Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) pr0bi válasza majestic (#10409) üzenetére


pr0bi
senior tag

8. 4S+Safari kombót iOS6-al próbáltad? Mert az brutál gyors , valóban :)
Ha már van kéznél 4S, milyen az új füles azzal?

(#10852) greggggg válasza JamesHun (#10850) üzenetére


greggggg
aktív tag

na de több indikátor van benne, nem akkor száll el a gari ha mindegyik "színes"? és pl olyan országokban ahol elég magas a páratartalom?! ott nincs is gari?

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#10853) ittakary válasza Sur1G (#10849) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ez hulyeseg :) ez az elso amit megneznek a telefonon minden esetben. Sot addig hozzad se szolnak amig ezt nem ellenoriztek..

(#10854) Blaise válasza ittakary (#10853) üzenetére


Blaise
veterán

Nekem eddig egyszer se nézték meg, pedig kétszer cserélték a telefont.

(#10855) Gyurka1995


Gyurka1995
csendes tag

Sziasztok!
Két hete vízbe esett az iphone 4-em. Vasárnap reggel történt,így csak hétfőn tudtam szervízbe vinni,ahol 2 hete van,azt mondták nem tudtak bele életet lehelni.
Érdemes esetleg máshova is elvinni? Vagy semmi remény és adjam el "alkatrésznek"?
Örülnék,ha valaki tudna bármi bíztatót írni. :DDD
Köszönöm

(#10856) ittakary válasza Blaise (#10854) üzenetére


ittakary
nagyúr

Szinte biztos vagyok benne, hogy csak te nem vetted eszre h ellenorzik.

Gyurka1995: Ha azonnal letorolgeted es ejszakara berakod egy zacsko fozetlen nyers rizsbe es lezarod a zacskot akkor a nedvesseget kiszivta volna belole es talan el tudtad volna kerulni az alkatreszek oxidaciojat. Igy mar eleg necces a helyzet es igen keves eselyt latok ra h barmi is legyen vele :-/

[ Szerkesztve ]

(#10857) Kicsirics77 válasza Gyurka1995 (#10855) üzenetére


Kicsirics77
veterán

ha a szervizesek nem tudtak életet lehelni bele esetleg még egy kört megér iDoki
de ne sok reményt fűzzhozzá

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#10858) sunahunter válasza Zjunior (#10846) üzenetére


sunahunter
senior tag

Gugli 1. találat: incipio tok :)

Innen rendeltem.

(#10859) Gyurka1995 válasza ittakary (#10856) üzenetére


Gyurka1995
csendes tag

Köszi az eddigi válaszokat!
Egyébként megtörtént a rizses dolog. Illetve nem rögtön,hanem rá 8-10 órára,mert sajnos csak akkor értem haza.

(#10860) Richard


Richard
őstag

Nem tudom pontosan ki írta szombaton, hogy megvan a fekete készüléke, de írna esetleg pár szót a keretről? Kopott-e azóta?! :)

#10861 Olvasgatom a hivatalos apple fórumot meg a macrumors-t is és akinek esetleg hibátlan volt a kicsomagolásnál azok nagyrészének már valahol eltűnt a bevonat róla. Gondoltam, hogy nem csiszolni kezdte :)

[ Szerkesztve ]

(#10861) Kicsirics77 válasza Richard (#10860) üzenetére


Kicsirics77
veterán

persze hogy kopott 2 napig 2000-es polírpapírral simogatta :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#10862) Keksz válasza Csabee. (#10810) üzenetére


Keksz
senior tag

Én a "Week Cal" nevű programot használom mert a szerencsétlen iOS alatt nincs alapból heti nézet (wtf kategória egyébként!) és ott alapból kiírja hogy hányadik van.

(#10863) icecave


icecave
Topikgazda

Na, most telefonált a T-mobile ügyfélszolgálat. Péntek délelőtt hozzák az iPhone 5-öt. Direkt rákérdeztem, és mivel készülékváltással hosszabbítok hűséget, tehát a számom marad, hozzá csomagolnak egy nano sim-et is, amit majd csak aktiválnom kell ügyfélszolgálaton keresztül, és arra "ugrik át" a jelenlegi számo, egyúttal pedig a micro simem deaktiválódik.

(#10864) Kommy válasza icecave (#10863) üzenetére


Kommy
veterán

Eldöntötted már, hogy megtartod e?

(#10865) DanielK válasza icecave (#10863) üzenetére


DanielK
addikt

De jó neked! Én a vodától az emailt várom egyelőre, hogy részleteket áruljanak el... :U

(#10862) Keksz: a szerencsétlen gyári naptár appnál forgasd el a telefont.

(#10860) RicHarD: ilyen szempontból nem sajnálom, hogy késik a voda a forgalmazással, mert így ide fog érni a stickerboy oldalmatricám. :K

[ Szerkesztve ]

(#10866) ittakary válasza icecave (#10863) üzenetére


ittakary
nagyúr

Tartsd már meg komolyan... Minek eladni :D A pénz mire jó? Max kaját veszel belőle, meg eltartod a családod, na de ha iPhone-od van :Y Minek a család? Minek a kaja? :D

(#10867) icecave válasza Kommy (#10864) üzenetére


icecave
Topikgazda

Szerintem igen, és az i4-et adom el, meg fogom hirdetni, ha megjön a másik, addig nem, mert nincs "fióktelefonom" arra az esetre, ha előbb menne el az i4.

ittakary: nem a pénz a döntő, Hálistennek' nem ez alapján kell döntenem. Sokat dolgozok, de ezért meg is fizetnek.

Azt is mondta a T-s ember, hogy ha akarom, csüt. éjféltől átvehetem a mammutban. Mondom, én akkor aludni fogok, szóval jólesz másnap délelőtt :D

Megkérdeztem azt is, hogy a futár kötele-e megvárni, míg kibontom, leellenőrzöm, és azt mondta igen, sőt, így is legyen, az esetleges felmerülő probléma esetén a felesleges köröket elkerülvén.

[ Szerkesztve ]

(#10868) Jorus


Jorus
nagyúr

Soundhound helyett van vmi alternatíva, ami több zenét ismer? A régi kazettáimon található zenéket szeretném nevesíteni, de az SH kb. semmit sem ismer közülük. A zenék jellemzően a késő '90-es évek elektronikus tánczenéi, mint pl. ez.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#10869) Kommy válasza icecave (#10867) üzenetére


Kommy
veterán

majd beszámolót kérünk róla, hogy milyen.

(#10870) turbobusa válasza icecave (#10863) üzenetére


turbobusa
senior tag

28-án lesz a "premier", ugye?
Mert akkor rá egy napra ahogy írtad megyek és megveszem, nem fogok sorban állni. :D

Jorus: Shazam ?

[ Szerkesztve ]

(#10871) ittakary válasza Jorus (#10868) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ilyen monoton izéket ritkábban szoktak felismerni ezek a programok. Próbálkozz az egyedibb részeknél hátha, de sok reményt ne fűzz hozzá...

(#10872) Kashim válasza DanielK (#10865) üzenetére


Kashim
őstag

Nekem a gyári naptárnál sehogy nem írja ki az adott hét sorszámát. Én vagyok szerencsétlen vagy valami rejtett kapcsolóval elő lehet hozni? Nekem is csak ezért van fent week cal. kb.

(#10873) zaskar


zaskar
senior tag

Ha én dominóval vennék i5-öt, de a saját kártyámmal akarom használni, nem a dominóssal, akkor jól gondolom, hogy 2 lehetőségem van?

1. veszek a T-től nano-SIM-et
2. gyártok a sajátomból

Ikon 200-ból 1 év hűségem van hátra, tehát még nem hosszabíthatok, de mivel a hosszabbítás és a dominós ár között "mindössze" 30 ezer a különbség, ez nem nagyon érdekelne. Persze még az i4-emet értékesíteni kellene, ami nem lesz könnyű, mert kismillió van eladó.

(#10874) Zjunior válasza icecave (#10863) üzenetére


Zjunior
veterán

28án Pénteken akkor már megvehető a kijelölt T pontokon??
Vagy csak szombattól?:) :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#10875) C4mp3r válasza zaskar (#10873) üzenetére


C4mp3r
addikt

lehet ingyen kicserelnek neked a mostani kartyadat nano-ra, mert naluk vetted a telefont, erdeklodd meg

(#10876) DanielK válasza Kashim (#10872) üzenetére


DanielK
addikt

A heti nézetre mondtam a fordítást. (én mondjuk nem használom)

(#10877) icecave válasza Zjunior (#10874) üzenetére


icecave
Topikgazda

Csütörtök 24:00-től (ami ugye péntek 0:00-tól). Sorbaállsz és ha bejutsz, megveszed, igen.

(#10878) turbobusa válasza icecave (#10877) üzenetére


turbobusa
senior tag

Szombaton meg ha van még a készletből akkor nyugisan megveszed, bár az a sanda gyanúm, hogy várni kell legalább egy hetet még ismét lesz készleten.

(#10879) Zjunior válasza icecave (#10877) üzenetére


Zjunior
veterán

PErsze, felmegyek Pestre biztos érte..... :F :Y
Mikor Nyíregyen megvehetem 1 perc alatt nyitástól számítva:D::D:D!
;] ;]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#10880) szekfizsolt


szekfizsolt
senior tag

Egy pár nappal ezelőtt írtam Iphone 4s-em töltési problémáiról... Örömmel jelentem, megtaláltam a hiba okát! ...a macska megrágta a töltőm kábelét... :)

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#10881) Def26 válasza szekfizsolt (#10880) üzenetére


Def26
félisten

Pff. Ez nálunk is előfordult már, de többnyire a fülhallgatót szeretik. :DDD egy galaxy s2 és az iphone 3gs fülese esett áldozatul.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10882) fufinorbi


fufinorbi
tag

(#10883) paavoo


paavoo
aktív tag

Valaki írta még korábban, hogy nem működik a photo stream.
Az új icloud 2.0-t elkúrták winfosra, amiatt nem jó.

Másik, hogy itunes 10.7-nél ha valaki azt tapasztalja, hogy feleslegesen pörög a procija, kapcsolja ki a wifi szinkronizációt.

(#10884) icecave válasza turbobusa (#10878) üzenetére


icecave
Topikgazda

Így van, ezért rendeltem webshopban, mert így nem kell sorba állni (ami alatt dolgozhatok is), és most hogy mondod, várni sem (bár azt kibírnám, már kinőttem a mindent és azonnal dologból).

Megtartani meg több okból is megtartom: egyrészt, mert így készülékváltással jó áron van, másrészt asszony is mondja, hogy h*lye vagyok, ha nem tartom meg :D Így i4-et adom el, mert neki nem kell, iPadban és iPodban kiéli az Apple szeretetét, telefonból meg jó neki tizenX éve a 3310 és 3100 :)

[ Szerkesztve ]

(#10885) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Azoktól kérdezem, akik már eladták, hogy milyen áron tudták értékesíteni iPhone 4-üket? milyen kivitel, kor, garancia, szolgáltató-függés, stb....

(#10886) whited válasza icecave (#10863) üzenetére


whited
addikt

te is előrendelted, ha igen lehetne kérdésem? :)

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#10887) icecave válasza whited (#10886) üzenetére


icecave
Topikgazda

Igen, kb. éjfél után 5 perccel, mikor megnyitották. Lehet, de most el kell mennem meló elől, majd csak délután leszek,ha akkor is jó a válasz, akkor tedd fel. :) Max. esetleg mobilról megírom,ha lesz idő rá.

(#10888) skoos


skoos
őstag

iPhone5 Karc botrány...

bár sosem adtam hitelt a klikkhíreknek, de mintha lenne létjogosultsága ennek. Pontosabban, el tudom képzelni.
"vásárolt iPhone 5 már alaphelyzetben, a dobozából kivéve karcos volt"
"az iPhone 5 egyértelműen könnyebben karcolódik, mint közvetlen elődje, az iPhone 4S"

great news...

(#10889) turbobusa válasza skoos (#10888) üzenetére


turbobusa
senior tag

Baromságok ezek, saját véleményre kell hagyatkozni, fóliát tesz rá az ember és vigyáz rá semmi baja nem lesz szerintem.
Biztos ha meglesz a mobil lesznek olyan emberek, hogy kézben nem fogta még, de mondja, kopik meg minden. :DD

(#10890) skoos válasza turbobusa (#10889) üzenetére


skoos
őstag

Itt nem az érintőkép kopásról vagy a hátlapról van szó.... Ott persze nálam is fólia lesz. De körben, a szép unibody szerkezetet az meghagynám fólamentesnek. És a képeket nézve itt pont ezzel van a gond....

(#10891) turbobusa válasza skoos (#10890) üzenetére


turbobusa
senior tag

Fólia amit lehet kapni az oldalára lefedi ezt a részt. Mondjuk én úgy fogom csinálni, hogy befóliázom és megy egy Belkin case-be.
Nem akartam tokba tenni, mert nagyon elegáns telefon, de akkor inkább vigyázok még jobban rá, hisz véletlenek mindig vannak, így meg akkor maximálisan védve van. :)

tok1

tok2

[ Szerkesztve ]

(#10892) skoos válasza turbobusa (#10891) üzenetére


skoos
őstag

én még a fólát is sajnálom rátenni, annyira szép. De megteszem, mert így lesz védve. De az oldalára..... :F :F

(#10893) turbobusa válasza skoos (#10892) üzenetére


turbobusa
senior tag

Én se gondolkodtam ilyenekben, de vannak átlátszó fóliák amik milliméter pontosan méretezettek, így ha jól van felrakva közelről látod maximum, viszont akkor védve van elég rendesen.

Tokba végképp nem akartam a 4-es szériát se tenni már, igaz nem is volt, de az öttel is így vagyok, bár jobb ha elkerülöm ezt a sérülős mizériát.

(#10894) majestic válasza skoos (#10888) üzenetére


majestic
őstag

Szerintem is hülyeség: itt fogom magam előtt két napja és nagyítóval néztem meg minden négyzet milliméterét, semmi nyoma bármiféle karcnak! Lehet hibás széria. Ha kibontod és ok, akkor már utánna szerintem nem lesz semmi baja. Ami meg az iFix által bemutatott videót illeti: mutasanak mán egyetlen olyan műszaki cikket, ami ilyen brutális direkt karcolási tórtúrát sérülés nélkül megussza!

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#10895) pr0bi válasza majestic (#10894) üzenetére


pr0bi
senior tag

Miből gondolod, hogy direkt karcolás,roncsolás? Ha kopásról van szó az használat közben fog jelentkezni, egyszer...vagy nem.

(#10896) Richard


Richard
őstag

Most, hogy készítem elő a papírjaimat péntekre megtaláltam a szerződést amit a 3GS-nél kötöttem a T-vel. A megjelenés után vettem 2 héttel kb és abban a konstrukcióban 2 év aláírásával 59.990 Ft volt egy összegben kifizetve. Ha most szintén olyan konstrukcióban hoznám akkor 169.990 lenne az i5 :) Nem rossz.

(#10897) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Van aki használt már SE LiveView-t iPhone-nal? Össze lehet ügyeskedni a kettőt valahogy? Kerestem leírásokat, találtam is egy pár hónapos cikket, hogy van egy készülőben lévő cydia-s tweak, de azóta ezzel kapcsolatban van előrelépés? Köszi!

(#10898) Ck.


Ck.
addikt

Hogyan tudom 5.1.1-re restorolnom a telot, ha megvan az SHSH, de vmiert mindig elszáll 1601-es hibával az iTunes? Több gépen és több rendszeren is próbáltam, de az eredmény ugyanaz. Nem tudom, hogy a tinyumbrellanal lesz-e a probléma, vagy valahol máshol. Se recovery alatt nem, se DFU alatt nem állítja vissza, minden esetben az iPhone előkészítése/visszatöltés Apple általi ellenőrzésénel all meg, majd kidobja a hibakódot.

[ Szerkesztve ]

(#10899) Rota


Rota
tag

Sziasztok.
PC -re tudtok valami programot az iExpoler-en kívűl. Ezt nem akarom fel rakni mert kell hozzá telepíteni az itunes-t is és azt nem szeretném.
Jó lenne ha látná a pc az iphone-t mint meghajtót.

(#10900) majestic


majestic
őstag

Már a megjelenés mapján fel is törték az 5-öst :C. [link]

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.