Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#315870) Zsolt,72


Zsolt,72
Topikgazda

(rögzített hsz)

Kérünk benneteket, hogy a jövőben az iOS BETA-verzióval kapcsolatos érdemi kérdéseket inkább a Béta iOS-t használók topikja-ban beszéljétek meg.

Ide értendő a

- hogyan tudok csatlakozni a BETA-hoz?
- hogyan történik a telepítés?
- hogyan lehet visszatérni a stabil iOS verzióhoz?
- mi történik a mentésekkel, amik BETA alatt készültek?
- hogyan lehet visszajelzést küldeni?
- mely appok működnek megfelelően?
- mely appokkal van probléma?
- az akkuidő hogy alakul?
- mennyi a SoT (képernyőidő, Screen on Time)?

jellegű kérdéskör.

Ami maradhat itt, az iPhone-topikban, az pl ilyen kérdés: "mutassatok már egy screenshotot, hogyan néz ki a színezett ikon", vagy "vajon hogy néz ki az új híváslista".

Köszönjük!

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

Hozzászólások

(#34201) Ragnar95 válasza trickyy (#34199) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

18 alatt nem köthetsz előfizut, de nem feltétlenül kell a te neveden lennie az előfizunak ahhoz,h te használd...
r3dsnake: jó kérdés, pedig már nincs is bolondok napja :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#34202) trickyy válasza Ragnar95 (#34201) üzenetére


trickyy
senior tag

Értem köszi, azt gondoltam csak úgy lett volna a legegyszerűbb, ha lehetett volna.

(#34203) Tibee86 válasza r3dsnake (#34200) üzenetére


Tibee86
veterán

Jobban feküdt neked, hogy tegnap vicctopikot csináltál itt. ;]

(#34204) turbobusa válasza trickyy (#34199) üzenetére


turbobusa
senior tag

18-tól lehet a neveden, ha nem múlt el még akkor szülők nevére kell megoldani.

(#34205) r3dsnake válasza Tibee86 (#34203) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Egy évben egyszer vagyok csak vicces. :((

(#34206) trickyy válasza turbobusa (#34204) üzenetére


trickyy
senior tag

:R

(#34207) TommyNagz válasza trickyy (#34199) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Szerintem 18. Az a logikus.

encapsulation dot1q

(#34208) Onderon válasza trickyy (#34199) üzenetére


Onderon
senior tag

14? gondolom, mert kell hozzá személyi. de szerintem egyszerűbb, ha vesztek neki társkártyát.

[ Szerkesztve ]

(#34209) TheMarci válasza Onderon (#34208) üzenetére


TheMarci
addikt

Nem nyert.

http://www.t-mobile.hu/lakossagi/ugyintezes/internetes_ugyintezes/mit_szeretne_elintezni

"1) Megjegyzés: Előfizetői szerződés kizárólag a 18. életévét betöltött, gondnokság alatt nem álló személlyel köthető."

Parasite: Amikor írtam, még nem olvastam a szerkesztésed, sry.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#34210) Onderon válasza TheMarci (#34209) üzenetére


Onderon
senior tag

jó, akkor 18, ettől függetlenül vegyenek neki társkártyát.

(#34211) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, hogy hol találok olyan részletes (szájbarágós) leírást arról, hogy hogyan lehet az 5 ös készüléket összehozni a számítógéppel .Hogyan tudok fájlokat a gépről áttenni a a telefonra. Már mindent megpróbáltam, de nem jön össze.
Előre is köszönöm!

(#34212) Ragnar95 válasza kakuk100 (#34211) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem tudsz csak úgy fájlokat másolgatni a telóra. iTuneson keresztül tudsz zenéket, videókat, képeket átszinkronizálni, ha valami más fájltípust is tárolni akarsz a telón, ahhoz külön app kell, amiben tárolni tudod.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#34213) r3dsnake válasza kakuk100 (#34211) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

iTunes

(#34214) kakuk100 válasza Ragnar95 (#34212) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi nekem az is jó lenne. Én egyenlőre csak zenét és képeket szeretnék átrakni de sehogy nem sikerül. Az ITunes már le van töltve azon keresztül próbáltam de nem jön össze.Azért kéne egy jó leírás. Akkor aszerint megcsinálnám és ha már megcsináltam egyszer akkor utána már menni fog.
Most ott tartok, hogy nagyon megbántam, hogy ezt vettem. Az androiddal semmi bajom nem volt.

(#34215) turbobusa válasza kakuk100 (#34214) üzenetére


turbobusa
senior tag

Milyen terméket vettél? hátha nem jönne be és eladod :D

(#34216) Tibee86 válasza turbobusa (#34215) üzenetére


Tibee86
veterán

(#34217) Rota válasza kakuk100 (#34214) üzenetére


Rota
tag

Ha képet akarsz felrakni egyszerűbb ha megnyitod a Sajátgép alatt és a teló DCIM mappájába be másolod.

Zenénél pedig az iTunes könyvtárba húzod a zenét --itt lesz az összes zene amit egyszer már behúztál az itunesba-- ő berakja ahova kell majd nyomsz egy szinkronizálást vagy alkalmazást... alul.
De rá mehetsz balra a telefonod tartalmára -Eszközök -és a zene fül alatt többféle képen is megjelölheted mit szinkronizáljon....

(#34218) kakuk100 válasza turbobusa (#34215) üzenetére


kakuk100
őstag

Iphone 5

(#34219) Rota válasza Rota (#34196) üzenetére


Rota
tag

Erre valaki? Nincs egy olyan manager program, ami mindent tud? ;) ifunbox iexpolrer itools... van de valamelyik valamilyen funkcióba gyenge... Az egyik zenéket nem kezeli csak exportálja a másik a fotókat nem kezeli az egyik jó a szöveges üzenetek meg kontaktok szerkesztésében, amásik meg a zene album borítót meg játklista utólagos hozzáadást nem kezeli..... káosz

(#34220) Onderon válasza kakuk100 (#34214) üzenetére


Onderon
senior tag

azért bántad meg, mert nem értesz hozzá? nem a telefon tehet róla. Nade nehogy megszóljanak, hogy nem segítek.

[ Szerkesztve ]

(#34221) Greg-77 válasza kakuk100 (#34218) üzenetére


Greg-77
aktív tag

Ez a része a droid-hoz képest egy kínszenvedés! Logikátlan idegesítő dolog az iTunes! Jó magam nagyon szeretem az iPhone-t, de az évek során nem sikerült megbarátkoznom ezzel a részével, tengernyi ismerősömmel, barátommal egyetemben akik szintén iPhone-t használnak!

(#34222) Kommy válasza Rota (#34217) üzenetére


Kommy
veterán

Elég ügyes vagy ha te a sajátgépen keresztül tudsz képet másolni a telefonra, mivel ez még senkinek nem sikerült

(#34223) turbobusa válasza Greg-77 (#34221) üzenetére


turbobusa
senior tag

Van előnye meg hátránya, nekem 10/2-szer jól jönne más gépről a szinkronizáció akkor nagy hasznát venném, de attól függetlenül sokkal szebb, átláthatóbb, mint a windows kezelő.

Apropó, wifi-vel hogy megy a szinkronizáció ? Elején nem akart működni nagyon a szolgáltatás...

[ Szerkesztve ]

(#34224) Onderon válasza Greg-77 (#34221) üzenetére


Onderon
senior tag

mert senki nem veszi a fáradtságot, hogy normálisan felfogja mi is történik. odáig jut mindenki, hogyha nem lehet drag&drop átmásolni, ahogyan eddig megszoktam, onnantól már nem is érdekel. másképpen működik, az igaz, de csak 5-10 percet kell rászánni és utána nyilvánvaló lesz minden.

(#34225) Rota válasza Kommy (#34222) üzenetére


Rota
tag

Uhh benéztem már nem Április 1 van...

Ugyan akkor az itunes -om behalt ... Se szó se beszéd egyik napról a másikra... Nem ismeri fel a telefont... fájl szerkezetét.
Egyébként és is utáltam az itunest de megkedveltem mert nem berhelem a telefont és elég amit az tud.

[ Szerkesztve ]

(#34226) StLui válasza Onderon (#34224) üzenetére


StLui
veterán

Ez kicsit túlzás, az 5-10 perc, állandó para, hogy nehogy véletlenül szinkronizálás címén valamit úgy letörölj, hogy soha többet ne legyen meg, :) persze át lehet gondolni mindent, de szerintem is túl macerás a dolog.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#34227) Greg-77 válasza turbobusa (#34223) üzenetére


Greg-77
aktív tag

Én előnyét nem tapasztaltam, de mindenkinek más dolgok a fontosak és ezt tiszteletben is tartom. :R Számomra sokkal egyszerűbb lenne, ha egy sima külső meghajtóként látszódna és a zenéket, képeket, videókat, magam pakolhatnám a zene, videó és képek mappába. Amúgy többi részével nincsen bajom az iTunes/iPhone-nak. Amúgy én is az iTools-t használom, egy kicsit felhasználóbarátabb nekem, de még ez sem az igazi!

StLui: Valóban ez a legtalálóbb, hogy macerás!

[ Szerkesztve ]

(#34228) Totheground válasza TommyNagz (#34198) üzenetére


Totheground
addikt

Óvatosan az elévüléses játékokkal, mert tényleg nem évül el, ha rendszeresen követelik, aztán meg ha lesz jövedelme az illetőnek, szépen elkezdik róla inkasszózni a pénzt, ami addigra finom milliókat fog kitenni. Hogy az esetleges későbbi végrehajtást mar ne is említsem. Nem mellesleg meg valaki okkal tartozik. Az ilyen ügyeskedők miatt veszek minden évben autókat az államnak adók formájában....

Kicsit visszatérve a par nappal ezelőtti kérdésemre: az "iTunes can't read the contents of iPhone, blabla, pls restore" hibát megoldja, ha ifunbox/diskaid alatt be mászik az ember a telefonra, törli az itunesdb/cdb fileokat, utána jó lesz.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#34229) Onderon válasza StLui (#34226) üzenetére


Onderon
senior tag

"állandó para, hogy nehogy véletlenül szinkronizálás címén valamit úgy letörölj, hogy soha többet ne legyen meg"

Nem tudom, ezt hogyan sikerült összehozni :)

(#34230) Onderon válasza Greg-77 (#34227) üzenetére


Onderon
senior tag

Nálam úgy történik, hogy még behúzni sem kell semmit, egyszerűen kipiálom ami zenét szeretnék a telefonra, amit meg nem szeretnék már, onnan kiveszem a pipát és nyomok egy Sync-et. Ennyi. Bonyolult?

(bocs, tudom, ezt írhattam volna egybe az előző hozzászólással)

[ Szerkesztve ]

(#34231) irgum


irgum
addikt

Windows-on én se szerettem az iTunest. Ég és föld ahogy mac-en működik, semmi bajom vele.

(#34232) StLui válasza irgum (#34231) üzenetére


StLui
veterán

lehet ez volt a gondom nekem is :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#34233) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

sziasztok!
Hogyan tudnék a telefonomra PDF-et rakni, úgy hogy olvasgatni is tudjam?

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#34234) Onderon válasza skidrowkill (#34233) üzenetére


Onderon
senior tag

veszel egy pdf readert appstore-ban és utána itunes-szal mehetnek fel alá a pdf-ek.

(#34235) Kommy válasza skidrowkill (#34233) üzenetére


Kommy
veterán

Pl ibooks meg tudja őket nyitni. iTUnes-al vagy elküldöd magadnak email-ben és megnyitod

(#34236) Rota válasza Totheground (#34228) üzenetére


Rota
tag

itunes- al kapcsolatban...Nekem is ez a gondom de hol találom pontosan ezeket a fájlokat? És nem lesz gond ha csak úgy törlöm? 3gs

(#34237) skidrowkill válasza Onderon (#34234) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

(#34235) Kommy köszi mindkettőtöknek :R

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#34238) HarryPotter válasza Onderon (#34229) üzenetére


HarryPotter
őstag

Pedig van abban valami "bizarr" hogy ennyire felhasználó központú rendszerben hogy sikerült egy ennyire nehezen átlátható és bosszantóan bonyolult dolgot összehozni, mint az iTunes.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#34239) Tibee86


Tibee86
veterán

Nem nagyon értem én se, hogy mi olyan bonyolult sokaknak az iTunes-ba. Nem tartom egyáltalán bonyolultnak, aki annak tartja, nem is értem, hogy hogyan tudja használni a windowst. :F
Egyedül ami botrányos benne szerintem, és nem is használom, az a képek telefonra pakolása.

StLui : Eleinte furcsa csak az embernek, hogy szinkronizálni kell mindig, ha valamit szeretnék a telefonon viszont látni (soha nem használtam ezt a ráhúzós módszert), de nekem kifejezetten tetszik, hogy végre az összes zeném rendezetten van, az ahogy meg van oldva, hogy amit fel akarok tenni rá, azt magába az app.-ba rakom, ésígytovább.

[ Szerkesztve ]

(#34240) Totheground válasza Rota (#34236) üzenetére


Totheground
addikt

media/itunes_control/itunes

Nem nagyon lehet belőle probléma, max restoreolni kell (de ha meg nem próbálod meg, akkor nem tudod syncelni, szóval kb ugyanaz a helyzet)

Nálam egy kicsit bezavarodott először, és azt mondta, hogy nincs elég hely syncelni, de aztán letöröltem az összes zenét, sync, utána meg vissza.

Más: megint sikerült valahogy összegurítani a szokásosnál 10k-val többet a számlámra, kíváncsian várom, hogy mi lehet. A dataroamingot most végig kikapcsolva tartottam... :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#34241) StLui válasza Tibee86 (#34239) üzenetére


StLui
veterán

látod te is találtál valamit, és az új 11-esről még apple blogban is írodott cikk, hogy nem egyszerű

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#34242) turbobusa válasza StLui (#34241) üzenetére


turbobusa
senior tag

Duplicate-t jól látom, hogy kivették az új iTunes-ból?

(#34243) Sn00k válasza Tibee86 (#34239) üzenetére


Sn00k
veterán

Szerintem sem vészes:). Egyedül a geniust, nem tudom pontosan mire szolgál :DDD

3njoy the Lif3

(#34244) Totheground válasza turbobusa (#34242) üzenetére


Totheground
addikt

Rosszul kátod.

Legfrissebb iTunes van fenn?

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#34245) turbobusa válasza Totheground (#34244) üzenetére


turbobusa
senior tag

windows alatt nem látok ilyet.

(#34246) StLui válasza turbobusa (#34242) üzenetére


StLui
veterán

Én nem használom mostanság, mert csak a feleségemnél maradt i4, övét meg nem is kötöttem rá csak egyszer amikor néhány cd-t felraktam neki amit kért

nézet-megkettőzött elemek megtekintése ?

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#34247) HarryPotter válasza Sn00k (#34243) üzenetére


HarryPotter
őstag

A genius appokat ajánl a meglevő appjaid alapján

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#34248) Onderon válasza StLui (#34241) üzenetére


Onderon
senior tag

Na pont az apple blog és Magyarósi Csaba/Szűcs Ádám, akiktől a falra tudok mászni. A másik nagyokosról, "handras"ról nem is beszélve. :)

(#34249) Sn00k válasza HarryPotter (#34247) üzenetére


Sn00k
veterán

Mindössze ennyi? Nekem semmit nem ajánlott eddig :U Mondjuk nicns valami sok appom az tény...

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#34250) turbobusa válasza Onderon (#34248) üzenetére


turbobusa
senior tag

Handras is azért mond olyan dolgokat majd később úgy állítja be a dolgokat én ugyan semmit nem mondtam :D

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.