Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64601) dptrsk válasza W1 (#64595) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Sajnos már buktad...

(#64602) kali válasza zoli62 (#64584) üzenetére


kali
legenda

akkor ott valami más feltétel sem volt azonos, mert alapesetben nincs ilyen.

Gedeon31; nekem arra is adtak jóváírást, így a végeredmény a régi ára lett.

fery02; igen, domino esetén a surf az, amihez az olcsóbb bővítők kérhetők.

szabogabor10; a net&roll valóban bukta lesz, mert a jövő hónaptól más kell helyette, az úgy meg már az új áron lesz majd, de a netplusz esetén jól járt végül, aki kérte és nem módosítja egy ideig.

dedike; a módról nem volt szó, de úgy is megoldható valamilyen úton a dolog.

(#64603) Gedeon31 válasza szabogabor10 (#64588) üzenetére


Gedeon31
addikt

Kértem mégis a netbővítőt csomagot emelték.

kali rá kérdezek mi lehet a gond.

(#64604) #78121280 válasza kali (#64602) üzenetére


#78121280
törölt tag

Kb 3 hónapja vettem észre,hogy előrehozott készülék váltásnál vagy akár lejárt előfizetésnél,ha nincs kiemeltség szint akkor csak egy összegben engedi a vásárlást,fel se kínálja a részlet fizetést,(teljesen mindegy milyen telefon és milyen csomag) megnéztem egy másik hívószámmal ami arany kártya volt és azzal már engedte a részletfizetést...

[ Szerkesztve ]

(#64605) kali válasza #78121280 (#64604) üzenetére


kali
legenda

igen, erről volt szó korábban, vannak biztonsági szintek, bizonyos esetekben csak üzletben megoldható.

(#64606) cris78 válasza kali (#64605) üzenetére


cris78
őstag

Én ma megyek boltba, este beszámolók. Persze ha lesz megfelelő készülék. Lejárt társkártya, arany kiemeltség nélkül és részletre akarok elhozni valamit.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#64607) hbala válasza 313313 (#64600) üzenetére


hbala
aktív tag

Az 4,085GB.

(#64608) kali válasza cris78 (#64606) üzenetére


kali
legenda

a te helyzeted azért elég cifra, egyrészt csak netes előfizetésről van szó, másrészt a tarifakedvezmény is köti a rendszert, de majd csak sakkoznak vele valamit.

(#64609) cris78 válasza kali (#64608) üzenetére


cris78
őstag

Nem lesz itt gond. Már úgy megyek oda, hogy Vangelis vagyok és új készüléket akarok ;] :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#64610) Vangelis válasza cris78 (#64609) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Már így is 30 előfizetésem van... kössél még a nevemre párat :D

igaz mind Domino :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#64611) Prien válasza cris78 (#64609) üzenetére


Prien
addikt

:C

A kevés is több a semminél.

(#64612) cris78


cris78
őstag

Mivel atk net&roll xs-ről tegnap váltottam társ kártya net&roll xs-re és netán ma vállalok 24 hónap huseget. Akciós lesz 2 hónapig. Felválthatok rögtön két hónapig nagyobb csomagra? Vagy ez már fizetős, hogy egy hónapban kettőt modositok?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#64613) zoli62 válasza kali (#64602) üzenetére


zoli62
addikt

Meg is kérdeztem. Több ügyintéző is egybehangzóan állította, hogy valóban online vásárlásnál meglevő nem kiemelt régi ügyfeleknek kedvezményes készülékcserénél meglevő díjcsomagjuk megtartásával, az előfizetésre vállalt hűség mellett már nincs részletfizetési lehetőség, korábban volt ilyen.

(#64614) kali válasza zoli62 (#64613) üzenetére


kali
legenda

így igaz, erről is beszéltünk korábban, de üzletben ekkor is van rá lehetőség.

(#64615) Gedeon31 válasza Gedeon31 (#64603) üzenetére


Gedeon31
addikt

Egy kedves hangú és értelmes hölggyel sikerült beszélnem . Rá nézett és azt mondta pedig látja a kedvezményes árat kellett volna kapnom. Következő számlámból kapok jóváírást és a kedvezményes internetcsomag ár lesz a következő számlámon. Remélem tényleg így lesz :)

(#64616) Oliverda


Oliverda
félisten

Flottásoknál is működik a pontgyűjtős kapcsolat program vagy ez csak publikus csomagoknál megy?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#64617) dedike válasza kali (#64602) üzenetére


dedike
addikt

Persze. Üzletben, az ott érvényes áron. Online nem. :(

Csak ezzel bukja az online kedvezményt, ha van. Meg a 20 havi részletet, meg ilyen kis finomságokat. Mindezt azért, mert nem aranykártyás. S ez egy tizenakárhány éves, nem túl drága díjcsomagnál szerintem méltánytalan. Tudom máshol is meg, minden, de talán megbecsülhetnék az ilyen ügyfeleket is.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#64618) JoeCockBill válasza dedike (#64617) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

telenornál még azt is megszabhatod hány hónap alatt akarod kifizetni. ha lenne ott normális 4g nem szivatnám magam a t-vel az biztos.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#64619) kali válasza dedike (#64617) üzenetére


kali
legenda

mióta megszűnt az általános webshop olcsóbbság, azóta csak néhány specifikus akciónál lehet jelentősége, meg ha csak online rendelhető valami, részletfizetést szintén említenek, legfeljebb más konstrukcióban (eltér a hónapok száma).
nekem is jobban tetszett, amikor még az előfizetés kora alapján is pontoztak, mivel 15 - 18 év közötti előfizetéseim vannak, de most sem olyan nehéz elérni az aranyat, az egyik előfizetésemen move xs + családbarát opció (1990 + 1067 ft) és már az elég hozzá, ez meg azért nem irdatlan nagy összeg.
a többi előfizetésemen a díjcsomag és a családbarát mellé van még minimum 1 GB netes bővítés is, így azoknál pláne nem probléma.

JoeCockBill; miben jobb az? nem néztem, csak kérdezem, illetve keresem a logikát a különbségekben.
mert a telekom adja a maximum 24 hónap vagy közeli részletre, de időközben is bármikor kifizethető a fennmaradó hátralék akár egésze, vagy csak egy része és addig nem kell törleszteni, szóval rugalmasan kezelhető a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#64620) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Rám erőltetett e-mail útján a Telekom 2000 Ft kupon kedvezményt van valami tartozék amit érdemes mindenképpen megvenni :D

(#64621) Beca1990 válasza Gedeon31 (#64620) üzenetére


Beca1990
senior tag

Philips fejhallgató. :D

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#64622) pepe091 válasza Gedeon31 (#64620) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Én egy Philips fejest vettem, máshol 6-7k így 3,5k-t megért.

TELEKOMTART a kuponkód, hátha másnak is kell... :) (5k felett működik csak.)

(#64623) #78121280 válasza Gedeon31 (#64620) üzenetére


#78121280
törölt tag

(#64624) zoli62 válasza kali (#64614) üzenetére


zoli62
addikt

Én végig online, nem üzletben történő vásárlásról beszéltem.

(#64625) zoli62 válasza dedike (#64617) üzenetére


zoli62
addikt

Pont erről írtam,te legalább megértetted a mondanivalóm lényegét.. :) Tévedések elkereülése végett én sem értettem egyet azzal, hogy egy darabig mindenkinek engedélyezték a részletfizetéses készülékcserét, de azzal sem értünk egyet sokakkal együtt, hogy a régi hűséges, de nem kiemelt előfizetőt a cég még ezzel sem becsüli meg, míg egy új előfizető egyesetleges kaució mellett automatikusan megkapja ezt a lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

(#64626) cris78


cris78
őstag

Sikerült elhozni egy Fonepad-ot.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#64627) Beca1990 válasza pepe091 (#64622) üzenetére


Beca1990
senior tag

de egyre gondoltunk.. :D

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#64628) fery02 válasza kali (#64602) üzenetére


fery02
addikt

Köszönöm!
Meglepően könnyen és zökkenőmentesen ment a váltás Telekom alkalmazásból a kívánt díjcsomagra, meg is lepődtem.
Remélem a díjcsomag váltás, 890 Ft-os ára csak akkorra az egyszeri alkalomra volt értendő.

Vajon így már automatikusan az olcsóbbik NetPlusz L díj fog levonódni az egyenlegemről vagy ahhoz még kell tennem valamit (mondjuk netcsomag lemondás aztán újra aktiválás)?

(#64629) Gedeon31 válasza Beca1990 (#64621) üzenetére


Gedeon31
addikt

Beca1990 , pepe091 , Roli27 köszönöm srácok. :)

Kár nem működik a tartozék weboldala :D

(#64630) kali válasza fery02 (#64628) üzenetére


kali
legenda

a 890 ft 30 napos időszaki díj, mindig megújul - ha tud miből -, az a feltétele a 150 MB adatkeretnek, amihez aktiválható a drágább adatcsomag helyett, az azonos adatkeretet tartalmazó olcsóbb bővítő opció.

(#64631) South Velen


South Velen
addikt

Hali,

Music XS díjcsomagom volt még 1,5 év hűséggel, de most rápróbáltam váltani Move XS-be és engedte. :Y A Telekom appban.

Ilyenkor mi van? Örüljek? Vagy lesz még ennek böjtje? Ugye nyilván kisebb csomagba a hűség alatt nem válthatok. Vagy ez speciális csomag egyetemistáknak szánt volta okán, és bármerre lehetett mozdulni?

[ Szerkesztve ]

(#64632) fery02 válasza kali (#64630) üzenetére


fery02
addikt

Ó így már azért más (már csak picit tűnik akkor kedvezőbbnek).
Akkor így már az olcsóbbik NetPlusz L-et kell majd legközelebb aktiválnia automatikusan, másképp az elég gáz dolog lenne a T részéről.

De akkor legalább ha jól tudom két adatkeretem lesz majd így egyszerre, egy 150 megás és az 1 gigás.

(#64633) Bailey válasza fery02 (#64632) üzenetére


Bailey
senior tag

Igen így mindkét adatkeretet használhatod és a percdíjak is kedvezőbbek.

(#64634) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ha jól sejtem a Té elégé hadilábon áll a térerővel, mert Pilisszentlászlón volt, hogy a 2G is csak 1 csíkkal ment. Olyan nagy lyukak vannak a szolgáltatásban, hogy ha pofára estem volna motorral még segítséget sem tudok hívni. Lefedettség értem én, de az nem azt jelenti, hogy csak oda ahol emberel élnek, hanem átutaznak mittudomén. :))

(#64635) Ákinard


Ákinard
aktív tag

Urak, hol lehet beállítani azt, hogy a kapcsolat pontokból vonja első körben le a mobil lottót pl? Vagy más fizetést? Volt erre valami link, de nem találom, összefoglalóban sincs. Köszi!

Közben addig túrtam, amíg meglett:

http://www.telekom.hu/mobil/lakossagi/tarifak/szolgaltatasok/mobilvasarlas/mobilvasarlas/beallitasok

Szerintem ez lenne, de alapból szét van esve az oldal, belépés után betölt, majd egy villanással a lap nem jeleníthető meg......

[ Szerkesztve ]

(#64636) kali válasza Kolondrum (#64634) üzenetére


kali
legenda

sok olyan hely van az országban, ahol egyik szolgáltatónak sincs térerő, máshol meg az egyiknek vagy másiknak igen, de nem mindegyiknek, ez több tényező függvénye - főként technikai szempontból, hol helyezkedik el épp ott a tornyuk, befolyásoló tényezők...stb. -, de a "nagy semmi közepe" egyik szolgáltatónak sem kényszeresen lefedendő terület, ha alapban oda nem sikeredett térerő.
nem is létezik 100%-os lefedettség az országban, az meg már részletkérdés, hogy a nem lefedett területek hová esnek, kinek és mennyire problémásak...stb.

(#64637) Mappa válasza Kolondrum (#64634) üzenetére


Mappa
addikt

Óbuda - Flórian tér, épületen belül (munkahely) Van hogy a hívást eldobja, nincs szolgáltató, 4 fal között már 1 szinten van a térerő. Ha megy is a kapcsolat mintha walkie talkie beszélnénk annyira vacak a minősge. Liftben pikkpakk eldob mindent. Míg egy Telenor fullon van mindenhol lehet beszélni és elérhető.

nem kötelező megadni

(#64638) Kolondrum válasza Mappa (#64637) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én munkahelyen tapasztalom ezt, de betudom annak, hogy vas meg beton minden ami ott van. Látványosan megugrik minden ha kilépek onnan. Váltás óta pár órát voltam bent, holnap derül ki mennyire eszi az akkut és mennyire dobálja el. Ahol párom mozog, ő is átjött, neki nincs gondja. Sem otthon, sem melóban. A kettő között 80km van, közte buszt wifivel. Telenor kincsesbánya, zsámbék és egyéb nevenincs településeken jó ha 2G-t tud. Nem is tudom Pilisszentlászlón hogyan tudnak működni az emberek. Hát 2G is alig van, nem, hogy 3G vagy 4G. Előfizet és kb nem megy. Nekem is csak visegrádon töltötte fel képet, mert 2G-n nem megy a net rendesen, kb a BBM ami működit, bárt az sem, mert nincs szeder jelem.
Kicsit meglepett őszintén szólva ez az állapot ami uralkodik az országban. Azt hinnénk mindenhol van legalább 3G azt mégsem. Nem csak té, esetleg telenor. Pl Balatonon is voltak gondok. Anno sok sok éve itt nálunk nem volt térerő csak elvétve, ház sarkán, de házban eleve nem telefonáltál, mert eldobta. Nem voltam lusta rendszeresen felhívtam a telenort ezügyben. Megoldódott. Akkor még a GSM volt csak.
Van pár olyan hely ahol a telenor is rossz volt, majd meglesem tével, bár változni semmi sem fog. Elhagyod pestet és nem vagy ember előfizető. :U ;]

(#64639) r3dsnake válasza Kolondrum (#64638) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Környező falukban (szegedtől 30km, dél-alföld) sokszor még telefonálni sem lehet. Múltkor órákon keresztül nem tudtam elküldeni a szomszéd faluban (6km innen) egy üzenetet messengeren. Itt meg LTE/3G simán. Vonaton fél órás kiesések. Balaton körül szintén kihagyások. Soltvadkert szintén. Szeged bajai úton is eldob a telefonvonal (LTE van, telefonálni meg nem tudsz...).

[ Szerkesztve ]

(#64640) Mappa válasza Kolondrum (#64638) üzenetére


Mappa
addikt

Nekem is munkahely a vészes 4 fal 5 szintes épület csak látom, hogy mások vígan elérhetőek, nekem jön a sms 1 nem fogadott hívása volt.
Múlthéten jártam meg Balatonfenyves - Badacsony oda vissza. Waze-t használtam volna, azt még navigálni sem tudott mert, folyton jött, hogy hálózat keresés. Újabb telefonon meg LTE/4G minden fullon. Biztos készülék függő is a dolog nekem lassan egy 2 éves i5 van. Szintén T-s Huawei G7 és azon minden hasít. Volt egy Voda-s készülék is - szintén Huawei, azon is 4G. Nekem meg kb. Keszthelynél éledt fel a kütyü.

nem kötelező megadni

(#64641) kali válasza Mappa (#64640) üzenetére


kali
legenda

az iphone 5 azért problémás, mert nem minden szükséges frekvenciát támogat, vidéken pláne látványos lehet rajta a hiányzó 800 MHz lte kezelés, 5c, 5s és a két 6-os már okés.

(#64642) Kolondrum válasza Mappa (#64640) üzenetére


Kolondrum
félisten

Igen igen sztem is erősen függ a telefontol is. Berryék nem ide terveztek. A Z10 még gyengébb volt. Az telenorral olyan volt, hogy odaültem az ablakhoz, mert csak úgy volt 3G.

(#64643) prozodus válasza r3dsnake (#64639) üzenetére


prozodus
őstag

Ezeket sorolni a végtelenségig lehetne. Göd sem lefedett, de Bp sem rendesen: sok helyen, pl pinceszinti éttermekben döglik a jel.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#64644) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Elérhetetlen vagyok az épületben, 2g 2 csíkkal se néha. Most mi a fenét csináljak? Ezért van netem, hogy bent is legyen és epp itt nincs. Ajtón túl full térerő.

(#64645) r3dsnake válasza Kolondrum (#64644) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Várj, hogy bevezessék a Wi-fi Calling-ot hazánkban is. Tök jó ez a dobálózás a 3G/4G lefedettséggel, amikor akkora foltok vannak még mindig, hogy telefonálni se tudsz. Adatkapcsolatról nem is beszélve. :U

[ Szerkesztve ]

(#64646) Sayuar válasza kali (#64641) üzenetére


Sayuar
őstag

Szia!
Kötöttem egy net&roll teszt előfizetést, aminek egy hete lejárt a 60 napos érvényessége. Ennek ellenére még mindig aktív, nem kapcsolták ki. Ilyenkor mi van? Remélem nem megy tovább valamilyen díjcsomaggal, hiszen a papír alapú szerződésen ilyet nem írnak.

(#64647) vgyuri válasza Kolondrum (#64644) üzenetére


vgyuri
őstag

Ha nyitva hagyod az ajtót nem jönne be rajta a térerő? :) Másik 2 szolgáltatónak milyen a lefedettsége épületen belül?

(#64648) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

A mai bejelentkezésem után ez a legújabb, amit produkál az oldal:

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#64649) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#64648) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

32 perce próbálok egy ügyintézőhöz jutni a 1430-on, de még mindig szíves türelmemet kéri a gépi hang.... :W
Mi történt ezzel a céggel?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#64650) lugosi válasza HUTCHDB (#64649) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Valószínűleg a nyári szabadságolások.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.