Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88551) viperabácsi válasza VoidXs (#88550) üzenetére


viperabácsi
addikt

Nem is találom itunes-on meg

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#88552) Vasinger! válasza viperabácsi (#88551) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

AppShopper.

(#88553) Ákinard válasza Ombi5 (#88546) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Én a T-nél vett ipad minimet próbáltam már Lebarás simmel gond nélkül ment. (UK-ben ráadásul Voda hálózatot használ.)

(#88554) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

E-mail jelzés másnál is késik 8.0.2 alatt?

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#88555) mandin válasza Ragnar95 (#88538) üzenetére


mandin
senior tag

8.0.2-vel nincsen meg már a hívásnál a bug? Nem szeretném ha ilyen alap dolgokba szórakozna mert elég sokat telefonálok...

(#88556) vtechun válasza Noxy (#88528) üzenetére


vtechun
veterán

mit értesz hülyeség alatt? ahhoz, hogy a háttéreben, észrevétlenül töltse fel a képeket, engedélyezni kell a dropboxban a helymeghatározást, a boxban meg egyáltalán nincs is ilyen funkció.

(#88557) galaxys80 válasza pszichiater (#88517) üzenetére


galaxys80
veterán

Tegyük gyorsan hozzá, hogy nálad.
Nálam például jobb lett az aksi idő.

(#88558) Ragnar95 válasza mandin (#88555) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Erről saját tapasztalatom nincs, mert ma raktam csak fel a 8.0.2-t, eddig GM volt fent, de mások azt írták, hogy gyorsabb lett a hívásfogadás, mint 8.0 alatt.
És végre megy a wifi sync is megint :C

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#88559) samgar válasza -secret- (#88544) üzenetére


samgar
őstag

Spotify forever

Oppo Find X5 PRO

(#88560) #99546112


#99546112
törölt tag

Annyira azért nem forever, ipaden jó, meg gépen is, viszont telón katasztrófa, nem enged lptetni, majd ő véletlen sorrendben lejátsza nekem 😱😩 nagyon gáz, azért nem veszek prémiumot.

(#88561) legiaap


legiaap
nagyúr

Kérdés, hogy ha a gif keyboarddal küldök animációt azért kell fizetni? Úgy értem minek számít? MMS? Vagy minek? Gondolom ha iMessage-el megy el akkor ingyenes, de engem a normál sms érdekel.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#88562) Noxy válasza vtechun (#88556) üzenetére


Noxy
veterán

Azt, hogy megint csak hüly..get írsz.
Ez a téma részemről lezárva.
Mondtam, hogy tanulj meg alapszinten angolul.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#88563) SpongyaBob válasza viperabácsi (#88549) üzenetére


SpongyaBob
veterán

AppZapp

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#88564) galaxys80


galaxys80
veterán

Ma sikeresen vagy 2 órára az autós tartóban felejtettem a telefont. Persze a nap pont oda sütött. Mire értem mentem elég meleg lett a telefon.
Okozhat ilyen dolog bármi kárt a telefonban?

(#88565) szarka996 válasza #99546112 (#88560) üzenetére


szarka996
tag

"A véletlen sorrendű lejátszás mindig ingyenes. Ha azt szeretnéd, hogy bármikor bármit meghallgathass, csak egy Spotify Premium-előfizetést kell vásárolnod."
Ezt a Spotify hivatalos oldaláról másoltam be.

(#88566) madle válasza galaxys80 (#88564) üzenetére


madle
őstag

szerintem a mai hőmérséklet még autóüvegen keresztül sem ütött oda annyira, egy nyári 40 fokos kánikulába biztos megnyekkenne, de egyébként nem hiszem.

(#88567) Viktojka


Viktojka
tag

Sziasztok!

iOS 8.0.2-re fel tudok tenni 8.0.0-ás mentést?

(#88568) BoboDJ: Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#88568) bobooo válasza Viktojka (#88567) üzenetére


bobooo
addikt

Igen

(#88569) galaxys80 válasza madle (#88566) üzenetére


galaxys80
veterán

Én is ebben bízok. Nem volt az a kànikula. A telefon is inkább csak meleg volt. Messze nem forró.
Egyébként valahol olvastam, hogy ilyen esetekre van a telefonokban valami biztonsági dolog ami kikapcsolja ha túlmelegedne.

[ Szerkesztve ]

(#88570) szentkuti11 válasza galaxys80 (#88564) üzenetére


szentkuti11
addikt

Amiatt viszont mindenképpen érdemes figyelni erre, hogy nehogy emiatt törjék fel az autót. Tudom, iOS 7 óta Apple iD jelszó nélkül semmit nem ér a telefon, de egy tolvaj valószínűleg nem lesz annyira kompetens, hogy ezt tudja.

(#88571) crey


crey
MODERÁTOR

Sziasztok!

Szeretnek egy kis segítséget kérni a topik lakoitol. A mai délután az iPhone 4s készülékem egy telefon hívás közepette ugy döntött, hogy nekiáll recsegni mint az őrület (fehér zaj tipikus esete). A hibát csak akkor produkálja, ha a headsetet bedugom. Simán telefonhívás közben nincs probléma.
Először ugy gondoltam hogy a DAC adta be a kulcsot, de a zene lejatszas hiba mentes.

Ha viszont a zaj szűrő mikrofon adta be a kulcsot, akkor miért működik headset nelkul? Esetleg a headset mikrofon tropa?

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#88572) szentkuti11 válasza crey (#88571) üzenetére


szentkuti11
addikt

A headset mikrofon hibájára gyanakszom. Telefonáláskor átvesz minden mikrofon szerepet a telefontól. Nálam fordítva volt, a telefon mikrofonja halt meg és recsegett, rádugott headsettel pedig jó volt. Dugd be a headsetet és indíts el egy videofelvételt. Ha a felvételen is recseg, akkor biztosan headset mikrofon.

[ Szerkesztve ]

(#88573) irgum válasza galaxys80 (#88569) üzenetére


irgum
addikt

Azt tudni kell, hogy az aksinak semmi nem árt jobban mint a forróság. Én is nagyon vigyázok nyáron, hogy lehetőleg menjen a telefonomra a klíma. Kérlek figyelj máskor jobban oda!

(#88574) Ragnar95 válasza irgum (#88573) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az akksinak hosszútávon valóban nem tesz jót, de rövidtávon nem lehet baja a telefonnak, hiszen túl magas hőmérséklet esetén kikapcsolja a rendszer a telefont és amíg nem hűl le, addig vissza sem engedi kapcsolni.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#88575) irgum válasza Ragnar95 (#88574) üzenetére


irgum
addikt

Szerintem mikor letiltja akkor már rég árt neki. Ja de gyébként mit számít ha letiltja a telefont?! Az aksi attól még ugyanúgy forró marad benne! :U

(#88576) Ragnar95 válasza irgum (#88575) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nyilván gondoltak erre az Apple mérnökei és jóval előbb letiltja, mint amikor árthatna neki...
Nyilván nem tesz jót utána sem, de kevésbé rossz, mintha nem állna le a rendszer.
Ráadásul ahhoz nagyon durván magas hőmérséklet kéne,h egyszeri behatástól maradandó károsodást szenvedjen a telefon, de ettől még tény, hogy jobb elkerülni az ilyet.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#88577) irgum válasza Ragnar95 (#88576) üzenetére


irgum
addikt

Nem értek egyet. Már egyszeri alkalom is elég ha rendesen forró a teló (függetlenül attól, hogy 10 perc vagy 1 óra hosszan), hogy jelentősen csökkenjen az élettartama. A rendszer leállása azért történik, hogy a használattól ne tudjon még tovább melegedni az amúgy is felhevült készülék. Ha ott van felejtve a szélvédő alatt a napon, akkor meg teljesen mindegy, mert a szellemek nem fogják használni. :D
Maradjunk abban, hogy lehetőleg soha, illetve egy alkalommal se felejtsük tűző napon. :)

(#88578) atirag


atirag
őstag

Használja valaki a find my iphone funkciót mélyebben?
Mostanában mintha változott volna. Például eddig meg tudtam nézni mikor lett használva.
Az adatvédelem/helymeghatározáson belül iphone keresés mellett olyan szinű nyíl volt amikor használva volt.
A 8-ban nincs ilyen vagy én nem találom máshol.
És eddig nem küldött mailt most probálgattam és jött vagy 7 mail. Mondjuk enniyszer jelentkeztem be és ki.
De ezt lehet állítani valahol?

(#88579) kali válasza atirag (#88578) üzenetére


kali
legenda

most is megjelenik adott színű nyíl;

fmi

(#88580) szekfizsolt


szekfizsolt
senior tag

Találtam egy videót 4S-el kapcsolatban, egy kis összehasonlítás a 7.1.2 és a 8.0.2 rendszerrel... ...de miután teszteltem még a GM-et, a sebességével bajom akkor sem volt. Kérdésem a következő:
A face és egyéb "csoda" alkalmazások pl. még mindig sokkal lassabbak, mint 7.1.2-n? Vagy javult ez valamit?
Frissíteném már, de az alkalmazások lassúsága miatt nem "merem"... Nálam akku és hasonló bug-ok nem jelentkeztek GM alatt, így az nem tart vissza... :F

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#88581) crey válasza szentkuti11 (#88572) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Na... Videó felvétel alatt nincs recsegés.... :W

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#88582) szentkuti11 válasza crey (#88581) üzenetére


szentkuti11
addikt

Telefonálás közben pedig mindig van?

(#88583) Szecsy


Szecsy
aktív tag

titeket nem idegesit hogy ha valaki hiv akkor elkezd rezegni illetve csöngeni a telefon és van egy par masodperces keses mig a képernyőn is megjelenik a hivas???

(#88584) TheMarci válasza Szecsy (#88583) üzenetére


TheMarci
addikt

Nekem nincs ilyen gondom, restoret próbáltál?

Az zavar, hogy ha telefonálok, és fb-n, vagy bárhol történik valami, akkor 1000-el rezeg, meg csipog a fülembe hívás közben.

Do You Dream?

(#88585) kali válasza Szecsy (#88583) üzenetére


kali
legenda

direkt kipróbáltam most - mert amúgy sokszor észre sem venném, hiszen kell néhány másodperc, amíg előveszem és/vagy ránézek -, és 1 másodperc előnye van a csengésnek/rezgésnek a képernyő bekapcsolásához képest, ami az szerintem semmi, a fentiek miatt alig észlelhető, csak ha direkt nézi az ember.

[ Szerkesztve ]

(#88586) galaxys80 válasza irgum (#88575) üzenetére


galaxys80
veterán

Szerencsére itt tényleg nem volt szó akkora hőhátasról, hogy a telefon kikapcsolásához vezessen. Inkább csak kicsit melegnek éreztem, mint forrónak. Szerintem inkább csak a kocsiban megnövekedett hőmérséklettől lett meleg, nem pedig a közvetlen napsütéstől.
Azt tudni kell, hogy egy szellőzőre csíptethető, zokni szerű tokban szoktam tartani a kocsiban. Tehát tulajdonképpen csak a teteje látszik ki belőle.
Ettől függetlenül azt hiszem inkább nem fogom használni. Nem hiányzik, hogy egyszer majd nyáron az 50 fokos autóba felejtsem. A kocsi feltörésről nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

(#88587) insight


insight
aktív tag

Hátha valakit érdekel:

A meghirdetett visszahívási akció keretében visszavittem az iPhone 5-ösömet (iStyle, Arénában), hogy kicseréljék az akkuját. Egy héttel később vissza is kaptam, tök ingyen cserélték. Most iOS8-cal KÉT NAPOT kibírt töltés nélkül LTE-re csatlakozva, pár órányi használat mellett.

Nagyon meg vagyok elégedve, ha van lehetőségetek, vigyétek vissza ti is! Az ezelőtti akkum 3 éves volt, és alig bírt egy napot, plusz 15-20% körül kikapcsolt a teló (ezért is hívták vissza).

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#88588) galaxys80 válasza insight (#88587) üzenetére


galaxys80
veterán

Maga az I5 alig két éves. Hogyan lehetett az aksid 3 éves? :U

(#88589) B-L-A-C-K válasza galaxys80 (#88588) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

:DDD

(#88590) gabor0077 válasza galaxys80 (#88588) üzenetére


gabor0077
tag

Azt külön vette... :))

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#88591) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Sziasztok!

Akkuhasználatnál az üzenetekhez 88%-ot ír és nem tudom mi baj lehet vele. Egyetlen rossz dolog ebben, hogy az akksit nagyon gyorsan leszívta a mai nap folyamán, persze használat mellet.
Ötlet? Ha restore akkor inkább kihagynám és marad a powerbank a farzsebben. :DDD

(#88592) _Csaba_


_Csaba_
senior tag

iPhone 5S iOS8 -al reggel 7kor vettem le 100%-ról, 9kor már 34%on volt. Telefonhívás volt kb 10perc, böngészés 3G-n max 1 óra..
Ez szerintetek reális? Vagy mehetek reklamálni hogy nem jó az akksi?

(#88593) legiaap


legiaap
nagyúr

Van egy érzésem nemsokára jön a kövi update: [link]
Komolyan mondom ennyi ráérő embert, hogy hibákat keresnek állandóan... :U

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#88594) Vgabor92 válasza rolkaDb (#88591) üzenetére


Vgabor92
tag

home+power, lehet beragadt

(#88595) Gsx-rr válasza legiaap (#88593) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Azért van még baj rendesen! Pl a hívás után ,hogy felveszem még mindíg 1.2 másodperc!
Nekem az I6 2x újraindult hívás közben úgy hogy megjelent az alma logo ,de a hívás ment tovább.

(#88596) kchris78 válasza legiaap (#88593) üzenetére


kchris78
veterán

"UPDATE: According to a published report on Monday, this glitch in iOS 8 has turned out to be a fake. What is really happening is that Touch ID is being activated with a slight press of the home button. This also explains why the so-called glitch only worked occasionally."

(#88597) CharlieDrop válasza kchris78 (#88596) üzenetére


CharlieDrop
veterán

very nice

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#88598) hdanit610


hdanit610
aktív tag

Ez vajon fb app bug, vagy iOS8? Kezdem már egy kicsit unni, ha jól emlékszem a 7-es iOS-szel nem volt ennyi gond.

(#88599) _Csaba_ válasza hdanit610 (#88598) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Bár vissza lehetne állni 7-esre.. Komolyan megfogadom azt hogy nem frissítek új rendszerre egyből..
Mindig megszívtam eddig.

(#88600) legiaap válasza hdanit610 (#88598) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na ilyennel én is találkoztam igaz nem a facebookban.

How are U today? Just kidding...I don't care!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.