Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10651) samgar válasza Kicsirics77 (#10649) üzenetére


samgar
őstag

Igy lehet, hogy esetleg nem érthető teljesen. Ha bármit elindítasz, ami wifit használ és lezárod a képernyőt, a wifi tovább dolgozik természetesen. Ha nem használod és lezárod, akkor nem fog működni.

Oppo Find X5 PRO

(#10652) snooze válasza bobooo (#10648) üzenetére


snooze
veterán

nálam nem.. :)

GO Gunners!!!

(#10653) greggggg válasza zozyk (#10650) üzenetére


greggggg
aktív tag

ahhoz fel kell oldani a képernyőt ám. csak kábellel megy a sync zárt képernyővel.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#10654) Tibee86 válasza zozyk (#10650) üzenetére


Tibee86
veterán

Annál is így van. :K
Egyébként én se értem igazán, bár a fene tudja melyik "fogyaszt" többet, de gondolnám, hogy a 3G jobban szívja az akkut, mint a wifi. De lehet pont nem, és ezért vált át.
snooze: Én is így gondolom, csak nem értem, hogy akkor minek vált át rá. Bár nálam ez nem nagyon játszik, ha itthon vagyok akkor wifi-n van a teló, 3g ki van kapcsolva, ha meg megyek el, mindig mikor battyogok le a lépcsőn kapcsolom be.

#10658 : Pedig tuti, hogy de, ha nagyon akarod, levideózom neked. ;)

[ Szerkesztve ]

(#10655) bobooo válasza snooze (#10652) üzenetére


bobooo
addikt

de biztos, csak max. nem veszed észre mert olyan gyorsan vált vissza :U

(#10656) snooze válasza Tibee86 (#10654) üzenetére


snooze
veterán

a 3G jobban szivja..

GO Gunners!!!

(#10657) jozsi252 válasza greggggg (#10653) üzenetére


jozsi252
veterán

iOS 5 -el is ugyanígy van, nem csak iOS 6-nál, szóval teljesen normális.

iPhone 13 Pro Max

(#10658) snooze válasza bobooo (#10655) üzenetére


snooze
veterán

:) .

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#10659) p87 válasza Blyan (#10636) üzenetére


p87
senior tag

Lemaradtál...

Kieg.: Nézd meg 2:35 nél hátoldalt érte az ütés az iphone-t, míg az S3-at szemből bal felső sarokban, így könnyű...
De láthatod a linkelt hsz.-emből , hogy az iphone 5 nek sem lehet mindig szerencséje.
Itt is hasonlóan ér földet mint az S3 és mi az eredménye? Hát törött kijelző és még olyan magasság sem kell hozzá mint S3-nál.

[ Szerkesztve ]

(#10660) turbobusa


turbobusa
senior tag

100k-ért 4s 5-6hó garival jó vétel? karcmentes meg minden.
s3-hoz viszonyítva milyen a mobil?

[ Szerkesztve ]

(#10661) kali válasza turbobusa (#10660) üzenetére


kali
legenda

annyiért - szerintem - jó!
az sgs3 viszonlatában? ahhoz képest kicsi a 4s! :DD
nehéz összehasonlítani a két telefont, és bizonyos szempontból nem is szerencsés dolog, egyik telefon témájában sem... :(
te tudod, hogy neked android kell, vagy ios...stb! :)

[ Szerkesztve ]

(#10662) turbobusa válasza kali (#10661) üzenetére


turbobusa
senior tag

:C

vannak jó dolgok a droidban, de összességében jobb az ios szerintem.
170k-ért meg új mozaik s-es ötöst tudnék venni, de 70k többlet az elég sok, szerintem annyit nem ér meg.

[ Szerkesztve ]

(#10663) Ragnar95 válasza turbobusa (#10660) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Annyiért elég jó vétel :) De ha szolgáltatófüggő, akkor vigyázni kell vele, nehogy letiltsák...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10664) turbobusa válasza Ragnar95 (#10663) üzenetére


turbobusa
senior tag

ikon200-as, de mondta a pacek, hogy ötöt vesz és kell tovább a száma meg évek óta 3gs-től ebbe van. szerződést is írhatunk mondta meg minden.

(#10665) snooze válasza turbobusa (#10664) üzenetére


snooze
veterán

ilyet szoktak mondani.. :) :)

GO Gunners!!!

(#10666) Mr. Teddy válasza p87 (#10659) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Hm, azért ez a kopás zavaró kicsit. Leejtettem párszor a 4S-em, annak az üveg körüli gumis része nyomódott be, meg egy helyen a fém keret karcolódott meg, de a szín ugye megmaradt. Viszont ez nagyon olyan anyag, ami ha karcolódik, sajna kopik. Sajnálom, hogy ilyen lett az 5-ös, remélem a kövi iphonera más lesz ez, és akkor nyugodtan újíthatok majd jövőre egyet.

(#10667) turbobusa válasza snooze (#10665) üzenetére


turbobusa
senior tag

mondjuk fosok én is egy picit, mert nem vettem még használtan mobilt. lehet lesz az öt azt kész. hosszú távra akarom a mobilt, így akkor meg maximálisan kielégít. :)

(#10668) Ck.


Ck.
addikt

Ha felteszek egy újabb firmware-t, adott esetben az iOS 6-ot, ott ugyebár frissebb basebandet is tesz fel.
Viszont tudomásom szerint basebandet nem lehet downgrade-elni. Ha van lementett SHSH-m az 5.1-ből, akkor annak ellenére vissza tudom tenni a rendszert, hogy már az 5.1 basebandjénél újabb van fent? Vagy az SHSH a baseband downgrade-et is megoldja?

(#10669) HUNPSP válasza turbobusa (#10664) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Nem ér a szerződést sem semmit, ilyenekbe bele se menj. (ér, de nem belátható időn belül)
Telefon részletre, előfizetéses, számla nincs -> egyből kizárva. Igen, tapasztalat alapján, amit nem kívánok senkinek.. pedig én aztán tényleg olyan vagyok, hogyha korrekt az ember, már csak azért képes vagyok igent mondani a szifonra. De már nem így van...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#10670) luccc


luccc
csendes tag

Most, hogy rá leszek ezekszerint kényszerítve a csodás térkép használatára még egy ideig, próbálgattam random helyeket keresgélni. A múzeumok megvannak, de a kocsmákat nektek is lehagyták??? Pl. Szimpla kert és Andersen pub…

(#10671) greggggg válasza luccc (#10670) üzenetére


greggggg
aktív tag

milyen szolgáltatónál vagy? mert a voda (igo) meg a t (navigon) is ad ingyen navit.

[ Szerkesztve ]

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#10672) bigdady válasza greggggg (#10671) üzenetére


bigdady
nagyúr

a vodasoknak ingyenes a tomtom? honnan szedhető? poi is van?
appstore honnan tudja hogy vodas vagyok?

[ Szerkesztve ]

(#10673) greggggg válasza bigdady (#10672) üzenetére


greggggg
aktív tag

appstore... honnan máshonnan?! :D

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#10674) Tibee86 válasza greggggg (#10671) üzenetére


Tibee86
veterán

Vodánál nem IGO van ingyen??

bigdady: AppStore nem fogja tudni, az app fogja tudni. De ahhoz kell neki egy nagyon kicsi mobilnet, mivel néha leellenőrzi, hogy jogosult vagy e használni.

[ Szerkesztve ]

(#10675) greggggg válasza Tibee86 (#10674) üzenetére


greggggg
aktív tag

de, javítottam.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#10676) bigdady válasza greggggg (#10675) üzenetére


bigdady
nagyúr

igo van nekem is :DDD

(#10677) luccc válasza greggggg (#10671) üzenetére


luccc
csendes tag

T-Mobile. Nekem nem ajánlja fel az ingyenes Navigont (próbáltam), de lehet azért, mert csak amerikai accountom van, sőt a telóm is kártyafüggetlen amerikai.

(#10678) greggggg válasza luccc (#10677) üzenetére


greggggg
aktív tag

csinálj magyar acc wifiről meg letöltöd....és kész. megéri azt a pár percet amig a reg tart.

vagy ittvan ez:

http://prohardver.hu/tema/iphone_hasznalok_szakmai_topikja_frissitett_1_2/hsz_10370-10370.html

[ Szerkesztve ]

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#10679) Tibee86 válasza luccc (#10677) üzenetére


Tibee86
veterán

Navigon
Igen, most néztem meg, US ID-vel nem dobja ki. :(

greggggg: Két kérdés: Link- szerkesztés gomb?? :U :)

[ Szerkesztve ]

(#10680) Ragnar95 válasza Ck. (#10668) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem, a bb-et nem lehet downgrade-elni, ezért dob is egy hibát a restore végén az iTunes, de ezután kiugrasztod recovery-ből a telót és kész :)
Amúgy custom firmware segítségével lehet bb frissítés nélkül is update-elni

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10681) vadászcsiga válasza luccc (#10677) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az hogy kartyafuggetlen amerikai, nem oszt nem szoroz. A navigon a függőségedet fogja ellenőrizni.

(#10682) greggggg válasza vadászcsiga (#10681) üzenetére


greggggg
aktív tag

hálózat a lényeg. meg a HU acc.

sry. nem vágom a link szerkesztést...

[ Szerkesztve ]

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#10683) luccc válasza greggggg (#10678) üzenetére


luccc
csendes tag

és hogy lépegetek egyik accból a másikba a telón?

már megoldottam… mindig elfelejtem, hogy google a barátom-.-

[ Szerkesztve ]

(#10684) bigdady válasza greggggg (#10682) üzenetére


bigdady
nagyúr

es van olyan hasznos progi ami pl magyar account tal nem dob ki a store de amcsival igen?

lucc: sztemmcsak letoltod az ujjal es utana nem keri csak ha netan frissites van hozza

[ Szerkesztve ]

(#10685) Tibee86 válasza luccc (#10683) üzenetére


Tibee86
veterán

Beállítások-Áruház, ráböksz az ID-dre, és ott már egyértelmű.

(#10686) greggggg válasza luccc (#10683) üzenetére


greggggg
aktív tag

meg ha magyarországon tartozkodsz akkor érdemesebb a magyar accból nem kilépni, usa acc meg ha vmi kinnt jelenik meg (persze pár nap és itthon is elérhető lesz)

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#10687) Ragnar95 válasza bigdady (#10684) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, kb az összes magyar vonatkozású...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10688) dni


dni
őstag

Sziasztok!

Jelenleg iOS5.1.1-et használok JB-zve mentett shsh-val egy iPhone 4S-en. Az volna kérdésem, hogy ha felrakom az iOS6-ot, akkor tudok-e downgradelni Macen?

A múlt hét pénteken felraktam a GM-et, és múlthét szombaton vissza is raktam az 5.1.1-et minden további probléma nélkül, de most azt olvastam a Dev-Team oldalán, hogy ha felszállok a 6-os vonatra, akkor a következő jb-ig nincs visszaút.

Ezek alapján mi a helyzet, fogok tudni downgradelni, vagy nem?

Válaszaitokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#10689) luccc válasza greggggg (#10686) üzenetére


luccc
csendes tag

és hogy lehet bankkártya nélküli accot csinálni? ugyanis a magyart nem váltottam ki…

(#10690) zsoleer


zsoleer
senior tag

öszintén szeriintetek érdemes megvárni a mom parkban a sorban állást? mikor érdemes oda menni? egyáltalán mennyi lesz a készlet?

(#10691) kali válasza luccc (#10689) üzenetére


kali
legenda

i

(#10692) HUNPSP válasza luccc (#10689) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Ahogy nemrég írtuk, rámész egy alapból ingyenes programra, és ott csinálsz accountot. Bankkártyánál csak ilyen esetben adja ki a "None" opciót.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#10693) bobooo válasza zsoleer (#10690) üzenetére


bobooo
addikt

mom parkban megvárhatod a sort, mivel a mammutan lesz, egyébként a mammutban biztos több teló lesz készleten mint máshol

(#10694) Ragnar95 válasza zsoleer (#10690) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mammutban lesz a rajt :)
Amúgy szerintem sokkal jobban jársz, ha neten rendeled a telót, nem kell rá semmit se várnod :) Amúgy a rajtnál már délután 2 körül meg szoktak érkezni a legelvetemültebbek, de szerintem ha csak éjfélre érkezel oda, még akkor is marad teló, bár akkor is várnod kell pár órát, mire sorra kerülsz, de nem tudom pontosan, mekkora készletek lesznek...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10695) zsoleer válasza Ragnar95 (#10694) üzenetére


zsoleer
senior tag

köszi mondjuk én közel sem vok elvetemült, jobb lenne a net igen csak nem tudom hogy a webshopba mikor érkezik megint :O

(#10696) Blaise válasza Ragnar95 (#10694) üzenetére


Blaise
veterán

Délután 2? Szerintem már előző este tanyát vernek a bejárathoz :D

(#10697) HUNPSP válasza Blaise (#10696) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Sőt, már bent az épületben, és nem este, hanem már előző délelőtt akár. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#10698) zsoleer válasza HUNPSP (#10697) üzenetére


zsoleer
senior tag

Ezért az LOL! Nekem még egy óra is sok egy telefonért! :C

(#10699) Roland93


Roland93
aktív tag

Azért az komoly, hogy az iPhone 4s és az iPhone 5 között 10.000 Ft különbség van csak. (T-ben) :D

(#10700) JamesHun


JamesHun
addikt

szerintetek is a T kapja meg elsőnek a I5-öt és a többiek csak valamivel utána? Mert abból amit a xms kapott, hogy a T nél láthatják meg az emberek elsőként és hogy a Voda és telenor csöndben van én erre tippelnék :S

SeriesX: JamesSHun

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.