Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140701) B-L-A-C-K válasza BigBlackDog (#140700) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, ezt is tudom valami 500Ft.

biztositas.hu-n néztem, ott Cascoval 171 ezerbe jött ki Aegon, volt ugyan ez 470 ezerért is...De köszi a tippet megnézem a honlapjukon is.

[ Szerkesztve ]

(#140702) spiky03


spiky03
veterán

Azt szeretném kérdezni Tőletek, hogy Ti megvennétek egy majdnem 3 éves autót 165 ezer km-el?
Vagy ha van egy hasonló felszereltségű és árú de kevesebb km-el akkor azt választanátok?

Csak azért kérdezem, mert ugye most szeretnénk autót venni és mondjuk jobb lenne ha 100 ezer alatt lenne a km, mert hosszútávra tervezünk vele, min 10 év :) És 10 év után talán könnyebb lesz eladni az olyan autót ami nem lépi át a 200 ezer km-t.
Vagy rosszul gondolom? :)

Azt tudom írtátok, hogy nem km szerint vesszük a kocsit hanem állapot szerint.

Jah és még egy. Mi a helyzet a kintről behozz kocsikkal, mert sok olyat látok, hogy a szerviz könyvben külföldi szervizek pecsétje van. Ez mennyire lehet problémás? Gondolom attól egy márkakereskedésnél lelehet kérni az adatokat, hogy valós-e a km meg ilyenek?

Köszönöm ismét a tanácsokat. :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#140703) kelly416 válasza V.Stryker (#140672) üzenetére


kelly416
veterán

Nem biztos, hogy rossz napod van, de... én nem vagyok magas a 169 centimmel, beállítom magamnak a pilóta ülést, beülök magam mögé és ugye bőven van lábtér. Mondjuk a 626-ban amúgy is van elég nagy szerintem. Be teszem a gyerekülést, bele ül az immáron 9 éves lányom, aki magassága miatt még mindig gyerekülésbe lenne kényszerítve (iszonyat kényelmetlen már Neki, nem is szoktuk használni, majd a rend éber őrével én elszámolok, most ezért nem kérek fejmosást), és már csak az ülésmagasítón ülve is össze vissza rugdalná az ülést, szóval szerinte a gyerekülésben csücsülő gyerek lába bőven előrébb lóghat, mint az én térdem adott esetben.

B-L-A-C-K:
Parancsolj. De van kalkulátor is.

Mágus2:
És mi lett az, ami tágasabb? Mit vettél?

SzlobiG:
Pontosabban ez olyan, mint a jogsi nélkül vezetés, megteheted, csak ha megállítanak, vagy balesetet szenvedsz, zsebbenyúlós keményen.

(#140704) runner 125 válasza B-L-A-C-K (#140689) üzenetére


runner 125
nagyúr

Grat, csak megszületett. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#140705) alázógyík válasza B-L-A-C-K (#140680) üzenetére


alázógyík
őstag

Kecskeméten is árulnak egy hasonló fekete kombit. Igaz, ott a mennyezeten még ??vérfolt?? is látszik a kárpiton. :DDD

Gratula! ;)

(#140706) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Fasza, most kezdhetek erre spórolni...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#140707) Tothgera30 válasza Tsebacsi (#140706) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Még ne, majd ha kijönnek a gyermekbetegségei, akkor gondoljuk át újra a dolgot. Viszont mindent összevetve, tudnak az olaszok, gyönyörű autó, de gondolom egyhamar nem sok alkatrész lesz hozzá a bontóban.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#140708) Mágus2 válasza kelly416 (#140703) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Octavia 2 combi. Láttad a talin a Balatonon, bent állt az udvarban. :K

(#140709) Tsebacsi válasza Tothgera30 (#140707) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ez úgyis 5 éves terv :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#140710) footy válasza Mágus2 (#140692) üzenetére


footy
addikt

A suly es az ebbol adodo tobbletfogyasztas(foleg automataval) nekem is parkolovaganyra sorolta a gepet. A faceliftnel(szerencsere eltakaritottak a gomberdot is) elvileg mar jelentosen csokkent a fogyasztas, ami erdekes, mert a suly az nem csokkent erdemben.

(#140706) Tsebacsi
nagyon kivanos, foleg hogy ebben is a ZF8HP van...

[ Szerkesztve ]

(#140711) Mágus2 válasza footy (#140710) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Az volt vele a bajom, hogy amilyen nagynak mutatja magát kívülről, olyan kicsi a hely bent. A súlya miatt biztos biztonságos autó. Azt sajnáltam a legjobban, hogy a hangszigetelése jó.

(#140712) alázógyík válasza Tsebacsi (#140706) üzenetére


alázógyík
őstag

Nem semmi. :B

(#140713) nesa válasza B-L-A-C-K (#140652) üzenetére


nesa
veterán

Ez lesz az első gyerek?

Milyen az a bűvész mutatvány amit a feleséged hátul ülve (gyerek is anya is szabályosan bekötve) megtud csinálni, hogy feltétlen szükséges neki ott lenni, a második gyereknél is hatra fog ülni a 2db gyerekülés közé?

A gyerek nem hülye mindig megpróbálja kihajtani belőletek a 150% ot pláne ha még toljátok alá a lovat, (pár hónap alatt csicskát csinál a feleségedből úgy hogy észre se veszi) szerintem semmi keresnivalója nincs a nejednek hátul, baleset biztonsági szempontból meg aztán pláne, egy esetleges közepes koccanás eseten nincsenek egy súlycsoportba pláne ha abban a pillanatba épp a gyerek körül bűvészkedik, ha úgy szoktatjátok hogy eleve nem ül ott nem lesz semmi gond, megszokja elvan....

Én ez miatt sokat vitáztam az asszonnyal de mire meglett a gyerek megértette hogy neki nincs ott dolga pláne a másodiknál már nem is tudott volna.....

De mindenki úgy csinálja ahogy jól esik.

(#140714) kelly416 válasza Mágus2 (#140708) üzenetére


kelly416
veterán

Igen, arra gondoltam, csak azt hittem, esetleg azóta lecserélted.

Én nagyon gondolkozom a cserén, de sajnos jelen pillanatban mindent a szemnek, semmit a kéznek. Gyanús, hogy marad még a régi, majd másfél/két év múlva, ha megjött a legapróbb családtag, akkor keresek valamit, ami elvisel ötünket cuccokkal, esetleg két kutyával vagy négy-öt biciklivel együtt. :B

(#140715) Mágus2 válasza kelly416 (#140714) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Ne viccelj, a 626 komplett óvodás csoportokat képes elnyelni. :D

(#140716) molnarpeter válasza kelly416 (#140714) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

[ Szerkesztve ]

(#140717) tresh válasza molnarpeter (#140716) üzenetére


tresh
addikt

ez után már csak a gumi nő van.. :U ;]

(#140718) kelly416 válasza Mágus2 (#140715) üzenetére


kelly416
veterán

Haha, azt lehet, de két gyerek meg egy gyerekülés nem lesz kényelmes hátul senkinek, max a legapróbbnak. Meg két kutyával beülünk, de félek, a gyerekek meg a kedves Párom annyit pakolnak, nem fogok beférni én az autóba. :DDD

molnarpeter:
Sokkal szerényebben gondolkozom, talán ha két misit rá tudok fordítani, össze is teszem a két kezem, így kb. Caravelle az, ami szóba jöhet (ezek az új Fordok amúgy tetszenek), és bár van belőle Syncro, nem sokszor venném hasznát, így még arról is letettem.

tresh:
Mi a baj ezzel? Nem is értelek. ;] Én is szívesebben száguldoznék egy MX5-tel (ha szűkös tárcával mérjük), de sajna esélytelen vagyok arra mostanában, hacsak nem nyerek a lottón vagy valamin, de nem szerencsejátszom, így az is nehéz.

Amúgy sokat gondolkoztam egy jó kis összekerekes dízel kombin, ami tágas, de sok idő még, ameddig oda jutok, addig még bármi is változhat.

[ Szerkesztve ]

(#140719) molnarpeter válasza tresh (#140717) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Olyat kell venni, ami hátul kapar ;]

(#140720) tresh válasza molnarpeter (#140719) üzenetére


tresh
addikt

:DD

(#140721) Tsebacsi válasza molnarpeter (#140719) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Akkor minden oké, macskám van, az mindenhol kapar :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#140722) HookR válasza B-L-A-C-K (#140673) üzenetére


HookR
addikt

Gratulálok! Ahogy látom, már 'baby on board' matricára sem kell költeni. :)

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#140723) Declare válasza spiky03 (#140702) üzenetére


Declare
őstag

Az elsö kerdesed:

"Azt szeretném kérdezni Tőletek, hogy Ti megvennétek egy majdnem 3 éves autót 165 ezer km-el?"

Majd leirod a valaszt:

"Azt tudom írtátok, hogy nem km szerint vesszük a kocsit hanem állapot szerint."

Tehat akkor most mi is a kerdes? :D

Az meg hogy 10 ev mulva mi lesz a piacon kb megjosolhatatlan, de egy 13 eves autonal (hacsak nem valami kuriozumot nezegetsz) kb tök mind1 lesz emnnyi km lesz benne, mert ott mar böven több lesz a gond mindennel, mintsem, hogy 200 ezer alatt vagy föltt van benne a km.

Kintröl behozott auto meg attol függ, honnan kintröl :) Romaniabol nem vennek, de ha a "kint" mondjuk Nemetorszagot jelenti, akkor igen. Söt en magyar hasznaltautos oldalt se magamnak sem masnak nem neznek mar. Nemeteknel nagyobb a kinalat, jobbak az arak, jobbak az utak, jobb az üzemanyag es talan kevesbe is sporolnak a szervizen, mint az otthoni nagy atlag. Altalaban minden szerviz garis, szamlas, jobban lekövethetö, nincs aza temerdek "megoldjuk okosban, afa nelkül, ki tudja milyen munkaval, milyen alaktreszekkel" szerviz.

(#140724) spiky03 válasza Declare (#140723) üzenetére


spiky03
veterán

Jójó értem én nah. :)

Igen tudom, hogy kint (itt én is a németekre gondoltam) minden jobb és olcsóbb. Após azt mondta, hogy kintről vegyünk. Ő is onnan vette meg a motorokat is onnan hordja be, mert azokkal foglalkozik.
Csak sajna hitelre lesz azt meg körülményesebb lenne kivitelezni egy külföldi autóra.

Amúgy konkrétan erre a 2 kocsira gondoltam, hogy ki melyiket választaná.
Mert ha november elejéig nem lesz valami számunkra jó vétel, és ezek még meg lesznek akkor vsz ebből lesz az egyik.
[link]

[link]

Ezek korábban is linkeletem már. :)
Kb egyforma felszereltségű mondjuk a digit klíma az menőbb, mint a tekergetős :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#140725) nesa válasza kelly416 (#140718) üzenetére


nesa
veterán

Én már múltkor mondtam neked 3 gyereknél minimum kell a kalaptartóig 800L csomagtartó, én már váltanék de minimum 2000L re, az evasion meg megmaradna szuper mini kis autónak.

(#140726) Declare válasza spiky03 (#140724) üzenetére


Declare
őstag

Hat itt igazabol kb mind1 szerintem, neked kell eldönteni. Klimaban van különbseg, meg egy alufelniben kb :F en mondjuk szerintem a fiatalabbat es jobban felszereltet vennem...plane ha nem mesz vele sokat. Az a 80k km többlet futas 10 ev alatt keves hasznalat mellett el fog törpülni.
Azt mondjuk erdemes lenne megnezni, miert 2-ik tulajtol elado egy 3 eves kocsi :F

[ Szerkesztve ]

(#140727) kelly416 válasza nesa (#140725) üzenetére


kelly416
veterán

Igen, tudom. Még csak buja gondolat a harmadik gyerek, még ráérek, és most az anyagiak is ezt mondják, hogy ráérek még. :( Ezért is gondolkoztam Caravelle-ben, mert jó, nagy, mégsem batár mint egy Ford Transit (az valahogy sokkal batárabb, pedig nem sokkal nagyobb), és ha pont akkor megszalad, még lesz Syncro is, hogy ne maradjunk ott olyan könnyen a fűben egy sátorozás alkalmával.
(Borzalmas, hogy haver Jumperje úgy el tud akadni kb. 3%-os lejtőn harmatos fűben még akkor is, ha hetek óta nem esett, hogy fájdalmas.)
Egyébként meg ilyen a mini evasion?

Van egy 96-os 1.9-es dzívó diesel Clio, az pont elég másodiknak még ötünknek is. Meg igazából a Caravelle-be még akkor is elférünk öten, ha csak két sor ülés van, a hátsót kiveszem, és úgy tutira van hely benne pakolni.

(#140728) spiky03 válasza Declare (#140726) üzenetére


spiky03
veterán

Igen ezért is kérdeztem, mert kb egyforma a két verda 1-2 különbséggel csak.
Amúgy igen én is a fiatalabb felé hajlanék, feltéve ha valós az a km is. :)
Hát mi kb 6-7 ezer km-et megyünk majd vele, ami nem sok, meg főleg hétvégi autózás lesz, hétköznap csak ritkán ugrunk el valahova.

Persze át nézetem a vásárlás előtt bármit is választok.
Lehet, hogy nem jött be neki ez a kocsi sem? Van olyan nem? :) Lehet kicsi volt, vagy neki gyenge, vagy lett egy nagy kutya a háznál, ami már nem fér be a csomagtartóba. :D

Mondjuk azért azok a leírások szerintem nem biztos, hogy helyesek, mert pl mind a kettőnél ott van, hogy hátul is elektromos ablak van, és közben meg nincs is. :DDD

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#140729) nesa válasza kelly416 (#140727) üzenetére


nesa
veterán

Ja pont ilyen:D

(#140730) Qru válasza spiky03 (#140702) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Simán megvenném ha amúgy jó az autó. 3 év 165k km csak autópályázással lehet összehozni. Már pedig ott kopik legkevésbé a kocsi. Ilyen használathoz képest a városi km legalább duplát ér. Ha csak boltba meg az oviba járnak vele állandóan hideg motorral akkor meg még nagyobb a szorzó.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#140731) Declare válasza spiky03 (#140728) üzenetére


Declare
őstag

Hat meg ott van, hogy LED lampa... :U mondjuk eleg komolytalanna tesz egy hirdetest a szememben ha valaki ilyen tufa, hogy azt sem tudja mi van az autojaban....

Azert akkor is erdekes...ekkora futas egy kis 1,4 benzinnel.....talan bemutato auto lehetett igy vette meg az elsö tulaj (aki ugye igy mar a masodiknak szamit) es ö beletekert 2 ev alatt 160k km t....furcsa egy 1.4 benzinnel ez, de elvileg lehetseges.

Evi 6-7 k km el 10 ev mulva lesz benne 220k km kb :) 13 evesen ez szerintem nem oszt nem szoroz. Addigra amugy is valszeg kicsit formalodik a hazai hasznaltautos közönseg is es felfogjak, hogy nem a km dönti el egy auto allapotat.... :)) de az is lehet, hogy eladni sem fogod tudni, mert mindenki villany autot akar majd akkor már venni :D

(#140730) Qru pontosan :K

[ Szerkesztve ]

(#140732) spiky03 válasza Declare (#140731) üzenetére


spiky03
veterán

Igen ez bennem is felmerült ez, hogy azt sem tudják mi van a kocsiban. :F
De így legalább lehet alkudni, hogy hoppá ez meg ez sincs benne. Lehet odaadják 2,5-ért :DDD

Igen, meg akkor már lehet, hogy repülő autók lesznek. :DDD

@(#140730) Qru
Köszönöm neked is az infókat.
Ebben is lehet valami. De ah jól emlékszem írtátok már korábban is vagy itt vagy másik fórumon, hogy a fiatal autóknál a sok km az vsz autópálya, ami meg nem nyúzza annyira a kocsit.

Nah mindegy, még várok, hátha az elkövetkező 2 hétben felkerül még valami jó vétel. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#140733) Luck Dragon válasza kelly416 (#140727) üzenetére

Családtag megoldotta azzal, hogy a három gyerek és anyukával csomagokkal. Vett egy Fiat Scudot. Esetleg az nem jöhet szóba?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#140734) Jamby18


Jamby18
senior tag

Sziasztok!
VW IV Polo, Seat Ibiza vonal amiben gondolkodok, formára és árban ezek bejövősek.
Viszont néha elég túlárazottnak látom a kínálatot.
Vannak klíma nélküliek 600 körül [link]. Sőt van 890eft-ért is Polo [link]
tegnap írtam rá az eladóra mert azt hittem csak kimaradt a felsorolásból, de nem, nincs benne. Ez ennyiért meg túl árazott. Illetve ez a maximum ár amit egy autóra szánok.
Meg a fő dolog, hogy tudom, nem szabad már klíma nélküli autót venni, mert most lehet megveszem 600eft-ért, de használom x ideig aztán meg örülök ha 300eft-ba el tudom adni, vagy rosszul látom?
A másik, hogy rengeteg az 1.2 motoros vagy PDTDI ami nem ajánlott motor, mégis sok fut belőle. Szóval annyira elbonyolított, hogy sose találok normálisat. Mert mindenképp 1.4ccm-est keresek amiről abszolút nem írnak semmi rosszat.
Illetve a másik, hogy egy 2006-os Renault Clio, ami jól felszerelt (e ablak, tükör, centrál) és nem dízel, tehát nem az 1.5dci, miért csak 600eft körül mozog? Ennyire nem értékálló? Vagy tartanak az emberek a Renaulttól?
Mert egy VW-nál, Seat-nál is láttam már tekerős ablakost 800 ezerért. Ezért az árért meg az ember már elvárná, hogy elektromos legyen.
Előre is köszi az ötleteket, javaslatokat.
Itt Debrecenben ezeket találtam amik ránézésre tetszenek, de sajnos itt is a klíma nélküliség játszik
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#140735) Voice24


Voice24
őstag

Hali!
Megint itt vagyok egy kérdéssel: 10 éves Renault Scenic és Toyota Corolla Verso közül melyik az ajánlottabb vétel (így natúrban tudom a választ), de olyan szempontok alapján, hogy a Toyota kb. fél misivel drágább, mint a Renault. A Scenicben elvileg 113 ezer, a Versoban 205 ezer km van, mindkettő 1.6-os benzines, normál állapotú. Tehát a kérdés röviden kb. annyi, hogy 10 évesen ér-e fél misivel többet egy Verso?

[ Szerkesztve ]

(#140736) elistvan válasza Jamby18 (#140734) üzenetére


elistvan
senior tag

Fabia esetleg? Abból is van pár a piacon. Nekem meg az tetszik és sok a hasonlóság az általad linkelt kocsik közt.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#140737) roberto211 válasza Voice24 (#140735) üzenetére


roberto211
őstag

Nem rossz a scenic sem de +1 a Toyotára. .

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#140738) molnarpeter válasza Jamby18 (#140734) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

A 2.0 PDTDI-re gondolsz, mint gyengén sikerült konstrukció, a többit nem vetném el.

(#140739) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Autóvásárlás előtt állok és szeretném kikérni a véleményeteket. most 2 autó tetszik: Ford Focus III kombi 115LE, 1.6 TDCI vagy Chevrolet Cruze kombi 1.7 VCDI 131LE . Szerintetek melyiket lenne jobb megvenni, 2.6m Ft van rá átírással együt, mert vásárlás után egy vezérlés + olajcsere, esetleg téli gumikra kell költeni.

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#140740) kelly416 válasza Luck Dragon (#140733) üzenetére


kelly416
veterán

Nagyon fázom a Fiat-októl. Utoljára Nagymamámtól hallottam jó véleményt a volt szomszédja Fiat-járól valamikor '86 körül. De komolyan, egyetlen olyan ismerőst nem tudnék összeszedni, aki elégedett lett volna a Fiat-jával. Minden előítélet nélkül írom ezt, csak a véleményekre alapozva.

(#140741) hobizoli válasza kelly416 (#140740) üzenetére


hobizoli
nagyúr

1986 :D
ember, az 30 eve volt
pedig kevesbe csinaltak szopohegy motorokat, mint az agyon hype-lt nemetek

több drón kell ;P

(#140742) SzlobiG válasza atti1848 (#140739) üzenetére


SzlobiG
félisten

Focus, sevrolét nem erőltetném.

(#140743) Nordik


Nordik
őstag

Erről a Focusrol mi a velemenyetek? Érdemes vele foglalkozni? Mi még plusz info, hogy elvileg 3 hónapos hátsó lengéscsillapítók vannak benn illetve a következő vezérlés csereig 70k km van. Dicséri a tulaj és mondja, hogy foglalkozott vele mindig, talán tényleg így van nem csak meg akár tőle szabadulni... :U

(#140744) SzlobiG válasza Nordik (#140743) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ha nem rohad, akkor jó vétel lehet.

(#140745) Nordik válasza SzlobiG (#140744) üzenetére


Nordik
őstag

KM nem sok benne? Tudom, hogy állapotot veszünk.

Mennyit nem lenne pofátlanság belőle alkudni egyébként? :)

A gondom az, hogy elhoznam ha tényleg jó, de először a B Corsat kellene eladni. Két kocsit nem tudom, hogy érdemes e tartani míg sikerül eladni. Szép és jó állapotban van garantált 98k KMel szóval abszolút jó vétel bárkinek csak nem tudom mennyire keresik őket :)

(#140746) SzlobiG válasza Nordik (#140745) üzenetére


SzlobiG
félisten

Faék motor olcsó alkatrész árakkal, ha netán baja lesz megcsinálod, a kasztni a lényeg ezeknél már hogy ne rohadjon szét. Hát passz amennyit enged az eladó. :)

(#140747) fenergie84 válasza Voice24 (#140735) üzenetére


fenergie84
addikt

Elfogult vagyok, én is a toyotát ajánlom.
Viszont, ne az 1.6 VVTI-vel nézd! Kevés lesz, mondom úgy, hogy nekem 1.8 VVTI van, és néha ezt is kevésnek érzem.

(#140748) tresh válasza hobizoli (#140741) üzenetére


tresh
addikt

Sose a motorral volt baj az olasz autóknál ;)

(#140749) footy válasza atti1848 (#140739) üzenetére


footy
addikt

Egyertelmuen Focus.

(#140750) johnny82 válasza atti1848 (#140739) üzenetére


johnny82
őstag

Hali!

Ha a Focus mellett döntesz, mindenképp kérd el az alvázszámát, márkaszervizben talán van róla valami infó. Én belefutottam olyan 2 évesbe, ami 85-el volt hirdetve, aztán kiderült, hogy egy évesen volt benne 75K! ;)

mod: amúgy +1 a Focus-ra!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.