Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35301) jozsi252 válasza samgar (#35297) üzenetére


jozsi252
veterán

Nem a fülemmel van gond, hanem a fülessel. :U másik 2 ember szerint is a bal oldala alig szól. Szóval nem egyéni problemáról van szó.
Ilyen fölösleg cinikus OFF hsz helyett inkább egy ajánlást írtál volna, hogy melyiket érdemes megvenni.

iPhone 13 Pro Max

(#35302) nord_ válasza jozsi252 (#35296) üzenetére


nord_
veterán

Nekem MM50i van, a gyárihoz képest sokkal jobban szól. A hívásfogadás, zenei irányítás is ugyanolyan tökéletes, mintha eredeti Apple termék lenne. A Sennheisernél - ha mindenáron szeretnék valami negatívumot mondani - akkor azt említeném meg, hogy mozgás közben sokat kell igazgatni, mert ha minimálisan is, de annyira elmozdul, hogy a basszus jóval kevesebbnek fog tűnni. De a gyárinál amúgy sincs sok mély hang, ahhoz képest ezt észre se veszed. :)

A Klipsch füleseket is nagyon dicsérik, szerintem bármelyiket választod, nagy előrelépés lesz.

(#35303) kali válasza nord_ (#35302) üzenetére


kali
legenda

nekem az mm30i stabil volt, ha a megfelelő méretű gumiharang volt rajta.
amúgy valóban, ha a mikrofon és a teljes vezérlés fontos, akkor javasolt kategória, a gyáritól jeletősen szebben és jobban szól.

(#35304) Nikolaidc


Nikolaidc
csendes tag

Segítsetek plz!
iPhone 3G volt 4.2.1, ultrasnow, ipad baseband, redsn0w-val próbáltam visszarakni az iphone BB-t de nem sikerült neki csak félig (nem volt wifi, bluetooth, sim olvasás, imei, BB..semmi) de az itunes szinkronizálta, most visszaraktam a gyári szoftvert 05.15.04 BB-vel, majd újra iPad BB és most itunes nem látja, minden más külső program látja, kommunikál vele, windows is kameraként látja, próbáltam hogy eltávolítottam itunes-t, javítottam, szolgáltatásokba újraindítottam az apple mobile device-t semmi, csak akkor látja egy pillanatra amikor kapcsolom ki a telefont, és az állapotjelző forogni kezd

Telekommunikációs szerviztechnikus - keress bizalommal

(#35305) StLui válasza jozsi252 (#35301) üzenetére


StLui
veterán

Mondjuk elég ha felcseréled a két oldalt, akkor 100%-ra tudtad volna magad is.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#35306) jozsi252 válasza StLui (#35305) üzenetére


jozsi252
veterán

Természetesen ez is megtörtént, amiről szintén az jött le a hogy a left nem úgy működik ahogy kell. Csak megmutattam másoknak is hogy mit gondolnak róla, mi okozhat ilyet benne, de szimplán sz@r.

nord_ Ezt nem nagyon találtam meg MO-n amit említettél, ezt csak kintről lehet beszerezni? Illetve mennyibe kerül? Mert találtam külföldi shopokba 60 eurós ártól kezdve 260 eurós árat is.

iPhone 13 Pro Max

(#35307) walakii válasza samgar (#35297) üzenetére


walakii
tag

Ez most komoly? Ide jön segítséget kérni egy szakmai topikba, gondolom utánanézett rendesen, és te ennyit tudsz neki írni, hogy menjen el orvoshoz? Szánalmas ...

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#35308) Sn00k válasza madgie (#35269) üzenetére


Sn00k
veterán

Igaz! Én is körültekintően rakom zsebbe és sosem volt gondom karcolódással, pedig már rajta voltam párszor, hogy veszek rá fóliát, de aztán mindig rájöttem felesleges csak picit figyelni kell... Ja és persze egy spigen bumper is van rajta tehát esélytelen , ha asztalra is teszem, hogy a kijelző érintkezzen a felülettel. :K

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#35309) Onderon válasza W1 (#35299) üzenetére


Onderon
senior tag

Nem tudom mi fogja meg, talán a nyomda játékok csúnyán össze tudják tintázni, de lehet alkohollal az is lejön. A második részét a mondandódnak egyáltalán nem értem, de annyi biztos, hogy az Ebay-t Íbéj-nek ejtjük. Üdv a klubban.

[ Szerkesztve ]

(#35310) rbence válasza Xero (#35203) üzenetére


rbence
senior tag

Hagyd rá,ugyanaz megy itt is,mint Handrásnál a real racing bejegyzés alatt,azok szapulják a jailbreaket,akik a büdös életbe nem használták, csak írogatják ész nélkül, hogy lassul,melegszik,újraindul tőle a telefon, mert fogalmuk sincs az egészről.Oda is belinkeltem,ide is belinkelem,aki egy kalap alá veszi a warezzal,illetve mindenféle valótlant állít,olvassa el EZT :K

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#35311) Onderon válasza rbence (#35310) üzenetére


Onderon
senior tag

én spec azon röhögtem a múltkor magamban, hogy már lassan több pénzt költök cydiában, mint appstore-ban :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35312) samgar válasza Onderon (#35311) üzenetére


samgar
őstag

Így van. Rengeteg tweak van ami hasznos és előrébb visz a napi használatban.

Oppo Find X5 PRO

(#35313) Blaise válasza samgar (#35312) üzenetére


Blaise
veterán

Pl?

(#35314) samgar válasza walakii (#35307) üzenetére


samgar
őstag

Akkor még nem említette, hogy felcserélve is próbálta. Amúgy egyedi hiba lehet, nincs semmi baj a gyári fülessel.

Blaise: használsz jb-t? Mert ha nem, akkor jelzem, nem azért írtam, hogy bárkit is meggyőzzek a használatárol. De még mindig úgy tartom, hogy ez a telefon jb nélkül csak félkarú óriás.

iNoRotate: konkrétan idegesítő néhány alkalmazásban, ha elfordul a képernyő.

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X5 PRO

(#35315) bigdady


bigdady
nagyúr

Nekem a jb android érzetet keltett ezért ment a kukába.

(#35316) r3dsnake válasza bigdady (#35315) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Akkor rosszul használtad.

(#35317) W1 válasza Onderon (#35309) üzenetére


W1
senior tag

Na akkor újra.
Vannak olyan játékok, amik egyáltalán nem mennek rajta, még csúnyán sem, vagy tudják annyira jól optimalizálni, hogy elmenjenek rajta?

A másik, ehhez hasonló matricát találtam rá, több színben, de nem emlékszem a márkájára, (az oldalára annál nem volt matrica csak elő+hátlap) valakinek esetleg ötlete?

És akkor még egy harmadik kérdés, valaki megcsinálta már a telefonjára a világítós alma mod-ot?

(#35318) Ragnar95 válasza Blaise (#35313) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

SBSettings, NetMeter for NC, Cyntact, Multifl0w, Barrel...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#35319) B-L-A-C-K válasza W1 (#35317) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én nem vagyok egy nagy játékos Real Racing 3-at játszom szinte csak rajta, ez több helyen is be-be szaggat, de még játszható. Múltkor felraktam ezt a "Rally the world" nevezetű játékot, na ez teljesen játszhatatlan volt úgy szaggatott, le is töröltem...4S-en viszont tökéletesen ment, mondjuk az egész játék egy kalap sz@r amúgy is. Szóval ha a játékokra alapozol akkor inkább 4S-ben gondolkodj, azon sokkal szebben mennek, illetve grafikailag is szebbek a komolyabb játékok (ezt nemrég csináltam itt látod miről beszélek).

(#35320) W1 válasza B-L-A-C-K (#35319) üzenetére


W1
senior tag

Köszi a képet, látni igen a különbséget. Alapjában nem vagyok nagy játékos, főleg telefonon, inkább ez az "unalmas az óra, csináljunk valamit" dolog szokott előjönni, GTA 3, Vice City, Most Wantedet játszottam a Galaxy S-en, olyan minőségben, mint a Galaxy-n (ugye haosnló hardver), futnak?

[ Szerkesztve ]

(#35321) samgar válasza bigdady (#35315) üzenetére


samgar
őstag

Úristen, mégis melyik része? Nekem atom stabil i5-ön, pedig legalabb 15 tweak van fent.

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X5 PRO

(#35322) eszgé100 válasza samgar (#35314) üzenetére


eszgé100
őstag

Ex baratnomnek, haveromnak es nekem is tonkrement eddig az osszes fulesunk, mindegyiknek a jobb oldala halkult el, ahol a mikrofon is van. Bar ki is hasznaltuk headsetkent rendesen, egy parszaz ora beszelgetesi ido belement mindegyikbe, lehet nem erre lettek kalibralva :)

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#35323) legiaap


legiaap
nagyúr

Haló.

Olyan kérdésem lenne, hogy végigzongoráztam a következőt: [link]
De még tök üres a telefonkönyv. Mi lehet a probléma?
Meg a másik kérdésem, hogy miért kéri mindig a jelszót ha le akarok tölteni valamit a store-ból?

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#35324) Blaise válasza samgar (#35314) üzenetére


Blaise
veterán

Most épp nem, de volt amikor huzamosabb ideig használtam.

(#35325) legiaap válasza legiaap (#35323) üzenetére


legiaap
nagyúr

Első kérdés tárgytalan

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#35326) Tibee86 válasza legiaap (#35323) üzenetére


Tibee86
veterán

Biztonság, véletlen vásárlás megelőzés, haverok megszívatása ellen. De rengeteg okot tudnék még mondani, hogy miért jó, hogy jelszót kér, mielőtt a 10 éves unokaöcsém megvenné nekem 100 euróért valami navit pl.
De ha egyszer megadod, utána nem kéri egy darabig. (5-10 perc, nem tudom pontosan)

[ Szerkesztve ]

(#35327) bigdady válasza r3dsnake (#35316) üzenetére


bigdady
nagyúr

Igazából az volt a baj hogy használni akartam :DDD

Sbsettings egyszer kapcsolta a 3G-t egyszer nem, ikonok jelentek meg maguktol, respring, fagyás stb.
arra volt jó hogy rájöjjek semmi szükségem ezekre a mokolasokra

[ Szerkesztve ]

(#35328) nord_ válasza bigdady (#35327) üzenetére


nord_
veterán

Mindig, mindenki elmondja, hogy az SBSettings egy kalap szar, tessék NCSettingst használni, az kifogástalanul működik. ;)

(#35329) legiaap válasza Tibee86 (#35326) üzenetére


legiaap
nagyúr

De ezt nem lehet valahogy beállítani, hogy ne kérje?
Kicsit idegesítő számomra.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#35330) Tibee86 válasza legiaap (#35329) üzenetére


Tibee86
veterán

Szerintem nem lehet kikapcsolni teljesen, de majd megcáfolnak a többiek, ha mégis.

(#35331) Blaise válasza legiaap (#35329) üzenetére


Blaise
veterán

Másoknak meg még ez a biztonsági szint is kevés, ilyen ez a világ.

(#35332) bigdady válasza nord_ (#35328) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem ennyi mókolás elég volt ;)

(#35333) Nescafé


Nescafé
őstag

üdv
tokban melyiket ajánlanátok jobban: ?
Ozaki iCoat Wardrobe
Icase Leather Thin Series

 iPhone 15 Pro

(#35334) Blaise válasza Nescafé (#35333) üzenetére


Blaise
veterán

Az egyik műanyag a másik bőr...

(#35335) Játékos


Játékos
addikt

Sziasztok!

Létezik olyan lejátszó iPhone-ra, ami szeretni a PC-m DLNA, vagy UPnP szerverét? Airvideo nagyon jól működik, de valamiért a stream lejátszók nem akarnak. Még az AnyPlayer se...
Hálás lennék a segítségért. :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#35336) Nescafé válasza Blaise (#35334) üzenetére


Nescafé
őstag

Azt tudom,de mégis melyik a beváltabb?

 iPhone 15 Pro

(#35337) dAnky


dAnky
aktív tag

Sziasztok. Nem tudjátok mi lehet a gond hogy az iphone 4-es telefon T-mobilos és az egyik t-mobilos sim kártyát elfogadja ha másik t-mobilosat teszek bele akkor érvénytelen lesz 2 másik T-s kártyával próbáltam de csak a régivel működik. Garanciás még a készülék csak azért kérdezem hátha tudtok valamit amivel magam is megoldom mert most hétvégén nincs nyitva a szerviz.

(#35338) gabormgp


gabormgp
senior tag

Mi lehet a probléma?Van egy Iphone 16gb-om.És amikor bekapcsolom a beállításoknál a mobilnetelfonba hogy bvan kapcsolva a 3g net,és a mobiladatforgalom is.És a kérdés az az,hogy nem irja ki a T-mobile H mellet hogy 3g.Amikor vettem akkor először kiírta h 3g,amikor nem volt wifire csatlakoztatva..Előre is köszönöm a válaszokat.Üdv

(#35339) walakii válasza gabormgp (#35338) üzenetére


walakii
tag

Elég zavarosan fogalmazol, de ha jól értettem nem lát 3G hálózatot, egyszerűen nem vagy 3G-vel lefedett területen.

#35340: Egyszerűen olyan helyen vagy ahol a szolgáltatódnak nincs 3G kiépítve. Ha egyszer valami nagyobb helyre kerülsz nézd meg, lenni fog :)

[ Szerkesztve ]

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#35340) gabormgp válasza walakii (#35339) üzenetére


gabormgp
senior tag

Valahogy úgy..bocsi :(xd,Szerinted mi a problema?

(#35341) kenny123 válasza gabormgp (#35340) üzenetére


kenny123
addikt

Vajon mi lehet a probléma, ha nem vagy 3g-vel lefedett területen?

yo

(#35342) kali válasza gabormgp (#35338) üzenetére


kali
legenda

a mobilos adatforgalom bekapcsolva?
milyen lefedettségű területen vagy? 3g, e, vagy o?

(#35343) gabormgp válasza walakii (#35339) üzenetére


gabormgp
senior tag

Mert tesóm 4s-ének van 3g-je abba a helyszínbe ahol nekem a 4-nek nem jelzi a 3g-t,

(#35344) gabormgp válasza kali (#35342) üzenetére


gabormgp
senior tag

Igen bevan. 3G-n vagyok.Vagy az nem lehet,hogy voltunk bennt a t-mobile-ba h átnevezzük a kártyát,meg azis volt.h a Gonapinetet kikapcsoltam.Ettől lehet?

(#35345) kali válasza gabormgp (#35344) üzenetére


kali
legenda

lehet, hogy jelenleg semmilyen mobilinternetes csomag nincs aktiválva a sim kártyán, kérdezz rá a szolgáltatónál.

(#35346) gabormgp válasza kali (#35345) üzenetére


gabormgp
senior tag

Oké,köszi..És az megoldható hogy telefonon velhívom a tudakozót?vagy az mond ezzel kapcsolatban valamit?

(#35347) jtzk


jtzk
tag

Üdv. iPhone 3g nem kapcsol be, töltéskor ennyit mutat:

Akksi halhatott meg? Vagy mi lehet a baj?
Még sohasem szedtem szét, lehet akkumulátort cserélni benne?

Teljesen lemerült, kikapcsolt, és azóta sehova tovább.
Köszönöm előre is a segítséget.

(#35348) amulet válasza Játékos (#35335) üzenetére


amulet
senior tag

ez engem is érdekelne :D

(#35349) kali válasza gabormgp (#35346) üzenetére


kali
legenda

segít a 1430, de kell a sim kártyához/hívószámhoz - illetve az előfizetéshez - az előfieztői jelszó.

(#35350) golya32 válasza jtzk (#35347) üzenetére


golya32
aktív tag

Nekem is ugyan ez történt, csak úgy tudtam elindítani, rátoltam az autós töltőre az autóban, adott a telónak egy löketet, sikerült feltölteni 22%ra onnan meg már, a fali töltő is töltött.
Előtte egész éjjel fent volt a töltőn, de nem történt semmi.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.