Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10601) HUNPSP válasza papp_no1 (#10600) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Bárki tud bármit intézni, ha tudod igazolni, hogy te / xy a tulaj. Ehhez kell a számla és jótállási jegy, vagy a vételnél a telefonszám amivel meglett véve+jótállási jegy.
A jótállási jegy nem biztos, de sejtem az is kell hozzá, azzal teljes a kép.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#10602) bigdady válasza Kommy (#10599) üzenetére


bigdady
nagyúr

kösz.
1. Restore? Vagyis visszaállitásra nyomjak simán az itunesban (semmi shitf vagy ilyesmi)?
2. JB van most a telón. Az nem ment ssh-t folyamatosan? Vagy vmit rosszul olvastam? Vagy nem tinyu-val kell lementeni ezt az ssht?

[ Szerkesztve ]

(#10603) papp_no1 válasza HUNPSP (#10601) üzenetére


papp_no1
senior tag

Köszönöm!

(#10604) vadászcsiga válasza Hooper (#10592) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem nem csinál ilyet, hacsak nem közvetlenül az erős fénybe tartom.

(#10605) kali válasza Hooper (#10592) üzenetére


kali
legenda

semmi ilyesmi, megfelelően szabályozza!

(#10606) Kommy válasza bigdady (#10602) üzenetére


Kommy
veterán

Igen visszaállítás magyarul.
Ha van cydia-d indítsd el és felül ha kiírja az 5.1.1-et ( zöldel) akkor van shsh-d

(#10607) HUNPSP


HUNPSP
aktív tag

Ha valaki részletre vett szifont, akkor ott is 3 hónap nemfizetés után tiltanak, mintha egy előfizetésesről lenne szó? Vagy ilyen esetben mi a menete a dolgoknak?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#10608) bigdady válasza Kommy (#10606) üzenetére


bigdady
nagyúr

ezt írja: shsh:ios 5.1.1.
Ki kéne szednem vhogy a telóból ezt a fájlt vagy mi? :F

(#10609) M@te


M@te
senior tag

haha

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#10610) Kommy válasza bigdady (#10608) üzenetére


Kommy
veterán

Nem muszáj, de én ráangedném a tinyumbrella-t, hogy gépen is meglegyen. annyi hogy az advenced fülön be kell pipálni a request shsh from cydia és save shsh.

(#10611) ittakary válasza M@te (#10609) üzenetére


ittakary
nagyúr

Az OFF topikot használd a poénok közzétételére.

[ Szerkesztve ]

(#10612) Tibee86 válasza ittakary (#10611) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem szereti, pedig ha már 3-4x nem szóltak neki, akkor egyszer se.

(#10613) Turbomann


Turbomann
tag

Sziasztok.

Szeretnék segítséget kérni abban, hogy lehetséges olyan app beszerezni kép tárhely teszi fel és megoszthatom másokkal is? Fel töltöm és linket tudok adni. Köszönöm.

(#10614) M@te válasza Tibee86 (#10612) üzenetére


M@te
senior tag

talán 1szer ha szólt valaki - így visszagondolva -
de elfelejtettem sajnos. fogadjátok legmélyebb bocsánatkérésemet hogy véletlenül mosolyt csaltam pár ember arcára a képpel és hogy volt pofám ide belinkelni. remélem nem dől össze a világ. :R

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#10615) Blaise válasza Turbomann (#10613) üzenetére


Blaise
veterán

iPhoto.

Létrehozhatsz vele képgalériákat, amiket az iCloud-ba tölt fel.

[ Szerkesztve ]

(#10616) bigdady válasza Kommy (#10610) üzenetére


bigdady
nagyúr

Sikerült. :R
Ezek szerint bármikor visszatérhetek majd 5.1.1-re? Nem kell hozzá letölteni az 5.11-et vagy ilyesmi? Ja és hogyan? ill gyári állapotra tudok majd visszaállni vagy a mostani mentett állapotomra is?

Más: helyesbitenék: a 2. kérdésnél: csak a képek kontaktok vannak icloudban. Programok és mentés a gépre van beállitva és elméletileg az fut amikor rádugom a telot a gépre, jól gondolom? Az nem baj? Igy is visszaállitható minden a 6-osban és a egy esetleges visszaállitott 511-ben?

[ Szerkesztve ]

(#10617) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Marha jó ez a panoráma funkció, eddig azt hittem nyomkodni kell a gombot képről képre :DDD

(#10618) HUNPSP válasza vadászcsiga (#10617) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Mi a véleményed róla, tapasztalat? :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#10619) greggggg válasza vadászcsiga (#10617) üzenetére


greggggg
aktív tag

márt nem kell? vagy csak egyszer és egymás mellé illeszti?

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#10620) bobooo válasza greggggg (#10619) üzenetére


bobooo
addikt

igen,

(#10621) ittakary válasza HUNPSP (#10618) üzenetére


ittakary
nagyúr

Imádom. Nagyon tetszik, hogy nem konvertálja le a képeket, mint pl 360panorama, hanem teljes felbontásban rögzít, így akár 26-27 megapixeles képeket is tudok készíteni :)

(#10622) Turbomann válasza Blaise (#10615) üzenetére


Turbomann
tag

Köszönöm szépen.;)

(#10623) majestic


majestic
őstag

Most hallottam, hogy a Google már benyújtotta az AppStore-ba a Goog Maps-ot. Olvasott erről valaki bármit is?

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#10624) Blaise válasza majestic (#10623) üzenetére


Blaise
veterán

Pirosban annyit lehet tudni amit te is írtál, az Apple valamikor elbírálja.

(#10625) csoki46


csoki46
aktív tag

Sziasztok!

iphone 3GS-em van frissítettem iOS 6-ra de eléggé szívja az akksit vissza szerentém rakni a 4.2-et ehez van mentett shsh a cydia szerint, hogy tudom visszarakani? Leírnátok kicsit szájbarágósan? Előre is köszi! :R

(#10626) Ck.


Ck.
addikt

Miért van az, hogy ha beállítom exchange fióknak a telón a gmailt, akkor a kontaktjaim csak egy töredékét szinkronizálja le, de ha iTunes-on keresztül csinálom, akkor mind a 430 átjön?

(#10627) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

ha leszedek 1-2 tört játékot, és rádugom gépre a telót.. akkor megkérdezi itunes h szikronizálni akarom e a 'megvett' játékokat/alkalmazásokat ha rámegyek, hogy 'igen akarom' akkor nemlehet belőle gond?

(#10628) Ragnar95 válasza csoki46 (#10625) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha gépre nem mentetted át TinyUmbrellával az SHSH-kat, akkor már késő, ha megtetted, akkor rányomsz,h start TSS server, majd iTunesban shift+restore-al betallózod a letöltött 4.2 ipsw-t :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10629) vagamo


vagamo
őstag

Sziasztok! Pár napja vettem egy Plantronics M155-ös BT fülest. Nagyon jó, nagyon fasza, hangja kiváló stb... Egy gondom még van vele a füles nem csörög csak figyelmeztető hangot ad hívásnál (normál fogadásra van állítva) valamit elrontottam, vagy ez nem csörög a fülembe?

-kipróbáltam már a hanggal való felvételt is jó dolog ha egyedül vagy, mert közösségben hülyének néz mindenki mikor fel akarod venni vagy elutasítani :) főleg ha háttér zaj is van akkor kiabálnod kell a füleseddel XD

A telefon amivel párosítva van IPhone4S

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#10630) jozsi252


jozsi252
veterán

sziasztok

Nemtudjátok véletlenül i4-hez nincsen ilyen SGP tok? SGP iPhone 5 Crumena rettentő módon tetszik ez a tok, de sajnos úgylátom csak iPhone 5-re van. :(

iPhone 13 Pro Max

(#10631) szilrobi


szilrobi
aktív tag

Vodafonnál mi a helyzet a garanciás meghibásodással? Tesóm beadta a 4s-t, nem működik a mikrofon video felvételnél és kihangosításnál.
Azt mondták neki, lehet hogy alkatrészt cserélnek. Ilyen van? Nem refurb tel lesz újraindult garival?

(#10632) Ragnar95 válasza szilrobi (#10631) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nincs, akkor rosszul mondták neki, iPhone-t Magyarországon garanciálisan csak cserélnek, nem javítanak és csere esetén refurbished készüléket adnak.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10633) wmati válasza szilrobi (#10631) üzenetére


wmati
addikt

-

[ Szerkesztve ]

(#10634) greggggg válasza jozsi252 (#10630) üzenetére


greggggg
aktív tag

de van csak nem feltétlenül ebbe a márkába. nézz körül guglin.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#10635) jozsi252 válasza greggggg (#10634) üzenetére


jozsi252
veterán

Nekem maga a design tetszik nagyon a toknak. Keresgéltem de ilyesmire nem akadtam rá. Csak ilyen gagyi 1-2k-ra. Olyan meg nem kell. Tesómnak olyan van és látom hogy pár hónap múlva hogy néz ki..

iPhone 13 Pro Max

(#10636) Blyan


Blyan
félisten

Kopik vagy sem, a leejtéstesztet simán túléli az i5, szemben az SGSIII-mal.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#10637) szotyika77


szotyika77
aktív tag

Hellosztok!

Egy kis segítséget szeretnék kapni abban, hogy feltöltöttem a héten az iOS 6-ot a telomra, ami egy 3GS, és hogy tudnám visszatölteni az 5.1.1-et rá iTunes segítségével? előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget!

(#10638) snooze válasza szotyika77 (#10637) üzenetére


snooze
veterán

ha nincs shsh mentés sehogy... :)

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#10639) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

akkor megkérdem még egyszer mert fontos lenne:

ha leszedek 1-2 tört játékot, és rádugom gépre a telót.. akkor megkérdezi itunes h szikronizálni akarom e a 'megvett' játékokat/alkalmazásokat ha rámegyek, hogy 'igen akarom' akkor nemlehet belőle gond?

[ Szerkesztve ]

(#10640) bobooo válasza -secret- (#10639) üzenetére


bobooo
addikt

warez, ne számíts válaszra :U

(#10641) icecave válasza -secret- (#10639) üzenetére


icecave
Topikgazda

Olvasd el a topik 1. Hozzászólását és máris tudni fogod miért nem válaszol senki.

(#10642) -secret- válasza icecave (#10641) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

rendben, köszi :(((

(#10643) Kicsirics77 válasza szotyika77 (#10637) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Olvass vissza elötted irták le pont ugyanezt

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#10644) zozyk


zozyk
addikt

Hello

Párom iphone 4s készüléke azt csinálja az iOS 6 frissítés óta,hogy lezárt képernyőnél eldobja a wifi kapcsolatot,és átvált 3g-re.

Találkozott valaki ezzel a hibával? Vagy ez feature? Esetleg valami beállítás rá?

Üdv:zozyk

(#10645) snooze válasza -secret- (#10642) üzenetére


snooze
veterán

..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#10646) szotyika77 válasza snooze (#10638) üzenetére


szotyika77
aktív tag

iTunessal csináltam biztonsági mentést. arra gondolsz?

(#10647) greggggg válasza zozyk (#10644) üzenetére


greggggg
aktív tag

amint netezni kezdesz "visszavált" wifire.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#10648) bobooo válasza zozyk (#10644) üzenetére


bobooo
addikt

mindegyik szoftverrel ez így van

(#10649) Kicsirics77 válasza zozyk (#10644) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Lezárt képernyőnél minek wifi?

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#10650) zozyk válasza Kicsirics77 (#10649) üzenetére


zozyk
addikt

De az ios 5.1 ben nem igy volt neki...

pl. szinkronizációhoz kellene akkor is..

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.