Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139601) Mr.Csizmás válasza 8th (#139600) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez tök jó lenne, de sehol nem látom, hogy meddig érvényes a műszaki :F

illetve a J-s rendszám is felvet kérdést, vagy feltámasztott újraműszakiztatott, vagy behozott autó.

mdani01-el ismerjük egymást :D :K

(#139602) B-L-A-C-K mi oka lehet, hogy nem írja be a hirdetésbe? :U mondjuk egy hét múlva lejár, ergo ma érvényes még.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#139602) B-L-A-C-K válasza Mr.Csizmás (#139601) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Felhívod és megkérdezed.

(#139603) barnam_ válasza CsakEgySrác (#139595) üzenetére


barnam_
nagyúr

és akkor nem aggódom, mert ha elviszik (kinek kéne, minden sarkon van 2)

Ezzel azért ne számolj, bármikor lehet, hogy valakinek a te autód tetszik meg.

Én kötnék az enyémre is biztosítást, de 23 éves (barátnőben jó évjárat :DDD ), múltkor 170ezer/év -re jött ki a Casco, az már sok szerintem.

(#139604) kovacsroli válasza CsakEgySrác (#139592) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Szia,

2003 körüli (inkább utáni) Ford Fiestákat (például) is érdemes megnézni, erre a célra szerintem tökéletes az 1.4 és az 1.6 benzinmotorral.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#139605) footy válasza kelly416 (#139589) üzenetére


footy
addikt

En a 6-os mazdámmal mentem 200-zal is egy órán keresztül, amúgy meg 150-160, semmi para nincs üzem meleg motornál. Annyi van, hogy 160-170 körül elkezd hullámzani a motorháztető, ami nem túl bizalomgerjesztő...

(#139606) Integrale válasza Mr.Csizmás (#139601) üzenetére


Integrale
veterán

12 eve behozott, vagy rendszamot csereltek. Na bumm, 200-ert milyen elvarasaid vannak? :D

"Bad reklám is reklám too"

(#139607) Mr.Csizmás válasza Integrale (#139606) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem elvárás, kíváncsiság, amúgy messze ez a legszimpibb hirdetés, amit látok az utóbbi időben, és megfelelő árban van :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#139608) mdani01 válasza 8th (#139600) üzenetére


mdani01
aktív tag

Csak ne a gl Swifthez hasonlitsuk már egy jóval felszereltebb fiestát..

#139601: Bizonyám ismerős nékem is a kandúr :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 6S SpaceGray

(#139609) kelly416 válasza MunezXBK (#139590) üzenetére


kelly416
veterán

Ezért is írtam, hogy kicsit olcsóbb. Még...

Qru:
Azért ennél szerényebbeket nézegettem.

footy:
Csakhogy a 6-os fiatalabb is, meg asszem a Tiéd bengás lehet, a 626-os 2.0-ás bengások is majd 200at tudtak, de a dízel az nem száguldozni van ebben a kategóriában, hanem igavonó.

[ Szerkesztve ]

(#139610) nesa válasza kelly416 (#139487) üzenetére


nesa
veterán

Nem kötekedni akarok veled de milyen 7-9 éves gyerek az akinek nem kell gyerekülés, te tartozol felelősséggel a saját gyerekeid iránt, a rendőr meg majd nyomatékot is fog adni ennek ellenőrzéskor... azt majd járhatsz a gyámügyre 6 hónapos ész osztásra hogy megtarthasd a gyerekeid.

Tudod azért is ez jár ha a nem zebrán mész át gyerekkel, volt ilyesmire többször példa mostanában...

(#139611) kelly416 válasza nesa (#139610) üzenetére


kelly416
veterán

Meddig kötelező a gyerekülés? Nem 120 centiig? Mindketten túl vannak már rajta rendesen. Attól még a kisebbik városon kívül abban szokott ülni, de mivel a harmadik még csak le sincs gyártva, mire gyerekülésbe ül, az első kettőnek tilos lesz a gyerekülés. :D

[ Szerkesztve ]

(#139612) 8th válasza mdani01 (#139608) üzenetére


8th
addikt

Én nem hasonlítottam semmihez. De ha már... a Fordban jobb az egész beltér kialakítása. Tökéletes a kormány+váltó+ pedálsor elrendezése, kényelmesebb az ülés, komfortosabb a rugózás, nagyságrendekkel jobb a zajszigetelés még a teljesen fapados alapmotoros verziókban is. Az a nyomi orrú faceliftes Fiesta egy sokkal felnőttebb összeszedettebb autószerűbb autó mint a Suzuki pedig mindkettő bőven nyolcvanas évekbeli fejlesztés. Én biztos nem Swiftet vennék ennyi pénzből és nem azért mert Suzuki vagy ciki lenne beleülni egyszerűen csak van jobban felszerelt kényelmesebb és ugyanúgy kis pénzből fenntartható autó is annyiért. Akkor meg minek kínozza magát az ember egy régi Swifttel?

(#139613) hacki87 válasza kelly416 (#139611) üzenetére


hacki87
senior tag

Az alaphelyzet az, hogy gépkocsiban 150 cm-nél alacsonyabb gyermek a testméretéhez és testsúlyához igazodó kialakítású gyermekbiztonsági rendszerben (biztonsági gyermekülés, ülésmagasító) rögzítve szállítható.
Szintén alapszabály, hogy 3 éven aluli gyerek csak saját övekkel is rendelkező biztonsági gyerekülésben szállítható (elöl csak kikapcsolt légzsákkal), de ez a cikk most a nagyobbakról szól.
shutterstock 219178210
Természetesen vannak kivételek

Ha a gyermek már magasabb 135 centiméternél, és a hátsó ülésen utazik, akkor őt már elég csak a biztonsági övvel bekötni, feltéve, hogy az övet be lehet úgy állítani a testméretéhez, hogy biztonságosan rögzítse a kölyköt az ülésbe. A KRESZ-ben nem csak a gyerek magassága a követelmény, hanem az is, hogy a 3. életévét már betöltse, de ez végül is irreleváns, mert viszonylag ritka a 140 centi magas kétéves.
150 centinél magasabb gyerek már úgy utazhat az első ülésen, mint egy felnőtt, 150 centi alatt azonban kell a gyermekülés. (Babák is utazhatnak elöl, de rájuk külön szabályok vonatkoznak, ezekre most nem térünk ki.)
A nagyobb gyermeket akkor sem kell gyermekülésben rögzíteni, ha a gépkocsi gyári kialakítása ezt nem teszi lehetővé. 150 centiméter alatt azonban ebben az esetben sem utazhat az első ülésen.
shutterstock 92181838
Ha a gépkocsiban csak egy sor ülés van, az első ülésnek számít, a szabályokat így kell alkalmazni.
Szintén nem kell gyermekülés vagy ülésmagasító, ha taxi hátsó ülésén utazik a gyerek, illetve ha éppen turisták vagyunk, és úgynevezett személygépkocsis személyszállítást veszünk igénybe.
Mi van akkor, ha sok a gyerek?

A régi szabály, hogy „két gyerek egy fő”, ám ennek is vannak árnyalatai és finomságai. Először is a 10 év alatti gyerekre vonatkozik, és csak akkor, ha a biztonsági rendszer használata nem kötelező az előbb felsoroltak szerint, vagyis elérték a 135 centi magasságot, vagy taxiban utaznak, stb.
Ha pedig az a helyzet áll elő, hogy a gyerekek ülés nélkül még simán elférnének a hátul, egymás mellett hárman-négyen is, de ugyanennyi gyermekülés már nem passzítható be, akkor baj van, mert a KRESZ szabályai alól helyhiány miatt nincs felmentés.

Ezt talaltam 2015os.

(#139614) WZP


WZP
aktív tag

Sziasztok!

Fater autót szeretne venni. Jóóóó régi kis opeljét cserélné, és kifejezetten új autóban gondolkodik.
Suzuki baleno 2016 a jelenlegi favorit, valami 3,3m körül. Szeretném megkérdezni tőletek, hogy van-e valami ellenjavallat, illetve van-e valami, ami ilyen ársávban kiválthatná a balenot, természetesen hasonló tudással és felhasználási körrel. Köszi.

Inter Arma Enim Silent Leges

(#139615) BigBlackDog válasza WZP (#139614) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Használt, max. 2-3 éves példány nem játszik? Én Balenot nem vennék...

(#139616) nesa válasza kelly416 (#139611) üzenetére


nesa
veterán

Ne csak a centiket nézd, amúgy rosszul tudod, szerintem nem mind1 hogy egy oldalütközésnél a gyerekek feje a gyerekülés oldalának csapódik vagy szétfejelik egymást aztán lehet bambán pislogni, ezert is jobb a 7 személyes kocsi 3 gyerekhez.

A hátsó öv meg az autók 99% meg 151cm nél is a nyakán fut.

Jobbkezes kereszteződés meg általában városban van, nem varoson kívül.

[ Szerkesztve ]

(#139617) #64118272


#64118272
törölt tag

Üdv urak!

Erről az autóról mi a vélemény? [link]

Golf 6 1.6TDi, 7 sebességes DSG, elég jól felszerelt, de azért nem full. Ebben az árban úgy adnák át, hogy friss olaj-szűrő csere, vezérlés csere, összes folyadék(fék, hűtő, szervó) lecserélve, friss 2 év műszakival.

Szerk.: javítva, bocsi!

[ Szerkesztve ]

(#139618) LuckyL válasza #64118272 (#139617) üzenetére


LuckyL
őstag

rossz a link

[ Szerkesztve ]

cryptot minden termékemért elfogadom

(#139619) B-L-A-C-K válasza #64118272 (#139617) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Regadó és minden benne van? Bár 3 milláért 215 ezer felett lehet nem vennék, biztos jó, de beletolsz még egy 100-ast, és utána eladhatatlan lesz (na jó nem egészen, de alig kapsz majd érte valamit.).

(#139620) #64118272 válasza B-L-A-C-K (#139619) üzenetére


#64118272
törölt tag

Regadó, minden, névreírva.

Végig vezetett szervízkönyv, stb...(nem hamisított), plusz 1 év garancia van rá!

Az a helyzet, hogy ez a reális km egy pár éves autónál. :(

Amibe kevesebb van, már vissza van tekerve, behozatal előtt. :(((

[ Szerkesztve ]

(#139621) -v- válasza #64118272 (#139620) üzenetére


-v-
addikt

ez a reális km egy pár éves autónál

Nem, ez a reális kilométer egy pár éves céges, dízel autónál ;)
(ez több, mint 70e km egy évben)

(#139622) B-L-A-C-K válasza #64118272 (#139620) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az oké hogy valós km, oké hogy szép és jó, de gondolj bele 300+ km-rel ha majd elakarod adni akármilyen király, nagyon keveset adnak majd érte, persze ha ez nem érdekel akkor nincs gond. De én biztos inkább öregebbet vennék, kevesebb km-rel, pl itt van ez. Amúgy nekünk is 6-os golf volt a céges több évig, szerettük.

[ Szerkesztve ]

(#139623) #64118272 válasza B-L-A-C-K (#139622) üzenetére


#64118272
törölt tag

Legalább 5 évig megtartom, azalatt kb 150-200 belecsúszik. Lízingre lesz véve, cégre, ott meg 3 éves kor a határ. :(((

A 10.000 euro szintén korlát, aztán kb így maradt a Golf a listán egyedül. Fontos a kis fogyasztás, automata váltó, (relatív)nagy csomagtér.

Csak azt nem tudom, ez mennyire megbízható? Mennyire strapabíró? A váltó ezekben, a 7 sebességes DSG mennyire bírja a kiképzést?
Ezeket nem tudom, addig nem merek beleugrani a szerződés aláírásába egy autónál se, ameddig ezeket nem tudom.

Slusszpoén: Totalcar, aki panaszkodik, hogy Golfot annyit tesztelnek, hogy már fáj, összesen 2 tesztet találtam 6-os Golfról, ami dízel. Kombi 6-os golfról, 1.6-os dízellel pedig egyet sem!

Sőt, egyetlen magyar oldalon sem találtam 1.6-os dízel, automata 6-os golf kombi tesztet. :(

(#139624) focvis válasza #64118272 (#139623) üzenetére


focvis
veterán

A váltó ezekben, a 7 sebességes DSG mennyire bírja a kiképzést?

Azt beszélik kb. 250 ezer km-ig bírja a 7 sebességes (száraz kuplungos) DSG.

[ Szerkesztve ]

(#139625) #64118272 válasza focvis (#139624) üzenetére


#64118272
törölt tag

:Y

Akkor 30.000km-re van kb a váltócserétől?

Hogy lehet megelőzni mondjuk úgy kb... most?
Olajcsere?

Illetve javítás mibe fájhat ha meghal?

A helyzet, hogy amit kinéztem autókat, mind ezzel a váltóval van szerelve, szinte kivétel nélkül. :F

(#139626) B-L-A-C-K válasza #64118272 (#139623) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

400 ezer km-rel tényleg eladhatatlan lesz, de gondolom 5 év alatt ki is termeli az árát ha céges lesz, csak ezt kalkuláld bele. Az hogy mennyire megbízható passz, nem értek annyira a kocsikhoz, csak hogy magamnak is keresgélek már több hónapja kiokosítottam magam elég sok dologban, nepper is lehetnék lassan. ;]

Aktuális kocsiról neten érdemes amúgy tudakozódni, pl népítélet, kinézett kocsi facebook csoportját megkeresni, és véleményt kérdezni róla, pár szerelőt megkérdezni...stb.

[ Szerkesztve ]

(#139627) -v- válasza #64118272 (#139625) üzenetére


-v-
addikt

(#139628) focvis válasza #64118272 (#139625) üzenetére


focvis
veterán

Kb. annyira. Gondolom, hogy ennyi km autópályán ment bele (ha nem román az autó), úgy talán tovább tart.

Én manuális néznek inkább, vagy a 2.0TDI-t, abban nem ez a DSG van, hanem a 6 sebességes, olajos. Abban lehet (kell) olajat cserélni.

Kurva sok lesz.

(#139629) SzlobiG válasza -v- (#139627) üzenetére


SzlobiG
félisten

Na hát ez a váltó se egy sikersztori akkor. :(

(#139630) #64118272 válasza focvis (#139628) üzenetére


#64118272
törölt tag

Hát 99% autópálya, Essen-Frankfurt távra használták. 1. tulajos, céges autó volt ugye.

Manuális nem kell, 2.0TDi szintén, többet eszik, több az adó, biztosítás, nem kell a nagyobb motor.

Belefér egy mittudomén kuplung csere, azt tudom, hogy DSG-nél kb 150-200, ha egy ilyen összeg, nem esek hasra, de ha 6 számjegy, és 4 vagy 5-el kezdődik, akkor jön az, hogy más márka. :(

Amúgy van rá 1 év garancia. Ha addig "kihajtom a lelkét a váltónak", érvényes a garancia erre is? Tehát azért ez mégis fődarab meghibásodás. Ha teszem azt, 9-10 hónap múlva valami nyűgje van...?

[ Szerkesztve ]

(#139631) #64118272 válasza B-L-A-C-K (#139626) üzenetére


#64118272
törölt tag

Kérdeztem szerelőket, akihez eddig jártam én, 5-ös Golffal meg Vectrával, ő azt mondta, a 6-os Golf, 1.6TDI-vel isteni választás. DSG-set nem javított még, de pár 1.6TDI jár hozzá, azt mondta, semmi olyan bajuk nincs, amiért kell féljek tőle.

Ezért is indultam el ebbe az irányba. A másik az Insignia, de arról nem mondott jókat, meg nagyobb, drágább a fenntartása, stb... :(

(#139632) WZP válasza BigBlackDog (#139615) üzenetére


WZP
aktív tag

Fejébe vette hogy új... merthogy hosszú távra kell. Hogyhogy nem vennél balenot ?

Inter Arma Enim Silent Leges

(#139633) focvis válasza #64118272 (#139630) üzenetére


focvis
veterán

Nem tudom, hogy mekkora különbség van Nálatok adóban és biztosításban az 1.6 és a 2.0 TDI között, Magyaroszágon nem sok.

A váltócsere költségeire a VW topikban tudsz rákeresni. Nemrég valaki (tán Danex fórumtárs) belefutott egy mechatronika cserébe, az volt 300 ezer környéke. :/

Nem tudom, hogy benyelik-e gariba. Pár éve a feleségemnek vettem egy használt Cliot, abban megdöglött a váltó 68 ezer km-nél, a MAPFRE garancia szerencsére fizette a komplett váltócserét.

(#139634) CsakEgySrác válasza Mr.Csizmás (#139596) üzenetére


CsakEgySrác
csendes tag

#139596 Mr.Csizmás és #139603 Aggregátor: Persze ezzel tisztában vagyok, de dobok bele egy váltózárat, plusz kormányzár és egy népszerű típusnál továbbállnak, mert van másik amivel nem kell ennyit szívni. Én legalábbis így gondolom. De javítsatok ki, ha rosszul látom.

#139597 xeon.Szabi: Köszi a tippet! Ennyiért teljesen megéri. Kérdés, hogy jövőre melyik biztosító lesz az olcsó és ennek mennyire megy fel az ára.

#139604 kovacsroli: ÚÚ, ez egy jó kisautó, nem is értem hogyan feledkeztem meg róla.

Srácok köszönöm a tippeket és a segítséget! :)

(#139635) Luck Dragon válasza #64118272 (#139630) üzenetére

Nálunk most jönnek az új céges autók. Négy darab Kia ceed 1.6 kombi.
Ebből az egyik 1.6 dízeles motorral és hat sebességges automatával.

Esetlegesen a piacon meg lelhető egy ilyen használt példány. Ez téged nem érdekel?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#139636) #64118272 válasza Luck Dragon (#139635) üzenetére


#64118272
törölt tag

Érdekelne! :K

(#139637) kisza25 válasza B-L-A-C-K (#139626) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ezért tekerik vissza, de attól még rengeteg 400-600e km-et futott autó van a piacon, csak mindegyik órája 180-190e km-et mutat :(
Múltkor 5-ös BMW-nél kiolvastuk és 620e km volt benne az órában meg 220e km

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#139638) Luck Dragon válasza #64118272 (#139636) üzenetére

Nem tudom hogy azon az oldalon ahol a vw mutattad hogy ott van , vagy sem. Mobilról írok én így nagyon nem tudom meg tekinteni. Ez csak egy márka tipp a részemről.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#139639) BigBlackDog válasza WZP (#139632) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Mielőtt bármi indokot leírnék hangsúlyoznám, hogy ez csak a saját véleményem, ami a következő.
1. Indiai gyártású.
2. Nekem nem tetszik kívülről (kicsit olyan "indiaira" sikeredett :D ).
3. Két benzines motor, 1.2-es szívó 90 lóval, meg 1.0 turbóbenzin (110 lovacskával). Papíron a 110 lovas már nem rossz, de ott a turbó és kérdés, hogy mennyire van megfojtva az Euro 6 miatt.
4. Csak GLX-ben van hátul tárcsafék, egyébként hátra csak dobfék jut. Abból meg már a legolcsóbb listaára 4.7m Huf.
5. Törésteszten többet várok el, ha már egyszer új autót veszek (mondjuk ezzel kapcsolatban azért megoszlanak a vélemények).
6. Csak a GLX-ben állítható négy irányba a kormány.
7. Alapfelszereltség mellett a belső tér, enyhén szólva fapad (na ez is kicsit "indiai" lett szerintem :D ).
+1 Ha kutakodnék, szerintem még találnék, de első körben ennyi jutott az eszembe.

Szóval a legolcsóbb ára eléggé alacsonyan van, ez tény, de csomó olyan dolog kimaradt belőle, ami szerintem manapság alap kéne legyen egy 2015-2016-os évben kijött autónál. Ha meg választ egy gazdagabban felszerelt példány az ember, akkor már ott van pl. a Vitara is, hogy csak házon belül maradjak. Sőt, szerintem ilyen árban még egy új J Astrát is meg lehet szerezni, ami azért már más kategória, ha jól sejtem.

Ha esetleg ki tudna fogni egy 1-2 éves pl. bemutatóautót, szerintem azzal sem vesztene sokat, annyi idő alatt azért nem lehet annyira elhasználni, azzal is lehet hosszú távra tervezni, garancia is van rá. Árban viszont azért jóval lejjebb szokott már lenni a szalonautókhoz képest.

Persze ez csak saját vélemény, de kíváncsi vagyok, hogy Te hogy látod a fent leírtakat? :)

[ Szerkesztve ]

(#139640) Primary92


Primary92
senior tag

Egy 2005-ös Focus II kombi vételára mennyi lehet reálisan?
1.6 Ti-VCT, ~160000 km, tempomat, ködlámpa, vonóhorog, manuális klíma. Vannak rajta horzsolások, karcok, az első lökhárító picit meg van nyomva, amitől a a sárvédős elemmel nem tökéletes az illesztés, illetve hátul a sárvédőn egy tenyérnyi horpadás. Ezek mind parkolási sérülések. Ismert előélet, családon belüli darab, első tulajos.

(#139641) rbalint88 válasza Primary92 (#139640) üzenetére


rbalint88
addikt

Csinalj ra egy eurotax kalkulaciot es nezd meg hahun mennyi a legolcsobb ti-vct motoros darab. A ketto kozul a kisebbik osszeg, rokon ne akarjon rajtad penzt keresni (szerintem), inkabb ertekelje, hogy nem kell nepperekkel meg hulyekkel alkudoznia.

(#139642) Manitou


Manitou
addikt

Audi 2.4 V6-os (170Le) benzines motorok mennyire megbízhatóak?

(#139643) B-L-A-C-K válasza kisza25 (#139637) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Persze, ezt tudom, hiszen mindig mondom mindenki át akar b@szni mert visszatekerte csekkolás után, viszont neki nem mondhatom hogyha majd el akarja adni tekerje vissza és jól van, ez a topik nem az átb@szásról szól. :)

[ Szerkesztve ]

(#139644) Goblin12


Goblin12
őstag

Hali.

Kia cee'd Ceed 1.6 D Mit érdemes tudni róla? Érdemes ennyit belerakni egy Hyundai-ba? :B

(#139645) kisza25 válasza Goblin12 (#139644) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nézel pár tesztet, agyon van dicsérve az összes új kia/hyundai, japános megbízhatóság, európai dizájn.
Ez pont a legjobb disel motorja, nekem kia pro ceed volt (1.4 105 ló benzin), csak azért cseréltem le 5 év után, mert jön a baba és a 3 ajtó macera lett volna, ilyen kia-t akartam, csak sw-t, de végül i30 cw lett (1,4 crdi 90ló), kicsit időtállóbbak tűnik a formája, amúgy kb ugyanazt tudja a 2 autó, csak kicsit másképpen.
Azt matekozd ki, hogy a garanciát melyiknél tudod jobban kihasználni, 5 év kilométer korlátozás nélkül, vagy 7 év 150e km.
Az 1.4 crdi nem egy versenyautó, azt hozzá kell tennem, az egész autó a kényelmes haladásról szól.:)
az 1.6 azért már dinamikusabb, de mondom, a kényelmet tartották inkább szem előtt, kicsit lágyítottak a futóműn, ami még így is elég feszes, a kormány kicsit túlmotorizált, az i30-ban mondjuk 3 fokozatban állítható (parkoló, normál, sport) az ülések nagyon kényelmesek, minden kézre áll.

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#139646) Luck Dragon válasza Goblin12 (#139644) üzenetére

Ez nagyon-nagyon szép.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#139647) gaborbol válasza nesa (#139616) üzenetére


gaborbol
őstag

Nalunk szokott lenni elore meghirdetett nap amikor lehet vinni a kocsi meg a gyerekules leirasat es hivatasos rendorok teszik be a kocsiba (ingyen) a gyerekulest, vagy korrigaljak a mit a szulo elkovetett.

Azt mondak 10 ulesbol 8 vagy nem megfelelo vagy nem megfeleloen van beszerelve. Szoktak kijarni direkt helyszineln ahol gyerek is reszt vett a balesetben, es rengeteg mentheto-megelozheto lett volna, ha a szulo tudta volna hogy mit kell csinal.

En is berkatam az ulest es biztos voltam benne, hogy minden franko... aztan kiderult hogy nem. Amikor a rendor reszletesen elmagyarazta, hogy az akkor 4 honapos lanyom hogyan halt volna meg egy esetleges balesetben a nem megfeleloen beallitott ules miatt, az azert egy eletre szolo lecke volt.

(#139648) Bozso68


Bozso68
senior tag

Nagyon nézegetem a Santa Fe benzineseket, és többfelé látok a neten LPG-vel szerelteket. Nem lehet, hogy voltak gyári szerelésű LPG-sek?

(#139649) LuckyL válasza gaborbol (#139647) üzenetére


LuckyL
őstag

mit lehet elrontani egy isofixes gyerekülés beszerelésén pl?
vagy ez csak övvel rögzítettre vonatkozik?

cryptot minden termékemért elfogadom

(#139650) Fboy


Fboy
aktív tag

Sziasztok,

Kaposváron tud valaki jó szerelőt, aki ért az alfa romeokhoz?

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.