Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58901) kalapacsolok


kalapacsolok
senior tag

Sziasztok! Ha vmelyik kedves fórumtárs eladná az autóját, de nincs kedve hirdetgetni és hónapokig várni... Autót vennék, feltételek: 1.5 dci Megane (lehet kombi, kacsafenekű, limuzin is), 106 lóerős körüli motor (6 sebességes váltó), menetstabilizáló (ESP). Max. 1.6 millió forint. A többi részletkérdés, de ezek legyenek benne.

Kpban fizetek, ha tetszik az autó, napokon belül. Nem akarok csaló és trükköző kereskedőtől venni.

gofri30@gmail.com

Köszi

(#58902) e=mc² válasza Qru (#56485) üzenetére


e=mc²
őstag

No megvettem a Primerat!

A hosszu hetvegen mar atirva, szerviz utan, 400km-t megtettem vele.

Kotelezokon kivul kuplung csere volt 40k-ert, es meg bal visszapillantot kell cserelni, mert lotyog.

Koszi mindenkinek!

[link]

Ambulimax Provider

(#58903) MurdR


MurdR
veterán

Reggelt. :D
A tapasztaltabbak véleményét kérném ki.

Jövőre autóvásárlásra adnám a fejemet, csak sajnos (vagy nem sajnos) olyan természetbeli adottságokkal rendelkezem, hogy egy suzuki kiköpné a kormányát ha meglátná hogy be akarok szállni. :D
195cm és 160 kg vagyok.

Éppen ezért egy nagyobb méretű autón kell gondolkodóba esnem.

Amire használnám:
Havi 2-300 km, melóba, meg bevásárlás meg néha vidékre utazás, tehát nem napi 5-6 órát lenne a seggem alatt.

Eddig ezeket nézegettem, meg ezeket ismerem is közelebbről:

-BMW 520i
-Mercedes E230
-Mercedes Vito.

Ezek ügye mind fél guriga alatt vannak.

Tudom, hogy az E230 az igencsak 20 év feletti kategória, de a motorja elnyűhetetlen.
Az 520 az valamivel fiatalabb, de ugye az sem egy mai darab, viszont azoknak nem ismerem a motorját, mennyire szervizigényesek.

Ebben kérnék tehát tanácsot, annyit még elmondanék, hogy fogyasztás mindegy (jó, azért ne 15L legyen), és nem hajtok dízelre sem. Egy használható 230 már 300 környékén megszerezhető, csak nem tudom, szabad-e még olyat venni.

Köszi a segítséget. :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#58904) neduddki válasza MurdR (#58903) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

kicsivel magasabb es nehezebb esmeros okavia1ben alalta mg almai hejje /mas kerdes hogy hatra csak gyerket lehe bepakolni /

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#58905) MunezXBK válasza kalapacsolok (#58901) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Van itt egyáltalán Megane-os? :U

MurdR: IFA nem merült fel? :DDD

(#58906) MurdR válasza neduddki (#58904) üzenetére


MurdR
veterán

??

MunezXBK: akkor már mindjárt Kamaz, nem? :DDD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#58907) Qru válasza e=mc² (#58902) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Gratula! :C

DeFranco: A második a gulvi-bau kft. 6-ig vannak nyitva. Túl sok tapasztalat nincs velük, én csak a télit/nyárit rakatom fel velük de azt korrekt áron teszik.

#nincsbennetarcsi

(#58908) MunezXBK válasza MurdR (#58906) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Akár. :D

Van 2 cimbim, kb. pont ugyanilyen paraméterekkel. Egyik S80-ban, másik Captiva-ban foglal helyet. Sokat segítettem? :D

(#58909) runner 125 válasza MurdR (#58903) üzenetére


runner 125
nagyúr

Úf, ezek komoly adottságok.

Twingo első ülések nélkül? ;]

Egyébként a Vito szerintem teljesen felejtős, én csak rosszat hallottam, olvastam róluk.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#58910) bitpork válasza e=mc² (#58902) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ennyivel akarod kiszúrni a szemünket? Egy kép? Bezzeg 400km-t belerakni volt időd :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58911) Dluinet válasza e=mc² (#58902) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Nincs már fent hirdetés, meg van a képernyőfotó?
Mennyi volt?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#58912) e=mc² válasza bitpork (#58910) üzenetére


e=mc²
őstag

Es ezt is csak ma reggel keszitettem.

Ujonckent itt a topicban nem tudom mi az elvaras :) milyen, mennyi kep, adat/tablazatba felvitel, stbstb. kerlek ird meg mit szeretnetek!

Dluinet:
Nincs.
400e volt, eddig szervizzel, atirassal 600e, amire szamitottam.

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#58913) nyogo83


nyogo83
senior tag

(#58914) Dluinet válasza e=mc² (#58912) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Mennyi idős, mennyit mutat a kilométeróra?
Táblázatot kitöltötted?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#58915) Kornel válasza e=mc² (#58912) üzenetére


Kornel
veterán

szerintem a pénzedért az egyik legmegfelelőbb autót vetted, grat :K

(#58913) nyogo83: ez inkább szomorú, mint vicces. némelyik gyökér olyan autóval/teherautóval közlekedik, hogy a pofám leszakad b+ :W szívod a kormot, de nem veszi magát észre. hol van ilyenkor az nkh?

[ Szerkesztve ]

(#58916) bitpork válasza e=mc² (#58912) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem vagy olyan újonc már, de a 40 fotó a minimum :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58917) Viszlát válasza Dany007 (#58212) üzenetére


Viszlát
addikt

Csak, hogy terelgesselek egy kicsit a helyes irányba:

[link]

;]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#58918) neduddki válasza bitpork (#58916) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

fenykipezd le a totalcarban teszten Te tegla es meglesz a 40 kip:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#58919) nyogo83 válasza bitpork (#58916) üzenetére


nyogo83
senior tag

Akkor én meg se merek szólalni, hogy tegnap egész nap lent voltam Szegeden verdát intézni. Esküszöm, ha lett volna szabad 10 percem dobok egy pm-et hogy megcsodálhassam az ollródot :B

(#58915) kornelka : persze, ebben teljes mértékben egyetértek. De valahol a video fricska mindkét oldalnak

[ Szerkesztve ]

(#58920) MurdR válasza MunezXBK (#58908) üzenetére


MurdR
veterán

Akkor segítenél sokat, ha az 500amat kiegészíted egy S80 árára. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#58921) MunezXBK válasza MurdR (#58920) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Máris eladom a vesém. :DD

(#58922) !Overdose! válasza MurdR (#58903) üzenetére


!Overdose!
őstag

Korrekt W124 nincs 300k körül, inkább a duplája. Ennyi pénzböl szerintem nem lehet kapni vállalható állapotú nagy autót. Talán egy B Omega jöhetne szóba egy kicsit drágábban. Vagy 100-as Audi.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#58923) e=mc² válasza Dluinet (#58914) üzenetére


e=mc²
őstag

Tablazat kitoltve, Spritmonitor beizzitva, kepek hamarosan.

DeFranco: el, olvastam egy regebbi figyelemfelkelto/tisztazando hsz-ed :)

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#58924) DeFranco válasza e=mc² (#58923) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ugye eltetted a kitöltés végén kapott "ha szerkeszteni akarod, akkor ezen a linken keresztül teheted meg" linket???

(#58925) bitpork válasza nyogo83 (#58919) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Én itt voltam és vagyok ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58926) Viszlát válasza e=mc² (#58923) üzenetére


Viszlát
addikt

Nahát, erről én se nem tudtam. Neki is ugrok este.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#58927) Dr.Zoo válasza e=mc² (#58923) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Ezt hogyan lehet szerkeszteni? :D

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#58928) Dany007 válasza Viszlát (#58917) üzenetére


Dany007
veterán

Oh, én már nézegettem azóta többször is! :D Nincs elfelejtve. Legutóbb tegnap este!
Csak sajnos ez még mindig jócskán túllépi a keretet. De majd meglátjuk mi lesz addigra.
Hát meglátjuk. Mostmár többek ajánlására átpártoltam a 2003-tól készült Mondeokra a korábbi szériák gyerekbetegségei miatt. Persze viszont ennek az ára is jelenleg jóval több.
De a hétvégén töltök ki lottót! :D Én aki alapvetően is irtózik az ilyen hülyeségektől. Persze nem az 5-ösre megyek, a négyes is elég lenne egy autóhoz! :D

(#58929) bitpork válasza neduddki (#58918) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mán mondottam volt h sémmi közöm a tótálkárhoz, veled ellentétben :D

(#58915) kornelka: mér van az h nekem se a passat se az allroad nem füstöl? Még teli talpnál is max a port kavarja fel? :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58930) Melack válasza MurdR (#58903) üzenetére


Melack
veterán

Nubira 2 (2003ig gyártott) pl neked is jó lehet. Én 194cm/125kg párossal könnyen elfértem benne, és mögém is elfért még egy csontsovány ember, lábakkal. 500.000 FT alatt már szép példányok vannak. A Nubira 3 pl most 700.000 Ft körül fut, vagy feljebb.
Octavia 1 szintén nyerő lehet.
(Csak ne járjon úgy, mint az Alcad ;] )

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#58931) runner 125 válasza nyogo83 (#58913) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ez önmagában is nagy, de így átfeliratozva, még ütősebb. :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#58932) !Overdose! válasza Melack (#58930) üzenetére


!Overdose!
őstag

Szerintem az Octavia-ban nem férne el, de ha mégis, akkor mögé már senki.

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#58933) Melack válasza !Overdose! (#58932) üzenetére


Melack
veterán

Nem volt kikötés, hogy vinne is valakit - vagy csak én nem vettem észre.
De ha kikötés, akkor kombi verzió kell, abban már lesz hely. (Ok, az sem emberbarát. de elfér egy gyerek mögötte)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#58934) DeFranco válasza nyogo83 (#58913) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jajjdenagyonröhögtem :DDD :C :C :C

(#58935) Dr.Zoo válasza Dr.Zoo (#58927) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Megoldva, köszönöm a segítséget DeFranco kollégának :D :R :R
(most már az enyém is látható, az öreg Taft-ot nem teszem fel, mert nincs annyi karakter... :DDD )

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#58936) Viszlát válasza DeFranco (#58924) üzenetére


Viszlát
addikt

Főnök, bocs, hogy belepofázok, de ha tudsz kérdést betűzni utólag, akkor talán érdemes lenne a váltóra meg a kivitelre is rákérdezni. Illetve nekem nem volt egyértelmű, hogy a "Mennyit költöttél az autóra az első évben" kérdésnél a megvásárláskor meglévő hibák kijavítására gondolsz, vagy a szokásos szűrők, folyadékok, esetleg vezérlés+akksi cseréjét is bele kéne számolni?

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#58937) !Overdose! válasza Melack (#58933) üzenetére


!Overdose!
őstag

Persze, nem írta, de a G4 padlólemez szerintem nem 160 kilós embereknek való. Ehhez nagyobb autó kell. Nem mellesleg az Octavia sem fér bele a keretébe.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#58938) DeFranco válasza Viszlát (#58936) üzenetére


DeFranco
nagyúr

k-é-r-d-é-s így gondoltad?

A kivitel alatt mit értesz? kabrió-kombi-5 ajtós ilyesmi?

Nem tudom, hogy be lehet-e tűzni utólag kérdést, elég hülye a rendszer, de majd utánanézek, hogy ez mivel jár, marad-e az eddigi adatbázis, vagy újra kell kezdeni az egészet kitölteni. Meg tippre a csapat felének nincs meg az a link amit mindig elsírok, anélkül meg utólag nem tudnak belenyúlni.

Nem egyszerű meg nem is jó ez a docs-os űrlap, de nincs jobb. Egyelőre.

(#58939) runner 125 válasza Viszlát (#58917) üzenetére


runner 125
nagyúr

Szíííp.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#58940) membrandj válasza DZs (#58899) üzenetére


membrandj
nagyúr

Köszi!

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#58941) giigz


giigz
veterán

Fisker hír

(#58942) grabber


grabber
addikt

Van valami reális lehetőség,hogy régi 1,8D motor teljesítményét növelni?
Gyári 44 Lóerő nem valami jó,de az 5,6 vegyes fogyasztás már annál inkább.

[ Szerkesztve ]

(#58943) Viszlát válasza DeFranco (#58938) üzenetére


Viszlát
addikt

Igen, így értettem a kivitelt. Ha nagy macera, akkor kár erőltetni, a típushoz becsempészhetőek ezek az infók.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#58944) TaaT válasza zolikaDB (#58898) üzenetére


TaaT
veterán

Egy kicsit drága hogy csak kísérletezésből vegyek belőle, de csájnából szereztem vmi 60ft/db-ért ledes helyzetjelzőt ami passzol a szenon fényéhez :)) [link]

Ja, a komment második fele nem ebben a topikban volt téma véletlen? :DDD [link]

Give them hell Ukraine!

(#58945) giigz válasza TaaT (#58944) üzenetére


giigz
veterán

De, én kérdeztem :R

(#58946) zoo8800 válasza grabber (#58942) üzenetére


zoo8800
veterán

Az 44 kW (60 ló) lesz. :)

rip and tear, until it is done

(#58947) !Overdose! válasza grabber (#58942) üzenetére


!Overdose!
őstag

Ha létezett belöle turbo-s, akkor át kell alakítani.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#58948) Revolit


Revolit
senior tag

Ez a duma, kész :D [link]

Hogy a tökömbe jönnek ki ezekkel a szövegekkel? :) Itt a fórumon divat szidni csontit, de amúgy tényelges tapasztalatokból fakad ez az utálat? Mert már láttam 1-2 jó autót náluk.

Másik hírdetés: "MOST AZTÁN TÉNYLEG AZT FOGOD GONDOLNI, HOGY MEGHIBBANTAM. CSAK AZÉRT MERT ÖLES BETŰKKEL LE FOGOM IDE ÍRNI, HOGY EZ AZ APRILIA EGY ÍZIG-VÉRIG CSAJOZÓS MOCI. NA DE KEDVES OLVASÓ, SZOKTAM ÉN OLYAN VERDÁT HIRDETNI, AMELYIKKEL NEM LEHET CSAJOZNI? NA UGYE, HOGY UGYE. EGYSZER ELADTAM EGY TALICSKÁT, ÉS KÉT HÉTTEL KÉSŐBB A SRÁC, AKI MEGVETTE, ABBAN A TALICSKÁBAN TOLTA HAZA A FALU LEGSZEBB MENYECSKÉJÉT A MŰVHÁZBÓL! "

"MIZU CSAJSZIK? DE MOST KOMCSI, HÁT NEM CÉP EZ AZ AUDEE? AZÉRT IS LÁVCSIZOMNAON, MER PONT OLYAN CÉPFEKA KÍVÜLRŐL, MINT DENZEL WASHINGTON. ÉS AZ A NÉGY KARIKA OAN PAJZÁNUL LÓG OTT ELŐL, HOGY MENTEN NEDVES LESZ TŐLE A BUGYIM, CSAJSZIK. MONDJUK A SEBCSIVÁLCSIT ÉN NEM NAONTOMNÁM KEZELNI, MER NEM AUTÓMATCSEE, DE OAN KIS APRÓ AZ EGÉSZ AUTÓ, MINT A VOLT PASIM KÖZLEGÉNYE, SZVAL MINDEN KIS RÉSBE KÖNNYEN BEFÉR ÁM, ÉS PONT OAN GYORS IS. JA, MAJDNEM ELFELCSIZTEM, HOGY VAN BENNETELCSI, CD-S AUTÓRÁDIÓ MEGDVD IS, ÍGY TOM BENNE NÉZNI A GOSSIPGIRLT, SZÓVAL NAONSZUPCSI AZ EGÉSZ. ÉS A TÜKÖR, HÁT AZ OLTÁRI KIRCSEEE, MER MINDIG OAN KIS ARIVOK BENNE. AMÚGY MEG VAN BENNE MINDEN OAN CUCC, MÁRMINT A DENZEL WASHINGTONBAN, MER ÉN CSAK ÍGY HÍVOM EZT A CUKORBORSÓT, AMI MEGMENTI AZ ÉDIPOFIKÁMAT. A HÁTULJÁT MEG EGYENESEN IMÁDNI FOGJÁTOK, MER IEN FERDE, ÉS NAON JÓ LEHET NEKIDŐLNI. ÉS HA EZT A CUKEEE-MUKEEEAUTÓCSKÁT NEM SHOPPINGOLOD MEG, AKKOR ÖRIHARI, SOSE BOCSI. "

[ Szerkesztve ]

(#58949) runner 125 válasza Revolit (#58948) üzenetére


runner 125
nagyúr

Mennyi "legjobb professzor van Mo.-n"..., ugyanis ezt már számtalan aprónál elsütötték. :))

Soha nem szidtam, a gerillamarketingje működik, de a termékei piszkosul a magyar használtpiac legalját képviselik.
Most itt nyilván nem 1-1 Ferrari-ra, Porsche-ra, Z4-re kell gondolni, hanem az átlag számára is elérhető modellekre.
De, alapvetően nem hazudik, hisz a marketingjében is benne van; CsontiCar - A legjobb ár.
A legolcsóbban meg csak a szart kapod meg, épp ezért én ilyentől soha nem vásárolnék, még utánfutót sem.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#58950) TaaT válasza Revolit (#58948) üzenetére


TaaT
veterán

"Itt a fórumon divat szidni csontit, de amúgy tényelges tapasztalatokból fakad ez az utálat?"

Olvastam róluk pár tapasztalatot, elég volt ahhoz hogy messziről elkerüljem őket...

Give them hell Ukraine!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.