Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#315870) Zsolt,72


Zsolt,72
Topikgazda

(rögzített hsz)

Kérünk benneteket, hogy a jövőben az iOS BETA-verzióval kapcsolatos érdemi kérdéseket inkább a Béta iOS-t használók topikja-ban beszéljétek meg.

Ide értendő a

- hogyan tudok csatlakozni a BETA-hoz?
- hogyan történik a telepítés?
- hogyan lehet visszatérni a stabil iOS verzióhoz?
- mi történik a mentésekkel, amik BETA alatt készültek?
- hogyan lehet visszajelzést küldeni?
- mely appok működnek megfelelően?
- mely appokkal van probléma?
- az akkuidő hogy alakul?
- mennyi a SoT (képernyőidő, Screen on Time)?

jellegű kérdéskör.

Ami maradhat itt, az iPhone-topikban, az pl ilyen kérdés: "mutassatok már egy screenshotot, hogyan néz ki a színezett ikon", vagy "vajon hogy néz ki az új híváslista".

Köszönjük!

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

Hozzászólások

(#34401) B-L-A-C-K válasza LordAxwell (#34400) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Á már ennyi elég még pár Real R. csináltam, meg amit mondtál, eszméletlen a különbség mintha más játék lenne, mindjárt összerakom....

(#34402) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Rendben, kíváncsian várom.

Van itt olyan amúgy aki nagyba tolja a real racing 3-at? game centerben felvehetnénk egymást!?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#34403) Ragnar95 válasza LordAxwell (#34402) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iPhone alkalmazások topikban mindennapos téma az RR3 és találsz ott pár Gamecenter ID-t is :K ;)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#34404) B-L-A-C-K válasza LordAxwell (#34402) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na parancsolj (katt a képre):

(#34405) B-L-A-C-K válasza B-L-A-C-K (#34404) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Kicsit nagy lett az eredeti felbontású képekkel, ezért itt van kisebb felbontásba, áttekinthetőbb...

(#34406) ittakary válasza B-L-A-C-K (#34404) üzenetére


ittakary
nagyúr

Uhhh ez valami nagyon jo :) koszi!

(#34407) rbence


rbence
senior tag

Gépen olvastam a szifon.com-on, hogy az iOS 7-ben alapból benne lesz a root jogosultság, akartalak már kérdezni titeket, hogy ki mit tud erről, most néztem a mobilos oldalukat, ott virít mellette, hogy ápr. 1 a cikk dátuma...:D
Pedig annyira szépen, hihetően írták meg, ráadásul ha azt nézzük, hogy mennyi mindent nyúlt az apple a cydia store-ból,a jailbreakkel is megtehetnék... :))

[ Szerkesztve ]

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#34408) R a y válasza rbence (#34407) üzenetére


R a y
senior tag

soha az életben nem lesz benne root jogosultság

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#34409) Mela Kehes válasza rbence (#34407) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Én is olvastam, nagyon nem izgatott fel, viszont hogy április elsején írták le sem esett. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#34410) Sn00k


Sn00k
veterán

Mi a teendő , ha elveszti az ember az iphone-ját? Addig meg van hogy beszólok a szolgáltatómnak, és letiltatom az előfizumat, de utána?

3njoy the Lif3

(#34411) golya32


golya32
aktív tag

Reggelig fent volt a teló töltőn még mindig csak az almáig jut utána bejön az akku töltés jel majd kikapcsol.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#34412) DanielK válasza Sn00k (#34410) üzenetére


DanielK
addikt

veszel egy újat

(#34413) Sn00k válasza DanielK (#34412) üzenetére


Sn00k
veterán

nincs valami lehetőség apple felől, amit érdemes elvégezni...?

3njoy the Lif3

(#34414) Kommy válasza Sn00k (#34413) üzenetére


Kommy
veterán

Find my iphone be volt kapcsolva, mert akkor le lehet kérni a helyzetét, lehet üzenetet kiíratni, törölni a tartalmát, hacsak nem nyomtak már rajta restore-t. iCloud.com-on.

[ Szerkesztve ]

(#34415) Qru válasza Sn00k (#34410) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kb semmit. Letiltathatod a készüléket, de az annyit ér, hogy 10 perccel tovább tart neki a teló feltörése.

#nincsbennetarcsi

(#34416) Sn00k válasza Kommy (#34414) üzenetére


Sn00k
veterán

Oké lekérem a helyzetét és mondjuk egy plázába mutat. Mit tudok csinálni oda rohangálok az emberekhez hogy mutasd a telódat, mert az lehet az enyém?

Meg ,hogy tudjam nézni, követni a jelet, ahhoz kéne meg egy készülék. :U

3njoy the Lif3

(#34417) Kommy válasza Sn00k (#34416) üzenetére


Kommy
veterán

Most erre mit mondjak kérdeztél valamit megmondtam mit lehet csinálni. Amúgy nem kellett volna elhagyni, ha tényleg elhagytad akkor a te hibád, ha ellopták akkor be kéne menni minél előbb a rendőrségre is feljelentést tenni.

(#34418) -Ben- válasza Sn00k (#34416) üzenetére


-Ben-
veterán

Elhagytad? :o

(#34419) Sn00k


Sn00k
veterán

jah, nem-nem hagytam el , csak kíváncsi voltam , van-e valami , amit jó ha tudok:)

Kommy: OKÉ :) persze be lehet menni a rendőrségre is , de szerintem az is kb halottnak a csók szindróma...

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#34420) Qru válasza Sn00k (#34416) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kb esélytelen megtalálni egy plázában. Mert azon belül bárhol lehet a mélygarázstól a padlásig. Vagy az is lehet, hogy a valóságban nincs is már ott ahol jelzi. Eég ha flight módba rakja vagy kiveszi a kártyát, ha nincs gsm hálózat nem tudja elküldeni a teló pozícióját, ilyenkor az utolsó ismert helyet mutatja.
Szvsz veszett fejsze nyele.

mod:

Nekem az SGS-em lopták el a C-k a körúton. Gyorsan letiltattam a kártyám és megváltoztattam a FB és gmail jelszavam. Ennyit tudsz tenni kb. A többi felesleges, mert kijátszható (tiltás, gps tracking, jelkódzár, stb)

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#34421) Az-X


Az-X
őstag

Udv,

USB-n keresztul meg tudom osztani a netet itunes nelkul egy iphone 4-gyel?

:)

(#34422) Blaise válasza Az-X (#34421) üzenetére


Blaise
veterán

Igen

(#34423) imotep03


imotep03
tag

Hello,
Van megoldás már az ios 6 bug-ra, ha lezárom a képernyöt akkor a wifi jel el tünik meg nem is nagyon jönnek át a dolgok (mail, facebook stb)

(#34424) kali válasza imotep03 (#34423) üzenetére


kali
legenda

szia,

kérdezed, vagy kijelented?
bug?
átmennek azok, ha megfelelő a beállítás, adott a "push" képesség, illetve az ellenoldal is képes megfelelően kezelni a dolgot!

(#34425) ittakary válasza Sn00k (#34419) üzenetére


ittakary
nagyúr

Semmit nem tudsz tenni. Ennyi a lényeg :)

(#34426) imotep03 válasza kali (#34424) üzenetére


imotep03
tag

kérdezem nekem, átjönnek az email-ek, viszont pl a facebook azon irnak és semmi, csak amikor bele megyek akkor látom hogy irt vki, iphone, ipad egyaránt igy van

erre gondolok: link

[ Szerkesztve ]

(#34427) TheMarci válasza ittakary (#34425) üzenetére


TheMarci
addikt

Max, ha van T-s biztosítása lopásra, akkor valamivel olcsóbb lesz egy új telefonhoz jutni.

Do You Dream?

(#34428) Az-X válasza Blaise (#34422) üzenetére


Az-X
őstag

Ez remek hír :C
Miként? :B

:)

(#34429) kenny123


kenny123
addikt

Facebook appban, illetve messengerben ha ki szeretnem gyomlalni a notification soundot, hol kell keresgelnem ifile-ban?

yo

(#34430) Blaise válasza Az-X (#34428) üzenetére


Blaise
veterán

(#34431) JamesHun válasza kenny123 (#34429) üzenetére


JamesHun
addikt

ezt én is kerestem
szerintem frissítéskor elba valamit a fb mert azóta nyekereg nekem is és minden létező helyen már kikapcsoltam a hangot, mégis ha jön üzenet és aktívnak veszi a kapcsolatot nyekerek ninden üzinél

SeriesX: JamesSHun

(#34432) Az-X válasza Blaise (#34430) üzenetére


Az-X
őstag

Ez ok, de a PC-n mit tegyek :F

:)

(#34433) Blaise válasza Az-X (#34432) üzenetére


Blaise
veterán

Hopp, most nézem, iTunes nélkül nem lesz jó, gondolom azzal együtt rakja fel a megfelelő drivereket

(#34434) Qru válasza imotep03 (#34426) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Vagy nem engedélyezted a push-t, vagy használj fb messenger-t (és engedélyezd neki a push-t).

A wifi lekpcsolás meg feature, ne egye az akksit azért kapcsolja le ha a képernyőt lekapcsolod.

#nincsbennetarcsi

(#34435) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Tisztelt fórumtagok! A kedeves feleségem rendezgette az üzeneteit és véletlenül(nem tudom hogyan) kitörölte az egész eddigi velem történő üzenetváltásokat (iMessage) a kérdésem az lenne, hogy ez vissza nyerhető valahonnan, valahogyan?

(#34436) imotep03 válasza Qru (#34434) üzenetére


imotep03
tag

De engedélyezve van, tudom, de az ios 5be nem ilyen volt.

(#34437) szekfizsolt válasza Greg-77 (#34435) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Ha csináltál mentést, mert akkor visszaállítja restore után! (manchester85-nek igaza van)

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#34438) TheMarci válasza Greg-77 (#34435) üzenetére


TheMarci
addikt

Ha volt backup a telorol, en akkor onnan probalnam meg manualisan visszamasolgatni oket.

Do You Dream?

(#34439) manchester85 válasza Greg-77 (#34435) üzenetére


manchester85
addikt

Ha csináltál backupot akkor onnan igen.

i6 Silver

(#34440) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Köszi mindenkinek! Akkor majd megnézem hátha!

(#34441) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Úgy döntöttem eladom az 4S-t, túl jó ez nekem, na meg mivel hajszál-karcmentes megörülnék ha szétbasznám...

(#34442) madgie válasza B-L-A-C-K (#34441) üzenetére


madgie
titán

Ócóé? :D

(#34443) Blaise válasza B-L-A-C-K (#34441) üzenetére


Blaise
veterán

túl jó ez nekem

Na ilyet se hallottam még :C

(#34444) Kicsirics77 válasza B-L-A-C-K (#34441) üzenetére


Kicsirics77
veterán

jó sokáig bírtad :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#34445) LordAxwell válasza B-L-A-C-K (#34441) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Nem értelek.. :D

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#34446) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Esküszöm ha lenne rajta legalább 1 karc a simát adnám el mert nem kenyérre kell a pénz, de amúgy is tisztaság mániás vagyok, és törölgetem állandóan, szóval ha megkarcolnám nagyon fájna...i4-en meg ugye vannak hajszálkarcok azt nem babusgatom.

Amúgy nem ócóé adom, vagyis reális áron, ha valakinek kell egy makulátlan darab megveszi, ha meg nem megy el direkt leejtem megkarcolom és megtartom, azaz nem foglalkozok utána a babusgatásával...:D

(#34447) LordAxwell válasza B-L-A-C-K (#34446) üzenetére


LordAxwell
senior tag

De ha van rajta elől/hátul fólia akkor hogy karcolnád már meg?...
Nekem 2 évig volt iPhone 4-em és nem lett rajta egyetlen 1 karc sem oldalt sem...

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#34448) kenny123 válasza B-L-A-C-K (#34446) üzenetére


kenny123
addikt

Fólia/tok/bumper? Túl bonyolult lenne? :D

Bár mondjuk ha veszel rá valami jó foliat, és azt karcolod meg.. Uristen mi lenne?! :DDD

yo

(#34449) Kicsirics77 válasza kenny123 (#34448) üzenetére


Kicsirics77
veterán

most mondja,hogy földhöz akarja verni,hogy karcos legyen ha nem megy el :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#34450) nord_ válasza B-L-A-C-K (#34446) üzenetére


nord_
veterán

Voda függő?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.