Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#315870) Zsolt,72


Zsolt,72
Topikgazda

(rögzített hsz)

Kérünk benneteket, hogy a jövőben az iOS BETA-verzióval kapcsolatos érdemi kérdéseket inkább a Béta iOS-t használók topikja-ban beszéljétek meg.

Ide értendő a

- hogyan tudok csatlakozni a BETA-hoz?
- hogyan történik a telepítés?
- hogyan lehet visszatérni a stabil iOS verzióhoz?
- mi történik a mentésekkel, amik BETA alatt készültek?
- hogyan lehet visszajelzést küldeni?
- mely appok működnek megfelelően?
- mely appokkal van probléma?
- az akkuidő hogy alakul?
- mennyi a SoT (képernyőidő, Screen on Time)?

jellegű kérdéskör.

Ami maradhat itt, az iPhone-topikban, az pl ilyen kérdés: "mutassatok már egy screenshotot, hogyan néz ki a színezett ikon", vagy "vajon hogy néz ki az új híváslista".

Köszönjük!

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

Hozzászólások

(#34251) HarryPotter válasza Sn00k (#34249) üzenetére


HarryPotter
őstag

Igen ez ennyi

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#34252) HarryPotter válasza Onderon (#34248) üzenetére


HarryPotter
őstag

Ja, rém idegesítő a nagyképű stílusuk. Na meg Ancsát is kinyirtak (smarteast)

[ Szerkesztve ]

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#34253) kakuk100 válasza Greg-77 (#34221) üzenetére


kakuk100
őstag

Igen én is ezen a részen rágtam most be.A képek kellenének a névjegyzékhez. Meg a megszokott csengőhangom. Nem vagyok lusta. Szívesen elolvasnék egy részletes leírást magyarul, mert itt minden szót érteni kell. Azt hittem szeretni fogom mert sokan dicsérték, de csalódtam.Miért csinálták vajon ilyen komplikáltra.

(#34254) Onderon válasza kakuk100 (#34253) üzenetére


Onderon
senior tag

De nem komplikált, csak más. És felesleges az első öt percben már azért csalódni, mert nem értesz hozzá. Google? Még linket is küldtem 2 órája. Mondjuk én még sosem használtam, de iTunes-ban a saját helpje nem segít?

[ Szerkesztve ]

(#34255) turbobusa válasza kakuk100 (#34253) üzenetére


turbobusa
senior tag

küldtem privát üzenetet!

(#34256) bandigno válasza kakuk100 (#34253) üzenetére


bandigno
senior tag

ne te akard megtanítani, hogy hogy kellene dolgoznia, hanem te tanuld meg használni! :) amúgy logikusan van 96,5%-ban kidolgozva a működése :)

(#34257) StLui válasza bandigno (#34256) üzenetére


StLui
veterán

elvileg, gyakorlatilag meg az emberek jelentős része nem jön rá erre a logikára, úgy emlékszem erről már felmérés is készült, szóval valami van benne

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#34258) PredatorNo1


PredatorNo1
aktív tag

Hali

Kicsit kezdek ideges lenni kedves iTunes barátomon:

5.1.1-es rendszerről reggel csináltam backupot, majd felraktam a legújabb rendszert --> Restore from backup

Az hagyján, hogy bezabált +10 gigát a c-mből ezért törölgetnem kellett hogy lefusson, hanem ráadásul a végén kiírta hogy minden sikeres volt használhatom a telefonomat: Erre ugyanaz a szűz rendszer fogad mint előtte 20 perccel :W :W (mert eddig tartott a restore)

Most pedig feldugom a telefont és kiírja: "Nem ismerhető fel a telefon pontosan, húzza ki majd dugja be ismét!"
Ha megcsinálom újra ez az üzenet fogad! Valami ötlet? :R

ÜDv

(#34259) Tibee86 válasza PredatorNo1 (#34258) üzenetére


Tibee86
veterán

"Erre ugyanaz a szűz rendszer fogad mint előtte 20 perccel "
Mikor aktiváltad a telefont, akkor megkérdezte tőled, hogy újként, vagy backup-ból akarod beállítani. :U

(#34260) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Hogy lehet visszaállítani a gyári böngészőben, hogy a kereső ne a Yahoo legyen hanem a google?

(#34261) Tibee86 válasza Vasinger! (#34260) üzenetére


Tibee86
veterán

Beállítások-safari-keresőmotor.
Nincs kimondottan eldugva. :D

(#34262) Vasinger! válasza Tibee86 (#34261) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Életemben nem jártam ott, nem értem hogy állítódott el :D :R

(#34263) bandigno válasza PredatorNo1 (#34258) üzenetére


bandigno
senior tag

nem lehet az, hogy a restore után felülírta a régi backup-ot? nézd meg, hogy van-e még reggeli dátumú mentésed és akkor azt próbáld meg kjelölni neki!

(#34264) PredatorNo1 válasza bandigno (#34263) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Megvan a reggeli dátumú 7:01 kori mentés, azt próbáltam rátenni. Mostmár nem ismeri fel az iTunes a telefont..

(#34265) turbobusa válasza PredatorNo1 (#34264) üzenetére


turbobusa
senior tag

anno 3gs-nél volt ilyen bajom port csere segített

[ Szerkesztve ]

(#34266) bandigno válasza PredatorNo1 (#34264) üzenetére


bandigno
senior tag

gép újraindítása, másik (lehetőleg alaplapi) usb porton próbáld meg! Telefont is indítsd újra, az a biztos, van, mikor ilyen is segít! ...esetleg másik kábel! ki kell szűrni, hogy miért nem..!

(#34267) PredatorNo1 válasza bandigno (#34266) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Szofveresen lett elbaszva régi módszer bevált: Beraktam recoverybe gombokkal és megint restore!

(#34268) turbobusa


turbobusa
senior tag

iPad 4-el kapcsolatosan mi a tapasztalatotok?

(#34269) nord_ válasza Tibee86 (#34239) üzenetére


nord_
veterán

Egyetértek! A zenéim nekem is azóta vannak rendben, mióta iTunes-t használok. A lejátszási lista pedig a legnagyobb találmány.

(#34270) kakuk100 válasza Onderon (#34254) üzenetére


kakuk100
őstag

Igen köszi szépen megkaptam, csak sajnos minden angolul van és annyira nem tudok jól, hogy megértsem.Biztos igazad van, hogy csak más. Igen, nem értek hozzá mert csak 3 napja van meg, de egész nap ezzel rágok.Azt hiszem kicsit pihizek, mert elegem van.

(#34271) turbobusa válasza kakuk100 (#34270) üzenetére


turbobusa
senior tag

kakuk100: küldtem privát üzenetet nézd meg létszíves!

(#34272) HarryPotter válasza Vasinger! (#34260) üzenetére


HarryPotter
őstag

Pont ez van velem is, valami összeesküvés lesz ez

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#34273) PredatorNo1 válasza turbobusa (#34271) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Megy a restore megint a reggeliből, figyelemmel kísérem:

A reggeli backup 4096mb volt, most ez az iTunes, hogy jelzőkkel ne illessem, létrehoz egy ugyanakkora könyvtárat ma esti dátummal, és remélem, hogy nem úgy mint az előbb most vissza is rakja a backupomat és a beállításaimat.

Egyébként, még egyszer nem sikerült sikeres backup restore-t csinálnom, pedig már párszor próbáltam, régen iPodon is.

"létszíves" :D

(#34274) turbobusa válasza PredatorNo1 (#34273) üzenetére


turbobusa
senior tag

Ilyen téren azért bárki bármit mond elég ratyi a rendszer.

Fontos dolog végett írtam aztán mondom nehogy elmenjen :D

[ Szerkesztve ]

(#34275) PredatorNo1 válasza turbobusa (#34271) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Bevittem az iPhone-t a T-pontba mert nemjó a homegombja, visszaadták a rosszat, rendeltek újat és a héten írnak ha mehetek érte, de jó lenne a réginek a dolgait visszapakolni azért szenvedek még ezzel a rosszal addig :\

És igen, időközben lefutott a restore ami ismét semmit sem csinált... :R :R

[ Szerkesztve ]

(#34276) turbobusa válasza PredatorNo1 (#34275) üzenetére


turbobusa
senior tag

ios verzió egyezik?

(#34277) bandigno válasza PredatorNo1 (#34275) üzenetére


bandigno
senior tag

iCloud backup?

(#34278) Onderon válasza PredatorNo1 (#34273) üzenetére


Onderon
senior tag

Gondolom automatára van állítva, amikor a gépre csatlakoztatod a telefont, vagy sync-et nyomsz, vagy nem tudom, de az biztos, hogy minden csak beállítás kérdése. Nem rosszból mondom, de nekem az az érzésem, hogy végig sem néztétek milyen beállítási lehetőségek vannak, mi mire való, azt várjátok, hogy indítás után az iTunes találja ki, hogy mit szeretnétek. Bocs, ha nincs igazam! De az, hogy egyszer sem tudtál normálisan backupot csinálni, szerintem nem az iTunes hibája.

[ Szerkesztve ]

(#34279) -Ben-


-Ben-
veterán

Hibás (nehezen működő) power gomb miatt cserélnek szifont? Vagy csak ha már teljesen döglött?

(#34280) szentkuti11 válasza -Ben- (#34279) üzenetére


szentkuti11
addikt

Igen.

(#34281) bandigno válasza -Ben- (#34279) üzenetére


bandigno
senior tag

ha tudod reprodukálni a hibát a szervízesnek, akkor nagy valószínűséggel igen! :)

(#34282) bigdady válasza -Ben- (#34279) üzenetére


bigdady
nagyúr

bevitted az i5-öt végül?

(#34283) nord_ válasza szentkuti11 (#34280) üzenetére


nord_
veterán

Ez ám a dodonai válasz. :) Melyik kérdésre igen a válasz? A döglődős cserére vagy a meghalt gomb cserére?

(#34284) szentkuti11 válasza nord_ (#34283) üzenetére


szentkuti11
addikt

Minden hiba, amit tudsz reprodukálni, az hiba, tehát cserélendő.

(#34285) -Ben- válasza bigdady (#34282) üzenetére


-Ben-
veterán

Azt be, és ki is cserélték rögtön. Nagyon korrekt volt a szervizes srác az AQUA-ban. Megnézte, és kicserélte szó nélkül. :) :C Nem merem elkiabálni, de ez a telefon egyelőre jól működik, egyedül az zavar, amit a másik is csinált. Bekapcsolás után gyakran írja azt, hogy „Keresés.......” majd kiírja, hogy nincs hálózat, de egy kis idő múlva magához tér. Viszont némileg dobálja is a térerőt, gyakran esik 5 pálcikáról 1-re le, és onnan hirtelen vissza. Nem tudom ennek mi lehet az oka, de azt kétlem, hogy két olyan telefont kaptam volna, aminek ugyanaz a hibája. Talán egy SIM csere megoldhatja ezt. Mindenesetre örülök, hogy ennyire rugalmasak voltak és egy zsír új telefont kaptam, no meg annak is, hogy nem kellett rá napokat várnom... :C :U :DD

[ Szerkesztve ]

(#34286) bendeguz76


bendeguz76
aktív tag

adott egy ajándékba kapott angliai 3gs t-mobilos volt ott.állitolag függetleniteni kellett magyar t-mobilos kártyához.4.1-es ios-t raktak fel hozzá.aki csinálta állitása szerint frisebb ios-t nem lehet felrakni hozzá mert nem müködne a telo.igaz lehet ez?ki merjem probálni a 6.3.1-es ios-szal? :F

bendeguz_HUN

(#34287) -Ben-


-Ben-
veterán

Őőőő... nálatok is 43 fokot mutat Budapestre a telefon? ;] Vicces. Ilyen még nem volt, mi lehet a gond, meghülyült az app? :F

(#34288) bigdady válasza bendeguz76 (#34286) üzenetére


bigdady
nagyúr

Csak ha angliai t kártyával használod

(#34289) bandigno válasza bendeguz76 (#34286) üzenetére


bandigno
senior tag

függetlenítés tiltott téma a fórumon! (de ne próbálkozz vele!)

Zetape7: nem állítódott át farenheit-re?

[ Szerkesztve ]

(#34290) Blaise válasza -Ben- (#34287) üzenetére


Blaise
veterán

Állítsd át a kijelzést Fahrenheit-ről (°F) Celsius-ra (°C)

[ Szerkesztve ]

(#34291) walakii válasza -Ben- (#34285) üzenetére


walakii
tag

Nekem ezt nagyon ritkán szokta produkálni mint neked, ilyenkor megoldja az, hogy rányomom a 3G-t beállításokban aztán meg kikapcsolom így rendbe szokott jönni. (nekem vodánál nincs LTE kapcsoló csak mobilnet (edge) meg 3G) Valahogy szerintem bekapcsolódik az is vagy nem tudom biztosan, de ez mindig megoldja az én esetemben.

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#34292) rbence válasza bendeguz76 (#34286) üzenetére


rbence
senior tag

a függetlenítős dologról nem szeretnék itt írni,én redsn0w-val raktam fel iOs 5.1.1-et, mert az iTunes az istennek se akart mentett shsh mellett se feltenni 6.1.2-es rendszert,ráadásul ha iTunes nélkül frissítesz (redsn0w-ban van egy olyan,hogy extras - even more - restore), akkor a baseband szoftver nem frissül, viszont előtte tinyumbrella-val csinálj shsh mentést mert az kelleni fog a restore-nál.

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#34293) ittakary válasza -Ben- (#34285) üzenetére


ittakary
nagyúr

Vadonat uj Apple dobozos uj bontatlan termeket kaptal cserebe? :)

(#34294) szekfizsolt


szekfizsolt
senior tag

Most olvastam egy cikket, hogy az Evad3rs nem is dolgozik a 6.1.3 JB kiadásán (amit egyébként fel tudnak törni már), mivel ez egy kis frissítés és kivárnak... Csak azt nem értem, akkor minek a szavazás az oldalukon... :W

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#34295) Kommy válasza szekfizsolt (#34294) üzenetére


Kommy
veterán

Mutasd már meg azt az oldalt ahol a szavazás van, mert amit én ismerek minde hivatalos evad3rs/evasi0n oldal ott geyiken sincs szavazás.

[ Szerkesztve ]

(#34296) szekfizsolt válasza Kommy (#34295) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Lehet, hogy én értettem félre... :( Kommy:

Bocs, ha hülye vagyok... :F

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#34297) Kommy válasza szekfizsolt (#34296) üzenetére


Kommy
veterán

Ez nem a hivatalos oldal ez egy átverés. Az evad3rs.com (twitter-re irányít az eerdetihez) és az evasi0n.com a hivatalos.

Ezeken kívül az összes hamis. Amit mutatsz oldal az az evad3rs_jb twitter accountra mutat, így szednek be jó sok pénzt az oldalon elhelyezett reklámból, hogy a sok aki mindent akar látogatja rendesen.

Amúgy aki elég ideje jb-el az tudja, hogy ilyen kis frissítésekkel nem foglalkoznak a nagyok, mivel teljesen felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#34298) bandigno válasza szekfizsolt (#34296) üzenetére


bandigno
senior tag

ebből az jön le nekem, hogy kész az untethered jb 6.1.3-ra, csak még tesztelik ezen a héten.

ennyi, akkor kamu oldal :) :O

[ Szerkesztve ]

(#34299) szekfizsolt válasza Kommy (#34297) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Oké, elnézést srácok, én bedőltem... Hivatalos oldalt kerestem és (sok kamu között) ezt találtam, ezek szerint ez is kamu... :U

bandigno: Nekem is ez jött le és "kezdő" JB-es vagyok (ez az első Iphone-om), vettem egy pár tweak-et, amik nagyon tetszettek, de frissítettem és vártam a következő JB-t... Bedőltem... Ezek után gondolom az ios7 előtt nem is várható semmi... A frissítést 10× is meggondolom ezután... :F

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#34300) Vasinger! válasza szekfizsolt (#34299) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ha már így szóba jött. IOS 7 sacperkb mikorra várható és milyen eszközöket fog támogatni? Ha i4-et nem fog, akkor lehet majd frissítek 6.1.2-re vagy amire még van JB.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.