Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 13:48:44

LOGOUT.hu

Mibe tegyem a megtakarításaimat? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19500) Dr.F.E.R.I. válasza fokukac (#19497) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

MOL-t és Telekomot csak azért nem vettem én sem, mert nyakig ülök OTP-ben. Utalás szerintem gyorsabb, mondjuk én OTP után az Ersténél rendezkedtem be, itt is pikk-pakk átvezethetem a pénzt egyik számlámról a másikra.

Amióta jobban figyelem, amit néha írogattok egymásnak devizaügyileg, azóta figyelem jobban én is a népszerűbb devizakereszteket. Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy az vegyen devizát, aki ha nagyon muszáj, el is tudja költeni abban a formában, a spekulatív célzatú vételnek nem látom értelmét. Olyan istentelen mozgásokat produkálnak, hogy a napon belüli lekövetése szinte esélytelen, hosszú távon meg nem hoznak annyit a konyhára. Nem véletlen találták ki a tőkeáttételt sem, mert ezeket a fos 1-3% hozamokat csak így van esély vállalható méretűre dagasztani, de ugye a kockázata is már Föld körüli pályán van. Egy OTP vagy MOL emelkedést ha megfog valaki, többet kaszál rajta, töredék akkora kockázat mellett, pedig a magyar tőzsde is aztán megéri a pénzét. Külföldi részvényektől meg pont azért félek, mert ahhoz is devizakonverzió kell, amit próbálok kerülni, amíg lehet.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.