Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64151) Aaron14 válasza Teko001 (#64150) üzenetére


Aaron14
őstag

Nem, nem fogyott el, viszont elég furán kezeli a Telekom alkalmazás az adatforgalom kijelzését.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#64152) St3ven válasza ivcsi86 (#64101) üzenetére


St3ven
addikt

Praktikum+Net díjcsomagban a 2. oszlopban feltüntetett adatkeret görgethető a végtelenségig, de az meg neked valószínűleg kevés lenne.

Viszont az Extra net oszlopban található, jellemzően 30 napig felhasználható adatmennyiséggel talán jó lehet, ha havonta amúgy is töltenél annyit.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#64153) balint82


balint82
senior tag

Lemondtam THome elofizetesemet,viszont a lezaro szamlan 12e tulfizetesben vagyok. Valahogy hozza tudok a penzemhez?

Google Pixel 4a

(#64154) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

Ugye úgy van, hogy minden indított hívás, legyen az akár csak 1mp is, az már 1percnek van számlázva.?

(#64155) 4Grider válasza Ice&Lime (#64154) üzenetére


4Grider
nagyúr

Természetesen ez attól függ, hogy másodperc vagy perc alapú a díjcsomagod elszámolási egysége...

(#64156) kali válasza balint82 (#64153) üzenetére


kali
legenda

amennyiben a t-home a vezetékes szolgáltatásokat jelenti - legalábbis régen úgy volt, a t-mobile volt a mobilos -, úgy ez a megfelelő téma; link
attól függően, hogy milyen módon egyenlítetted ki a számláidat, postázni vagy (vissza)utalni szokták.

jakos73; díjcsomag és hívott fél függvénye is, hogy másodperc alapú, 30 másodperces, vagy egyperces egységekben történik a számlázás.

[ Szerkesztve ]

(#64157) vidaila


vidaila
aktív tag

Ezek hülyék. Egy 40.000Ft-os telefont akartam előfizetéssel venni, és mivel új előfizető vagyok ezért be kell fizetnem 35.000ft-os előleget (2000ft lenne a havidíj) mert 2 diplomával tanárként elhelyezkedve nem vagyok hitelképes.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#64158) lugosi válasza vidaila (#64157) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez nem elsősorban a T szégyene, hanem az országé, amiért ennyire taksálja a tanári hivatást.
Bár szerintem a szolgáltató meg érthetetlen. Nyilván pont te lennél az állami alkalmazásban, aki "meglóg" a pénzzel.

(#64159) menyhartlevi


menyhartlevi
aktív tag

Sziasztok!
Vettem egy telefont a Telekomtól Domino csomagban, és kaptam hozzá egy Domino kártyát.
Erre nekem nincs szükségem, mivel van már előfizetésem.
Az lenne a kérdésem, hogy ezen van-e valamennyi pénz, mert ha igen, akkor azért ingyen elhasználnám. :)
Esetleg netezésre lehet használni, ami rajta van?
Köszi!

(#64160) kali válasza vidaila (#64157) üzenetére


kali
legenda

ritka az ilyen...
nem volt/nincs véletlenül problémás ügyed másik szolgáltatónál, vagy valamilyen kapcsolódó intézménynél?
akkor szoktak így óvatoskodni, ha a közös lista alapján hibalehetőséget látnak.

[ Szerkesztve ]

(#64161) vidaila


vidaila
aktív tag

Dehogy is, semmi ilyen nincs.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#64162) Zeki válasza vidaila (#64157) üzenetére


Zeki
nagyúr

Veszel valami médimarktban, edigitalban, auchanban, tescoban, sok havi 0%THM-re független telefont, és használod bluemobillal, ahol 33Ft egy perc mindenféle trükkök nélkül.
A havi 2000Ft-os csomagban 40Ft hálón belül, és 43Ft hálón kívül.
Nem éri meg előfizetésesnek lenni.

(#64163) Vangelis válasza Zeki (#64162) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ez pontosan így van!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#64164) kali válasza menyhartlevi (#64159) üzenetére


kali
legenda

szia,

igen, annak függvényében, hogy milyen domino díjcsomagot választottál;

d

vidaila; akkor azt tudom javasolni, hogy próbálkozz másik üzletben/illetékesnél is, mert volt már rá példa, hogy az egyik viszonylag sok mobil előleget kért, a másik pedig kevesebbet, netán semennyit - részint rajtuk is múlik, valamilyen szinten az ő megítélésükre is van bízva, te pedig esetlegesen pont olyat fogtál ki, akinek sok kapcsolódó gondja volt már és nem nagyon mer már/most kockáztatni.

(#64165) vidaila válasza kali (#64164) üzenetére


vidaila
aktív tag

A telefon ami érdekel csak online rendelhető, nem üzletben.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#64166) Zeki válasza vidaila (#64165) üzenetére


Zeki
nagyúr

ájfón 4s?

(#64167) menyhartlevi válasza kali (#64164) üzenetére


menyhartlevi
aktív tag

Szia!
A Domino 5 volt, ha jól emlékszem.

(#64168) vidaila válasza Zeki (#64166) üzenetére


vidaila
aktív tag

Igen.

AMúgy kezd a tököm telelenni a trémobillal. Először rendeltem egy Lumia 930-at ami nem kapcsolt be, várom az árát azóta is vissza. 2 hete rendeltem egy Lumia 640-et, azt meg még nem kaptam kézhez. Most meg ez az előfizetés az Iphone-al. Minek akarok én egyáltalán ezek után témobilos lenni?

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#64169) Zeki válasza vidaila (#64168) üzenetére


Zeki
nagyúr

Hehe, azt hiszi a rendszer, hogy nepper vagy. :)

(#64170) vidaila


vidaila
aktív tag

Amúgy nem velem toltak ki. Így nem náluk hagyom a pénzem.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#64171) Stunts666 válasza vidaila (#64168) üzenetére


Stunts666
őstag

Amiert en nem vagyok mar Telenoros. Ez meg mindig jobb... XD

(#64172) Vangelis válasza Zeki (#64169) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Aki ennyi mindent vásárol! Nem csoda!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#64173) kali válasza menyhartlevi (#64167) üzenetére


kali
legenda

akkor ahogy a képen is látható, 2700 ft lebeszélhető, illetve egyszeri 100 MB adatforgalom adott.

vidaila; ja, akkor a többes rendelést is láthatják problémásnak, azt meg már régen tudjuk, hogy nem feltétlenül hatja meg a szolgáltatót egyik vagy másik ügyfél távozása, annak milyensége és esete és válogatja.

(#64174) catroot válasza vidaila (#64157) üzenetére


catroot
veterán

Ebben ne keress logikát. Anno, amikor köttettem az előfizetésemet és telefont akartam elhozni, akkor előleg nélkül odaadták. Holott az akkori munkahelyemen kicsivel többet kerestem, mint az akkori minimálbér.

Viszont más, aki jobb fizetéssel rendelkezett, fizethette a kauciót...

Ennek egyébként 5 éve. Azóta nem tudom, hogy mennyit javult/romlott a helyzet. Gyanítom nem sokat.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#64175) lugosi válasza Vangelis (#64172) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Bagoly mondja! :DDD

(#64176) 313313 válasza Vangelis (#64172) üzenetére


313313
addikt

Ezen felröhögtem, de nagyon....

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#64177) Ice&Lime válasza 4Grider (#64155) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Például egy ilyen konkrát szempont alapján valahol megvan ez táblázatba szedve, hogy melyik díjcsomagnál milyen a számlázás alapja? Feltöltőkártyás díjcsomagok esetében ezt találtam: ..."mérése 60 másodperces egységekben történik, minden megkezdett egység díjköteles."

(#64178) 4Grider válasza Ice&Lime (#64177) üzenetére


4Grider
nagyúr

Minden szolgáltató a saját ÁSZF-je szerint köteles működni. Az ÁSZF megfelelő (jellemzően a 2.) mellékletében sorolják fel a díjcsomagokat, és a díjcsomagok jellemzőit. Így a számlázási egységet is.
Telekom mobil szolgáltatások esetében az ÁSZF itt található.

(#64179) Ice&Lime válasza 4Grider (#64178) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Köszi, sajnos nálam minden megkezdett hívás 60mp-vel van számítva.

(#64180) br4adam válasza vidaila (#64168) üzenetére


br4adam
aktív tag

iPhonenál új előfizetőként valószínűleg a kisker árlista szerinti 50%ot kérték, ezért lett ennyi az előleg.

(#64181) loox600


loox600
újonc

Sziasztok!
Tudja valaki ,hogy a telekomnál árult Lenovo Yoga 2 tablet hálózatfüggő-e?

(#64182) Beca1990 válasza loox600 (#64181) üzenetére


Beca1990
senior tag

azt hallottam független.
úgy láttam megéri most.. :)

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#64183) Aaron14 válasza Beca1990 (#64182) üzenetére


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Net Plusz M csomagot szeretnék aktiválni a Music S díjcsomagomhoz. Kérdésem az lenne, ha tavaly egyszer már volt aktiválva ez a Net Plusz M (akkor még Paletta L 200 díjcsomagban voltam), akkor most az új díjcsomagban (Music S) ugyanúgy érvényesül a kedvezmény?

"Meglévő előfizetés esetén a kedvezmény igénybevételére akkor van lehetőség, ha a bekapcsolást megelőzően nem volt még aktív NetPlusz M opció a szerződésen."

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#64184) dedike


dedike
addikt

Kiemeltség nélküli szám esetén, készülékváltásnál, miért nem ajánl a webshop részletfizetési lehetőséget? (A hűség 07. 31-én jár le.) :F

Jó szerencsét!

(#64185) balint82 válasza kali (#64156) üzenetére


balint82
senior tag

:R
Valóban T-HOME-ról van szó, így elnézést az OFF-ért.

Google Pixel 4a

(#64186) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Hali

Tudna e valaki segiteni a telefonbiztositással kapcsolatba

A telefonom megázott tropa, biztosítás van de ez a telefon már nem kapható, moove s csomagba vettem 130 ért, nyilván nem választhatok másikat és rá se lehet fizetni de hasonló árban csak a lumia 930 van amit nem akarok, ilyenkor mi van vagy mi alapján válqztanak másikat?

Xbox One: bandymnc

(#64187) karl_fischer


karl_fischer
aktív tag

Nemrég tudomásomra jutott, hogy kiemelt Aranykártyás ügyfél vagyok, ezért három hónappal a hűségidő lejárta előtt vehetek új telefont. Már egy hónapja nézegetem a Webshopban a számlálót, ma délelőtt már csak 4 órát mutatott. Délután megnéztem a tablet-en, azt írta, hogy 57 perc. Hazaérek, belépek a gépen, erre azt írja, hogy 23 óra 51 perc múlva várunk vissza! Mi van??? Ez most szívatás? Vagy mi?

(#64188) stevve


stevve
nagyúr

Üdv,

Van arra bármilyen módon lehetőség, hogy a lejáró szerződésem meghosszabítását előrébb hozzam? Készüléket váltanék, de szeptember vége előtt elméletben nem tehetem. Mindazonáltal a mostani csomagomat szívesen meghosszabítanám, ergo szeretnék pénzt költeni a T-nél. :)

Egyébként kicsit nehezen fér a fejembe ez a szigorú 2 évente cserlhetsz telefont korlát.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#64189) polonic válasza stevve (#64188) üzenetére


polonic
félisten

En meg mostanaban azt furcsallom, hogy az emberek miert a szolgaltatonal vesznek telefont 2 ev rablancot alairva.

(#64190) nobiand válasza karl_fischer (#64187) üzenetére


nobiand
aktív tag

Nem szívatás, ez a tipp-topp rendszer sajátossága :D

(#64191) karl_fischer válasza nobiand (#64190) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Elég sz@r rendszer.

(#64192) stevve válasza polonic (#64189) üzenetére


stevve
nagyúr

Ezen kár polemizálni. Igazából ugyanúgy meghosszabítanám a csomagomat és nem tervezem egyelőre lecserélni, szóval mindegy, hogy most akarok-e mellé telefont vagy sem. Legalább nem kell egyszerre kiadni egy rakás pénzt - és ennek szintén nincs köze ahhoz, ki, mit tehet és engedhet meg magának.

[ Szerkesztve ]

(#64193) raziel01 válasza polonic (#64189) üzenetére


raziel01
veterán

Mert ugyan olyan az összes szolgáltató Magyarországon.
Én is simán aláírok 2 évet a 2 ezer Ft-os díjcsomagra, mert annál jobb úgyse lesz sose. Cserébe 24 havi részletre vehetek telefont. Nekem teljesen megéri.

(#64194) polonic


polonic
félisten

Vannak flottás ajánlatok, jópár és olyan is, ahol te rendelkezel a számod felett. És ezek messze kedvezőbbek, mint a publikus lakossági díjcsomagok.
Részletre nem csak a szolgáltatónál lehet telefont venni. De ti tudjátok.

(#64195) Csabi1984 válasza raziel01 (#64193) üzenetére


Csabi1984
addikt

Szerintem is ezt felesleges kivesézni mivel egyénileg eldöntendő. Van akinek van pénze megvenni egy összegben kártyafüggetlenbe és van akinek nincsen sajnos. Szerencsére pisztolyt nem fognak az ember fejéhez, hogy igen vegyél telefont.

(#64196) ForRedGlory válasza bandi0000 (#64186) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ezt a biztositoval beszeld meg. Semmi koze a Telekomnak mar a karrendezeshez.

(#64197) Stunts666 válasza polonic (#64189) üzenetére


Stunts666
őstag

Nekem annyi az okom, hogy igyis-ugyis elofizeteses szeretnek lenni es 151k-ert kaptam meg az M9-et a Telekomnal. Szemben az edigital-os expansys-os 260k-val.

(#64198) kali válasza Aaron14 (#64183) üzenetére


kali
legenda

szia,

elvileg az előfizetést nézi a rendszer, tehát aszerint elvileg nem - technikailag viszont történtek azóta olyan változások bizonyos előfizetések esetén, ami miatt másként értékel a rendszer, így nem teljesen kizárt, hogy ismét megadja, de ez több tényező függvénye.

dedike; azt úgy még nem kezeli a rendszer.

bandi0000; szia, attól még nem biztos, hogy nem tudnak adni azonos típust újonnan vagy felújítva, de tájékoztatnak majd, hogy milyen lehetőség adott.

stevve; szia, arany vagy platina kiemeltségű előfizetés esetén a 24 hónapos hűségből ha 21 letelt, akkor már írhatsz alá újabb hűséget és vásárolhatsz hozzá új készüléket, ha nincs kiemeltség, akkor legkorábban 30 nappal a hűség lejárta előtt.
hamarosan változások lesznek adott téren, de a részletek még nem ismertek.

(#64199) kerxy


kerxy
senior tag

Sziasztok! Szeptemberben lejar a hűség egy elofizetesrol, akkor ha jól olvastam itt, már tudok készüléket venni. Online szeretnék venni, ez hogy működik?

Köszi előre is

(#64200) stevve válasza kali (#64198) üzenetére


stevve
nagyúr

Köszönöm .

Akkor semmi mód, hogy előrébb hozzam. Platina vagyok, a 21-et hoznám 19-re előre. Na mindegy, azért köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.