Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35152) B-L-A-C-K válasza gagaracer (#35149) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha rádugod és bekapcsol utána egyből kapcsold ki megint és utána nem kellene hogy újra bekapcsoljon, vagyis legalább nekem 4, és 4S-nél nem kapcsolt be megint.

(#35153) Onderon


Onderon
senior tag

jó inkább vegyük úgy nem mondtam semmit!

Gagaracer: Miért akarod kikapcsolva tölteni?

[ Szerkesztve ]

(#35154) r3dsnake válasza amulet (#35146) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez hulyeseg, ugyanolyan stabil a telefonom, pedig agyon van tweakelve. Nem lassabb, nem merul gyorsabban, nem kell ujraiditani. Viszont amiota van JB, megjobban szeretem az iOS-t.

(#35155) bull84ghia válasza Kommy (#35150) üzenetére


bull84ghia
őstag

Értem, érdemes visszarakni BB, már ha lehetséges? Illetve a whited00r fw rá lehet rakni, mert sokan dícsérik.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#35156) B-L-A-C-K válasza Onderon (#35153) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt kellett volna már tegnap is csinálnod....;)

(#35157) r3dsnake válasza B-L-A-C-K (#35156) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az mennyivel jobb, hogy 3 napja csak az akksi a tema reszedrol?

(#35158) nord_ válasza r3dsnake (#35154) üzenetére


nord_
veterán

Így van, nekem is pont olyan stabil, mint a 'gyárival'.

---

iTunes Match: mea culpa! Múltkor rosszul írtam... nem a Store-ból tilt ki ID váltásnál, hanem magát a Match szolgáltatást korlátozza: pl. nem fogsz tudni online zenét hallgatni, illetve amíg a 90 napos bünti tart, nem fogsz tudni feltölteni se zenét oda.

[ Szerkesztve ]

(#35159) madgie válasza r3dsnake (#35157) üzenetére


madgie
titán

Azért tt se vagytok semmik, rá kell hagyni egy idő múlva, ha nem értesz egyet valakivel.

Egyébként én is "mélytöltöm" kábé kéthetente. Hit, nem hit, kit érdekel?

(#35160) B-L-A-C-K válasza r3dsnake (#35157) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De ha idegesít miért nem tudod túltenni magad rajta? Neked írom, Nem! Úgyhogy vegyél nagy levegőt és próbálj ne rá gondolni mert látom 2 napja már remegsz emiatt.

(#35161) rbence válasza amulet (#35151) üzenetére


rbence
senior tag

Volt már jailbreakelt telefonod?
3GS-en szerintem meg lehetne érezni, ha lassul néhány tweaktől a telefon,de a többség nincs hatással a telefon teljesítményére,viszont a felhasználói élményt javíthatják(pl szövegbevitelnél scrollozás,lapozással alkalmazásváltás és még sorolhatnám),arról nem is beszélve,hogy az apple,de még az android devek is előszeretettel kölcsönöznek a jailbreak appokból ötleteket...

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#35162) nord_ válasza madgie (#35159) üzenetére


nord_
veterán

Én meg tojok az aksira. Ha kell, rátöltök, ha meg nullára lemerült, akkor úgy töltöm fel. Több mint egy éves a kicsike, teljesen tökéletesen szuperál, jelét se mutatja akkumulátor-problémának. :)

(#35163) fazr válasza nord_ (#35158) üzenetére


fazr
senior tag

Tehát választani kell, hogy két Apple ID-t vagy iTunes Match-et használok?

Mondjuk az egyiket többnyire már csak frissítésekhez használom.

[ Szerkesztve ]

(#35164) nord_ válasza fazr (#35163) üzenetére


nord_
veterán

Végülis igen. (Nyilván, a zenék nem fognak elveszni, csak jegelve lesz a hozzáférés.)

(#35165) bongeszo válasza bongeszo (#35132) üzenetére


bongeszo
aktív tag

Erre valaki?

(#35166) TheMarci válasza bongeszo (#35165) üzenetére


TheMarci
addikt

A készüléken lévő szoftververziót jelzi a szám.

Do You Dream?

(#35167) mandin


mandin
senior tag

A gyári Fotó appban nem tudom sehogyan sem megnézni, hogy mikor készült egy kép?

(#35168) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Megjöttek az említett fóliák, délután ha lesz időm fel is rakom...Csak úgy megkérdezem hogy ne legyen ebből is ilyen oltári nagy veszekedés mint az aksiból, hogy valaki kíváncsi rá milyen, mennyi ujjlenyomatot hagy, csináljak fotót előtte/utána stb?

(#35169) TheMarci válasza B-L-A-C-K (#35168) üzenetére


TheMarci
addikt

Szerintem ha az off-ba készítesz egy korrekt beszámolót a folyamatról, az senkinek sincs ellenére. Csak ne beszéljünk most három napig a fóliákról. :D

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#35170) nord_ válasza mandin (#35167) üzenetére


nord_
veterán

Nem biza. Pl. Exif Lenz vagy iPhoto a megoldás.

(#35171) B-L-A-C-K válasza TheMarci (#35169) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Oké akkor hanyagolom is, még valakinek megállna a szíve...

(#35172) nord_ válasza vadászcsiga (#35096) üzenetére


nord_
veterán

Jól, üzembiztosan működik? Megéri a három dolcsit?

(#35173) Tibee86 válasza amulet (#35146) üzenetére


Tibee86
veterán

"Egy ios akkor az igazi, ha nincs piszkálva."
Totál az ellenkezőjét hasz gondolom. Teljesen használható JB nélkül is, de ha egyszer kipróbálja az ember, akkor nagyon nem akar már gyári iOS-t, az értelmetlen megkötések, és a totál alapfunkciók hiánya miatt.

"Belenyúlnak a telefon szoftverébe,ettől a telefon lefagy, újraindul, gyorsabban merül, melegszik, megbolondul"
Mióta kijött iOS6-ra a JB, azóta azzal üzemel a telefonom, köszöni szépen, semmi gondja. Nem merül jobban, nem melegszik, nem fagy le, nem indul újra. ÉS mivel az i4 alapból is már egy lassú dög, lassabb se lett tőle

B-L-A-C-K: Engem ebből az egész témából csak az érdekelne, hogy mit fotózol állandóan vakuval? :D
Egyébként én is lemerítem kb havonta, általában nem kikapcsolásig, hanem csak 2-3%-ig, de nem nagyon izgat, hogy erről ki mit gondol, hogy kell vagy sen.

[ Szerkesztve ]

(#35174) Tibee86 válasza B-L-A-C-K (#35168) üzenetére


Tibee86
veterán

Egy évig fóliáztam a telefont, jó drága fóliával, tök jó is volt. Majd gondoltam kéne cserélni, így levettem elölről is meg hátulról is. Az új fóliát még nem vettem meg rá, mert sokan mondták, hogy lehet akármilyen jó egy fólia, az akkor is "műanyag", közelébe se ér annak, amikor az üvegen húzod az ujjad. Így már vagy egy hónapja nincs rajta, és nem is lesz többet egy telefonomon se, mert valóban ég és föld a különbség.

(#35175) rbence válasza Tibee86 (#35173) üzenetére


rbence
senior tag

2-3% alá nem is nagyon tudod meríteni,mert akkor már kikapcsolja magát a telefon :P
Egyébként teljesen egyetértek Veled, a JB az iOS-nél az, ami androidnál a root,a cfw, csak ez sokkal biztonságosabb, nem lesz tőle instabil a rendszer,ha esetleg olyat rak fel az ember, amitől mégis kikészül a telefon,akkor bekapcs. közben hangerő gomb fel és minden cydia app letiltásra kerül, én mindkét iPhone-omat jailbreakelve használtam és valószínű a következőnél is így teszek majd,nélküle félkarú óriás a szifon :U

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#35176) Greg-77 válasza B-L-A-C-K (#35171) üzenetére


Greg-77
aktív tag

Nekem annyi lenne a kérdésem a fóliával kapcsolatban, hogy ez matt fólia? Vagy normál víztiszta, csak van benne valami trükkösség ami miatt nem tükröződik annyira és nem gyűjti az ujjlenyomatot?

(#35177) walakii válasza Tibee86 (#35174) üzenetére


walakii
tag

Próbáld ki a Spigen Glass.T illetve Glass.TR protektorokat, érzésre ugyan az mint az eredeti mivel ez is üveg :)
Igaz én épp mostanában hadakoztam velük, de úgy néz ki én nyertem :D

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#35178) Tibee86 válasza walakii (#35177) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha fele annyiba kerülne, akkor talán kipróbálnám, de 8000 ezer forintért kenjék a hajukra. :D

(#35179) nord_ válasza rbence (#35175) üzenetére


nord_
veterán

Kár, hogy ma reggel nem csináltam egy screenshotot az 1%-ról. :)

(#35180) B-L-A-C-K válasza Tibee86 (#35174) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A munkám miatt minden nap kell képeket csinálni és emailba továbbküldeni....

A fóliával meg úgy vagyok hogy idegesíteni ha egy nagy karcot produkálnék bele, így inkább a fólia karcolódjon.

(#35181) csusza`


csusza`
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni PÜ útján.
iPhone 3Gs T, 6.1.3. Jailbreak+Unlockolni szeretnék.

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#35182) nord_ válasza B-L-A-C-K (#35180) üzenetére


nord_
veterán

Fólia nekem is van rajta: a 2,9ezer forintos Ozaki (istyle.hu) elöl hátul véd, ráadásul nagy előnye, hogy olyan, mintha semmi se lenne a telefonon, nem rontja a kijelző képét. Fél éves és örülök, hogy az a pár karc ezen van és nem az üveglapon...
Vaku. Amikor a TurboScan-t használom, nekem is vakuval lő: de olyan tuti minőségűt csinál, hogy most már nem is az irodában szkennelem a jegyzőkönyvet, hanem a helyszínen és azonnal küldöm tovább mailben a partnernek.

(#35183) rbence válasza nord_ (#35179) üzenetére


rbence
senior tag

Hmm :B
Akkor az lehet, hogy még droidon volt, 1 évig nem volt iPhone-om, de most lemerítem teljesen úgyis és akkor megbizonyosodok róla magam is :)

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#35184) csusza` válasza csusza` (#35181) üzenetére


csusza`
senior tag

Kitől kérhetnék?

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#35185) szelesjanos


szelesjanos
tag

Sziasztok!

Az összes facebook partnerem eltünt az iPhonomról...
iPhone 3GS iOS 6.1.3
Hogy lehet visszavarászolni őket, akiknek meg volt régről a telefonszáma és összekapcsoltam őket egy contactba a facebook profilukkal, azoknak csak a régi, a telefonba mentet nevét látom most...
Mit rontottam el?

www.windydigital.hu

(#35186) zaskar


zaskar
senior tag

Sziasztok! Az i5-öm hibátlanul csatlakozik az otthoni (tplink) és a vállalati wifire is, mindig felismeri őket. Viszont most apámnál beüzemeltünk egy dlink dir600-as routert (a telekom ad ilyet pl. a táblagépekhez), és ezt valamiért nem hajlandó megjegyezni. Beírom a jelszót, látja, tudok netezni, aztán ha átmegy alvó módba, utána újra be kell írni a jelszót. Neki droidja van, azzal nincs ilyen gond. Nincs valakinek véletlenül hasonló routere? Hátha valami beállítási gond van...Köszönöm előre is.

(#35187) snooze


snooze
veterán

hali!
vesz fel valaki tunein rádio-bol,és utána pc-re menti a számokat?

GO Gunners!!!

(#35188) rbence válasza csusza` (#35184) üzenetére


rbence
senior tag

6.1.3-asra nincs "tisztességes" jailbreak, csak tethered,vagyis ha mondjuk lemerül vagy kikapcsolod,kelleni fog egy számítógép az újraindításhoz,unlockot pedig hivatalosan szolgáltatónál :K

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#35189) rbence válasza rbence (#35188) üzenetére


rbence
senior tag

lejárt a szerkesztési idő,megint haldoklik az oldal
ha old bootromos a telefonod, akkor van rá untethered jailbreak

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#35190) greggggg válasza amulet (#35146) üzenetére


greggggg
aktív tag

dehogy fagy indul ujra meg ilyenek... nekem eddig mindíg jb-s volt. most 6.1.3 alatt nem de sose volt (na jo talan egyszer egyszer safe modba került az ipad) semmilyen OS hibám a jb miatt.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#35191) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Most JB egy 3g-t amin 3.1.3 van. De ha megnyitom a cydia appot csak a loading data megy folyamatosan. Kezdjem előről az egészet?

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#35192) B-L-A-C-K válasza nord_ (#35182) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen nekem is dokumentumok elküldése miatt kell, eddig én se telefonnal csináltam de olyan korrekt képet készít hogy mióta megvan ezzel csinálom.
Fóliát még tényleg érdemes rá rakni, egyik ismerősöm is megvette az i5-öt mondtam fóliázza le, nem ő neki nem kell rá ilyen, rá egy hétre megkarcolta keresztbe az egészet....Mondtam is neki tényleg nem kell rá fólia... :N Amúgy én a kezelhetőségén nem éreztem eddig hogy rossz lenne a fólia miatt.

(#35193) Sn00k válasza manchester85 (#35147) üzenetére


Sn00k
veterán

muhhahahahah :DDD

3njoy the Lif3

(#35194) macikos


macikos
addikt

Sziasztok!

Melyik a legjobb ingyenes, AirSharing-hez hasonló fájlkezelő alkalmazás, amivel böngészőből át lehet tölteni a fájlokat a mobilra?

(#35195) rbence válasza bull84ghia (#35191) üzenetére


rbence
senior tag

Nem csak türelmetlen vagy a 4S-hez képest? ;]
Ha 5-10 percnél tovább kell rá várni,akkor mehet a jailbreak újra :)

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#35196) Smile8822


Smile8822
senior tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem hogy i4 est érdemes e frissíteni 6.1.3 ra ? bár már megtettem,csak az a kérdés hogy nem fog belassulni akadni a telefon ?
Bár most vettem kb:1 hónapja és IOS 6.1 el jött ki !
Köszönöm a mielőbbi segítséget :R

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#35197) HarryPotter válasza macikos (#35194) üzenetére


HarryPotter
őstag

Bump?

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#35198) theomo válasza macikos (#35194) üzenetére


theomo
tag

Szia. Én phone drive-t használom, most ingyenes.

Teomo

(#35199) vadászcsiga válasza Smile8822 (#35196) üzenetére


vadászcsiga
félisten

4S-en semmi különbség a két veverzió között.

(#35200) Smile8822 válasza vadászcsiga (#35199) üzenetére


Smile8822
senior tag

Sima i4 ről van szó :)
Akkor szerinted nem lett lassú vagy nem fog akadozni ?
Esetleg meddig lesz érdemes frissíteni ? :R

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.