Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59851) neduddki válasza diegho (#59847) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

inkabb 8gen 2.4kombi feherben:- )
is250c
legend?:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#59852) runner 125 válasza neduddki (#59851) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ebből van cabrio? Soha nem láttam.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#59853) Napfénysüti válasza runner 125 (#59852) üzenetére

Elnézve a formáját nem vesztettél vele sokat. :DDD

Més que un club!

(#59854) Dany007 válasza Xero (#59834) üzenetére


Dany007
veterán

Ja jó. Én csak a külsőt néztem.
Az a Z4 nekem is olyan kis második, játszós autó benyomását kelti. Igazából ha csak másodiknak kell azért, hogy elmenj síelgetni arra szvsz tényleg jó lenne.

Egyébként mit jelent az, hogy "játszósabb" ? :D Vajon egy ilyen S5-tel meg a 3-400 pacival alatta nem lehet állatkodni? :D Persze nem értek hozzá, csak kíváncsiság. A Német autópályán mindegyiknek kinyomhatod a szemét, meg pöröghetsz vele a parkolóban... esetleg egy versenypályán... Aztán kész, nem? Gondolom nem meghalni akarsz benne... :D Bár ezekben már nehéz szvsz.

Esetleg egy Porsche? Nem ismerem az árakat csakúgy eszembe jutott. Talán valami régebbi Ferrari? Az így is necces mi... Meg gondolom nem akarsz túl régit. Pár éves max. Ha meg mindenáron BMW akkor talán E92. Az még külsőre olyan tiszteletet parancsoló. :) Bár az S5-nek még így is csak a fele. :)

(#59855) !Overdose! válasza neduddki (#59851) üzenetére


!Overdose!
őstag

Etalon

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#59856) diegho válasza neduddki (#59851) üzenetére


diegho
nagyúr

Én ilyen Accord-ra gondoltam: [link]

(#59857) bandus válasza Xero (#59827) üzenetére


bandus
veterán

nem aprózzátok el, jazzből imprezába, 206-bül z4/s5-be :D

én egyébként az s5-öt venném, megindokolni nem tudom. z4-nél szerintem praktikusabb, 3-as bmw-nél meg jobban tetszik.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#59858) Xero válasza hdman (#59845) üzenetére


Xero
nagyúr

Nyilván úgy megyek autót venni, hogy a pénz ott van nálam és/vagy könnyen elérhetően bármikor. Vezettem már kotrót, de nem ebben a bódéban és közel sem ilyen motorral. Az tolta az orrát mint egy rendes elsőkerekes, ezért tartok a dologtól.

A fenntartási költségek nem lesznek alacsonyak az hét szentség, de valamit valamiért.

(#59846) bitpork: Nekem még pont megfelelő lenne és azt relatív könnyű individualra átalakítani szemben az alap hifivel, ami ócska és nem optikai kábelezéssel operál.
Nekem már a második VW csoport beszállítónál minőségirányítási vezető egyik cimborám. Ott is vannak cifra dolgok. :P

(#59847) diegho: Accord elöl kapar. Ebben nem szeretnék kompromisszumot kötni. Hátul vagy mind a néggyel. A Lexushoz még öregednem kell.

(#59854) Dany007: Mivel az esetek 90%-ában egyedül utazom egy darab laptop táskával és egy kicsi bőröndel max, így nem gond annyira a méret. Évente síelek 10-20 napot, amikor be kell férnie még a sílécemnek, vagy kettőnek és egy nagyobb bőröndnek. Ennyi. Tehát annyira nem érvágás a méret, csak férjen be 163 és 180cm zsákban. :DDD

Porsche-ból csak 911-t vennék, azt pedig ismét nem engedhetem meg magamnak, meg nem is az én szintem. Ahhoz még dolgozni kell 20 évet. :P

(#59857) bandus: Haladni kell. :K

[ Szerkesztve ]

(#59859) Bati0501 válasza diegho (#59856) üzenetére


Bati0501
őstag

De minek kellene neki kombi,ha többnyire egyedül megy vagy ritkán ketten?Jó,sí cuccokhoz biztos jól jön,de akkor is+majdnem a max. összegbe kerül,amit rászán,és én ennyi pénzből már biztos,h nem egy accord-ot vennék,ha vehetnék egy s5-öt pl. :N

(#59860) Xero válasza Bati0501 (#59859) üzenetére


Xero
nagyúr

Két embert magamon kívül és a sí/board cuccait a 206-ba is bepakoltam (még a 20l-es mélyláda is bentmaradt :DDD ), szóval tényleg felesleges a kombi.

(#59854) Dany007: Az lemaradt, hogy mi az a játszósabb. Nos leginkább azt, hogy inkább túlkormányzottságra hajlamos, de legalább is némi provokációra megindul a feneke, hogy gázzal is irányítható legyen. Nyilván nem 24/7-ben, de ha odatévedek egy hegyi szerpentinre vagy egy pályanapra, akkor élevezetes legyen. Az, hogy autobahn-on az S5 fölényes lenne, az nem kétséges, de nem is ott indul az élvezet.

(#59861) Bati0501: Csak német piacon keresek. Itthon valamiért nem mernék ilyen értékű használt autót venni, de a felhozatal sem elégséges.

[ Szerkesztve ]

(#59861) Bati0501 válasza Xero (#59860) üzenetére


Bati0501
őstag

:C
Azt megkérdezhetem,h ugye nem Mo. fogod megvenni az autót,h ha eu-ban adtad meg a költségvetést? :)

(#59862) bitpork válasza Xero (#59858) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Hát na...nekem bőze van most, ez is az amire aszondom h hallgatható de csak úgy h kintről ne hallják :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#59863) Bati0501 válasza Xero (#59860) üzenetére


Bati0501
őstag

Ezt én is így látom.Mármint a bizalmi részt,sajna a kínálatról fogalmam sincs. :D :/
És az S5-ben van manuális váltó vagy csak ilyen hipi szupi 7-8-9 sebességes automatával lehet kapni? :)

(#59864) Xero válasza Bati0501 (#59863) üzenetére


Xero
nagyúr

Van 6-os manuál vagy 6-os hagyományos automata. Dupla kuplungos csak a cabrioban van, de az meg ugye vászontető. :(((

(#59862) bitpork: A mostani rendszerembe belelocsoltam jó pár ft-t. Alpine és belépő Infinity rendszer némi bitumenlapozással. Ezt a szintet azért kb elvárom.

[ Szerkesztve ]

(#59865) Dany007 válasza Xero (#59860) üzenetére


Dany007
veterán

Hmm és azt honnan lehet tudni így műszaki adatok alapján, hogy lazán megmászod vele drifttelve a Mont Blanc-t? :D Mondjuk szó se róla, ennyiért a használt piacon lehetnek igények.
No, de azért ahogy nézem lehet kapni ennyiért Ferrarit is. Igaz jó régit! :D Bár itt a fórumon azt mondják olasz autót nem érdemes... :D
Max megforgatod a pénzed kicsit a Forexen és már jöhet is a 911. : )

Mindenesetre kíváncsi vagyok melyik típus fog nyerni. Aztán várjuk a képeket meg a 0-100-as videót. : P

Ja és milyen zenét hallgatsz? Remélem nem rappet. Amúgy az akusztikán nem ront a cabrio?

[ Szerkesztve ]

(#59866) Bati0501 válasza Xero (#59864) üzenetére


Bati0501
őstag

És a vászontetőtől miért idegenkedsz annyira?Biztonságra kb egyforma,a csomagtér talán nagyobb is,mint a kemény tetősnél.Azért,h nehogy felvágják,meg mondjuk télen komfortosabb lehet a kemény tetősben?

(#59867) bitpork válasza Xero (#59864) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

No igen a szigetelésen én is sokat gondolkodtam de soha nem vágtam bele, mert eddig csak olyan kocsim volt amit képtelenség lett volna rendesen megcsinálni :( Nem hiába vágyom vissza a füleimmel az ls 400 ba :B Sajnos Gazsi is bődület hangos légrugó ide vagy oda .

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#59868) Xero válasza Dany007 (#59865) üzenetére


Xero
nagyúr

Honnan? Sehonnan leginkább. Bár egy 200LE+-os autóval azért nem hiszem, hogy gond lenne. Nyilván kell egy jó lánc, ha hátul kaparós lesz a befutó, de valamit valamiért.

Ennyiért nagyon sok mindent lehet kapni, de azért egy olyan autó kell, amit ha normálisan szervízelek, akkor ne legyen gond ha beülök és menni kell 2x1000km-t hirtelen felindulásból. Ennek nem biztos, hogy egy öreg Ferrari vagy Porsche megfelelne, ráadásul mint mondtam nem is érzem azt, hogy ilyen autóban van a helyem. Már ez a 30e € is a plafon és ez is csak azért ennyi, mert céges autó lesz belőle. :B

Ha visszakeresed indultam onnan, hogy 407 coupe, aztán jött a képbe az E90/91/92, majd egy haverommal beszélgetve meggyőzött az E93-ról. Azt vadászom jó ideje, meg is néztem jópárat, de eddig mindegyikkel volt valami probléma, ráadásul valamilyen bolygóegyüttállás miatt az általam preferált felszereltségek együttese is ritka. Mikor felhúztam magamat, akkor poénból megnéztem a Z4-eket és leesett, hogy azokat is lehetett síalagúttal rendelni, amivel nekem teljesen elegendőek lennének, ráadásul magasan ez tetszik legjobban külsőre a lineupból.

A zenei ízlésem nagyon összetett. Pop, folk, rock, country, house, hip-hop, r&b, klasszikus. Mindig hangulattól függ.
De ront biza, de egy jól belőtt rendszer szépen lekezeli. Pont ezért is lenne szükséges egy normális dsp-s rendszer.

(#59866) Bati0501: A vászontető nem tetszik, félteném otthagyni a belvárosban, télen nem feltétlenül olyan jó. Ennyi a bajom vele. ;)

(#59867) bitpork: Kb a felső kategórián kívül minden autó meghálálja. A zenével csodákat tesz, de a komfortot is növeli. Nálam csak az első ajtó és a csomagtér van "kitapétázva", de az ajtó csukódás is teljesen más dimenzió elől és hátul.

[ Szerkesztve ]

(#59869) bitpork válasza Xero (#59868) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

1
2
3

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#59870) Xero válasza bitpork (#59869) üzenetére


Xero
nagyúr

- TT nem tetszik és kevés a henger, a hajtás pedig elöl van. Igen egy óriás kölyök vagyok. Kell a színház. :DDD
- Dízel nem kell köszi. :P
- Amerikai sem kellene.

De próbálkozásnak jó. ;)

[ Szerkesztve ]

(#59871) Dluinet válasza Xero (#59870) üzenetére


Dluinet
nagyúr

se egy camaros, se egy corvette?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#59872) Xero válasza Dluinet (#59871) üzenetére


Xero
nagyúr

Challenger tetszik, de az egy bitang nagy dög, valamint az ilyesmi amerikai autók belteréről elég negatív véleménnyel vagyok.
De leginkább nem érezném azt, hogy nekem való autó. Van egy elképzelésem, hogy mi az amiben nem nézek ki bohócnak és megengedhetem magamnak. Bár a Z4 az pont a határon van, mert ott némileg jelen van a bohóc faktor.

[ Szerkesztve ]

(#59873) runner 125 válasza Xero (#59870) üzenetére


runner 125
nagyúr

..tényleg ennyire szar a kínálat 5-6m környékén is BMW-ből és társaiból?
Annó mi csak 4-5 éves E90 3-asokat néztünk, de elképesztően le volt lakva mind. Törésmentesről csak álmodni lehetett, a fake óraállás persze mindnél garantált volt.
Az egyik neppertől még az elején kérdeztem, h volt-e fényezve/sérülve, azt válaszolta: egy BMW? Hogyne lett volna.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#59874) -v- válasza Xero (#59872) üzenetére


-v-
addikt

Hát nem kupé, de én ezt venném :C

(#59875) bitpork válasza Xero (#59870) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Hallod, nem irigylem a feleségedet :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#59876) Xero válasza runner 125 (#59873) üzenetére


Xero
nagyúr

A gond az, hogy amiket eddig megnéztem az vagy törve volt annak ellenére, hogy hibátlannak állították be, vagy nem tartalmazott ezt-azt.
Megint leírom miket vártam:
- E93 325i/330i
- sport ülés
- nagy iDrive
- h/k logic7 vagy individual hifi
- síalagút

Ami jó lenne, de marhára megvagyok nélküle:
- Premium selection garancia
- M packet
- Ne legyen fabetét

Mindegyiket előre lebeszélem telefonon és/vagy e-mailben. Volt olyan, ahol nem volt jó szögben belső kép, de állították, hogy individual hifi van benne. Odaértem és alap hifi. A másiknál rákérdeztem a síalagútra, de mire odaértem a manók kihordták belőle valahogy. De volt olyan is, amiről állította a tulaj (magánszemély), hogy kutya baja, csak a jobb hátulját súrolta meg. Az meg is volt súrolva, de azt elfelejtette közölni, hogy a bal elejével levett valamit elég tempósan, mert biza ott utólagos hegesztés nyomok voltak.

Szóval nagyon nem mókás a helyzet. Az órával annyira nem trükköznek, de az nem is érdekelt soha. Ha beletekertek 150e-t, de azt pályán tették, még mindig jobb mint 50e, de városban és szerpentinen keresztbe.

(#59875) bitpork: Még jó, hogy nincsen és 6-8 évig még nem is lesz. :DDD

(#59874) [rvilike]: Ez tetszett mindig is, de feleslegesen nagy szintén.

[ Szerkesztve ]

(#59877) Dany007 válasza Xero (#59872) üzenetére


Dany007
veterán

Pedig az a 335d nem gyenge. Jó, nem muszáj dízelbe venni, biztos van benzines is.
És nem bohócos a Z4. Elnézést. Amolyan nem tudom. Komolytalan. Nem sugárzik belőle az erő mégha van is benne bőven.
Nem tudom hogy fogalmazzam meg.
De szvsz te is látod a különbséget amiről beszélek:

A Z4 amolyan laza, bohókás... de azért ott van, hogy van pénzem dögivel.
Ellenben a 335 esetében az jön le, hogy ott az erő a komolyság a keménység... Más stílus a kettő. Hiába hasonló az árkategória és a teljesítmény is. De neked kell eldöntened melyik stílus áll közelebb hozzád. Vagy mit szeretnél milyennek lássanak kívülről. Elvégre ez már rég nem arról szól, hogy kell egy jármű ami elvisz A-ból B-be.

Egyébként tetszik a zenei ízlésed. Már azt hittem rapp-only. : )

szerk.:

"Odaértem és alap hifi. "

Ez azért így elég durva. Mármint, hogy megadod a feltételeidet, lehívnak, megnézed és kiderül, hogy mégse... Ilyenkor kifizettetném a benzinköltséget meg a hasonlókat a tulajjal... :((
(ja és most nem csak a hifis dologra gondoltam, hanem összességében)

[ Szerkesztve ]

(#59878) Xero válasza Dany007 (#59877) üzenetére


Xero
nagyúr

Dízelt nem.
A 335i-k pedig nem csúsznak még bele ebbe az ártartományba annyira, csak a lelakottabb példányok. Külsőre pedig a 325i/330i is kb ezt hozza M packettel.
Arról pedig nem is szólva, hogy ha egy mód van rá, akkor a turbót is kerülném. Nagyon prózai okai vannak: Sokat járok városban is kis távokon a nagy pályás etapokon túl, ami pedig nem biztos, hogy jót tenne a csigának.

Z4-ből az egyel újabbakat nézem:
E89 Z4

Voltak szentségelések, de nem tudok mit tenni. Már nem árulom el általában honnan megyek megnézni, mert szerintem bennük van, hogy a parasztja autózik ennyit, akkor úgyis letoljuk a torkán.

[ Szerkesztve ]

(#59879) Dany007 válasza Xero (#59878) üzenetére


Dany007
veterán

Hmm, na ez már tényleg komolyabban néz ki! :R

(#59880) Xero válasza Dany007 (#59879) üzenetére


Xero
nagyúr

Na akkor kb ilyesmiket nézek:
- 330i
- Z4
- S5

(#59881) bandus válasza Xero (#59880) üzenetére


bandus
veterán

simán az utóbbi.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#59882) Dany007 válasza Xero (#59880) üzenetére


Dany007
veterán

Huh hát így már nehéz! :D
Külsőre talán még mindig az S5 nyer. Belül viszont kevés a bőr. De már nem érzek akkora különbséget.
Belülről viszont egyértelműen a Z4 jelenleg a befutó. De külsőre is minimálisak a különbségek. Annyi, hogy nekem a Z4 olyan kis picike. De az orra igen jól néz ki! A 330i viszont kompletten jó, talán picit ütősebb összhatásban, mint a Z4. A Z4-nek viszont az orra tetszik jobban. De azok a fura színű ülések a 330i-ben valamiért nem bejövősek. Itt nálam egy ips TV-n olyan karamell színűek.

No, a megoldás nekem... a Z4 belsője a Z4 orrával a 330i kasznijába beleépítve. :D És közben meg már az S5-öt majdnem el is felejtettem... Kár, hogy csak félbőr a belső. Meg picit használtabbnak tűnik innen. Nehéz dönteni.

Huh ez így káoszos. Szóval külsőre, egészben nézve az autót a 330i a nyerő. Viszont kéne rá még a Z4 orra. Belsőleg viszont a Z4 nyer nálam...
Na nem mintha bármit is számítana a véleményem, de elég jól beletudom élni magam / elképzelni, hogy na most veszek egy ilyet... :D
Annyi még talán, hogy azok a BMW-k exkluzívabb hatást keltenek, mint az S5. Az S5 inkább "brutálisabb" erősebb érzetet kölcsönöz.

[ Szerkesztve ]

(#59883) Xero válasza Dany007 (#59882) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem egyszerű mi? :DDD
Amúgy ezek csak kiragadott példák voltak. A bőrözés mennyisége és színe nem számít. Mondjuk én pont jobban örülnék valami félbőrnek, vagy szövetnek, hogy ne rohadjak bele, ne fagyjak bele.

[ Szerkesztve ]

(#59884) Dany007 válasza Xero (#59883) üzenetére


Dany007
veterán

Ugyanmár, ennél a kategóriánál már régen van ülésfűtés télre meg üléshűtés nyárra. :) Legalábbis több, tizedennyibe kerülő autónál láttam ilyeneket. :)

[ Szerkesztve ]

(#59885) hobizoli válasza Dany007 (#59884) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ulesfutes faszan hangzik, csak amikor beleulsz -15fokban beinditani, akkor még nem megy :)

benne ulsz 15-20sec-g kb, addigra seggel is felmelegited élhető homersekletre
annyi ido alatt meg az ulesfutes sem csinal csodat

több drón kell ;P

(#59886) Xero válasza hobizoli (#59885) üzenetére


Xero
nagyúr

Így-így.
Az ülésszellőztetés pedig még itt is bőven ritka.

A bőrkormány is piszok jó dolog, ahogy az alu váltógomb is, de sosem felejtem el egy gimis társamat, ahogy törölközőt rakott az e klasse kormányára a parkolóban, hogy ne égesse rommá a kezét ha visszatér.
De az az élmény is megfizethetetlen volt, amikor először vezettem 206 RC-t, de az előtte fél napig a tűző napon állt 40 fokban, a kezem meg rákozmált a váltógombra. :P

[ Szerkesztve ]

(#59887) footy válasza Xero (#59844) üzenetére


footy
addikt

Ha a zene fontos keress Volvot. A BMW Logic nyomába sem ér a Volvo Dynaudio rendszerének.

(#59888) -v- válasza hobizoli (#59885) üzenetére


-v-
addikt

+1
nem jó semmire..

(#59889) bitpork válasza hobizoli (#59885) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Kő bele állófűtés ;)
Gazsiba is bűr van de ha lemegyek -15 ben már 20°c vár a kocsiban :))

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#59890) -v- válasza bitpork (#59889) üzenetére


-v-
addikt

Az ilyen időzíthető? Vagy távirányítóról lehet beüzemelni?

(#59891) m3tr0 válasza Xero (#59880) üzenetére


m3tr0
senior tag

Pedig vanna szép 335-ök..főleg coupeba..kár,hogy dízel nem játszik.
M-es dájzel

Egy benzines.

Amúgy egyik barátomnak van egy A5 S-Line, ami ugye nem S5, de az is bitang jó autó, mentünk autópályán is vele szerintem ez a szélzaj vagy mit írtak itt egy baromság.Ku*va jó autó. Ha nem BMW-t akkor azt vennék a helyedben.

:DD

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#59892) runner 125 válasza footy (#59887) üzenetére


runner 125
nagyúr

Az S60-ban ugyan nem high end hifi van, csak 7 hangszórós és nem vagyok vájtfülű sem, de a komoly minőségtől ez eléggé messze van, mint ahogy a fullos hifi is - index forum topik alapján.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#59893) zoo8800 válasza Xero (#59880) üzenetére


zoo8800
veterán

Az Audiban nagyon gagyi, ahogy kilátszik az üléssín. A félbőr viszont ütős.
Egyébként pedig a Z4 a leginkább odab.szós, ha kinézetről van szó.

rip and tear, until it is done

(#59894) kpal válasza m3tr0 (#59891) üzenetére


kpal
veterán

benzines mintha Amerikába lenne, tisztára olyan a környezet :)

(#59895) footy válasza runner 125 (#59892) üzenetére


footy
addikt

A hangszórók száma nincs egyenes arányban a minőséggel -sőt- . A volvo dynaudioját hallottam, ami (gyái hifihez képest) kifejezetten tetszett, de ez egy nagyon komoly feláras extra, alapból nem ezt kapod.
A high end pedig máshol kezdődik. Egyébként itt egy teszt a fifth geartől:
Mercedes Logic 7, Volvo Dynaudio, Audi B&O

(#59896) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Ne beszéljünk már kocsiban high-end ről..... :U

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#59897) footy válasza Dr.Zoo (#59896) üzenetére


footy
addikt

Pedig van kocsiban is high end rendszer. Viszont egyik sem az gyári ami high end és megint más kérdés, hogy mennyi értelme van autóba high end cuccot rakni, szerintem semmi.

Ami pedig bosszant, hogy a legtöbb autógyár bevakítja az embereket a 100hangszórós fossal meg az ilyen-olyan kamu feature-ökkel és adja az OEM-hez képest 4-5-6szoros áron. :W

[ Szerkesztve ]

(#59898) hdman válasza -v- (#59888) üzenetére


hdman
őstag

Ez azert kicsit tulzas... nekem az opelban 3 fokozatu van a felbor uleshez, a legerosebb leegeti a seggszorodet. Volt ugy a mult heten, hogy hajnalban bekapcsoltam, mert 10 fok volt, es jot tett a sajgo hatamnak is.

Amugy meg telen beulsz 3mp-re, inditasz, bekapcsolod az ulesfutest, es ugyis kiszallsz jeget kaparni, nem? Ha meg garazsbol indulsz, akkor tok 8.

metro: olvasd el a nepiteleteket, minden masodik ember megemliti, a beazassal egyutt. talan nem veletlenul...

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#59899) tresh


tresh
addikt


;]

(#59900) hdman válasza tresh (#59899) üzenetére


hdman
őstag

Errol latyak17 kartars jut eszembe :))

Sopron city :)

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.