Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35351) samgar válasza eszgé100 (#35322) üzenetére


samgar
őstag

Nekem az összes fülesem jó volt, beleértve az összes barátomnak is az összes ismerösének az összes fülese. Ezert nem értem :(

Oppo Find X5 PRO

(#35352) thork


thork
csendes tag

Olyan gondom lenne , hogy frissítettem sztem az ios4-et itunes-en valami ios 6. valami lett , de GSMből lett véve az iPhone és valahogy úgy lett függetlenítve , vagy nem tudom miért , de ha bekapcsolom , fel kell ívni 2mp-ig a 112-őt utána repülőgép üzemmód bekapcs. kikapcs és jó lesz. Nos hogy frissítettem az iOs-t elsőnek a nyelvet kell beállítani , utána a régiót , majd a wifit , utána pedig azt írja ki hogy a sim nem aktív , vagy valami ilyesmit ( ami az miatt van , mert nem érvényes ameddig nem hívom a 112-t és nem agyalok a repülő üzemmóddal , de sajnos mivel nem indul be a teló addig hogy a beállításokba belemehessek így nem tudom ) találtam a neten , szinte mindenhol ez van , hogy a redsn0w_win_0.9.15b3 programmal agyalnak , én beállítom a select ipsw-t , majd a jailbreakra megyek , de azt írja hogy : failed to decrypt kernel , és az ipsw amit használok a neve : iPhone3,1_6.0.1_10A523_Restore . Mit kell tennem hogy jó legyen ? ja ,és iPone 4ről van szó. Ha nem látszódna az írásomból nem értek az iPhonoz , barátnőm iPhone-jét akartam megcsinálni , de ez lett , pls help valaki , fontos.

(#35353) eszgé100 válasza thork (#35352) üzenetére


eszgé100
őstag

meg kell keresni a szolgáltatót, amelyiktől el lett hozva, aztán kicsengetni a hivatalos függetlenítésért a megfelelő összeget, feltéve, hogy nem lopott (?). az egyéb okosságról (ha egyáltalán lehetséges) ezen a fórumon nem lehet beszélni

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#35354) bigdady válasza jtzk (#35347) üzenetére


bigdady
nagyúr

Kb 2 ora töltés után magától bekapcsol. Nekem is ez volt

(#35355) Játékos válasza amulet (#35348) üzenetére


Játékos
addikt

Ez most komoly? :F

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#35356) hyperspace


hyperspace
őstag

sziasztok,

nem tudom kivenni itunes-ban a biztonsági mentésnél a pipát a titkosítástól, szürke. meg lehet valahogy hackelni, hogy ne kelljen jelszóval védeni?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#35357) BlackLevandR


BlackLevandR
csendes tag

Sziasztok!

Probléma lépett fel az iPod (3G, 32GB) készülékemmel: a kimeneti 3.5 Jack "kontakthibás" lett, tehát a jobb oldal állandóan szól, míg a bal oldal csak akkor, ha a kábelt a készülék hátulja felé feszítem. Ez gondolom gyakran előforduló hiba, ezért is fordulok hozzátok: ezt a hibát lehet szervizelni, vagy maszek módon (hozzáértő által) megszerelni? Gari már nincs a gépen.
Egy ilyen javítás hozzávetőleg mennyibe fáj?

Köszönöm a segítséget!

Behálózott mindent a szellemi nyomor

(#35358) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!
Tudtok valami olyan appot, amivel elérem a hálózaton megosztott mappáimat?
Androidon az ES file managert használom,

(#35359) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Üdv!

Van itt olyan, akinek kb. 3 éves SIM kártyáját nano sim-re vágták? Én 2010-ben kaptam ezt a SIM kártyát, ami most micro sim-re van levágva, de már most is gyakorlatilag csak a chip van meg belőle (kép). Ezt már kb esélytelen megpróbálni nano sim-re vágni, igaz?

(#35360) greggggg válasza szentkuti11 (#35359) üzenetére


greggggg
aktív tag

ááh. ezt cseréltesd.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#35361) szentkuti11 válasza greggggg (#35360) üzenetére


szentkuti11
addikt

Hivatalosan mennyi lehet a Vodafone-nál a csere?

(#35362) SureStudio


SureStudio
tag

Sziasztok!
Van egy iPhone 3G-m, fel van törve. 4.2.1-es verzió fut rajta. Hogyan lehetne ezt frissíteni? Igazából mindegy, hogy JB-t vagy nem, csak az a lényeg, hogy mostani, azaz időszerű verzió kellene. Mert sok alkalmazás nem fut rajta, verziószámra hivatkozva. Kérem valaki írja le, hogy hogyan is kellene ezt...?
Előre is köszönöm!

*-._.-* *-._.-*-* [SureStudio] *-*-._.-* *-._.-*

(#35363) szentkuti11 válasza SureStudio (#35362) üzenetére


szentkuti11
addikt

Nagyobb verziószámot nem fogsz tudni elérni, javaslok egy whited00r szoftvert.

(#35364) SureStudio válasza szentkuti11 (#35363) üzenetére


SureStudio
tag

És ha nem JB-t szeretnék felrakni? Vagy azt már úgy nem lehet?

*-._.-* *-._.-*-* [SureStudio] *-*-._.-* *-._.-*

(#35365) szentkuti11 válasza SureStudio (#35364) üzenetére


szentkuti11
addikt

JB nélkül semmiképpen nem fogsz tudni 4.2.1-nél frissebb szoftvert feltenni.

(#35366) SureStudio válasza szentkuti11 (#35365) üzenetére


SureStudio
tag

Értem, tehát akkor pl innen letöltöm a iPhone3G_Normal_WD6.zip-et éss...? :B hogyan rakjam fel?

*-._.-* *-._.-*-* [SureStudio] *-*-._.-* *-._.-*

(#35367) szentkuti11 válasza SureStudio (#35366) üzenetére


szentkuti11
addikt

A zip-ben találni fogsz egy ipsw fájlt. Nyisd meg az iTunes-t és dugd rá a telefonod. Nyomj a késüzlék nevére, majd (ha Windows-t használsz) a Shift gomb lenyomásával kattints a visszaállítás/restore gombra. Meg fog jelenni egy párbeszédablak, ahova be kell tallóznod a letöltött ipsw-t.

(#35368) theomo válasza szentkuti11 (#35361) üzenetére


theomo
tag

Azt mond, hogy próbáltátok más telefonba is, de mindig kiírja hogy érvénytelen SIM. 1 forintért cserélni fogják:)

Teomo

(#35369) walakii válasza szentkuti11 (#35361) üzenetére


walakii
tag

Pont 5000 Ft, nekem ennyi volt januárban, de elvileg ha rendes az ügyintéző akkor lehet ingyen is cseréli, de ez 1 a 10-ből. :D

szerk.: A normálról nano-ra cserélés volt ennyi :)

[ Szerkesztve ]

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#35370) SureStudio válasza szentkuti11 (#35367) üzenetére


SureStudio
tag

Rendben köszönöm:) és ha ezeket megcsináltam akkor a verziószámom 6.0lesz?

[ Szerkesztve ]

*-._.-* *-._.-*-* [SureStudio] *-*-._.-* *-._.-*

(#35371) szentkuti11 válasza SureStudio (#35370) üzenetére


szentkuti11
addikt

Semmiképpen sem lesz 6.0 a verziószámod, egyszerűen csak a whited00r a legélhetőbb szoftver erre a készülékre.

[ Szerkesztve ]

(#35372) SureStudio válasza szentkuti11 (#35371) üzenetére


SureStudio
tag

Értem, tehát akkor ez már menthetetlen? Akkor olyan alkalmazásról mint pl. a Viber, már nem is beszélhetünk ugye? Az a legnagyobb gond, hogy az alkalmazások miatt kellene nagyon.

*-._.-* *-._.-*-* [SureStudio] *-*-._.-* *-._.-*

(#35373) szentkuti11 válasza SureStudio (#35372) üzenetére


szentkuti11
addikt

Erre pontosan nem emlékszem, azt tudom, hogy a whited00r 4.3.2-re írja át a verziószámot, így elméleti akadálya nincs a Viber installálásának, de hogy működni fog-e, az koránt sem biztos.

[ Szerkesztve ]

(#35374) vmi


vmi
tag

sziasztok

iphone 4 32GB UK O2 függő-t kéne valahogy függetleníteni. mit ajánlotok?

Maga a telefon 36 ezerbe kerülne..és minél olcsóbb megoldás érdekelne.

(#35375) SureStudio válasza szentkuti11 (#35373) üzenetére


SureStudio
tag

Köszönöm a segítséget! :)

*-._.-* *-._.-*-* [SureStudio] *-*-._.-* *-._.-*

(#35376) r3dsnake válasza vmi (#35374) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A szolgáltatónál.

SureStudio: a viber szerintem whitedoor alatt sem fog menni sehogy, mivel nincs olyan multitasking, mint iOS alatt.

[ Szerkesztve ]

(#35377) HarryPotter válasza szentkuti11 (#35361) üzenetére


HarryPotter
őstag

Ha céges az előfizetés akkor ingyenes, időben kb 3 perc

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#35378) szentkuti11 válasza HarryPotter (#35377) üzenetére


szentkuti11
addikt

Lakossági, feltöltőkártyás :DD

(#35379) HarryPotter válasza szentkuti11 (#35378) üzenetére


HarryPotter
őstag

Ha jó a fellepesed és valami rendes figurát fogsz ki, akkor menni fog úgy mintha céges lenne az előfizetés

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#35380) szentkuti11 válasza HarryPotter (#35379) üzenetére


szentkuti11
addikt

Azzal nem lehet probléma, hogy mikor még normál sim volt, akkor levágattam microra?

(#35381) icecave válasza szentkuti11 (#35380) üzenetére


icecave
Topikgazda

Lesz vele, mivel a sim a szolgáltató tulajdona, te pedig gyakorlatilag megrongáltad. Persze ettől még lehet próbálkozni, attól függ, kit fogsz ki ugye, csak egy sértetlen simmel az esélyeidet növelnéd.

szerk.: megoldás: legrosszabb esetben kifizeted a cserét. Akkor máris nem számít, mit adsz oda.

[ Szerkesztve ]

(#35382) szentkuti11 válasza icecave (#35381) üzenetére


szentkuti11
addikt

És akkor mi a megoldás?

(#35383) HarryPotter válasza szentkuti11 (#35382) üzenetére


HarryPotter
őstag

Elvileg lehet probléma de gyakorlatilag valószínűtlen. A régi simet ugyanis kidobják, tehát édes mindegy mit adsz oda. Az enyém is egyénileg volt micro SIM re vágva, de nem csináltak belőle problémát

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#35384) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Tegnap a sárkány centerben láttam lightning sync kábelt (ezeöccá'), lightning–30 tűs adapter (kéteze'), és asszem iPad Camera Connection Kitet (háromeze'). Hogy műkednek e nem tudom de szerintem simán megengednek egy próbát. Tavaly egy dokkolót kipróbálhattam de az akkori 3GS-emmel nem működött, a sárga i4?-ével igen. Lehet hogy klón volt.

[ Szerkesztve ]

(#35385) jtzk


jtzk
tag

IPHONE 3G

Továbbra is ez a hiba áll fent. Egész éjszaka töltőn volt, de semmi. Most kipróbálom az autós töltőt, de mi lehet a baj? Lemerült teljesen, és miért nem tudom tölteni? Akksit vegyek újat?

(#35386) hyperspace


hyperspace
őstag

tud valaki segíteni?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#35387) Xero válasza r3dsnake (#35376) üzenetére


Xero
nagyúr

Cimborámnak szépen megy a viber whited00r-al. :K

(#35388) Brumi˘ válasza jtzk (#35385) üzenetére


Brumi˘
addikt

Ismerősnek 3gs csinált ilyet, nem veszi a töltést a teló. Kábel, töltő, dokkcsati lehet a ludas. (nála a kábel volt)

(#35389) SureStudio válasza Xero (#35387) üzenetére


SureStudio
tag

Ez biztos? Mert akkor nekem megérné felrakni a whited00r-t.

[ Szerkesztve ]

*-._.-* *-._.-*-* [SureStudio] *-*-._.-* *-._.-*

(#35390) Xero válasza SureStudio (#35389) üzenetére


Xero
nagyúr

Hívtam már rajta úgy rémlik, de holnap rákérdezek. :)

(#35391) amulet válasza OgKush (#35358) üzenetére


amulet
senior tag

FileExplorer, van belőle ingyenes és fizetős is :D

(#35392) atirag


atirag
őstag

Mostanság nagyon kevés hely van a telefonomon és mivel a képeket amiből van sok nem nagyon tudom kitörőlni így mást kell.
Ha nézem az itunes-ban van olyan ,az info résznél,hogy "egyéb". Azok mit takarnak? Honnan tudnám törőlni őket mert majd 4gb.

(#35393) szentkuti11 válasza atirag (#35392) üzenetére


szentkuti11
addikt

Ha nem vagy JB-s, akkor ezek nagy részét igen valószínűleg csak egy restore pucolja ki.

(#35394) atirag válasza szentkuti11 (#35393) üzenetére


atirag
őstag

De van JB. Csak úgy akarnám törölni,hogy lássam mit és honnan.

(#35395) szentkuti11 válasza atirag (#35394) üzenetére


szentkuti11
addikt

Ha van JB-d, akkor próbáld az iCleanert.

(#35396) legiaap


legiaap
nagyúr

Van arra mód, hogy a camera hangot le lehessen venni valahogy?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#35397) r3dsnake válasza legiaap (#35396) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Lenémítod a telefont.

(#35398) atirag válasza szentkuti11 (#35395) üzenetére


atirag
őstag

Köszi ez hozott egy 200mb-ot:)

(#35399) Ketrec


Ketrec
csendes tag

Sziasztok. Adott egy iphone 3gs telefon. 6.0.1 es rendszer , és 5.13.04 es bb. Jailbreak fent. Olyan gondom van, hogy egyik pillanatrol a másikra térerő elmegy és nincs szolgáltatás. Akármilyen sim el próbálkozok. A sim kártyát felismeri az biztos, mert kéri a pin kódot. Sok mindent próbáltam ultrasnown ujrarakva, sim nélkül ki be kapcsolom, semmi. Még annyit hogy amikor történt akkor épp a cydiába néhány összetevő (Mobil Substrate, Substrate safe mód) frissítése futott. Ettől lehet? Vagy ettől független dolog történhetett?

(#35400) legiaap válasza r3dsnake (#35397) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezt eddig is tudtam, de én arra olyanra gondoltam, hogy akkor se adjon ki hangot ha nem némán van.

How are U today? Just kidding...I don't care!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.