

(#64802) szabogabor10 válasza Logeeen (#64801) üzenetére


szabogabor10
veterán

Mivel azonos kategória, ezért nem. Én is csináltam már korábban ilyen váltást hűségidő alatt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#64803) Logeeen válasza szabogabor10 (#64802) üzenetére


Logeeen
senior tag

Nagyon szépen köszönöm Nektek! :R

#Xiaomi 13T#

(#64804) glaci válasza prozodus (#64791) üzenetére


glaci
őstag

PÜ nem lesz jó?

Feltéve hogy nem a mindenki által ismertről van szó ...

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#64805) prozodus válasza tomi5244 (#64799) üzenetére


prozodus
őstag

Nincs törthónap???

glaci: A részleteket megbeszéljük, de nem a itt a topikban, na :P

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#64806) dome29


dome29
aktív tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a Telekom App le van töltve nekem (iphone 5s),eddig minden készüléken sikeresen be bírtam jelentkezni, a jelszó is stimmel minden.
Másik készülékről engedi, de ez valamiért mindig azt írja hogy Sikertelen belépés..
Ez mitől lehet?
le töröltem újra letöltöttem, és hiába.. :(

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#64807) Soulfly842 válasza prozodus (#64805) üzenetére


Soulfly842
addikt

Egyedül a Telenornál nincs. 1 nap náluk 1 hónap.

(#64808) prozodus válasza Soulfly842 (#64807) üzenetére


prozodus
őstag

Eddig is örültem, h a telenyomorkártyámat átvittem a bluehoz, bár csak feltöltős volt, de ez felháborító...

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#64809) Soulfly842 válasza dome29 (#64806) üzenetére


Soulfly842
addikt

A legfrisebb verzió van fent? Sok esetben az szokott lenni a gond.

(#64810) Kolondrum válasza tomi5244 (#64799) üzenetére


Kolondrum
félisten

Már ne haragudj ez megint fejjel a falnak dolog, hát nem az az első, hogy bemész a szolgáltatódhoz egyeztetni? Fel nem tudom fogni, hogy csak simán nekiindultál.

(#64811) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Sziasztok!
lejárt hűségű Fun aranytárskártya előfizut szeretnék megszűntetni, ezt lehet valahol neten/telefonon keresztül intézni vagy csak személyesen?

Előre is köszi a segítséget :R

(#64812) dptrsk válasza GeneraL_XTX (#64811) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

1430on lehet felmondani.

(#64813) prozodus válasza Zeki (#64797) üzenetére


prozodus
őstag

Viszont a kérdéseket nem válaszoltad meg a kuponokkal kapcsolatban (és ez tkp mind2vel kapcsolatban érdekel), h hogy is működik.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#64814) tomi5244 válasza Kolondrum (#64810) üzenetére


tomi5244
őstag

Voltam bent náluk, azzal kezdtem, sőt papírt is akartam róla kérni de azt nem adtak. Pötyögött valamit a srác és utána mondta, hogy menjek a leendő szolgáltatóhoz mert innentől ők intézkednek. Ennyi! Én meg jó hiszeműen tovább álltam. Nem értem, mit kellett volna még tenni? Egyáltalán, hogy zajlik egy ilyen adategyeztetés?

(#64815) dome29 válasza Soulfly842 (#64809) üzenetére


dome29
aktív tag

iOs 9.0

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#64816) Kolondrum válasza tomi5244 (#64814) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ez nálam is és páromnál is úgy nézett ki, hogy elkérték a személyit és a lakcímet. Mindkettőnknél kellett javítani. Majd mondták, hogy már jó mehetek a téhez. Ergo ha ezen te is túl voltál és próbálnak még rádhúzni fizetnivalót az ő hibájuk miatt akkor bemész, asztalt borítasz. Az itteni ténél nem szeretnék, túl kedves a csaj, meg még nincs okom, csak érik a lassú BB net miatt, kissé lassan tér észhez. :))

(#64817) tomi5244 válasza Kolondrum (#64816) üzenetére


tomi5244
őstag

Akkor engem egyenesen megvezetett a srác a telenornál. Nem kért személyes okmányt, csak a számom kérte és megnézte, hogy van e hűségem még. Most komolyan, nekem kellett volna kérnem, hogy - te figyi, kérd már el a személyimet....

Nem hiszem el komolyan. Nem lenne itt akkora baj, csak a számlazárás miatt bukom egy havidíjjat meg az a nyomorult 2x kb 40 perc várakozási idő ami mostanában van a szolgáltatóknál...

(#64818) Kolondrum válasza tomi5244 (#64817) üzenetére


Kolondrum
félisten

Az már mellékes volt úgymond, mert tudtuk, hogy nincs hátralékom stb. Az adatoknak kellett egyezni. Nyugodtan balhézzál.

(#64819) kali válasza tomi5244 (#64817) üzenetére


kali
legenda

nem mondom, hogy direkt csinálják, de nem különösebben érdekük, hogy elsőre sikerüljön minden, ezért is jobb úgy intézni, hogy a leendő szolgáltatónál kezdeményezni a számhordozást, ők lezongorázzák a másik szolgáltatóval.

(#64820) Kolondrum válasza kali (#64819) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ez helytől is függ, eladótól is. Nekem még nézte a dolgokat és javította kérdezte miért van, nem e lehetne ezen változtatni. Ugyan ehhez vittem bnőmet is, meg sem próbált tiltakozni.

(#64821) tomi5244 válasza Kolondrum (#64818) üzenetére


tomi5244
őstag

Nem vagyok balhés típus :)

Kali: annyi, hogy flottás leszek, úgyhogy a T-s flottakezelőnkel megpóbálom ledumálni, hogy valamit intézzen már, mert T-s simem már van meg az adatok is megvannak.

(#64822) kali válasza Kolondrum (#64820) üzenetére


kali
legenda

persze, illetékese is válogatja, mennyire emberséges, (jó szándékkal) ügyfélmegtartó...stb., de nem ritka sajnos, hogy érdekből nem nagyon foglalkozik a dologgal, nem szűri ki az esetleges hibalehetőségeket.

(#64823) Soulfly842 válasza dome29 (#64815) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem az iOS-re gondoltam, hanem a Telekom alkalmazásra.. :)

(#64824) Soulfly842 válasza tomi5244 (#64817) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az alapján amit leírtál valami nem klappol az adarok tekintetében a Telenornál. Azzal a flotta kezelője sem tud mit csinálni... ő utána fog bármit tudni kezdeményezni,ha a számhordozás megtörtént.

Azzal, hogy az adatokat nem ellenőrizték le - lényegében - csináltak neked két plusz kört és több nap extra várakozást.

(#64825) Zeki válasza prozodus (#64813) üzenetére


Zeki
nagyúr

Passz.

(#64826) Teko001 válasza dome29 (#64815) üzenetére


Teko001
őstag

Az egy beta rendszer, szerintem nem kell csodálkozni, ha nem működik.

(#64827) Gabesz984 válasza dome29 (#64806) üzenetére


Gabesz984
tag

Szia! Ios 9 alatt nálam is pont ezt csinálta I6-on. Nyilván béta esetén lehetnek gondok. Szóval nem is zavart különösen, hisz béta rendszer használatakor az ember vállalja a kockázatot, hogy nem minden megy tökéletesen. Múlt héten viszont jött egy új public béta verzió és azóta meg hirtelen működik a Telekom app. Az ios frissítésén kívül semmit nem is tettem.

Iphone 6, IPad Mini, IMac

(#64828) prozodus válasza Kolondrum (#64816) üzenetére


prozodus
őstag

A telenyomorhoz bementem váltás előtt, h uaz legyen a lakcím, ami megváltozott közben, de nem lett átvezetve, onnantól kezdve én nekik egy fillért sem fizettem többet. Vmit elcsesztek, és elvileg 1-2000Ft keletkezett, ami elvileg nem lehetett volna, én meg tojtam rájuk, de nem is jelentkeztek érte. Próbáltak volna csak meg... :))
Utána pedig besétálam a Blue-hoz, és elintéztem a papírokat. Azóta jó az a szám :)

És igen, elsőre nekem is elcseszték, de abban vszleg a Blue volt a ludas.

Nyugodtan nyisd ki a szád :)

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#64829) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Pontban éjfélkor ujra indult a net csomag, de a telefon sms rész nem,a régi allapotot mutatja és számla sem jött. Most akkor mi van?

(#64830) csako válasza Kolondrum (#64829) üzenetére


csako
veterán

A telefon-sms rész elsejétől 30/31-ig tart, számlát is minden hó elsején kapsz, viszont a net fordulónapja ettől eltérhet.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#64831) dptrsk válasza csako (#64830) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

kiegészítés: a net számlázása is hó 1-30/31 között van, csak a forgalom mérése eltérő

(#64832) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok, keresek olyan mobilnet szolgáltatást, ami készülék és hűség nélkül elérhető. Kb egy hétre kellene amíg kórházban lesz a feleségem közel a déli pályaudvarhoz, beltéri 3G lefedettség kellene és több GB adatforgalma lenne az egy hét alatt, RTL most, youtube, minden, tehát ilyen tekintetben korlátlan kellene. Van most UPC mobil, ami korlátlan, de csak 1Mbps és állítólag csapnivaló a lefedettsége. Köszi

https://tinyurl.com/rasoapro

(#64833) phanfantom válasza rasotamas (#64832) üzenetére


phanfantom
senior tag

Szia,

Esetleg próbáljátok ki a "net&roll teszt"-et, 2gb-ot adnak 60 napra és utána megszűnik, nincs hűség. Mindezt 490ft-ért. Ha többen vagytok a családban, akkor egy szép mennyiséget olcsón össze tudtok hozni, ha mindenki köt egyet magának.

(#64834) Kolondrum válasza csako (#64830) üzenetére


Kolondrum
félisten

Te most komolyan azt mondod, hogy a kettő külön vonalon megy? Nem mondok semmit...

(#64835) [P]laci válasza Kolondrum (#64834) üzenetére


[P]laci
senior tag

szerintem nincs ezzel akkora probléma... :K
a telefon+sms kombó fix havi időponthoz kötött, viszont a net a hónap bármelyik napján bővíthető havi ciklusú bővítővel! ;) szóval hidd el jól van ez így! ;) ha nem ez lenne ami van, akkor pl. forgalomalapú és nem havidíj alapú netcsomagok lennének és hidd el, azzal sokkal, de sokkal rosszabbul járnánk... :K

(#64836) tomi5244 válasza Kolondrum (#64818) üzenetére


tomi5244
őstag

Telekom volt a ludas, a születési helynél nem tüntették fel a kerületet. Telenornál stimmeltek az adatok. :U Azt még ugyan nem tudom mikor lesz meg a számhordozás.

(#64837) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Már megint undorító, amit a Telekomnál csinálnak.... :U Hánynom kell komolyan :W

Volt ugye az áremeléses balhé, van két társkártya előfizetésem, ami érintett lett volna a dologban. Az egyik egy Fun, de az nem lényeges mert most fogom lemondani, de van az ipad-het egy Net&roll XS aminek a havidíja 2000ft volt...ezt akarták emelni 2690-re de ugye nyilatkoztam, hogy nem járulok hozzá.

Erre most kapom az e-mailt ahol SAJNÁLATTAL közlik (na persze) hogy a jelenleg használt díjcsomagom megszűnik augusztus 15-től, de helyette tudnak ajánlani egy másikat, ami -mily véletlen- pont annyi, mint amennyire a csomagomat meg akarták emelni, és még a Nevét se változtatták meg.....azért ilyen pofátlanságot is ritkán láttam már. Oké, hogy 2gb helyett már 3-at adnak, de nekem az teljesen felesleges, lévén a másfél év alatt a 2GB-ot se használtam el soha!!!

Kérdésem hogy milyen lehetőségeim vannak? Legszívesebben megszűntetném az egészet bár úgy tudom még hűség van rajta. Van még egy szimpatikus csomag, az egyel felette lévő ami 3490-ért 30mbit-es sebességet adna 4G hálózaton (jelenleg 10mbit 3G hálózaton) 8Gb adatforgalommal, erre váltanék is,(de csakis a sebesség miatt) csak nem tudom ilyen esetben a hűség is újra 2 év lenne? Mert ehhhez a tetves bandához még egyszer hűséget nem kötök, hiszen úgy néz ki ez csak engem köt őket nem, és ez undorító.

(#64838) cris78 válasza GeneraL_XTX (#64837) üzenetére


cris78
őstag

Idáig ATK net&roll xs volt, most már régóta Társkártya Net@roll xs a neve.
De májusban ez is ki volt vesézve, akkor kaptam rá 400Ft kedvezményt...

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#64839) Varszegig válasza tomi5244 (#64836) üzenetére


Varszegig
veterán

Akkor viszont szerintem kérhetsz kötbért a telekomtól.

(#64840) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Hol tudom megnézni, hogy mikor jár le az előfizetésem?

Mert 2013. novemberében kötöttem 2 évre, kamatmentes telefon részlettel együtt, és most ha rámegyek egy készülékre ezt írja:

"Próbáld meg másik előfizetéseddel, vagy várj 9 napot ezzel az előfizetéseddel, hogy készülékedet hűséghosszabbítással kedvezményesen lecserélhesd."

Most akkor lejár a hűségem most? Telefon törlesztésből is lenne még 2 hónap, annak is vége? Vagy most ez mi?!

[ Szerkesztve ]

(#64841) szabogabor10 válasza -secret- (#64840) üzenetére


szabogabor10
veterán

3 hónappal a hűség lejárta előtt már cserélhetsz telefont.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#64842) -secret- válasza szabogabor10 (#64841) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szóval sajna fizetnem kell, pedig reménykedtem, hogy elengedik.. ha már minden hó első napján fizettem a számlám. :DDD

(#64843) KZP válasza -secret- (#64840) üzenetére


KZP
őstag

A számláról is olvasható.

(#64844) rasotamas válasza szabogabor10 (#64841) üzenetére


rasotamas
veterán

És ha mindeközben kisebb díjcsomagra akarok váltani? Akkor is?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#64845) KZP válasza rasotamas (#64844) üzenetére


KZP
őstag

Ha a díjcsomagodon is van hűség, nem csak az előfizetéseden, akkor nem válthatsz kötbér mentesen a hűség lejárata előtt. Csak úgy, ha nem vállalsz majd a mostani díjcsomagra is újabb hűséget, csak az előfizetésre, viszont úgy lehet, hogy kicsit drágább lesz az adott készülék. De amikor letelik a mostani (drágább) díjcsomagra a hűséged (ezek szerint 3 hónap múlva), akkor leválthatsz majd kisebb csomagra, mivel az új szerződésed már csak az előfizetésre vállalt hűséggel rendelkezik.

(#64846) Bigiboy77


Bigiboy77
tag

Sziasztok! Egyik ismerősőm vásárolt domino csomagban egy telefont(2 hónapja). Mi a menete, hogy hivatalosan kilehessen függetlenítetni? Ő neki lehet csak vagy ha én bemegyek a Tmobilba a szerződéssel akkor is megcsinálják? Vagy kell meghatalmazás?
Segítségeteket előre is köszönöm.

(#64847) Zeki válasza Bigiboy77 (#64846) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ő menjen be. 15 ezer Ft lesz.

(#64848) harpo


harpo
újonc

Sziasztok!

4g képes telefon egy 3g-s előfizetéssel képes használni az LTE hálózatot?
Nekem nem annyira a sávszélesség, hanem a lefedettség miatt kéne, ezért, ha 3g sebességel képes az lte hálózatot használni egy erre képes készülék, akkor olyat választanék.
Köszi a válaszokat!

(#64849) Zeki válasza harpo (#64848) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igen, ha a sim kártya tudja. A régiek nem tudják. Ingyen csere.

(#64850) #76385920


#76385920
törölt tag

Mi lehet a gond, ha a webshopból rendelnék készülék+előfizu és a "kérjük hagyd jó rendelésed" duma után "Hiba történ a kérés feldolgozása közben" üzenettel kidob, persze utána már a kosárban sincs kezdhetem előről az egészet. Próbáltam az otthoni gépemről, munkahelyiről, de a helyzet ugyanaz...

Aztán másnak meg sikerül...kezdek a saját szellemi képességeimben kételkedni...

:W

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.