Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17028) Tv


Tv
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék számhordozással átmenni a T-mobile-hoz. Jelenleg Vodafone-nál vagyok Vitamax feltöltőkártyás és erről szeretnék váltani T-mobilos feltöltőkártyásra. Megoldható minden további nélkül?

Váltásom oka az lenne, hogy a Vodánál szerintem mobilnet szempontjából picit kiszúrnak a feltöltőkártyásokkal. Konkréten arról van szó, hogy ugye pl. havi 1000Ft-ért mondjuk kapsz 100 mega adatforgalmat, ha azt meghaladod, akkor nincs túlforgalmazási díj, csak lassítják a neted, de használhatod nyugodtam tovább (csak ugye lassan). Ez nekem teljesen meg is felelne, mert nekem egy kis böngészés mellett leginkább e-mailezésre kellene a mobilnet, arra meg lelassítva is elég lenne. Viszont itt jön a gondom, hogy ha feltöltős vagy akkor nem lassítanak, hanem kikapcsolják a netet ha elérted a 100megát. Nemértem miért?

Mindegy nem érdekel. Kérdésem az, hogy T-nél feltöltőkártyásokkal ugye így nem b@szarintanak ki?

Valamint az érdekelne még, hogy T-nél is van alapból, díjtalanul hívásértesítő sms? Pl. ha ki volt kapcsolva a teló és azalatt hívtak, kapok róla értesítő sms-t?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.