Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#315870) Zsolt,72


Zsolt,72
Topikgazda

(rögzített hsz)

Kérünk benneteket, hogy a jövőben az iOS BETA-verzióval kapcsolatos érdemi kérdéseket inkább a Béta iOS-t használók topikja-ban beszéljétek meg.

Ide értendő a

- hogyan tudok csatlakozni a BETA-hoz?
- hogyan történik a telepítés?
- hogyan lehet visszatérni a stabil iOS verzióhoz?
- mi történik a mentésekkel, amik BETA alatt készültek?
- hogyan lehet visszajelzést küldeni?
- mely appok működnek megfelelően?
- mely appokkal van probléma?
- az akkuidő hogy alakul?
- mennyi a SoT (képernyőidő, Screen on Time)?

jellegű kérdéskör.

Ami maradhat itt, az iPhone-topikban, az pl ilyen kérdés: "mutassatok már egy screenshotot, hogyan néz ki a színezett ikon", vagy "vajon hogy néz ki az új híváslista".

Köszönjük!

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

Hozzászólások

(#34951) vadászcsiga válasza Kommy (#34947) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hmm én nem tököltem ilyennel, másfél éve minden éjjel töltőn van kivéve a hétvégéket, akkor hol feldobom hol leveszem.

B-L-A-C-K
Nagyobb összeget teszek arra hogy 1-2 hét és viasszaáll az azelőtti állapotra. Ezek olyan módszerek mint a mozgás nélküli fogyás ígérete.

[ Szerkesztve ]

(#34952) r3dsnake válasza B-L-A-C-K (#34950) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem lett jobb, csak pontosabb... Nem tudom mit vártál, hogy belemászik pár új MAh kapacitás? Nálam van JB és látszik a max kapacitás. Megcsináltam a kalibrálást, egy MAh-val sem lett több.

(#34953) vadászcsiga válasza B-L-A-C-K (#34944) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nincs egyetértés a mesterek között sem :D

GGMPC vs. kali

[ Szerkesztve ]

(#34954) B-L-A-C-K válasza r3dsnake (#34952) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Látom amit az előbb leírtam teljesen felesleges volt, vagy úgy ahogy van átsiklottál felette, már ilyen használatnál estére töltőre kellett dugnom, de biztos te jobban tudod mint én hiszen te használtad a telefonomat, és te tapasztaltad a dolgokat. Az ilyen okos emberek véleményére sose adok mint te, valamiről leírom a tapasztalatom, állítom hogy úgy van, de te megmagyarázod hogy nem az nem lehet...:D Csak kacagni tudok rajtad.

vadászcsiga: Az lehet, sőt ha 3 nap után már ugyan olyan lesz az sem érdekel, csak kíváncsi voltam ez a dolog valóban müködik e vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#34955) manchester85 válasza vadászcsiga (#34953) üzenetére


manchester85
addikt

Felcserélted a linkeket.

i6 Silver

(#34956) vadászcsiga válasza manchester85 (#34955) üzenetére


vadászcsiga
félisten

dehogyis ;)

:B

(#34957) HarryPotter válasza B-L-A-C-K (#34954) üzenetére


HarryPotter
őstag

Nézd, ha neked érzésre jobb lett, akkor hajrá, örülünk hogy örülsz. De az akku töltöttsege akkor sem lett jobb, ellenben a rendszer sokkal pontosabban tünteti fel a hátralevő kraftot. Fyi: http://www.starking.hu/pages.php?pageid=96

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#34958) B-L-A-C-K válasza HarryPotter (#34957) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Most ne haragudj már de az idő = érzés :F :DVagy ezt hogy értsem, esetleg te se tudsz értelmesen olvasni, mert szerintem leírtam. De még 1x leírom már látom a felfogással bizonyos embereknél hatalmas gond van. Szóval: Ilyen használat mellett már ilyenkor töltőn szokott lenni a telefon! Felfogtad? Írjam le megint? Vagy szerinted bevettem valamit és mint említteted csak érzéseim csalnak? Komolyan mondom hihetetlen ami itt megy. Itt tényleg ennyire okos ember van? Amúgy elmondtam notikkal foglalkozom nagyrészt, és ott az ugyan ilyen módszer segít, kivéve ha az aksi haldoklik, és tudod ott se "érzésre" javul a dolog...Vagy szerinted ezt is most találom ki :F

(#34959) Ragnar95 válasza r3dsnake (#34946) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mondjuk ezzel nem értek egyet...
Engem nagyon zavar, hogyha nem tudom, mennyi van még hátra az akkumból, mert ha tudom,h szükségem lesz a telómra még, de elég lesz 20-30% kapacitás, akkor addig használom, amíg azt elérem, aztán pihentetem, de ezt ha nem látom pontosan,hogy áll az akksi, nem tudom megtenni...Jó, 20%-nál jelez %-os kijelzés nélkül is, de ha én 50 vagy 80%-ig akarom max meríteni, ahhoz már kell a %-os kijelzés...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#34960) Kommy válasza szoki007 (#34948) üzenetére


Kommy
veterán

Custom fw-t mindig PWned DFU módban kell felrakni, sn0wbreeze le is írja a custom fw elkészülte után, hogy hogyan kell csinálni, igazából csak dfu módba rakod majd a sn0wbreeze pedig pwned DFU módban

[ Szerkesztve ]

(#34961) szoki007 válasza Kommy (#34960) üzenetére


szoki007
aktív tag

Úgy is próbáltam, nem ment :/ akkor csak egy apple logó világított ...

(#34962) whitezo88


whitezo88
nagyúr

feladom, nem találom hetek óta. Podcastsban hol lehet belepörgetni? mióta eltüntették a mágnesszalagos képernyőt, nem tudom hogy kell.

(#34963) Kommy válasza szoki007 (#34961) üzenetére


Kommy
veterán

Próbáld meg e leírás szerint: [link]

természetesen mindenből a legújabb legyen.

(#34964) greggggg


greggggg
aktív tag

sziasztok lenne egy i4em. 6.1 van rajta viszont kénytelen lennék restoreolni. hogyan tudom ezt megtenni ha mondjuk tinyumbrellat használok azt hogyan kell? szóval jb miatt fontos a 6.1. a menetét viszont nem tudom. előre is köszi!

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#34965) Kommy válasza greggggg (#34964) üzenetére


Kommy
veterán

Egyel a hozzászólásod előtt ott a link a leírásról.

(#34962) whitezo88: Nyomjál rá a borítóra. és megjelenik a tekerő sáv, ugyan úgy mint a zenéknél.

[ Szerkesztve ]

(#34966) szoki007 válasza Kommy (#34960) üzenetére


szoki007
aktív tag

Feltöltötte rá, de mikor végig ért a csík azt irta az itunes hogy helyreállításhoz észlelt készüléket ... a telón se kép se hang :S

(#34967) Kommy válasza szoki007 (#34966) üzenetére


Kommy
veterán

Ereszd rá a jailbreaket akár redsn0w-al is csak kell neki az IOS 6.0-as fw, azt be kell tallózni.

(#34968) Tom Sawyer válasza whitezo88 (#34962) üzenetére


Tom Sawyer
csendes tag

Egyszer rányomsz a "most játszott" felületen és felül megjelenik, beúszik a csúszka. Azaz ahol eddig fel kellett húzni az ujjaddal, most csak rá kell koppintani.

[ Szerkesztve ]

(#34969) szoki007 válasza Kommy (#34967) üzenetére


szoki007
aktív tag

select ipsw, és jailbreak menüpont ? akkor 6.0 -t tallózzam ? (6.1 et raktam fel customba )

[ Szerkesztve ]

(#34970) whitezo88 válasza Tom Sawyer (#34968) üzenetére


whitezo88
nagyúr

oh tényleg :B köszi

[ Szerkesztve ]

(#34971) ittakary válasza whitezo88 (#34970) üzenetére


ittakary
nagyúr

Neked soha nem volt még bajod az appal? Én már a hajamat téptem tőle, akkor egy kalap :)

Bugos volt rettenetesen.

(#34972) greggggg


greggggg
aktív tag

na szóval bocs h lámán állok hozzá, de lementettem a save shshval utánna???? shift restore betalloz a 6.1 és kész?

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#34973) Ragnar95 válasza greggggg (#34972) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

TinyUmbrellában nyomj a Start TSS szerverre, majd utána shift+restore és betallózod a 6.1ipsw-t

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#34974) greggggg


greggggg
aktív tag

thx a 6.1et mivel tudom jb-zni?

[ Szerkesztve ]

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#34975) ittakary válasza greggggg (#34974) üzenetére


ittakary
nagyúr

Tessék a pulthoz fáradni!

Bár fáradozásom önzetlen, kisebb adományokat elfogadok:

[ Szerkesztve ]

(#34976) greggggg válasza ittakary (#34975) üzenetére


greggggg
aktív tag

túl sok időt töltöttem wp fronton, elszoktam a google-től. köszönöm mindenkinek a segítséget.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#34977) greggggg


greggggg
aktív tag

hm gond van!!!!
mivel a tinyumbrella csak a 6.1.2-t látja akkor csak azt tudom restorolni h jb is menjen? mert a general ablakba csak 6.0.1 meg 6.1.2 van sima 6.1 nincs, melyik ipsw toltsem le h menjen a jb? nagyon nem szeretném a 6.1.3at mert arra nincs jb i4re...

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#34978) M4tth3w.1992


M4tth3w.1992
csendes tag

Üdv mindenkinek! :)
Olyan problémám van, mikor hívnak nem rezeg, sem néma módban sem normálban, pedig a menüben be van állítva, hogy mindig rezegjen. A rezgőmotorja jó mert értesítéseknél meg chat közbe tolja ezerrel, de hívásnál meg se nyikkan :/ olvastam már a hibáról de sehol nem találtam konkrét megoldást. Egy T-s iPhone 4-ről van szó 6.1.3-as szoftverrel. A válaszokat előre is köszönöm!

(#34979) greggggg válasza greggggg (#34977) üzenetére


greggggg
aktív tag

miért dobál ki 11 hibával mi lehet a baj?

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#34980) TheMarci válasza greggggg (#34979) üzenetére


TheMarci
addikt

Egészen véletlenül pont ma reggel 9:07-kor volt szó a 11-es hibáról, ha jól emlékszem.

Do You Dream?

(#34981) szoki007


szoki007
aktív tag

soft dfu-ból hogy tudom kiszedni a telót ? :DDD

(#34982) rbence válasza szoki007 (#34981) üzenetére


rbence
senior tag

tinyumbrella->exit recovery? :)

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#34983) Ragnar95 válasza szoki007 (#34981) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Sima DFU-ra gondolsz? mert olyan,h soft DFU nincs. Amúgy home+powerrel indítsd újra és kiugrik belőle

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#34984) greggggg


greggggg
aktív tag

nem akar összejönni. i4 jelenleg 6.1 (10b144).
menteném az shsh-t de nem jelenik csak a 6.0.1 meg a 6.1.2.
mikor shift restore nyomok akkor 11hibával kidob,
most akkor nincs shsh mentve?
marad a 6.1.3??? semi tethered jbvel???

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#34985) szoki007 válasza Ragnar95 (#34983) üzenetére


szoki007
aktív tag

redsnow is soft dfu-t írt.... csak fekete kép volt semmi más

(#34986) Kommy válasza szoki007 (#34985) üzenetére


Kommy
veterán

Nyomj egy just boot tethered et redsn0w-ban

(#34987) szoki007 válasza Kommy (#34986) üzenetére


szoki007
aktív tag

Próbáltam, semmi .

(#34988) greggggg válasza greggggg (#34984) üzenetére


greggggg
aktív tag

vki tudna ebbe segíteni? hm nem 10kor kellett volna neki állnom...

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#34989) Ragnar95 válasza greggggg (#34984) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha van 6.1.2-höz shsh-d, akkor frissíts arra, hiszen arra is van JB :K Ugyanaz a menete, mint 6.1-nél, csak 6.1.2-es ipsw-t tallózz be

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#34990) greggggg válasza Ragnar95 (#34989) üzenetére


greggggg
aktív tag

állandóan kidob 11es hibával....nem tudom mit kellene csinálnom,

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#34991) szoki007 válasza greggggg (#34990) üzenetére


szoki007
aktív tag

Végig járod azt amit én már 8 óra óta szenvedek :D most visszaraktam a 6.1.3-at , kicsit pihentetem a témát :DDD

(#34992) greggggg


greggggg
aktív tag

én azt nem értem ebben az shsh-s témában akkor tudom csak lementeni amikor az apple is aláírja hanem írja alá a 6.1.2-t akkor nem fogok downgradelni...

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#34993) Ragnar95 válasza greggggg (#34990) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Megpróbáltad a ma reggel leírt módon megoldani a 11-es hibát...? :U
Ha egyszer mentve van az SHSH, onnantól mindegy, h az Apple aláírja-e az adott szoftvert, neked megmarad az SHSH-d, az mindegy, hogy a Cydia menti le a saját szerverére a JB-elt telón vagy te TinyUmbrellával gépen

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#34994) R a y válasza greggggg (#34984) üzenetére


R a y
senior tag

6.1 alatt örökkévalóságig mentheted az shsht, azt már az apple elég rég óta nem írja alá....

[ Szerkesztve ]

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#34995) bigdady válasza Ragnar95 (#34983) üzenetére


bigdady
nagyúr

Van olyan. En is szenvedtem vele mert ireb csak soft dfu ba rakta csak a telot es mindig redsnow val kellett pwned be áttenni.

(#34996) greggggg válasza R a y (#34994) üzenetére


greggggg
aktív tag

igen már rájöttem időközben meg 1körül fel is adtam. most 6.1.3 van. jó ez, csak egy-két tweak miatt kellett volna de annyit nem ér. köszönöm mindenkinek a türelmes segítséget.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#34997) Onderon


Onderon
senior tag

ez jópofa Velox, új cydia tweak (még nem jelent meg tudtommal)

(#34998) vadászcsiga válasza Onderon (#34997) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez tényleg jól néz ki, lehet hogy benevezek majd rá bár a mindennapokban nem tudom hogy teljesít, nem lesz e inkább szép mint praktikus, ahogy pl az auxo.

(#34999) Onderon


Onderon
senior tag

Lehet, majd kiderül. Mondjuk nekem auxoval sincsen bajom, használom.

Más: Saurik törölte Cydiából a 6.0 utáni SHSH-kat. Cydiában lett középtájt egy TSS Center menüpont, ott lehet majd variálni az új SHSH-kal, valamint írt egy hosszú, de érdekes cikket a miértről/hogyanokról (Where is my iOS 6.0-6.1.2? :,( címszó alatt)

(#35000) Simtu válasza Kommy (#34933) üzenetére


Simtu
senior tag

Gondolom 3GS-re már nem lesz elérhető az IOS 7. Akkor mi lesz velünk 6.1.3-nál ragadt userekkel? Már JB nélkül kell leéljük életünk hátralévő 3GS szakaszát? :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.