Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10801) vadászcsiga válasza ittakary (#10795) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezek után nem érdemled meg de aldom a neved, ma a feleségem 3GS-sét először dugtam itunesra és sikerült a modszereddel megakadályozni a teljes törlést. Tudod a sync elinditasa majd gyorsan az x-re bökés.
:R

(#10802) HUNPSP válasza vadászcsiga (#10801) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Egyébként én ezt Backup-nál csináltam, persze nem akkor amikor előkészül rá, tehát mondhatni átlátszó a csík, hanem amikor már láthatóan belekezdett.
Működik ott is. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#10803) bigdady


bigdady
nagyúr

:R

(#10804) vadászcsiga válasza HUNPSP (#10802) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én arra ezt hasznalom: BackOff
Ez egy apró program Windowsra, egy kapcsoló on állásba és nincs többé automatikus mentés.

[ Szerkesztve ]

(#10805) ittakary válasza vadászcsiga (#10801) üzenetére


ittakary
nagyúr

:*

:D

[ Szerkesztve ]

(#10806) Danny750 válasza icecave (#10799) üzenetére


Danny750
őstag

Nincsen eddig tudtam syncelni............

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#10807) Ck.


Ck.
addikt

Van a telon olyan app, amit az előző tulaj tett fel és jött rá ki frissítés, de app store-bol nem engedi az én id-m alól frissíteni. Feldobja a régi tulaj id-jár, hogy onnan frissítsem. Ezt nem lehet megoldani?

[ Szerkesztve ]

(#10808) KraRe válasza Ck. (#10807) üzenetére


KraRe
aktív tag

Elkéred a jelszavát :DDD

(#10809) DanielK válasza vadászcsiga (#10804) üzenetére


DanielK
addikt

Ennél egyszerűbb megoldás is van ám rá :P (itunes beállításokon belül az eszközök alatt csak egy pipát kell betenni)

Ragnar95: szerintem (sajnos, mivel vodás vagyok :B ) úgy lesz ahogy mondod. Később lesz kapható a többi szolgáltatónál. Múlt héten akartam tarifacsomagot váltani, de rájöttem, hogy abban nem tudok iphonet venni, így az ügyfélszolgálaton visszacsináltattam. Mikor mondtam, hogy az iphone 5 miatt, akkor mondták, hogy odébb lesz az. Másnap ellenőrzés végett újra hívtam őket, akkor egy másik csajnak mondtam, hogy mikor fog megtörténni a visszaváltás, mert már előregisztrátam az i5-re, akkor ő is azt mondta, hogy később lesz az, addigra simán visszavált a rendszer a régi tarifámra.

Illetve már jönnie kellett volna az emailnek, ha kapni lehet 28-tól. Bár a hvg-n meg azt olvastam (bár nem erősítették meg), hogy 28-tól lehet majd kapni a vodánál is.

[ Szerkesztve ]

(#10810) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Nekem mindig gondot okoz hogy páros vagy páratlan hét van-e... Most találtam egy jó kis honlapot , könyvjelzők közé :D
http://www.hanyadikhetvan.hu/

ui: vagy van más mód is megtudni ezt?! Beépített naptárban nem találok ilyet.

Üdv: Csabee.

(#10811) icecave


icecave
Topikgazda

Tud valaki oldalt, ahonnan lehetne rendelni iPhone 5-re fóliát? A legtöbb "bejáratott" helyen csak screen-re van egyelőre (SGP, TheHiShop iFrogz, stb), nekem full body kellene. Zagg oldalán már lehet rendelni full body-t, de még most gyártják, csak az ok. 2. hetében tudnák feladni.
Egyedüli oldal, ahol találtam még a bodyguardz, ott lenne fullos. Esetleg másnak valami ötlet? Mert ha megjön i5, és megtartom, akkor azért kellene rá valami. Ha meg nem, akkor is el tudom adni, ha ennyire hiánycikk még bármiféle fóliás védelem i5-re, el fog kelni.

(#10812) DanielK válasza icecave (#10811) üzenetére


DanielK
addikt

Brando?

(#10813) icecave válasza DanielK (#10812) üzenetére


icecave
Topikgazda

Nemtudom, te rendeltél-e már a shop.brando-ról, de én igen... 3 hétnél is többet vártam egy iPad tokra, pedig volt nekik készleten, de nekem kellett odaszólni supportnak,hogy 2 hete nem adták fel, mire várnak? Lehet egyedi eset volt, de mérgelődtem rendesen.

szerk: amúgy is csak screen protektort látok ott is, de lehet én vagyok béna, hirtelen nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#10814) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Én nekem is vennem kellene tokot i5-re a héten.
Van esetleg már itthon valamelyik APR-nél, vagy akár más boltban is?

(#10815) Def26


Def26
félisten

Tudtok mondani olyan helyet ahol a hétvégén lehet venni valami nagyon jó minőségű (neadjisten apple) iphone 5 tokot? xms, istyle, stb -ben szerintetek lesz már hétvégén?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10816) Blaise válasza Def26 (#10815) üzenetére


Blaise
veterán

Szerintem néhány hétig még felejtős, egyelőre csak a kínai 1-2 dolláros gagyik vannak. Remélem a magyar iCase Leather is előáll majd valami szép tokkal.

(#10817) HUNPSP válasza Def26 (#10815) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Külföldön nem volt tok még a hivatalos Apple boltban sem, szerintem egyhamar nem várható sajnos... fólia már van a telefon elejére (5).

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#10818) Def26


Def26
félisten

És akkor mit javasoltok, mit vegyen rá az ember? Pár hétig elég neki valami textil tartó?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10819) icecave válasza Blaise (#10816) üzenetére


icecave
Topikgazda

Beyza Zero tokot is elfelejthetem, olyat kell mostmár vennem, amin kívül van a varrás, mert félő,hogy szépen kikezdi majd a keretet a sok ki-be rakástól,ha belül a varrás.

(#10820) HUNPSP válasza Def26 (#10818) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Biztosan, de hogyha vigyázol (meg egyébként is) rá, akkor a fólia is elég arra az időre szvsz.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#10821) sunahunter


sunahunter
senior tag

Tapasztalat azzal kapcsolatban, hogy ha folyamatosan be van kapcsolva a wifi, és a mobilnet (nem 3g mód, csak EDGE) mennyivel fogyaszt többet, mintha kikapcsolva lennének ezek? A mailfiókot 1 óránkénti frissítéssel nézi.
Kikapcsolva, és háttérben futó alkalmazásokat kilőve konkrétan 0%-ot esett egy éjszaka során ios5-nél. Most 6-os van rajta, ezért kérdem, másnál mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#10822) Gergőke88 válasza Blaise (#10816) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ezek a tokok baromi jól néznek ki.
Egyelőre veszek valami gagyi tokot, és ha megjelenik itt tok i5-re akkor beruházok egyre.
Szerk: írtam xms-nek, hogy mikor várható tok i5-re. Ozaki vagy hasonló.

[ Szerkesztve ]

(#10823) turbobusa


turbobusa
senior tag

Ha 50k difivel tudnék S3-at venni 5 helyett akkor mit vennétek?
Megéri ezt a többletet?

icecave: Azért itt kérdeztem, mert lehet valaki használta. Mondjuk lehet visszaváltott.

[ Szerkesztve ]

(#10824) icecave válasza turbobusa (#10823) üzenetére


icecave
Topikgazda

Jó helyen kérdezed :D

iPhone 5, egyértelmű. S3 topikban pont ugyanezt mondanák, csak lecserélnék az iPhone 5 szót S3-ra :D

(#10825) sunahunter válasza Gergőke88 (#10822) üzenetére


sunahunter
senior tag

Nekem ilyen is van, valami pannonos üzletben vettem, kb. 1000ft körül. Bőr...
[link] [link] [link]
Külső varrás, még ZTE Blade, majd Libra-nál használtam, már jópár éves, és semmi baja.
Másik, ez komolyabb: [link] [link] [link] Kb. 6000ft.

(#10826) icecave


icecave
Topikgazda

(#10827) Zjunior válasza sunahunter (#10825) üzenetére


Zjunior
veterán

Másik, ez komolyabb: [link] [link] [link] Kb. 6000ft.

Mi a neve??:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#10828) Ck.


Ck.
addikt

A tinyumbrella vmiért nem látja a telót... Maga a gép felismeri, sajátgépbe is bekerül, itunes is látja, de az umbrella nem. iTunes-ból természetesen kiléptem, de hiába csatlakoztatom, semmit nem lát. Hol lehet a bibi?

[ Szerkesztve ]

(#10829) M@te


M@te
senior tag

Voltá már?

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#10830) kali válasza turbobusa (#10823) üzenetére


kali
legenda

volt nálam s3 júliusban egy napig - galaxy off témában írtam is akkor -, mert haver hozzám kérte a kiszállítást, mivel nem volt otthon, én bontottam ki, tesztelgettem, meg bekonfiguráltam neki negyjából, nem rossz telefon, csak nekem túl nagy (volt) a 4s mellett, még az s2 után is! volt némi szoftveres nyűgje - ami a 4s mellett feltűnő -, enyhe röccenések, pláne bizonyos alkalmazásokból történő kilépések után, de ahogy olvasom, meg ahogy a haver mondja, a frissítésekkel ez javulgatott, most meg jön a jelly bean, az már sokkal ütősebb lesz adott szempontból is, lásd video; link
próbáld ki, ha ennyira birizgálja a fantáziádat, és ha nem jön be, akkor csere, nem csak most kapható az i5, bitzos lesz később is! :)
ráadásul addig kiderül, hogy valójában mennyire problémás az i5, lásd; keret, kijelző...stb!

[ Szerkesztve ]

(#10831) DanielK válasza icecave (#10813) üzenetére


DanielK
addikt

Rendeltem (most is, egy matt fóliát i5-re). :D
Csak mint kérdés tettem fel, én megvárom azt a fóliát. Szerintem a keret előbb karcolódik meg, mint a kijelző. :K

(#10832) icecave válasza DanielK (#10831) üzenetére


icecave
Topikgazda

Az tuti, de még hátoldalra sem találtam a Bodyguardz-on kívül.

(#10833) máyköl válasza M@te (#10829) üzenetére


máyköl
veterán

Ezt miért nem tudor az OFF -ba tenni?

(#10834) máyköl válasza M@te (#10829) üzenetére


máyköl
veterán

Dupla

[ Szerkesztve ]

(#10835) HUNPSP válasza DanielK (#10831) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Nem "félsz" attól, hogy a matt fólia elrondítja majd a kijelző?
Mondjuk én soha nem használtam, de semmi jót nem hallottam róla, pedig egy időben nagyon akartam venni... aztán lebeszéltek róla.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#10836) Ck. válasza Ck. (#10828) üzenetére


Ck.
addikt

Végig gugliztam, 1-2 embernek jelentkezett hasonló probléma, de nem találtam megoldást rá.

[ Szerkesztve ]

(#10837) M@te válasza máyköl (#10833) üzenetére


M@te
senior tag

miért kéne az off-ba? i5-ről van szó 2 videóban. tegnap előtt egész nap arról ment itt a kommentelés, nem értem miért kéne off-ba.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#10838) sunahunter válasza Zjunior (#10827) üzenetére


sunahunter
senior tag

Incipio

(#10839) DanielK válasza HUNPSP (#10835) üzenetére


DanielK
addikt

Most is az van az iPhone 4-en. :DDD Azon szerettem meg. Sokkal jobban "csúszik" az ujjam a kijelzőn, mint a sima üvegen. Engem nem zavar, viszont felhasználhatóságban jobb számomra.

icecave: én nem féltem a hátát, bumper jön amerikából rá. Az előlapra is csak a fent leírtak miatt rendelem a fóliát. (bár tény, hogy védelemből is jó, ha rajta van) A hátlapot kevésbé baszkurálom.

(#10840) icecave válasza DanielK (#10839) üzenetére


icecave
Topikgazda

Én megvárom az olyan bumpert, ami belül is "bélelt", mert simán le fogja csiasztolni a fekete részt úgy, ahogy az i4/4S keretét is kifényesíti a legtöbb. Na, mindegy, befejeztem a tok témát, egyelőre, mert ez is elég off.

(#10841) DanielK válasza icecave (#10840) üzenetére


DanielK
addikt

Én ilyen kombót rendeltem:
[link] értékelések alapján eddig jó: [link]
[link]

Amúgy a bumper olyannak tűnik, mint a gyári. Nekem az nagyon bejött és a fémkeretnek semmi baja. :K

SGP-nek van olyanja, hogy először egy gumi réteget húzol a telefonra és arra jön egy fém keret, de sokan mondták, hogy könnyen kijár belőle a telefon. :U

[ Szerkesztve ]

(#10842) sunahunter válasza HUNPSP (#10835) üzenetére


sunahunter
senior tag

Én is azt használom. Több az előny mint a hátrány. No ujjlenyomat, ami a legfontosabb.

(#10843) icecave válasza DanielK (#10841) üzenetére


icecave
Topikgazda

Az igen, bumper amazonon 10 dollár, és 23 dollár a szállítás. A másik oldalon 20 dollár a bumper, és 9 dollár a szállítás. Szép :D

(#10844) DanielK válasza icecave (#10843) üzenetére


DanielK
addikt

Nem hozzák ki amazonról, azt ne nézd.
Egyébként ennél még mindig olcsóbb! :DDD [link]+szállítás (~10eFt) ;]

Nekem azt írta, hogy nem tudják kiküldeni... :U

[ Szerkesztve ]

(#10845) icecave válasza DanielK (#10844) üzenetére


icecave
Topikgazda

Miért ne hoznák? "Standard Shipping (averages 10-20 business days)", paypallal tudok fizetni, címem alapján számolták a postai díjat.

(#10846) Zjunior válasza sunahunter (#10838) üzenetére


Zjunior
veterán

Ezt a fajtát nem nagyon találom!.... :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#10847) puru


puru
senior tag

Sziasztok!
Iphone 4-esemet akartam leadni a T szervizbe, elég szar már a home gomb.
Erre közli a faszi, hogy a tetején lévő fülhallgató csatiban az indikátor kicsit piros, így már nem garos a készülék.
Esküszöm, életemben nem volt vízben a teló, max beleeshetett pár csepp eső az ingzsebembe, ezt el tudom képzelni.
Mit tudok ilyenkor tenni? Tényleg ilyen szo.ás ez ilyenkor??? :(

Köszi

(#10848) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Üdv újra!

Immáron egész jóba vagyok az Itunessal kivéve most. Ahogy rádugom a telefont (IOS6) és másolom fel a zenéket folyamatosan szinkronizál és folyamatosan másolja őket. Amikor befejezi újrakezdi. Telefonon a zeneszámok látszódnak, de szürkén meghallgatni nem lehet őket. Érdekes mert 30 perce valahogy még felmásolt 2 albumot. JB nincs a telefonon és I4.

(#10849) Sur1G válasza puru (#10847) üzenetére


Sur1G
aktív tag

Esetleg próbáld meg más T szervizben leadni, hátha nem néznek bele, viszont szerintem esélyes, hogy észreveszik majd később.:S

(#10850) JamesHun válasza puru (#10847) üzenetére


JamesHun
addikt

ezért volt a legnagyobb baromság felülre tenni a füles bemenetét
esőbe ha előveszed máris bemehet pár csepp eső

SeriesX: JamesSHun

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.