Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#315870) Zsolt,72


Zsolt,72
Topikgazda

(rögzített hsz)

Kérünk benneteket, hogy a jövőben az iOS BETA-verzióval kapcsolatos érdemi kérdéseket inkább a Béta iOS-t használók topikja-ban beszéljétek meg.

Ide értendő a

- hogyan tudok csatlakozni a BETA-hoz?
- hogyan történik a telepítés?
- hogyan lehet visszatérni a stabil iOS verzióhoz?
- mi történik a mentésekkel, amik BETA alatt készültek?
- hogyan lehet visszajelzést küldeni?
- mely appok működnek megfelelően?
- mely appokkal van probléma?
- az akkuidő hogy alakul?
- mennyi a SoT (képernyőidő, Screen on Time)?

jellegű kérdéskör.

Ami maradhat itt, az iPhone-topikban, az pl ilyen kérdés: "mutassatok már egy screenshotot, hogyan néz ki a színezett ikon", vagy "vajon hogy néz ki az új híváslista".

Köszönjük!

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

Hozzászólások

(#34801) m3tr0 válasza Ragnar95 (#34757) üzenetére


m3tr0
senior tag

Nem oldbootromos a készülékem, így akkor a 6.0-ra rátolhatom ezt az evasi0n-os untethered JB-t?
Ez az egygombos verzió nekem jobban tetszik..mert nem vágom ezt az iphone témát. :DDD

Ha valami gond lenne a JB-vel, akkor maximum felrakom a legújabb szoftvert itunesból és megvárom a következő JB-t.
Igazából a WiFi gyors kapcsoló hiányzik...más most nem ugrik be.. :D

(#34802) zack


zack
nagyúr

Van arra lehetőség ha előfizetek az iTunes Match-re, hogy Cloud-ból le tudjam tölteni a zenéimet gépre? Nekem csak így érné meg előfizetni rá...Lévén hogy most nincs iPhone-om. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#34803) ittakary válasza vadászcsiga (#34796) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem de ez a szazforintokom spurkodas full szanalmas, nem tudom miert nem veszik eszre magukat.

Zack szerintem az iTunes-szal minden gond nelkul :) de azert erositse meg valaki.

[ Szerkesztve ]

(#34804) vadászcsiga válasza zack (#34802) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Wow de régen láttalak, látom tovább léptél :D

(#34805) zack válasza vadászcsiga (#34804) üzenetére


zack
nagyúr

Próbálkozom. :DDD WP8-ra már tuti nem lépek át. Csak iPhone vagy Android. A két rendszeren van vagy 150k értékű megvásárolt progim...WP-n már nem kezdeném el ezek beszerzését. :DDD
iTunes Match kérdésemre tudod a választ?

Ez van amit hivatalos infóként találtam:

Az iTunes Match folyamatos átvitellel játssza le vagy egészben tölti le a zeneszámokat?

Számítógépen való lejátszás esetén az iCloud folyamatos átvitellel játssza le a zenéket, de azok bármikor le is tölthetők az iCloud letöltőgombra kattintva. Az iOS-készülékek a számok letöltése közben kezdik el a lejátszást, és a letöltött zenéket megőrzik, hogy később hálózati kapcsolat nélkül is hallgathasd őket. Az Apple TV készülékek kizárólag folyamatos átvitellel játszanak le zeneszámokat.

De valahogy nem egyértelmű ez nekem. :U

(#34803) ittakary

Várok megerősítést, aztán belecsapok a lecsóba. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#34806) vadászcsiga válasza zack (#34805) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ne vedd készpénznek de szerintem sincs semmi akadálya hogy csak iTunessel használd a Matchet, ha jól emlékszem már kérdezted ezt az iphone offban és ott mondták hogy semmi akadálya.

(#34807) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

Milyen IGO alkalmazást ismertek ami utcaneveket is mondd, és persze elérhető AppStorean

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#34808) Blaise válasza skidrowkill (#34807) üzenetére


Blaise
veterán

IGO alkalmazás? :DDD

Gondolom navigációs programra gondolsz.

pl iGo, Navigon, Waze, TomTom, Sygic stb.

(#34809) Ragnar95 válasza m3tr0 (#34801) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, nyugodtan ereszd rá a legújabb evasi0n-t :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#34810) zack válasza vadászcsiga (#34806) üzenetére


zack
nagyúr

Nem a használat volt a kérdés. Tudom hogy tudom használni PC-re telepített iTunes-szal is.
Kifejezetten az a kérdésem, hogy a zeneszámokat amiket felhőben tárol, le tudom e szedni PC-re. Mert felhős lejátszás nekem nem kell ennyiért. :U
Ha viszont letölthető, akkor megéri.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#34811) r3dsnake válasza zack (#34810) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ha torlod a geprol a felszinkronizalt forrast, akkor matchelt zenenel 256-os bitrataju aac-t fogsz tudni letolteni. viszont drm-free, oda viszed, ahova akarod.

(#34812) alba-regia


alba-regia
aktív tag

Szó volt tegnap valamelyik kapcsolódó topicban az Itunes Match-ről. Az AAC-nek utánanéztem, ha jól sejtem, a 256 kbit/s-os letöltött fájl kb. 320 kbit/s-os MP3 nak felelhet meg minőségben.

A letöltött fájlok kiterjesztése .aac lesz vagy m4a?

A megfelelő tagekkel ellátott mp3-akat (előadó, számcím, album) kb. milyen arányban ismeri fel? A tallózásnál, miután felismerte a számok egy részét, a többit automatikusan kezdi el feltölteni, vagy felhasználói jóváhagyást kér? Az utóbbi kérdés arra vonatkozik, hogy ha esetleg nem megfelelő a tag, még át lehet írni, mielőtt elkezdené feltölteni, és inkább célszerű felismertetni vele a számokat, ha megvan az adatbázisában.

Előre is köszönöm a segítséget.

(#34813) zack válasza r3dsnake (#34811) üzenetére


zack
nagyúr

Az jó nekem. Sosem volt gondom az iTunes zenék minőségével. :C

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#34814) r3dsnake válasza alba-regia (#34812) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem tag alapján ismeri fel a számokat, hanem belehallgat. Ha rosszul tagelted, tagelés után is rosszul lesz, hiába matcheli a zenét. A tagelést match előtt/match után is manuálisan kell elvégezned.

(#34815) StLui válasza zack (#34813) üzenetére


StLui
veterán

azért emlékszem én, hogy csak a flac zenéket akartad hallgatni a telón is :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#34816) golya32


golya32
aktív tag

3GS-el gondom van amióta túl merült, és csak az autós töltővel tudtam feléleszteni azóta 30%-nál kikapcsol zenehallgatásnál, már visszakapcsolni sem lehet, ha csak a zsebembe van akkor le tud merülni 4-5%-ig csak akkor kapcsol ki.
Ez mitől lehet?
Mit tudok csinálni?
Akkut kb. 1 éve cseréltettem.
Nincs jailbreak és 6.1.3 van rajta.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#34817) alba-regia válasza r3dsnake (#34814) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Kb. 16 ezer számról lenne szó. Mondjuk a belahallgatás logikusnak is tűnik, mivel csak a tag alapján akár más előadó/számcím is megadható lenne, ami nincs meg mp3-ban...

Viszont ennyi számnál egyesével lehetetlen kivitelezni a tagelést/ellenőrzést.

A kiterjesztése akkor .aac?

(#34818) vadászcsiga válasza StLui (#34815) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De csak addig míg meg nem hallotta az aac-k minőségét

(#34819) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

A wifi i4-ben az alaplapon van?

(#34820) Blaise válasza B-L-A-C-K (#34819) üzenetére


Blaise
veterán

A chip vagy az antenna?

(#34821) B-L-A-C-K válasza Blaise (#34820) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mindegyik érdekel mi hol van, mert tudnék venni egy külföldi függő wifi hibásat, és alaplapot tudnék bele rakatni normális áron, és a lényeg hogy ez megoldaná e a wifi a gondot vajon...

(#34822) Danny750 válasza B-L-A-C-K (#34819) üzenetére


Danny750
őstag

Szétszedéshez iFixit! Nagyon jól leírnak mindent! :R
Szerk: Ja látom másról van szó......... :DDD

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#34823) Blaise válasza B-L-A-C-K (#34821) üzenetére


Blaise
veterán

(#34824) vans? válasza DonThomasino (#34793) üzenetére


vans?
őstag

Hogy mik vannak... :W

hábm bábm

(#34825) amulet válasza DonThomasino (#34793) üzenetére


amulet
senior tag

azért ne vesszetek össze :R :R

(#34826) B-L-A-C-K válasza Blaise (#34823) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Köszi, ez tök jó link..;)

(#34827) -Ben-


-Ben-
veterán

Hahh :DDD Észrevettétek már, hogy az i5 fényérzékelője már nem csak felfele hanem lefele is tudja vinni a fényerőt? :U Még lehet is látni, ahogy magától állítgatja a csúszkát.... :DD ezt nagyon hiányoltam i4/S -ből is..... :C

(#34828) StLui válasza vadászcsiga (#34818) üzenetére


StLui
veterán

EZ viszont pozitív apple-re nézve, Zack elég finnyás volt anno :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#34829) Kommy válasza -Ben- (#34827) üzenetére


Kommy
veterán

Ebben semmi újdonság nincs a 4S is tudja. Természetesen lefelé sokkal lassabban megy mint felfelé.

[ Szerkesztve ]

(#34830) -Ben- válasza Kommy (#34829) üzenetére


-Ben-
veterán

Nekem az nem működött.... i4 elvileg nem is tudta, de az S-en sem működött... mondjuk erről volt is itt bejegyzésem, hogy ez normális -e, de vegyes válaszok voltak, volt akinél jó volt, volt akinél nem, na mindegy, a lényeg, hogy ezen a telón végre jól működik.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#34831) snooze válasza -Ben- (#34830) üzenetére


snooze
veterán

i4s 6.1.2-vel nekem müködik..

GO Gunners!!!

(#34832) kenny123 válasza -Ben- (#34827) üzenetére


kenny123
addikt

Hehh, nekem meg i5-ön egyáltalán nem működik. :D

Mar kikellene cserélni, de van rajta invisible shield, amit nincs szívem leszedni..

yo

(#34833) TommyNagz


TommyNagz
senior tag

Siri iPad2-n valaki? :) én most raktam fel, elég jó :)

encapsulation dot1q

(#34834) ittakary válasza TommyNagz (#34833) üzenetére


ittakary
nagyúr

Pont ugyanolyan, mint mindenhol máshol, nem? :D

(#34835) zack válasza StLui (#34815) üzenetére


zack
nagyúr

Jól emlékszel. Most is azokat hallgatom. ;) De volt ami beszerezhetetlen volt FLAC-ban, és csak az iTunes-ról tudtam megvenni. Kb. 30-35db számom van iTunes-ról.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#34836) m3tr0


m3tr0
senior tag

Felment az evasi0n-os JB.
Felugrott egy-két app..meg a Typophone-os cucc, ami nagyon tetszik csak azt a rohadt slider-t nem cserélte ki...amúgy minden jó. :C

(#34837) nord_ válasza zack (#34835) üzenetére


nord_
veterán

Akkor jobban jártál volna, ha aktiválod az iTunes Matcht. :)

(#34838) -Ben- válasza kenny123 (#34832) üzenetére


-Ben-
veterán

Engem idegesítene, ha valami egyáltalán működne rajta. Bár ez még az elfogadhatóbb kategória, de amikor a zsír új telefonnak nem működik a hangszórója, akkor azért nagy a robbanásveszély .... :U :D Most a rezgőmotor hülyül néha... nem mindig, de néha-néha elég szépen belecsörömpöl valami. Ettől függetlenül ez nem zavar olyan nagyon..

(#34839) TommyNagz válasza ittakary (#34834) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Ac1d-del es WordJelly-vel csinaltam, meglepoen jo es gyors. Az ios5-os korszakban meg nagyon bugos volt, lassu, es 10 lekeresbol talan 1-et teljesitett :) sokat fejlodott a dolog :)

encapsulation dot1q

(#34840) Blaise válasza TommyNagz (#34839) üzenetére


Blaise
veterán

És mire használod?

(#34841) TommyNagz válasza Blaise (#34840) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Néha olyan magányos vagyok :( :DD

[ Szerkesztve ]

encapsulation dot1q

(#34842) zack válasza nord_ (#34837) üzenetére


zack
nagyúr

Akkor még csak gondolatban volt. ;) Amikor megvettem az utolsó számot, rá hónapokra jött csak a Match.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#34843) snooze


snooze
veterán

röhejes ez a mailbox regi.. :) március 27.-én raktam fel,és még mindig több mint 13000-en vannak elöttem..lehet mire megjön a regi,és nem válik be,megy a kukába.. :)
valami tapasztalat rola?köszi!

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#34844) Blaise válasza snooze (#34843) üzenetére


Blaise
veterán

Semmi extra, túl van hype-olva, jobbra-balra húzogatással tudod kezelni az üzeneteket, amik eltűnnek a megfelelő helyre, attól függően, hogy merre húztad el.

(#34845) szijartg


szijartg
senior tag

Használja valaki a PocketCloud Remote Desktop pro appot?
Free-t felraktam, tetszik. Csak ugye felbontást, meg ilyeneket nem tudok benne állítani.
Erősen agyalok a 14€-s full verzión is :U

(#34846) vadászcsiga válasza Blaise (#34844) üzenetére


vadászcsiga
félisten

És ha valaki pont erre vágyik? ;)

(#34847) M@te válasza snooze (#34843) üzenetére


M@te
senior tag

fos. én rögtön le is töröltem ahogy használatba tudtam venni. ebből is látszik hogy mire képes a jó marketing vagy egy jó reklám videó

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#34848) Nescafé


Nescafé
őstag

IFiles-ba a saját dolgaimat miért nem látom amik a telomon vannak?
Vagy nem is lehet?
Köszönöm

 iPhone 15 Pro

(#34849) vadászcsiga válasza M@te (#34847) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én régóta használom és szeretem. Na ehhez mit szólsz?

(#34850) Ragnar95 válasza m3tr0 (#34836) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Typophone mondjuk nekem sajna nagyon durván merítette a telót :( Pedig a Move2unlockkal megspékelve eszméletlenül jól nézett ki :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.