Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10901) greggggg válasza majestic (#10900) üzenetére


greggggg
aktív tag

de sajna még használhatatlan, meg minden update utan fel kell majd törni...

remélem i4re hamarabb kijön.

[ Szerkesztve ]

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#10902) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

létrehozott a telefonom 1 photo stream nevű mappát, és nem tudom törölni, se a benne lévő képeket valaki esetleg nem tudja, hogy mi lehet a gond? vagy mitől lett olyan mappám?!

(#10903) turbobusa


turbobusa
senior tag

Lehet valami ilyesmit csinálni, hogy nincs szifonom most, de a gépen rajta van az összes zeném s programom.
Megvásárlást követően menjenek gép nélkül a mobilra?
iCloud az ha jól tudom zenét nem tesz fel...

(#10904) Újbuda


Újbuda
csendes tag

Nem gyenge! :DD

Honor 8

(#10905) kali válasza -secret- (#10902) üzenetére


kali
legenda

beállítások -> fotók és kamera -> fotóadatfolyam
beállítások -> fotók és kamera -> megosztott fotóadatfolyam

[ Szerkesztve ]

(#10906) -secret- válasza kali (#10905) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

az megvan... és törli is a 'Fotóadatfolyam' mappát.. de van külön egy 'Photo stream' nevű mappa is, viszont azzal nem tudok mit kezdeni.. meg van még 1 mappám amivel megint nem, abban egy 1000éves msn beszélgetésből van egy kép meg még valami abstrakt..

[ Szerkesztve ]

(#10907) greggggg válasza Újbuda (#10904) üzenetére


greggggg
aktív tag

ugy néz ki a kép mint az apple maps.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#10908) turbobusa válasza Újbuda (#10904) üzenetére


turbobusa
senior tag

S3 papa az hol van most?
Sírnak most szerintem a droid júzerek, mert a hajcihőn kívül nem nagyon tudnak semmi negatívumot említeni. :DD
Majd széthúzzuk a procit frekijét és agyonveri hsz-ket már látom előre. Valóéletben még viccesebbek ezek. :D

szerk.: Lehet valami ilyesmit csinálni, hogy nincs szifonom most, de a gépen rajta van az összes zeném s programom.
Megvásárlást követően menjenek gép nélkül a mobilra?
iCloud az ha jól tudom zenét nem tesz fel...

[ Szerkesztve ]

(#10909) Keksz válasza DanielK (#10865) üzenetére


Keksz
senior tag

Az nagyon messze van a heti nézettől, week cal-ról nézz meg screenshotokat, állítva tudja az egészet mutatni. Lehet benne automatikusan színezni, tud külső naptárakat kezelni, stb.
Egy baj van vele, hogy az ios alert rendszert használja és ami nekem még hiányzik azt nem lehet belerakni, sajnos a fejlsztőnek sem volt rá jó ötlete (alert amíg nem nyomom ki!)...

(#10910) AMATŐR


AMATŐR
őstag

Nekem is pénteken lesz meg az i5, így kell rá valamilyen bőrtok!
Hirtelen ezt a tokot találtam!
Jobb lenne várni egy-két hetet, de tok nélkül nem merem használni! :B

[ Szerkesztve ]

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#10911) Danny750


Danny750
őstag

Megoldódott a probléma most jól szinkronizál! Letöröltem felraktam a 9-es itunest utánna felfrissítettem 10-esre majd kiléptem az apple id-mből és azóta frankó! :R
Nemtudom mi lehetett a probléma........

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#10912) icecave


icecave
Topikgazda

Én meg megrendeltem a Bodyguardz fóliát, csak abból volt full body raktáron, IS-ből mér várni kellett volna okt. 1-2 hetéig, mire tudnak küldeni. Kíváncsi leszek rá, ugyanúgy nedvesen kell feltenni, és annak idején nagy harcok mentek, melyik a jobb (3 versenyző volt, Zagg, Bodyguardz és Case-Mate Clear armor).

(#10913) AMATŐR válasza icecave (#10912) üzenetére


AMATŐR
őstag

Hazai üzletekben nincs valahol hasonló? :U

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#10914) icecave válasza AMATŐR (#10913) üzenetére


icecave
Topikgazda

Fogalmam nincs, neten kutattam csomót, screen-re van sok, de olyan, ami oldal és hátulra is, az nincs még, csak ezt találtam egyelőre. Oldalfólia azért mér van a TheLuckyLabs-on is, vagy DanielK is linkelt nem rég.

(#10915) Kommy válasza -secret- (#10902) üzenetére


Kommy
veterán

nyomjál rá a kék nyílra ami a photo stream mellett van ott tudod törölni.

(#10916) AMATŐR válasza icecave (#10914) üzenetére


AMATŐR
őstag

Abban bízok, hogy a megjelenés napján valahol lehet majd kapni!
Már megszoktam, új teló, védőfólia + tok! :D

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#10917) Zjunior válasza icecave (#10912) üzenetére


Zjunior
veterán

Nekem nem tetszik:(
Ehet marad majd a kék luckylabs-tól!:D :U

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#10918) icecave válasza Zjunior (#10917) üzenetére


icecave
Topikgazda

Mi, a fólia? Képeken mind szörnyű közelről, Zagg is, sima is, próbáld ki, amire azt is mondod, hogy tökéletes, fényképen közelről az gyk. a "mi a szar ez" kategória.

(#10919) Újbuda


Újbuda
csendes tag

(#10920) majestic válasza AMATŐR (#10910) üzenetére


majestic
őstag

Én ma vettem ilyet, jó mínőség, ajánlom!

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#10921) Mappa válasza Újbuda (#10919) üzenetére


Mappa
addikt

"iPhone 5: kopott és karcos mobilok a dobozokban"

az alatta lévő cikk engem jobban zavar... :F :(

nem kötelező megadni

(#10922) mondomén


mondomén
őstag

Mikor jön az új itunes?

(#10923) nord_ válasza mondomén (#10922) üzenetére


nord_
veterán

Nincs még két hetes a mostani...

(#10924) Kashim válasza nord_ (#10923) üzenetére


Kashim
őstag

Szerintem azt kérdezi, amit a bemutatón demóztak (iTunes 11). Arra sajnos csak késő októbert ígértek.

(#10925) Palika71


Palika71
őstag

Nekem újdonság, hogy a T oldalán vannak árak? Számomra durván drágának tűnnek.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#10926) mondomén válasza Kashim (#10924) üzenetére


mondomén
őstag

Ó, azt hittem okt. eleje, úgy emlékeztem... Mindegy, kösz.

(#10927) ittakary válasza Palika71 (#10925) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem csak neked sajnos... Megkérik az árát :)

(#10929) Ck. válasza Ck. (#10898) üzenetére


Ck.
addikt

Ebben legyen szíves segíteni valaki, mert semmi tippem nincs már. Köszönöm.

(#10930) hatesz


hatesz
tag

Segitsetek please!
Nem értem ezt az iMessage-et, nem jövök rá mi lehet a hiba. Amikor átküldök egy képet (több iPhone-nal próbáltam), nálam az látszik, hogy a másik megkapta, de mégsem... Fogadni tudok, átjönnek a képek, de valamiért az enyémeket nem küldi el. Valakinek valami ötlet? Már safe módból is próbáltam, ugyanaz az eredmény...
I4 5.1.1 JB

Hogy mire való a nyomtató? Lassítja a papír haladását a szemetes felé...

(#10931) Kashim válasza vadászcsiga (#10928) üzenetére


Kashim
őstag

Szvsz kicsit abszurdnak tartom, hogy én dolgozzak helyettük és javítgassam a hibáikat, ha megvettem a készülékeiket és fizetek a szolgáltatásaikért. Vegyenek fel több embert és/vagy mozgósítsanak nagyobb erőforrást oda ahová szükséges. De lehet, hogy csak nálam húzták ki ennyire a gyufát ezzel a Gmaps leváltással.

(#10932) Mr. Teddy válasza vadászcsiga (#10928) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Kicsit cink, hogy többmillió felhasználónak kell béta tesztelnie a térképet.

Van már valami hír a gmaps appstore-os változatáról? Addig nem frissítek, amíg nem lesz kint az az app, a BKV-s útvonaltervezést sokszor használom, és igen jó.

(#10933) HUNPSP válasza Mr. Teddy (#10932) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

BKV-s útvonaltervezéshez (beépített menetrenddel) ott a magyar program, nekem mindig tökéletesen csinált mindent, néha volt 1-2 szoftveres dolog amiket javítottak, és kész is. Korrekt app.
Hirtelen nem jut eszembe a neve, kissé röhejes, de amint rájövök megírom, ha valaki addig nem segít benne. :)

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#10934) DanielK válasza Kashim (#10931) üzenetére


DanielK
addikt

és Mr. Teddy:

szerintetek a Google hogyan kezdte? :W Ott is voltak hibák az elején, az más, hogy évek alatt kiforrott és ti belecsöppentetek egy jó térképbe.

(#10935) ittakary válasza HUNPSP (#10933) üzenetére


ittakary
nagyúr

Be tudod linkelni ezt a magyar programot?

Meg is van, köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#10936) HUNPSP válasza ittakary (#10935) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

"Okosan Utazom". Meg is van, 1mp google keresés.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#10937) irgum válasza AMATŐR (#10910) üzenetére


irgum
addikt

Ma vettem meg ugyanezt a tokot! Elég nehezen megy bele, kicsit szorosra készitették. De biztos tágul majd idővel. Nekem az ilyen becsúsztathatós tokok tetszenek, kényelmesen el lehet rakni óvodába a telót!

(#10938) Kashim válasza DanielK (#10934) üzenetére


Kashim
őstag

Nem emlékszem rá, hogy a Google egy 120k-s telón rámerőltetett volna egy használhatatlan térképet. Egyébként meg irreleváns honnan kezdte és milyen lett, az a lényeg most milyen, mert most jött ki az Apple az övével. Ergo most hasonlítom össze és nem több évvel korábban.

[ Szerkesztve ]

(#10939) kali válasza DanielK (#10934) üzenetére


kali
legenda

itt azért más kicsit a helyzet... :(
elsiette a dolgot az apple, de rendesen! :(((

icecave; lehet, de akkor meg korábban is nekiugorhattak volna! :(

[ Szerkesztve ]

(#10940) icecave válasza kali (#10939) üzenetére


icecave
Topikgazda

Ha úgy van, ahogy többen gondolják, és azért van Apple térkép, mert lejárt a google ésl az Apple szerződése, akkor meg jóval előbb kellett volna saját cucc után nézni :(

(#10941) crey válasza DanielK (#10934) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ez a történet profit maximalizálásról szól, már egy másik topikba leírtam ugyanezt:

"Amúgy gondoljatok bele innentől az Apple a saját hirdetési rendszerébe is integrálhatja az iOS maps-ot, ahogy a Google is teszi a helyfüggő kereséseknél, és nem a Google-nél csapódik le az a rengeteg pénz, ami eddig Google térképeket használó X millió iOS eszköz után a kereső óriás pénztárcájába vándorolt."

A Google a kezdetektől egy ingyenes szolgáltatást nyújtott a végfelhasználóknak (amit később implementáltak a mobil rendszerükbe is), viszont maga az Android a mai napig ingyenes. (Az megint egy másik kérdés, hogy a készülék gyártók pénzt kérnek a készülékekért, de maga az oprendszer, és a köré épülő szolgáltatások ingyenesek).
Az iPhoneért (és vele együtt az iOS-ért) kőkeményen fizetsz mint a katonatiszt, és a beépített szolgáltatások egyike az amit megkapsz már az első iPhone megjelenése óta.

Az a cég ne húzzon ilyeneket, akinél az elmúlt 6 év mottója a best user experience volt...

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#10942) Mr. Teddy válasza HUNPSP (#10933) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Én kipróbáltam anno, mikor kijött, de akkor nem tetszett annyira, aztán nem is használtam. Nekem a google mapses megoldás nagyon korrektül kiadta a dolgokat, így nem is gondoltam, hogy visszatérek arra.

(#10934) DanielK: Apple-ös hozzáállás szerint, igénylem a "just works" dolgot. Pláne ennyiért. De ezen túllépve, kicsit bagatel hibák vannak benne, természetesen apróbb hibákat megértek, de ez ezek szerint hemzseg tőle. De igazából én a bkv-s útvonaltervet hiányoltam elsődlegesen, nem is a pontos utcaneveket. Amúgy a TomTom sem ma kezdte, tehát a térkép maga nem totálisan új, az adatbázis legalábbis nem kéne, hogy az legyen.

[ Szerkesztve ]

(#10943) manchester85 válasza DanielK (#10934) üzenetére


manchester85
addikt

Kit érdekel, hogy kezdte? Egy végfelhasználót a jelen érdekel. Mit érdekel engem, hogy egyszer jo lesz az Apple térkép, ha én ma akarom használni, és ma fizetek egy vagyont a termékeikért. Ez egy nagyon rossz érv. A Google nem 2012-ben kezdte, az Apple meg a 2012-es elvárásoknak feleljen meg, ha a vásárlóira kényszeríti a saját szolgáltatását.

i6 Silver

(#10944) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Érdeklődnék, ha nincs Jb a telefonon akkor is vissza lehet állni IOS6-ról 5-re és ha igen hogyan? Köszi előre is a válaszokat.

(#10945) vadászcsiga válasza Mr. Teddy (#10932) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Van már valami hír a gmaps appstore-os változatáról

Állítólag a google hatradolve nézi az Apple vergődését.

b4zsi-
A 4S-sen kívül igen, es kell mentett shsh is.

[ Szerkesztve ]

(#10946) DanielK válasza Kashim (#10938) üzenetére


DanielK
addikt

Miért az Androidos telefonokon mi az alapértelmezett térkép? Én úgy tudom: Google Maps.
Ergo ott van minden készüléken, az más, hogy a google maps előbb lett kiforrott, mint ahogy kiadták volna az androidot.
(amúgy a google meg egy használhatatlan böngészőt sóz rád az androiddal) ja és az oprendszerről nem is beszélve, heti rendszerességgel kell újraindítani egy sgst, mert befagy.

Nem azt mondom, hogy hú de jó a térkép (bár amire nekem kell, arra pont jó), de valahogy el kellett kezdeni. Gondolom egy-két hónap múlva már javítva lesznek a dolgok, ahogy sokan beküldik az adatokat.

A másik: ott a safari, azon belül tökéletesen megy a gmaps, még a tömegközlekedési része is.

manchaster85: pedig én még emlékszem, amikor a gmaps is hasonlóan kínszenvedős volt, mint most az apple-é. Ja és útvonaltervezés is csak 1-2 éve van (mármint bkv-s). Addig mi volt? He, megéltünk. na mindegy. Mindenkinek más a véleménye.
Nekem elég az apple maps is, amire kell.

[ Szerkesztve ]

(#10947) JamesHun válasza manchester85 (#10943) üzenetére


JamesHun
addikt

ez így van
a minimum 300 dolláros nyereségből illet volna normális map szolgáltatást beletenni IOS be vagy vették volna meg még 1 évig a google mapsot és futhatott volna a 2 rendszer egymás mellett aztán addig csak kinövi a gyerekbetegségeket
De látva Siri mennyire fejlődik, sose lesz használható a maps :S

SeriesX: JamesSHun

(#10948) -secret- válasza Kommy (#10915) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

de mondom, hogy nem tudom, de benne külön-külön a képeket törölni, nincs kuka ikon.. :/

(#10949) Kommy válasza -secret- (#10948) üzenetére


Kommy
veterán

olyan nincs akkor nem a kék nyilra nyomsz rá. Ha kék niylra noymsz rá ezt kell látnod

Egyenként meg úgy tudsz, hogy jobb felül megnyomod az edit-et kijelölöt amit akarsz és delete

[ Szerkesztve ]

(#10950) crey válasza DanielK (#10946) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Látom még mindig nem akarod megérteni.

Androidon bármikor áttérhetsz másik böngészőre, nem vagy köteles a gyárit használni (sőt át is tudod állítani alapértelmezettnek).

Egy már jól működő szolgáltatást vert szét az Apple, profit maximalizálás céljából (plusz a Google-től való függőségét ellensúlyozandó).

Ezt az én és még sok millió felhasználó kárára, egy olyan cégnél, ahol súlyos százezreket kell elköltenem egy használható eszközért + oprendszer kombóért.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.