Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64201) kali válasza kerxy (#64199) üzenetére


kali
legenda

szia,

amennyiben adott az arany/platina kiemeltség, úgy belépsz a webshop felületére és felkínálja majd a kedvezményes készülékcserét.
arra kell csak figyelni, hogy az előrehozott lehetőség az előfizetés hűségére vonatkozik, ha a díjcsomagra is írtál alá hűséget, arra nem.

stevve; nem, arra nincs lehetőség.
régen 18 hónap volt, de sajnos 21 már egy ideje, ettől eltérést csak a most beharangozott változás hozhat majd, de azt nem tudni még, hogy mikor és pontosan mit.

(#64202) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Ebben mi olyan népszerű....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#64203) stevve válasza kali (#64201) üzenetére


stevve
nagyúr

Értem, köszönöm.

(#64204) kerxy válasza kali (#64201) üzenetére


kerxy
senior tag

Igen arany kiemeltség. Most hirtelen nem tudom, mert barátnőm elofizetese, de úgy emlékszem dijcsomag hűség is volt. Akkor tehát nem oldható meg? Ugyan arra a dijcsomagra venném

(#64205) kali válasza kerxy (#64204) üzenetére


kali
legenda

azonos - vagy eltérő, de meghatározott (ár)kategórián belüli - díjcsomaggal megoldható.

Vangelis; annyira népszerű, hogy már el is fogyott! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#64206) glaci válasza Vangelis (#64202) üzenetére


glaci
őstag

Ugyan már!
Hát milyen kérdés ez?

Szerinted ki az a hüle, akinek nem éri meg 12 GB ingyé? :D

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#64207) kerxy válasza kali (#64205) üzenetére


kerxy
senior tag

Köszi. Most beléptem az ő fiókjával. Ezt a kedvezményes készülékvásárlást hol találom?
Egy Iphone 4s lenne a kiszemelt, de csak új előfizetésként látom a megvásárlást.

Köszi

(#64208) kali válasza kerxy (#64207) üzenetére


kali
legenda

a kedvezményes készülékcsere opció;

t

(#64209) kerxy válasza kali (#64208) üzenetére


kerxy
senior tag

Jaj ezt nem láttam, köszi.

És az miért van, hogy itt csak két csomag között válaszhatok? És egyik sem az, ami az enyém...

(#64210) kali válasza kerxy (#64209) üzenetére


kali
legenda

milyen díjcsomagban van jelenleg az előfizetés?
megnéztem most belépve is, a 4s-t még részletre is engedi a legolcsóbb díjcsomagra is - iphone sajátosság egy ideje, hogy nem minden díjcsomagban vásárolható meg részletre, a legolcsóbbakkal jellemzően nem, de ezzel a régi típussal már kivételt eszközöltek.

(#64211) kerxy válasza kali (#64210) üzenetére


kerxy
senior tag

Move M-ben van, ahogy a képen is látszik. Nekem csak ezeket mutatja.
SZERK: Érdekes, ha kamatmentes részletre rakom, akkor mutatja Move M-ben meg egy másik díjcsomagban. De igazából az lenne az ideális ha egy összegben elvihetnénk.

[ Szerkesztve ]

(#64212) dedike válasza kali (#64198) üzenetére


dedike
addikt

Azt észrevettem, csak bosszant a dolog. Régebben ment ez a dolog gond nélkül, most meg, ha ki szeretném használni az online rendelést, akkor így jártam.... :(

Olvasom az előző hsz-t...ki ezért sír, ki azért.... :DDD

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#64213) kali válasza kerxy (#64211) üzenetére


kali
legenda

a füleket mind a két sávban lenyitva, bizonyos esetekben lehet görgetni (oldalra) a díjcsomagok között, akkor sem kínálja fel?
megrendeled egyszerűen úgy, hogy csak az előfizetésre írsz alá további hűséget, a meglévő díjcsomag hűsége pedig ketyeg tovább a fennmaradó intervallum lejártáig.
az is megoldás lehet végszükség esetén, hogy megrendeled részletre a fentiek szerint és utána bármikor egyben kifizeted a fennmaradó részleteket.
nem, ilyenkor már nem igazán szoktak vizsgálódni.

[ Szerkesztve ]

(#64214) kerxy válasza kali (#64213) üzenetére


kerxy
senior tag

Igen korábban már láttam ezt a görgetés funkciót, de itt nincs semmi. Csak fixen.
Köszönöm a segítséged, akkor valószínűleg ez lesz a megoldás. Így viszont lesz ilyen hitelképes vizsgálat vagy hasonló?

(#64215) kali válasza kerxy (#64214) üzenetére


kali
legenda

ja, arra viszont figyelj majd a rendelés folyamán, hogy ha nem csak az előfizetésre, hanem a díjcsomagra is aláírsz újabb hűséget - annak kiválasztásával - akkor az is ketyeg újabb 2 évig, nem pedig csak szeptemberig.

[ Szerkesztve ]

(#64216) kerxy válasza kali (#64215) üzenetére


kerxy
senior tag

Ezt tudtam. Köszi a segítséget még egyszer, megrendeltük akkor részletre, aztán majd befizetjük utána egybe.
:R

(#64217) GLOCK34


GLOCK34
aktív tag

Sziasztok!
Next M. Atk. díjcsomagom van és kb 3 napja nincs mobilinternet. Most beléptem a Telekom fiókba és a következőt írta: "Az előfizetésed nem tartalmaz mobilinternetre használható szolgáltatást!". Akkor hová lett az 500MB adatforgalom? :D Kb 50-60 használhattam el belőle. Számlák rendben fizetve vannak erre és a többi előfizetésre is.
1430 vagy online lehet intézni vagy csak személyesen?

(#64218) kali válasza GLOCK34 (#64217) üzenetére


kali
legenda

szia,

nem volt korábban aktiválva valamelyik (netplusz) bővítő, amit lemondtál és azóta nincs adatkeret?
telefonon is lehet intézni, illetve ha olyan jellegű a dolog, akkor az önkiszolgáló ügyfélszolgálat használatával is.

[ Szerkesztve ]

(#64219) GLOCK34 válasza kali (#64218) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Szia!
Nem kizárt most,hogy mondod. Valamikor Június elején páromnak kötöttem egy Next-S Atk csomagot személyesen, ügyfélszolgálaton. Az ügyintéző akkor említett valami kedvezményes internet lehetőséget,de azt hittem csak az új előfizetésre érvényes. Ha jól emlékszem egy hónapig volt érvényes a kedvezmény és párom visszamondta.
Ez lehet az oka?

(#64220) kali válasza GLOCK34 (#64219) üzenetére


kali
legenda

igen, a honlapon a kapcsolódó leírásban és az ászf-ben is olvasható, hogy olyankor a díjcsomagban foglalt adatkeret újraaktiválására van szükség.
visszakapcsolja neked a telefonos ügyfélszolgálat, vagy magad is megteheted az önkiszolgáló ügyfélszolgálat segítségével, utóbbihoz leírás a téma összefoglalójában.

(#64221) lugosi válasza kali (#64218) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez a bénaság még mindig így van? :Y

(#64222) GLOCK34 válasza kali (#64220) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

A mobiltelefonos lehetőség nem jött be. Azt írja ,hogy nem aktiválható az Alapnet szolgáltatás. Marad a 1430.
Köszi!

(#64223) kali válasza lugosi (#64221) üzenetére


kali
legenda

technikai oka van.

GLOCK34; a megfelelő lte alap net szolgáltatásra dobta ezt?

(#64224) Prien


Prien
addikt

Van már infó,hogy a lezárásra kerülő mobilnet csomagok miatt milyen giga csomagok jönnek jóval olcsóbban? :D

A kevés is több a semminél.

(#64225) GLOCK34 válasza kali (#64223) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Igen,arra. Közben Megoldódott a 1430 segítséggel. Aktiválták,telefon újraindít és minden ok. Azt viszont nem értem miért mutat most a Telekom alkalmazás 1Gb elérhető adatforgalmat. :F Az előfizetés részleteinél pedig 500 MB.

[ Szerkesztve ]

(#64226) lugosi válasza kali (#64223) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Remélem az eseti bővítőnél nincs ilyen.

(#64227) kali válasza GLOCK34 (#64225) üzenetére


kali
legenda

az újraaktiválás miatt a teljes keret adott, hiába volt már abból adott intervellumban elhasználva bármennyi, mostanság meg van olyan anomália, hogy többet mutat/dupláz a rendszer a csomagban lévő adatkeret kapcsán.

lugosi; nem, ott nincs ilyen, először elfogy a turbo, utána pedig ketyeg a megújuló adatkeret.

[ Szerkesztve ]

(#64228) cigam


cigam
félisten

Ugye a WEB-es akciókban csak új számmal tudom elvinni az előfizetést, ami legyen X.
A következő nap lecserélhetem Y-ra számhordozással? Ez pénzbe kerül?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#64229) kali válasza cigam (#64228) üzenetére


kali
legenda

konkretizálnád a dolgot, hogy melyik akcióra...stb. gondolsz?
adott formában nem értem, de sok akcióban nem csak új számmal/előfizetéssel, hanem a meglévővel is megoldható a dolog, viszont ha újjal történik, akkor - a hűség ideje alatt - nem lehet csak úgy módosítgatni számhordozással.

(#64230) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Sziasztok! Nem igazán van kedvem diskurálni az ÜSZ-el. Speciális a helyzetem. BlackBerry-s vagyok és úgy tudom van tééknél valami nekünk, mert alapból nem megy a BBM meg pár dolog ami telenyomornál (ahol MÉG vagyok) alap. Valaki fel tudnak világosítani kb mik a lehetőségeim? Most 6k-t fizetek /hó kb ami 1 giga netet enged és utána lassít. Ez probléma. Ennél nagyobb csomag 8k körül mozog ami nekem sok, ha tübb netet akarok. Dettó ez van ha adatcsomagot akarok venni, bár a csomagommal nem is engedi, de ez nem is fontos.
A szitu: Telenor itthagy és átvinném a 0620-as számom oda. Új belépő lennék. Igaz van a nevemen egy szám sok sok évről, de nem nagyon használom. Mit tudnak ajánlani a fenti havidíjak körül ezzel a BB-s csomaggal? A léyneg: több mint 1 giga netem legyen, legalább 2, de inkább 3 és utána ne leálljon, hanem csak lassuljon. :R

(#64231) cigam válasza kali (#64229) üzenetére


cigam
félisten

Most kiszórják az iPhone 4S-eket, de csak online kapok 40% kedvezményt. Vagyis csak új számmal tudom megvenni. De nem értem, ezt a hűség dolgot. Nem a telefonszám megtartására vállalok hűséget, hanem az előfizetésre (+ opcionálisan a díjcsomagra).
Szóval megrendelem megkapom működik. Majd besétálok a boltba, hogy kérem a számom megváltoztatását, arra ami egy másik szolgáltatónál van. Számhordozás, egy már meglévő előfizetésre. Működhet a dolog?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#64232) raziel01 válasza cigam (#64231) üzenetére


raziel01
veterán

Nem értem miért jó egy 3 éves telefont venni. Jó drágán.

(#64233) glaci válasza cigam (#64231) üzenetére


glaci
őstag

Nekem 1,5 éve nem működött! :(
Nem hiszem, hogy azóta lenne változás, de a remény hal meg utoljára ...

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#64234) cigam válasza raziel01 (#64232) üzenetére


cigam
félisten

És ezt meg kell értened, hogy érdemben válaszolni tudj?

Pedig egyszerü: Nem futja negyedmillás telóra. Ha jól tippelek még a 9-est is rá lehet majd húzni, és az AppleMusic is évekig elfutkorászik rajt. iMac-ből se 27"-os i7-es csúcsmodell van elöttem, hanem egy early 2008-as. Bármilyen meglepő, ezen is tudok fórumozni, zenét hallgatni, TV-t nézni,...

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#64235) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Hali

Megint egy kérdés telefont kellene venni de részletre akarom a t től viszont van egy előfizum amivel leghamarabb decemberbe tudok venni telefont de az késő viszont mondtàk hogy csinàlhatnék társkàrtyàt 2000 körüli dijcsomaggal és azzal megbehetném az új telefont kamatmentes részletre viszont akkor új számom lesz de a régit akarom megtartani csak ha lejár arról az előfizu február körül akkor az újat még bőven kell fizetni de nem akarok hosszú távon kettöt van valami ötletetek erre?

Xbox One: bandymnc

(#64237) kali válasza Kolondrum (#64230) üzenetére


kali
legenda

szia,

a díjszabásban megtalálod (balckberry címszóra rákeresve) a szükséges információkat, illetve lehetőségeket; link

cigam; nem, úgy nem működik.
nem csak új előfizetéssel lehet megvásárolni, hanem meglévőre, kedvezményes készülékcsere útján is, tehát a már adott hívószámú előfizetésre további hűség aláírásával - amennyiben a feltételek adottak -, de az előfizetéshez kapcsolódó hívószám csak meghatározott esetekben és módon módosítható utólag, az általad elvártak szerint nem.
a hívószám csak a szolgáltatónál az adatbázisban adottakra módosítható - érthető okból lehet rá szükség, például húzósan zaklatnak valakit telefonon az ismert hívószámán és másikat szeretne, amit már csak meghatározott embereknek ad meg -, üzletben 10 e ft, telefonon, postai levél vagy telefax útján pedig 7 e ft/alkalom/előfizetés.
van még lehetőség választott hívószámra is - ez is érthető, ha valaki könnyen megjegyezhetőt akar -, de akkor is csak a szolgáltatói adatbázisban adott szabad számmezőből, ez is 10 e ft/alkalom/előfizetés.
a számhordozás egy külön kategória, új előfizetés lesz annál a szolgáltatónál, ahová hordozod a számot, márpedig egy meglévő hűséges előfizetéshez kapcsolódó számot a másik szolgáltatótól áthozott és az újnál új előfizetésnek minősülőre lecserélni ilyen formában nem lehet.
sőt, még a szolgáltatón belül sincs lehetőség a hívószám ilyen jellegű módosítására a kapcsolódó igény alapján.

bandi0000; szia, amennyiben a társkártyás előfizetésre aláírsz 24 hónap hűséget, úgy azt addig nem lehet megszüntetni, ami viszont a pláne, hogy hiába jár le korábban a másik (fő) előfizetés, ha a társkártyásat adott formában akarod megtartani, akkor addig a főkártyásnak is aktívnak kell lenni, ellenkező esetben a társkártyás átvált főkártyás konstrukcióba, ami bár csak abból a szempontból kérdéses, hogy ha a díjcsomagra is írtál alá hűséget, akkor csak meghatározott (ár)kategóriában lehet mozogni, de úgy csak az újabb hívószámod marad meg, nem pedig a régi.

[ Szerkesztve ]

(#64238) bandi0000 válasza kali (#64237) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Kösz és gondolom nem lehet majd átrakni az előfizut majd a régi kàrtyàmra?

Xbox One: bandymnc

(#64239) lugosi válasza Kolondrum (#64230) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez a két csomag van OS 10-hez: [link]

A nagyobbik 3 giga, LTE-n leforgalmazható és utána ha letelt legfeljebb (!) lassítanak. Valójában nem mindig lassítanak ;) FUP policy - fair usage policy, ha nem lősz túl a célon nem lesz gond. Régen is így volt a BIS csomagokkal, egyszer se sikerült meglassulni.

(#64240) kali válasza bandi0000 (#64238) üzenetére


kali
legenda

direktben nem, hiszen akkor nem lenne értelme a hűségesdinek.
megfelelően van ez kitalálva és lepapírozva, különben lennének jó kiskapuk az előfizetők számára.

(#64241) Kolondrum válasza lugosi (#64239) üzenetére


Kolondrum
félisten

De a 3 giga itt nem a BBm-re és társaira vonatkozik? Meg az nem kerek, hogy mihez lehet igénybe venni és e kettő csomag nélkül nem is megy pl a BBM?

(#64242) lugosi válasza Kolondrum (#64241) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Valamilyen bis csomag nélkül a BBM nem megy a Telekomnál, ez így van.

Nem, a 3 giga adatkeret, tehát böngészésre stb. is használható. Annyi az egész, hogy ezzel nem a telekom "internet" nevű apn-jén keresztül éred el a netet, hanem a blackberry.apn-en keresztül.

(#64243) Kolondrum válasza lugosi (#64242) üzenetére


Kolondrum
félisten

Lehet, hogy bemegyek megkérdezni, akkor bnőm is megy a telenyomortól mert ő is BB-s és jobb egy helyen lenni.

(#64244) cigam válasza kali (#64237) üzenetére


cigam
félisten

Köszönöm a részletes választ!

Fura hogy a számhordozóknak nem adnak új előfizetőknek járó kedvezményeket.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#64245) kali válasza cigam (#64244) üzenetére


kali
legenda

adnak, vannak olyan opciók, ahol számhordozással is működik a dolog, de adottnál sajnos nem, mert ott üti egymást az online és a személyes ügyintézés.
nincs mit!

[ Szerkesztve ]

(#64246) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Még annyit, hogy jól értem, hogy [Move S díjcsomag] meg BlackBerry Net meg ez lehet együtt? Gondolot itt arra, hogy előfizu, ehhez egy kis net mert a BB net csak bizonyos dolgokhoz vehető igénybe.

(#64247) DataTraveler


DataTraveler
tag

Sziasztok! Kinéztem egy Sony Xperia Z2-öt a webshopból de nincs raktáron jelenleg, de lehet kérni értesítést, ha újra kapható lesz.
[link]
Most akkor elfogyót és nem lesz már vagy még várható belőle újabb készlet :F

Don’t steal, don’t lie, don’t cheat, don’t sell drugs. The government hates competition..

(#64248) kali válasza DataTraveler (#64247) üzenetére


kali
legenda

szia,

előfordulhat, hogy kerül még (elő) valahonnan, kérj értesítést, de akkor résen kell lenni, mert ha többen is pályáznak rá, akkor kidobja a rendszer mindenkinek a levelet egyszerre, de ha több várólistás van mint készülék, akkor a gyorsabb rendelők tudják elvinni, te pedig megint azt fogod látni, hogy bár kaptál értesítést az ismételt elérhetőségről, annak ellenére (megint) nincs készleten.

(#64249) lugosi válasza Kolondrum (#64246) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem minden csomaggal mennie kellene, de a legjobban akkor jársz, ha megkérdezed a BB vonalon, nagyon felkészültek és segítőkészek.

(#64250) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ma reggel kaptam+ 500 mb ajándék adatforgalmat. Az üfszolg. szerint valami átállás miatt. Öröm és boldogság. Más is járt így?

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.