Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59401) hdman


hdman
őstag

Jeeee, megjött a keretnélküli rendszámtáblatartóm, meg a gps nyomkövetőm :))

ps: már csak 2 szofita smd ledem van, ha valakinek kell, most csapjon le rá :)

Sopron city :)

(#59402) Dany007 válasza !Overdose! (#59381) üzenetére


Dany007
veterán

Ez lehet, pedig szerintem hasznos lenne. Nekem első dolgom volt azt keresni.
Legalább az alapokat belehetne írni.
Olyat mint Defranco autóra szánt pénz kalkulátora! ;] Na jó, annál egy kicsit optimistábbat, de jelezve, hogy mindkét irányban történhet elmozdulás.

Plusz linkelni alap cikkeket. Első autó vásárlás... nepperekről, használtautóvásárlásról stb...
Vagy pl azt a kamubőr felújító cikket. Szvsz nagyon tanulságos.

Aztán pár szót esetleg a külföldi autóvásárlásról. Milyen általános költségekkel kell számolni, kalkulátorokat linkelni stb...

Esetleg társtopikokat linkelni, mint az autós offos topik, meg a márkák külön topikját ha valakinek mélyebb infó kell.

Aztán egy-két bölcsességet! :D

Ennyit biztos össze lehetne szedni közös megegyezéses alapon is, hiszen ha jól figyeltem ezekben azért van általános egyetértés.

Részletesebben persze nem érdemes belemenni, mert a téma igen összetett. Tehát ennél mélyebben nem is csodálom, hogy nincs egyetértés. Én is hallottam már mindent, pedig csak pár hónapja figyelem komolyabban a topikot. (ugye neppertől vagy magánszemélytől? - mindegyik esetről olvastam már igen meggyőző cikket, na akkor most melyiket preferálja az ember... aztán dízel-benzin, megintcsak egyéni preferenciák döntenek, ahogy automata vagy manuál között is. Autómárkákról szintén nagy a káosz, még szervizköltség kapcsán is. stb stb stb)

Ha mást nem legalább annyit el lehetne vele érni, hogy az "újoncokat" elég lenne egy linkkel útbaigazítani. Én is örültem volna neki ha van egy ilyen összefoglaló.

[ Szerkesztve ]

(#59403) lapa válasza Dany007 (#59402) üzenetére


lapa
veterán

egyetértek. nem arról van szó elolvassa-e, hanem hogy el lehet-e küldeni oda, miután okosat kérdezett.

(#59404) hdman válasza Dany007 (#59402) üzenetére


hdman
őstag

Ezt tegyétek be az első hsz-be :DDD :DDD :DDD

- 3 kocsiból összerakva totálkár után (a rétegvastagságmérő kiakad, de legalább elsírja magát),
- jégverés után frissen javítva,
- acélfelni hupikékre, barbi rózsaszínre, UV zöldre, esetleg fosszínűre festve, szarásig padkázva
- valami jóféle automata váltóval (szigorúan longlife váltóolajjal kezelt, amihez az elmúlt évek alatt hozzá sem nyúltak, szűrők detto),
- legalább 400k km-rel, 47 ezerre visszatekerve
- láncdohányos, mekiimádó extulajtól
- kiült ülés, retkes kárpit
- enyhe rozsdafoltokkal,
- kicsit köhögő, füstöt okádó PD motorral,
- chiiiiiptuning, 250 lóra irták a sarki ábcében ( behajtott tükörrel, lejtőn leállitott motorral 3,2l/100km)
- zörgő kettőstömegű lendkerékkel,
- búgó diffivel,
- eresztő légrugóval,
- összkerékhajtással (hogy minél több legyen a hibalehetőség),
- kopott fékekkel,
- minőségi LANGLONG 0,3mm-re kopott slick (VERSENY!!!) gumikkal
- beesett kuplunggal,
- kiszedett ablakmosó tartállyal
- felemás, csálén álló, facsavarral rögzített lökhárítóval
- sportkormány légzsák nélkül
- a küszöbhorpadás ajánlott
- ordító, kibelezett REMUS utánzat ( csakis POWER2000 márkájú)
- wunderbaum
- repedt szélvédő (a következő műszakiig kibírja)
- valami frankó (hehe) hangcuccz a kalaptartóba és a csomagtartóba integrálva, hogy a havi tecsó bevásárlás csak a hátsó ülésre férjen el
- pirosra fújt féknyegek (szigorúan megfojva)
- hátsó, remek irányíthatóságot biztosító spolier
- kamu, lehetőleg ragasztott légbeömlő
- motorháztetőbe vágott kamu "kompresszorhely"
- m3 style visszapillantó
- karbon mintás tető
- típusjelzések eltávolítva
- befalazott hátsó fertály
- utólagos össze vissza verő gagyi kínai xenon, természetesen nem projektoros házba rakva, természetesn bemattulva
- toronymerevítő, mert ami kell, az kell (!)
- sportlégszűrő ( Homosita Engine DestroyAIR SMOKE Platinum extra limited editon )
- elmaradhatatlan 5 színt tudó neon, ha a zene ütemére villog, az már csúcsextra
- km számlapja egyedire cserélve (Zoleeeka, DJMárkó, MCjOkEsZ)

Ezen kívül csakis olyan kocsi jöhet szóba, amiben a márkaszervíz előirása szerint 30k km-enként cseréltek olajat. Ha ennél korábban, akkor már nem is kell.

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#59405) MunezXBK válasza hdman (#59401) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Kellene, de még mindig nem tudom, hogy jó-e? :U

Hiába szedem szét, ledszalag van benne. :W

[ Szerkesztve ]

(#59406) hdman válasza MunezXBK (#59405) üzenetére


hdman
őstag

szedd szét more. BMW-be jó a rendszámhoz, nagyon jól néz ki :))

Sopron city :)

(#59407) !Overdose! válasza Dany007 (#59402) üzenetére


!Overdose!
őstag

Én szívesen megírom, ha senkinek nincs ellenvetése. :K

Pár napot kérnék, hogy ne csak úgy összedobva legyen, illetve tanácsot szívesen fogadok akár itt, akár privátban, hogy mi szerepeljen benne.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#59408) Revolit válasza !Overdose! (#59407) üzenetére


Revolit
senior tag

Ezeket én beleraknám, az idő haladtával egyre inkább veszítik aktualitásukat, de totálisan szerintem egy ideig nem fogják azért elveszíteni, max a 300 az 200, a 600 az 400 és az egy milla az 6-700 :)

autót 300-ért
600-ért
Habzsi-dőzsi :)

(#59409) !Overdose! válasza Revolit (#59408) üzenetére


!Overdose!
őstag

Rendben, erre gondoltam már én is. :K

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#59410) DeFranco válasza !Overdose! (#59407) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tényleg nem akarok beledumálni, de (és nyilván azért írom ezt, mert bele akarok dumálni, milyen hülye frázis ez?) tényleg úgy gondolod, hogy lehet egy általános érvényű konszenzusos első hozzászólást-útmutatót írni az autóvásárláshoz?

Gyakorlatilag az utolsó részletkérdésen is hetente késhegyre menő vita van... vagy olyan általánosságokat lehet leírni, amivel nem mennek semmire, vagy csak a banda fele fog vele egyetérteni...

(#59411) Dany007 válasza !Overdose! (#59407) üzenetére


Dany007
veterán

Felőlem rendben. :)
Biztos vagytok páran akik már túlvannak 3-4 autóvásárláson és van tapasztalat bőven.

Újoncként annyi a meglátásom, hogy ne legyen annyira elrettentő, mint Defranco egyik korábbi kalkulációja, de azért legyen érzékeltetve, hogy 300k-ból átírással cakk-pakk mindennel nem lehet autót venni.
Esetleg valahogy megkülönbözteti vagy akár kiemelni hogy van az autóra szánt összeg plusz kell még a kötelezőkre is pénz -átírás, alap cserék, esetleg gumi, átvizsgáltatás, autóért mászkálás stb...

@DeFranco:

Szvsz korábban felsoroltam pár dolgot amiben egyet lehet érteni. Ami kezdetnek jó. Ha más nem azért, hogy ne menjen 50hsz-en keresztül azon a vita, hogy mért nem jó 300k-ért autót venni átírással stb...

[ Szerkesztve ]

(#59412) hdman válasza Dany007 (#59411) üzenetére


hdman
őstag

Pedig az ilyet jobb tultervezni, mert bármikor beeshet egy nagyobb javitás, vagy vaskosabb számla idősebb kocsinál is. Nem kell ahhoz cr-pd cdti megadizel. :K

Sopron city :)

(#59413) Kornel válasza hdman (#59412) üzenetére


Kornel
veterán

ja.
de megoldják okosba, megveszik bontóból, haver berakja, és nincs gond ;]

(#59414) Dany007 válasza hdman (#59412) üzenetére


Dany007
veterán

Persze, ezt is bele lehet írni, külön kiemelve. Hogy mire lehet számítani. De nem tényként, minden alkalommal törvényszerű költségként kezelve.
Mert pl egy átírás költségével minden esetben számolni kell. Ahogy a vezérlés / szűrők meg egyebek cseréjével is (bár itt lehet kivételes alkalom). De az, hogy hazafelé szétesik alattad a motor és rá kell költened még 300-400k-t az azért már nem egy általános jelenség szvsz.
Szóval ja, meg kell említeni de nem mindegy milyen kotextusban.

[ Szerkesztve ]

(#59415) !Overdose! válasza DeFranco (#59410) üzenetére


!Overdose!
őstag

Sokan azt sem tudják, hogy milyen fix költségekkel kell számolni autóvásárlásnál (átírás, KGFB, teljesítmény alapú adó). Mit illik kicserélni egy autón vétel után? Melyek a legolcsóbb autóalkatrész, gumi, olaj webshopok? Mi a menete a külföldről való autó behozatalnak? Ha ezekre rákérdez valaki, ami azért elő szokott fordulni, akkor már lehetne is irányítani az 1. hsz-hez. Beleírhatnánk a te táblázatod linkjét is. Hiteles adás-vételi szerződés mintát, különböző kalkulátorokat, népítélet, spritmonitor és ezek még csak azok, amelyek pár perc alatt eszembe jutottak.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#59416) neduddki válasza DeFranco (#59410) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

jo otot krell venni oszt kisz, /meg jo hogyen dualok, mikor civic-e is a no anata:- )))/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#59417) DeFranco válasza Dany007 (#59411) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Figyelj, lehet hogy elrettentő meg minden, de egyszer üljünk le, aztán beszélgessünk, hogy mi mennyi ténylegesen-tételesen. Aztán még beszélgess el pár emberrel, de ugyanígy, részletekbe menően tételes listával, meg nézd meg szóban forgó autókat is, és hidd el meg fogsz lepődni.

Én sem vagyok büszke arra, hogy mennyi pénzt locsolok a kocsira, nem azért mondom úton-útfélen mert mekkora jaszkari, hogy az állagmegóvás meg az átírás már 300 felett van fél év alatt, hanem mert így ezen a módon ennyi.

Lehet úgy dönteni, hogy valaki ennél jobban leszarja, mert Jászakarajenőre jó az a diszkóba bejárni három éves olajjal, meg lehet letagadni, hogy lóg a bele.

Meg persze olyan is van, hogy valaki apóstól vagy havertól megveszi a csiszolatlan gyémántot, de ezt ne keverjük az autópiaccal.

Viszont nehogy már én legyek itt a főmumusnak beállítva, mert húúú-haaaa denagyszámotmondtam... majd te is rájössz, hogy vagy ennyi, vagy felhangosítod a rádiót és imádkozol. Lehet, hogy ezzel nem vagyok népszerű, mert pont egy 45-ös bakanccsal taposok bele a dédelgetett álmába sokaknak, de ha legalább 10-ből 1-nek átmegy valami, akkor már jóvilág.

Mondom, eljössz, leülünk, számolunk, aztán majd utána minősíts.

[ Szerkesztve ]

(#59418) DeFranco válasza !Overdose! (#59415) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jó-jó-jó persze, ezek tök jók :R csak aztán be ne induljon a vita, hogy mi van akkor, ha van számla a 700k-s autón elvégzett 300k-s nagygenerálról, az vajon kivéltel-e ;]

de mondom, nem akarok kerékkötő lenni, csak bedobtam egy inputot

amúgy új gumi van a kocsin sálálálálá

(#59419) Dany007 válasza DeFranco (#59417) üzenetére


Dany007
veterán

Ne vedd már rossz néven! :D
Ez pozitívum még mindig.
Nekem nem az összeggel van bajom, hanem a tálalás mikéntjével.

Nem mindegy, hogy mit nevezünk meg minden esetre (minden vásárlásnál kötelező) érvényes költségnek, mit nevezünk gyakran előforduló költségnek és mi az amire azért számítani lehet és mi az ami előfordulhat de egyáltalán nem törvényszerű minden alkalomra. Érted mire célzok?

Mert igen, lehet hogy a 2 hónapon belül szétfő a motor, vagy hengerfejes lesz vagy a f...szom tudja mi és rá lehet költeni majd 4-500 ezer forintot, mert van ilyen is! De ez attól még nem érvényes minden egyes használtautóra amit árulnak az országban. És ezt kell tudni csak megkülönböztetni.

"hogy mi van akkor, ha van számla a 700k-s autón elvégzett 300k-s nagygenerálról, az vajon kivéltel-e"

Okés, de ezt te se tudod megmondani. Akkor se ha itt a fórumon megkérdezi. Meg más se.
Volt itt már olyan vélemény hogyha számlával tudja igazolni akkor rendben. De pont most pár napja meg volt egy olyan vélemény ,hogy semmit se jelent a számla. Vagy biztos hamis vagy akárki akármikor vesz ilyen számlákat stb... Tehát úgy veszem észre ez a kérdés objektíven eldönthetetlen. Tehát nincs is értelme vitázni rajta.
Amúgyis az egész topiknak ilyen téren az a feelingje, hogy semmi sem biztos csak a halál! :D Meg a visszatekert óra.

[ Szerkesztve ]

(#59420) Kornel válasza DeFranco (#59417) üzenetére


Kornel
veterán

Lehet úgy dönteni, hogy valaki ennél jobban leszarja, mert Jászakarajenőre jó az a diszkóba bejárni, meg lehet letagadni, hogy lóg a bele.

Na ezzel meg is mondtad a frankót. :R

Aki nem úgy számol, ahogy te, az pont leszarja, hogy a 8-10 éves gumi esetleg el van-e öregedve a kocsiján, vagy félre van-e kopva, az meg végképp lényegtelen, hogy a futómű egy kicsit lóg-e, és akkor még nem volt semmi elektronikai gond, mondjuk egy hibás lambda szonda, bár az se gond, kicsit többet eszik, meg világít a check engine, de ettől még okosba átmegy műszaki vizsgán... :W

[ Szerkesztve ]

(#59421) TaaT válasza hdman (#59401) üzenetére


TaaT
veterán

"Jeeee, megjött a keretnélküli rendszámtáblatartóm"

Majd írd meg mi a tapasztalatod vele, kíváncsi vagyok :)

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#59422) neduddki válasza DeFranco (#59418) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

es akkor mi van ha nincs szamla de elmondom evekre visszamenos hogy mi csinarunk akocsival??? elhiszed?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#59423) Kornel válasza neduddki (#59422) üzenetére


Kornel
veterán

egy téglának? ;]
megfontolandó :K

(#59424) neduddki válasza Kornel (#59423) üzenetére


neduddki
nagyúr

hI!

azaz FTE tuaj en csak esmeros vagyok:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#59425) giigz válasza DeFranco (#59418) üzenetére


giigz
veterán

Milyen tájört vettél?

(#59426) DeFranco válasza neduddki (#59422) üzenetére


DeFranco
nagyúr

megkérdezem az okosembert, hogy hova kell vinni, hogy megmondják a frankót és annak hiszek

vagy ha valaki megnézi, és azt mondja, hogy ez egy őszinte autó csak jajdekár hogy nem kombi, és hopp ott egy olajfolyás

tudod nagyon jól, hogy hiszem ha látom, amúgy meg ez a kitétel pont azokra vonatkozott (és sokan jönnek így ide) akik el akarják hinni, hogy eladás előtt a biankó piaci érték harmadát rálocsolták az autóra grátisz - persze a kínálati lista alsó harmadában levő autókra

nekem az a kocsi, amit így akartak eladni (öreg papáé volt behozatta rendbehozatni mielőtt eladja) az konkrétan egy 40 éves kétgyerekes családapa GTK-ra tört kétlégzsáknyílt-tekeredett kocsija volt... igaz kombi

ismerős?

(#59427) hdman válasza TaaT (#59421) üzenetére


hdman
őstag

Anyáméknál van, talán csütörtökön tudom elhozni, ha nem, akkor pedig szombaton. Majd jelentkezem, természetesen képpel együtt :)

Sopron city :)

(#59428) DeFranco válasza giigz (#59425) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Barum Brillantis 2

tudom hogy nem a csúcs, de ég és föld a debicához képest már az első 3 kilométeren is, és teljesen vállalható a tesztek szerint is

[ Szerkesztve ]

(#59429) TaaT válasza hdman (#59427) üzenetére


TaaT
veterán

:R

Give them hell Ukraine!

(#59430) neduddki válasza DeFranco (#59426) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ez igy oke, de asz kerdesem, ha eleedben elorr akkor lacc amikor egy otot meg karsz venni tolem es van Vled szaki akkor elhiszed amit mondok amikor szaki veszetul; bologat?

udv

neduddki

mod: Barum ehhh mejjik hujje ajanlgat ijjeb gumedlit????:- ))))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#59431) DeFranco válasza neduddki (#59430) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nézd, ha nem értek hozzá, akkor azt tudom csinálni, amit csináltam is. Megbízok egy vagy két olyan emberben, akiről elhiszem, hogy ért hozzá, és kb. amire rámutatnak azt megveszem. Nyilván ez így durva elsőre, meg persze megnézem, meg van véleményem, meg nyilván ha nem tetszik nem veszem meg, de kb. innentől kezdve az van, hogy ha náluk átmegy, akkor kb. OK, hiszen adott, hogy én nem értek hozzá.

Tudod nagyon jól, hogy ezt így összehozni nekem is alsó hangon fél évembe került, és nem keveset idegeskedtem közben de valami összejött. Igaz durva melós volt megtalálni a megfelelő szerencsétleneket akiket boldogíthattam, de szerencsém volt, és nem is bántam meg.

Szóval a kérdésedre visszatérve: vagy megtanulom a szakmát (impossibru) vagy jó embert viszek és elhiszem amit mond. c) terv: elviszem márkaszervízbe. Magyarul: elhiszem, ha a szaki veszettül bólogat.

remod: valami dadogó fapuma... :P

[ Szerkesztve ]

(#59432) giigz válasza DeFranco (#59428) üzenetére


giigz
veterán

Tökéletes választás, ár/érték bajnok :)

A Debica nagyon rossz volt? Nekem egy haverom most rakatott fel vadi újakat, és nagyon meg van vele elégedve, pont ma mentem vele egy kört, kanyarban finoman szólva is gyorsan menve meg sem nyikkant, és tapadt rendesen..

(#59433) neduddki válasza DeFranco (#59431) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Te meg hisel mindne marhanak....:- )

udv

neduddki

p.s. ABE-val mi a fax van???? szegyell ifdejarni asszal a ...ladaval????

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#59434) DeFranco válasza giigz (#59432) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ne az enyémből induljunk ki (debicából). A barum sokkal simábban, szebben fut, ez tény, de nyilván nem is véletlenül cseréltem.
A bal első gumim szálszakadásos volt, levételkor derült ki, hogy el is lett fékezve egy helyen, meg a felni is kapott egy ütést (nyilván a gumi is akkor), ez meg a centrizésnél. onnan indult az egész, hogy jobbra húzott a kocsi. Futóműves detektálta, a gumis meg elzavart, hogy nem rakja hátra csere vagy sohatöbbészex.
Én meg ezt vagy elhiszem vagy nem, de aztán felhúztam magam, és megvettem a nyári garnitúrát amit tavasszal akartam, ez van. A gumis srác mondjuk azzal nyitott, hogy nem akar lebeszélni de nézzük meg már azt a gumit, mert ne költsek el 60k-t ha nem muszáj, de aztán addig nézegette, hogy a végén ő is azt mondta, hogy hááát legalább az első párat cseréljük tényleg (frankón le akart beszélni előtte).
Szerencsére kaptam raktárról nem is drágán azonnali szereléssel és este 8-ig nyitva is vannak, úgy hogy el tudtam intézni egy nap alatt. Nem egykorúak, de mindegy, ezen már nem fogok szarakodni, az első párnak 1313 a dot-ja, a hátsónak 0812, nem örültem, de ez van, nem olyan vészes.

Annyit mentem vele, amennyi a lurdy-stadionok távolság, de ott nagyon meggyőző volt.... hétvégén pályára kíváncsi leszek. Az mondjuk durva, hogy 2,3-mal egy nagyságrenddel puhább volt, mint a debica 2,2-vel

Amúgy a debica hajlamos akár 500 km után is szálszakadni... ilyen.

körkérdés: új guminál van valami bejáratási időszak vagy valami? nem sokat megyünk vele a héten, utána viszont hétvégén M1, pálya keményen... kell valamire figyelnem?

[ Szerkesztve ]

(#59435) giigz válasza DeFranco (#59434) üzenetére


giigz
veterán

Értem :)

Nem kell semmire figyelni, ha nem driftelni meg egész nap füstöltetni akarod, akkor mintha tök simán járnál vele.

(#59436) neduddki válasza DeFranco (#59434) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

TEEEEEEEEEEEE balfek hat nem elmondtam, hogy az leso 500m fojjmatois 1es alpgaza behuzot kezifekkelll, hat ejjesn ellustiod asztat a gummedlit ehhhhhhhhhhh:- ((((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#59437) DeFranco válasza neduddki (#59436) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Rád nem hallgatok, hülyeségeket beszélsz állandóan... :P

(#59438) DeFranco válasza DeFranco (#59437) üzenetére


DeFranco
nagyúr

p.s:.: bocsikaaaa :-))))))

(#59439) -v- válasza DeFranco (#59417) üzenetére


-v-
addikt

Te mondasz nagy számot? Hozzá se kellett kb. nyúlnod az autóhoz...
Aki ennél kevesebbet mond az hazudik vagy tényleg elhanyagolja meg leszarja, guruljon aztán jólvan. (mer azért lássuk be sok ilyen is van, amíg beindul meg gurul addig "nincs semmi baja" :U )
Meg nem is egy prémium autóról beszélünk :)

[ Szerkesztve ]

(#59440) lapa válasza -v- (#59439) üzenetére


lapa
veterán

hát igen, ma mondtak nekem is egy számot a szervízben, miután lebontották a járművet. akkor és ott nekem nem volt jó annyira. cserébe azt mondták bármilyen alakú lehet a végén a kasztni, csak választok egy szimpatikus formát, márkát és azt építik fel a semmi helyére.

(#59441) tresh


tresh
addikt

;]

(#59442) DeFranco válasza tresh (#59441) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Már nekem is kezd sok lenni a honda ekézés, de ez jó volt :DDD

(#59443) MunezXBK válasza tresh (#59441) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ez mekkora. :DDD

(#59444) tresh válasza MunezXBK (#59443) üzenetére


tresh
addikt

:C

DeFranco: nekem semmi bajom a hondával de ezt muszáj volt belinkelni :D

(#59445) DeFranco válasza tresh (#59444) üzenetére


DeFranco
nagyúr

persze, nem azért mondtam :)

(#59446) Dany007 válasza -v- (#59439) üzenetére


Dany007
veterán

Látom nem sikerül 2 hsz-szel lejjebb is olvasni...
Senki nem a nagy számok miatt problémázott.

(#59447) tresh válasza DeFranco (#59445) üzenetére


tresh
addikt

Ja én se csak hogy védjem magam a hondásoktól :D

Mondjuk ez a kijelentés a péntek esti Lurdy-s hondás tömeg 90% lékára igaz mert nincs folyamatosan nyomható gázpedál bennünk csak a 10-el gurulok és padlóig rugdosom verzió de gondolom ez opciósan jár hozzájuk :)) ( a kivétel persze itt erősíti a szabályt )

(#59448) Dr.Zoo válasza tresh (#59441) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Ezen felnyerítettem... :DDD :R :R :R

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#59449) -v- válasza Dany007 (#59446) üzenetére


-v-
addikt

Nem neked írom, neki... mer mindig ezzel jön :C

(#59450) Dany007 válasza -v- (#59449) üzenetére


Dany007
veterán

Ja jó. :) Nekem is úgy rémlett hogy már kitárgyaltuk. ;)

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.