Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147301) ViZion válasza molnarpeter (#147298) üzenetére


ViZion
félisten

Felénk is mindenki astra fan. Inkább egy rozsdás focus, mint egy tip-top astra. Az unalom és a fájdalmasan sivár belső engem megöl. Akinek nincs igénye ilyen irányban, vagy melós autót keres, annak OK. De én a családdal ülök bele, nekem ez ronda.

Focust átnéztük, első sárvédő ív alján kicsi bubik, de még meg lesz emelve is. Az is hülyeség, h kintről csak visszatekert hulladékok jönnek, nyilván a többség az. Ennél kb. reális a km és a kinézet, nincs lecserélve se a kormány, se a pedálon a gumik, meg a váltószoknya is pont olyan gatya, amilyennek eddigre lennie kell. Az én Nexiámban 245e km van (valós, 82e km-el vettem), motorilag semmi baja (OK, ez is opel, azaz 1 tank benzin + fél liter olaj az alap), elmúlt 2-3 évben kezdett durván rozsdásodni. Focusnak így -ha nem történik vmi extrém az átnézéskor- még legalább 4-5 éve van, különösebb para nélkül. Szal. Ha feléért adom el vmi ismerősnek, akkor már boldog leszek. Jelenleg a ház a legfontosabb, kész az új konyha, konyhabútorra nem futotta, visszakerült a régi, 11 éves... Ha ezek megvannak, lakáshitel lepereg, akkor lehet félrerakni kicsit és vmi jobbat venni... 407SW, újabb Megane, ilyesmi.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#147302) Szajo


Szajo
őstag

Sziasztok.
1.5millio (talán (+- 100-150k)
Milyen benzines, viszonylag tágas kocsit tudnátok ajánlani? (tágas alatt nem egy 6gyerekes család apa szemszögéből gondolom, most egy swiftem van, ehhez képest egy picit tágasabb)
Kikötés hogy ne egyen 7-8nal többet átlagban és ne legyen francia.
Ja és ne legyen 2002 előtti.

[ Szerkesztve ]

(#147303) mdani01 válasza m3tr0 (#147299) üzenetére


mdani01
aktív tag

Gratula :R
Jól megy az 1.6? :D

iPhone 6S SpaceGray

(#147304) vzsryl válasza Szajo (#147302) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Kompaktok: Focus MK2, H Astra, Corolla E12, Civic 7gen, Bravo 2

Utazóautók: Avensis T25, Mazda 6 (rozsdára figyelni!), Mondeo MK3 (ebből ennyiért a legszebbeket kapni, fullos felszereltséggel), B5.5 Passat, Vectra C facelift

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#147305) m3tr0 válasza mdani01 (#147303) üzenetére


m3tr0
senior tag

Köszi, nem versenyauto, de megy ugy mint a 6gen 1.5 ils-em ment.
2-3-ba ha a forgatod van benne akarat.:)

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#147306) Sur1G


Sur1G
aktív tag

Üdv!

Kezdenek kirajzolódni az igények (sikerült a párommal megegyeznem). Szeretnénk egy legalább Golf méretű autót, amivel a napi 50-60 km-t (50 városon kívül 10 város) illetve az autópályás utazásokat kényelmesen, CSENDBEN, és magabiztosan meg tudnánk oldani (Évi 20-25 ezer km). Keret 2,5m + átírás + első alap szerviz. Lehet dízel, benzines már mindegy, 4-6 évre terveznénk vele. Extrák terén digitklíma meg tempomat szükséges, manuális váltó. Neki nagyon tetszik a Golf VI, és pont meg is felelne mert jó halk, csak ennyi pénzért 1,6 CR TDI van 200 ezer km-el, vagy 1,4 TSI 122 Le 150 ezer km körül. Skodán kívül bármilyen márkára nyitott.

Másik kérdésem: mintha olvastam volna valahol, hogy van valami "alkalmazás" amivel időrendbe ki lehet listázni az adott keresés Hahu-n. Ez létezik vagy álmodtam? :)

Köszi

(#147307) htomi85 válasza Sur1G (#147306) üzenetére


htomi85
tag

Én évi 20 ezret megyek és nincs az az isten hogy mégegyszer kéziváltós autóm legyen.
Másrészt te vagy a férfi, a pénzt is te keresed gondolom, asszonynak nincs szava.
Vegyél egy Honda Insightot, 5.3-at eszik benzinből.

[ Szerkesztve ]

(#147308) molnarpeter válasza ViZion (#147301) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

A beltér ízlés kérdése, nem is akarok vitát indítani :) Ha az adott típusok közül az tetszik legjobban, mi leírtuk, melyik autónál milyen hibákra lehet számítani, te pedig tudsz ezekkel élni, akkor minden rendben. Inkábbb válaszd azt, amibe szívesen ülsz be, és nagyobb fájdalom nélkül költesz is, ha szükséges, mintsem undorral kelljen nap mint nap ránézned. Szvsz vétel után nézesd át az alját valakivel konzerválás céljából, hogy ne terjedjen tovább a rozsda, hosszú távon olcsóbb megelőzni a bajt. Talán a sárvédő alját most max néhány tízesből rendbe lehetne szedni, és nem lenne vele baj a következő műszakikon sem.
Ha már említetted a futást, nekünk is külföldről jött autónk van, amit vagy profi tekert, vagy valós a km állása (óra és ECU kis eltéréssel stimmel). Alapvetően is inkább pártolom az egyenes és őszinte állapotot, millió fontosabb tényező van, kb az utolsó lehetne az óra, hogy stimmel-e a többihez. :K

(#147309) szabonagyur válasza htomi85 (#147307) üzenetére


szabonagyur
félisten

Másrészt te vagy a férfi, a pénzt is te keresed gondolom, asszonynak nincs szava.

Ez igen, grat. :W Véletlenül se jusson eszedbe, hogy lehet normális, nem naplopó asszonyt találni aki dolgozik, pénzt keres és van véleménye is ;)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#147310) vzsryl válasza szabonagyur (#147309) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Gondolom még fiatal, nem tudja, hogy a férfi hordja a nadrágot, de az asszony mondja meg, hogy melyiket.:)

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#147311) -v- válasza Sur1G (#147306) üzenetére


-v-
addikt

Másik kérdésem: mintha olvastam volna valahol, hogy van valami "alkalmazás" amivel időrendbe ki lehet listázni az adott keresés Hahu-n. Ez létezik vagy álmodtam?

Van ilyen, ott van a llink a téma összefoglalóban, ha lenyitod :K

[ Szerkesztve ]

(#147312) Sur1G válasza -v- (#147311) üzenetére


Sur1G
aktív tag

Köszi! :)

(#147313) ViZion válasza molnarpeter (#147308) üzenetére


ViZion
félisten

:R
Jövő héten a szerelőm átnézi, most egy szakival néztük, meghallgattuk, meghajtottuk (OK, inkább ő, én urasan vezetem csak). Megemelni nem tudtuk, ezért elviszik a szerelőmhöz majd. Onnantól már jobban látjuk mi van, nagy fordos a szaki, ~30 éve szerel, és maximálisan adok a véleményére. Ma beugrottunk a srácokkal arra jártunk, egy idős tag meg a fia szintén ezt nézték ki, opel sárvédőt mutatta is, h a festék alatt már nagy a baj, elemcserés lenne. Ez is megerősített, h ez lenne a jobb, remélem hétfő reggel nem azzal kezdenek, h lefoglalózzák... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#147314) Integrale válasza htomi85 (#147307) üzenetére


Integrale
veterán

Ja, az asszonyok sosem dolgoznak, nem elnek egyutt, nem kozosen hasznaljak...

"Bad reklám is reklám too"

(#147315) _ak_


_ak_
addikt

Tudom, hogy így nehéz kérdés, de alapjaiba véve megérhet 900k-t egy 2007-es Almera? Szépnek szép, 1420k km-el, csak az a bajom, hogy sedan, pedig számomra most lehet, hogy ez van a legjobb ár érték aranyban. [link]
Persze, hogy azután jött ez is, hogy eldöntöttem, hogy Focust akarok. De ennyiért ilyen fiatal darabot nem láttam még.

Let's begin, de gozaimasu!

(#147316) focvis válasza Sur1G (#147306) üzenetére


focvis
veterán

Ne legyen a tempomat keresési kritérium / kizáró ok Gofl 6 esetén, ~15 ezerből teszel bele gyárit utólag.

(#147317) Vesztor87 válasza _ak_ (#147315) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Hol használod? Mármint leginkább. Város, pálya, országút? 142k km van benne, azt akartad írni?

(#147318) _ak_ válasza Vesztor87 (#147317) üzenetére


_ak_
addikt

Szinte csak város, és igen oda beszúszott véletlen egy nulla. Valami kisebb ferdehátút akarunk, leginkább Focus-t, csak ritkán látok abból olyat ami jónak tűnne.

Let's begin, de gozaimasu!

(#147319) Vesztor87 válasza _ak_ (#147318) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Ha csak szinte város akkor a váltó áttétele miatt lehet annyira nem lesz bejövős, hosszú a váltó, 3-ban pl 30-nál padlógázra se történik sokminden. Városba lehet vennék egy újabb Swiftet, az jobban ugrik. Fordok csúnyán tudnak rohadni sajna. Ha tetszik az almera nincs azzal baj különben, nekem is az van, de én nem járok városba, arra a tömegközlekedést és a lábaimat használom.

(#147320) Sztenly


Sztenly
tag

Sziasztok,

első autó vásárláson töprengek.

4-5ezer km/év-re használnám.
Max keret mindennel együtt 400k lenne. (talán500)
Városban menne dominánsan, nagy ritkán autópályán menne.
Csak jómagam utaznék benne.
Nem baj ha jól bírja a megállás majd újraindulásokat.

Fiatal vagyok, nem tudom az adózás h van, de ha csak pár ezressel kerül többe h az autó érdemben reagál arra h lenyomom a gázpedált annak nagyon örülnék.

Köszi előre is,
Sztenly

(#147321) footy válasza focvis (#147316) üzenetére


footy
addikt

Ezt en annyival kiegeszitenem, hogy nem mindegyikbe ennyire egyszeru. Foleg ha trendline akkor konnyen elofordulhat hogy (kormany)vezerlot is kell cserelni. (es esetleg slipring-et(csuszugyuru?))

[ Szerkesztve ]

(#147322) _ak_ válasza Vesztor87 (#147319) üzenetére


_ak_
addikt

Igazad van, erre már fel lett hívva a figyelmen és nagyon elkanyarodtam a városi kisautóktól. Nem lennék amúgy annyira ellene a Swiftnek sem, de nagyon kevés van belőlük. Legalábbis jó állapotban, de leginkább jó felszereltséggel. A GC-ben még központizár sincsen. :F

Let's begin, de gozaimasu!

(#147323) focvis válasza footy (#147321) üzenetére


focvis
veterán

Engem is ezzel riogattak, és nem mondom, hogy nem fordulhat elő.
2009.08. havi Trendline + ACC + BC volt az alany, csak az indexkart kellett cserélni + felprogramozni.

[ Szerkesztve ]

(#147324) gaborbol


gaborbol
őstag

Egy hete van meg a Kia, belement kb 400 Km. Pozitivan csalodott vagyok vele kapcsolatba. Csendes, nagyon szepen megy az Outlander utan sem gaz vezetni.. A start gomb benyomasakor 1 masodprec mulva mar jar a motor LCD kijelzok menetre keszen nem kell varni, hogy toltodjon semmit az OS.( gondolom csak alszik)
A konyoktamasz ala akkora tarolot raktak, hogy 10-15 kilo krumpli biztos beferne :DDD
Tenyleg normalisan meg van csinalva, at van gondolva, meg az aprosagok is.

Neztem az uj 2018-as Honda kisbuszt amit azzal is reklamoznak, hogy raktak kozepre a tetokarpitba egy kamerat, es igy a kozponti LCD monitoron latod az utasokat/gyerekeket vezetes kozbe.

Kia-ba nincs kamera, de beraktak egy 200 Ft-os lenyithato domboru tukrot a rendes tukor fole igy ugyan ugy latod a gyerekeket, es nem kell allitgatni a rendes tukrot, igaz nem annyira cool mint kirakni a kepet a nagy kijelzore.

Nem tudom, hany autom volt eddig, de az osszes taviranyitoba elemet nem lehet cserelni valamilyen szerszam nelkul. Lapos csavarhuzo, csillag csavarhuzo, szike, konyhakes, gitarpengeto banat tudja mi kelllett nemelyikhez. Es persze akar milyen finoman csinaltam csak megkarcolta a muanyagot, kitort belole egy kis darabkat.

Itt meg kihuzod a fem emergency key-t belole, csinaltak neki kulon vagatot, oda beillik elforditod es siman szetpattan. Az elemnel megint csinaltak neki kis vagatot, siman beleillik a sajat kulcsa, megpoccinted vele kiesik az elem.

Amennyire szobkodtam a Kia-tol a vasarlas elott, annyira meg is lepett, hogy mi minden plusz jar hozza egy joval kedvezobb arert a konkurenciahoz kepest.

[ Szerkesztve ]

(#147325) vzsryl válasza gaborbol (#147324) üzenetére


vzsryl
nagyúr

A Kiának még nincs akkora neve, hogy merjem magasabb árat szabni, és ez az USA-ban gondolom hatványozottan igaz. Ettől függetlenül mocskos jó autókat csinálnak, szóval majdnem minden termékük best buy.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#147326) footy válasza vzsryl (#147325) üzenetére


footy
addikt

Pont forditva van. A Kianak nagyobb a piaci reszesede az amerikai piacon mint az europain.

(#147327) diegho válasza vzsryl (#147325) üzenetére


diegho
nagyúr

Az USA-ban a KIA elég jól áll.

(#147328) vzsryl válasza footy (#147326) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Akkor dicséretes, hogy így is jó áron mennek. :)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#147329) frenetiq83


frenetiq83
újonc

Sziasztok!

Nagy dilemmába kerültem, hőn szeretett 1.9 TDI Golf 4-emtől megválnék és olyan 2.5-3 millió Ft lenne nagyjából a keret a váltásra, nagyjából 150.000km a plafon, de inkább kevesebb, illetve évjáratban 2010-nél öregebbet se vennék már.

Teljesen összezavarodtam már természetesen a teszteket/fórumokat/hahut bújva, picit itt is olvasgattam, de csak még jobban lefáradt az agyam. :)

Elég elcsépelt szlogen a "megbízható", "kis fogyasztású", "fürge", "kevés/olcsó szerviz", főleg egy használt esetében, de hátha végre kifogok egyet.

Nagyjából hétvégente szinte mindig megyek autópályán, amúgy városban szaladgálok főleg, de az évi 10.000-15.000 km általában megvan.

Maradva a márkánál, természetesen egy Golf 6 1.4 TSI manual váltóval a jelölt (úgy tudom ez a motor ezzel a váltóval a number 1 choice), ez általában 2.5 körüli összegekért megy, csak nem tudom pontosan mi az, amire figyelnem kell ezeknél. Hány km az amivel még megérné, mert ugye itt is van szórás rendesen.

A másik jelöltem pedig egy Skoda Octavia szintén 1.4 TSI-vel, itt is változó az ár, 2.8-ért találtam egy 2011-est 99000 km-el, ráadásul elég sok extrával.

A két autó közül hosszabb távon melyikkel járok jól? Olyan 6-8 évig tuti hogy nem szeretnék másikat venni, tehát hosszútávon gondolkodok, mint a mostanimnál is. Vagy esetleg ha van más alternatíva, azt is szívesen veszem.

Köszi!

(#147330) Vesztor87 válasza _ak_ (#147322) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Félre értés ne essék, jó kis autó az Almera is, de nem kimondottan odavaló sztem. Inkabb egy ferdehatú kisautót vennék. Swift millió van, Max vidékre kell jönni érte sztem😁

(#147331) rasotamas


rasotamas
veterán

1995-2007 közötti Volvo 850/V70/XC70 sorötösökből mit szabad megvenni így 2017-ben?
2.4 Audi dízel gondolom jó ha nincs benne 800ezer, de a saját soröt dízelük is jónak számít ha jól tudom.
Turbós benzinesekből van 2.0, 2.3, 2.4, 2.5, ezeket meg szabad venni ilyen idősen? Kéziváltós gondolom biztonságosabb választás. Elvileg LPG mehet bele.
Milyen fenntartási költséggel kell számolni?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#147332) Szajo


Szajo
őstag

2010 körüli benzines 1.4-1.6 motoros Astra-k mennyire megbízhatóak?

(#147333) szőröscica válasza Szajo (#147332) üzenetére


szőröscica
addikt

Nehogy! Megbízhatóan lezabálják majd a gatyádat is, miközben istenkísértés lesz egy országúti előzés is. Életem ledöglöttebb, legfosabb autója volt az 1.6 benzin J Astra.

(#147334) Sztenly válasza Sztenly (#147320) üzenetére


Sztenly
tag

Erre valaki? :))

(#147335) vzsryl válasza Sztenly (#147334) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Swift 1.3 fullos felszereltséggel, rozsdamentesen kijön ennyiből. Városba nem is nagyon ajánlanék ennyiért mást. A Swift papírból van, szóval az 1.3 16V motorral arrébb is lehet vele állni, jól is fogyaszt és nem kell félned a meghibásodásoktól sem, ha megkapja a kötelezőket.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#147336) Luck Dragon válasza szőröscica (#147333) üzenetére

Ő K Astrát ír és ott 1.4T-1.6T motorok vannak. És igen élhető darabok.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#147337) w333 válasza Sztenly (#147334) üzenetére


w333
félisten

Béka Civic 1.4iS -re szavaznék ennyiért ami nincs széthajtva és nem rohad !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#147338) Richard! válasza Luck Dragon (#147336) üzenetére


Richard!
addikt

Húsztízben még csak J Astra volt. ( Astra-k -> többesszám ) ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#147339) szőröscica válasza Luck Dragon (#147336) üzenetére


szőröscica
addikt

Az a helyelenul irt tobbesszam jele, 2010-ben hire-hamva sem volt meg a K szerianak.

Persze lehet, hogy turbos J-t nez, az jobb lehet, szopobenzint ebbol semmikepp sem szabad venni.

(#147340) Luck Dragon

Basszus, ezt benéztem:D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#147341) #94529552 válasza Sztenly (#147334) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ennyiből talán egy Astra F-et lehetne találni, például ilyesmit[link]. De nézd át a kínálatot itt vagy hahun is. 1-es Swift sztem felejtős, komfort és biztonság szempontjából is.

joamilestoné Csak hunkryo kérdésére nem válaszolt még senki, hogy megbízhatók-e azok az Astrák. Szerintem igen.

Ez soknak számít az 1.6-os J-től?
Városi fogyasztás: 8,3 l/100km
Országúti fogyasztás: 5,1 l/100km
Vegyes fogyasztás: 6,3 l/100km

(#147342) #94529552 válasza vzsryl (#147325) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ez alapján azért nem egy bestbuy.

(#147343) lacos001


lacos001
senior tag

Hi

Nem is olyan régen irtam ide pár mondatod...na azóta sem sikerült döntenie...időhiány..nagy választék... úgyhogy link újra

Még mindig meg van a kiszemelt renault, de ugyan ott van insignia is.

Kereskedőnél van még S40 ha van neki tetsző limousine, akkor azt is bevállalja.

Kereskedő a Colt-ot beszámolja max 3.000 eur-ért, tehát az általam megszabott max 8.000 eurot mondjuk fel lehet tolni 10.000-re...2,5-3.000.000 ft kb...
Vagyis akkor az újabb kérdésem.... :B

Miféle autót érdemes vásárolni napi 30 km autóút és hétvégente akár 100-200 km vagy több... megtételére pályán-városokban egyaránt.
1 gyerek még... hátul gyerekülésbe, mellette és a csomagtartóba általában gyerekes cuccok...

Ugye első autó a Colt, csak ő használja...én nem vezetek...hozzáértés nagy nulla...olvasgathatunk a neten, totál kinai :B ....szóval a tipikus beül és vezet csapat vagyunk :D

kösz

(#147344) tboy93 válasza w333 (#147337) üzenetére


tboy93
nagyúr

Olyan 6gen nem lesz annyiert sajnos. Beka civicet el kell felejteni, annyira nagy a hype korulotte bizonyos korokben hogy kb 2x annyiert adjak mint amit er. Ami meg normalis aron osztogatnak azok a 7gen-ek, bar ott is nagyon sok tul van arazva.

4 kilo kornyeken inkabb neznek egy corollat vagy f astrat.

[ Szerkesztve ]

(#147345) sheep


sheep
addikt

Tegnap majdnem vettem egy autót, 2.5 misiért. Típus nem lényeg, csak azért írok mert az eladó nem akart belemenni hogy elvigyük állapot felmérésre, így pedig -hiába volt jó állapotban a kocsi- nem mertem nyugodt szívvel bevállalni.
Egy hajszál választott el a vételtől, de régóta olvasgatom ezt a fórumot (is), és itt is mindig azt mondtátok hogy bármilyen jó is az ajánlat, ha nem lehet átvizsgálni akkor hagyni kell.
Fáj a szívem érte mert jó ajánlat volt, és nem hiszem hogy lett volna gond vele, de azért két és fél misi nekem nem olyan kis összeg.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#147346) Tsebacsi válasza sheep (#147345) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Senkinek sem kis összeg nyugi. Tuti sumák van ott. Aki normális, engedi az átvizsgálást, úgyis a vevő fizeti. Ne legyél dühös, max az emberre, amiért nyílt színen át akart verni valamivel, és amikor ennek elejét akartad venni, lepattintott.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#147347) Sur1G válasza sheep (#147345) üzenetére


Sur1G
aktív tag

Üdv!
Megkérdezhetném az autó márkáját, akár privátban is? Én is belefutottam hasonló árszinten egy ilyen autóba és kíváncsi vagyok, hogy van-e egyezés.
Köszi
Üdv

(#147348) Richard! válasza sheep (#147345) üzenetére


Richard!
addikt

Szerintem a hirdetést is nyugodtan belinkelheted ;) :K

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#147349) gaster válasza gaster (#146687) üzenetére


gaster
csendes tag

Sziasztok!
Véleményeteket szeretném kérni erről a hidetésről.
(Saját hozzászólásomra válaszoltam, amiben benne vannak az elvárások)
Köszi!

(#147350) lenko válasza gaster (#147349) üzenetére


lenko
aktív tag

A rendszám jó. :D
Ha 800-ra le tudod alkudni, akkor jó vételnek tűnik.

Az embereknek fáj az igazság!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.