Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#278251) markknight válasza Peat76 (#278246) üzenetére


markknight
veterán

Mitől kopna? :)

(#278252) Kallor


Kallor
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. A mini modellek közül jelenleg szerintetek melyik a best buy? Alap mindennapi használatra (böngészés, facebook, insta) + kamera lenne használva elsősorban. 8-as modell kerülne cserére.

Segítségeteket előre is köszönöm

(#278253) Sys85 válasza laci06 (#278249) üzenetére


Sys85
veterán

Kettő közt nincs semmi más csak az SE.
13 Mini után a 13 jön.
A 13 Mini pont ugyanazt tudja mint a 13,csak kisebb.Semmi sincs benne butítva.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#278254) tothferenc


tothferenc
senior tag

Sziasztok. Talalkozott mar valaki azzal a problemaval, hogy hivas kozben, ha a kozelsegerzekelo elsotetiti a kepernyot, hiaba nyomkodom a hangero gombot, nem allitja a hangerot, csak ha elveszem a fulemrol, es aktiv a kijelzo. Ez valami ios bug? Ha jol emlekszem mintha 16 ota jott volna elo, mert felesegem 1st gen. SE-jen meg 15.7 van, ott jol mukodik. Kiprobaltam kollegak 12, 12 mini, 13-asan, ugyan az tapasztalhato, ami nalam. :O:F

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#278255) Peat76 válasza bbendre (#278250) üzenetére


Peat76
őstag

Nekem is 13 Pro Max...van :D
Holnap feladom az Emag-nak a rossz méretet!
@markknight Karcolásra gondolok, mert pl a tok és keret közé a por, szennyeződés bekerül, az ott dolgozik....így jártam az XS Max-nél..ott polírozott acél volt a keret, ha jól emlékszem!
Itt is ez? Vagy ez már más technológia?

"13 Pro Max a kategória egyik legjobbja. A rozsdamentes acél keret, bár nehéz, de cserébe rendkívül masszív"

[ Szerkesztve ]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#278256) adika4444 válasza szabonagyur (#278155) üzenetére


adika4444
addikt

Nekem ma jött meg (végre) a 13 Mini-m, közvetlen az Apple-től. A beállítások APP egy év korlátozott jótállást ír, de legalább ha nem is írja, biztosan az Apple-höz kell vinnem a 2. és a 3. évben :D

Viszont így kérdés, hogy megéri-e például az enyémnél a +40k-t, hogy az első év után közvetlen fordulhatok az Apple-höz. Számomra megérte és így még jó is, hogy most vettem, mert 20k-t megkaptam Apple Store-utalványban.
#278186kakuk.tamas
Tapasztalatom szerint ez inkább csak akkor áll fent, ha gyakran kényszerül band-et váltani. Pest szélén, kertesházas övezet, konstans 3--4 csík a térerő, és mindig 4G-n megy a hívás. A XIII. kerületben viszont alig lépek be a lakásba, rögvest rámegy Wi-Fi hívásra. Egyforma router, 99%-ban a konfig is egyforma, MikroTik hAP ac^2 és ac3. A Wi-Fi hívást én úgy tudom, hogy csak fallback-nek használja.
#278232bigrob
Örök téma ez amióta itt jártam, de én is csak csatlakozni tudok. Android-on hasonló szoftveres stabilitást sose sikerült elérnem mint iPhone-nal.
#278238INGJOKE
Pár óra után hatalmas +++ a 13 Mini-re :D

üdv, adika4444

(#278257) INGJOKE válasza adika4444 (#278256) üzenetére


INGJOKE
veterán

Feleségemnek én is azt vettem, de a saját 13 pm-em után mindig olyan, mintha valami gyerek játék lenne :DDD

(#278258) Sungoo válasza laci06 (#278249) üzenetére


Sungoo
addikt

Nem használsz böngészőt? Nem, nincs a kettő között más. [link]

(#278259) laci06 válasza Sungoo (#278258) üzenetére


laci06
senior tag

De igen, de inkább legyek lehülyézve mint valamit ne vegyek észre.. :)

(#278260) Giovan!


Giovan!
addikt

Beállítottam a Shortcuts alkalmazásban egy automationt, ami kikapcsolja a mobilnetet ha wifi hálózatra kapcsolódik a telefon. A gond csak az, hogy ezt a telefon nem hajtja végre automatikusan, hanem csak felugrik egy emlékeztető, hogy elindíthatom ezt az automationt. Ami persze több a semminél, mert így legalább nem felejtem el, de mégse az igazi. Valaki nem tudja véletlenül hogy lehetne ténylegesen automatára állítani ezt a funkciót?

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#278261) Sungoo válasza laci06 (#278259) üzenetére


Sungoo
addikt

Senki nem hülyéz le, de olyan alapvető dolgokat kérdezel, ami kb 20 másodperc keresés.

(#278262) sethi válasza Peat76 (#278248) üzenetére


sethi
senior tag

Dbrand-re esküsznek sokan.

(#278263) syIex válasza Uyuarasy (#278235) üzenetére


syIex
veterán

Sose jutott volna eszembe... :DDD
Köszönöm! :R
Még egy kérdés, ha a telefon nincs nálam, de eSIM van benne akkor értesítések jönnek vagy csak az SMS / hívás fog? :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#278264) Gicz válasza adika4444 (#278256) üzenetére


Gicz
addikt

A hivatalos viszonteladók és a kozvetlen apple.hu rendelés kozott nincs gariban különbség, nem éri meg a +40k így semennyire.

A wifi az nem fallback, ha az van kiírva, akkor wifin vagy beregelve IMS-re. A hívás olyankor wifin megy, nincs is kiépítve LTE láb.

(#278265) Face8814


Face8814
őstag

14 pro esetében az AOD-ra tudok olyan akkumulátor kijelzést tenni ami %-osan is megjelenít? Egyelőre csak olyat találok ami egy kör ábrán jelzi a töltöttséget de %-os visszajelzést nem ad.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#278266) Sys85 válasza Face8814 (#278265) üzenetére


Sys85
veterán

Pedig 2féle kijelzés van akkura:
Oké,nekem 13 Pro-m van,de ez akkuwidget nem telefon hanem iosfüggő,márpedig a tiéden is 16 van,ennek is ott kell lennie.Ne az gyors felső widgetek közt nézd,hanem lejjebb ott az Akkumulátorok,azon belül van mind a 2 fajta.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#278267) adika4444 válasza Gicz (#278264) üzenetére


adika4444
addikt

De ha az MM intézi a második és a harmadik évben a garit az Apple-lel, az csak lassabb és körülményesebb, mint ha én intézném. Vagy félreértek valamit? A BlackFriday kupon miatt nem érdekel, lényegében 20k+ mert a 340-ből 20-at le tudok vásárolni az Apple Store-ban, töltő meg amúgy is kellett volna hozzá, hát így mondhatom, hogy benne az árban :DDD

Igen, ezzel tisztában vagyok, viszont csak akkor épül ki a WLAN kapcsolat a híváshoz, ha ezt indokolja a mobilszolgáltató hálózati lefedettsége, és a XIII.-ban elég sokat ugrál a band-ek közt, mert lehet valami magasabb és alacsonyabb frekvenciás adó, viszont a magasabb jele nagyon határeset, ezért ugrabugra helyett gondolom a tőlem három méterre lévő MikroTik Wi-Fi-jét preferálja, holott ha pl. tiltom a Wi-Fi hangot, 4G-n is teljesen vállalható a hívás, de az akkut számottevően jobban szívja a cellahatár.

Más:
Parancsok APP-ból mit lehet kihozni? Nem ástam még bele magam, de hátha lesz itt valakinek valami kreatív ötlete amiből lehet meríteni :D
(A mobilnet kikapcsolása Wi-Fi-re lépéskor témáról jutott eszembe.)

üdv, adika4444

(#278268) pana0017


pana0017
senior tag

Sziasztok. Használt valaki esetleg Pitaka Air és MagEZ 2 tokot is? A cél egy vékonyabra váltás a gyári szilikon után. Úgy gondolom a MagEZ is nagy előrelépés lenne, de ha van még vékonyabb miért ne. A mágneses funkció nem fontos, viszont jó lenne egy vállalható védelem, amit nem tudom a 0,5mm-es Air tud-e biztosítani. Illetve érezhető a 600D és 1500D közti különbség a fogásban? Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#278269) Face8814 válasza Sys85 (#278266) üzenetére


Face8814
őstag

Igen az megvan nekem is de olyat szeretnék ami egy slotos változat. Ami gyárilag kijelzi a %-ot az a két slotos ami sajnos nem jó.
Elnézést ezt elfelejtettem odaírni az előző hsz-be. :B

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#278270) BloodV22


BloodV22
csendes tag

Sziasztok!
Apple Watchra tudnátok ajánlani jó tokot? :U

(#278271) Giovan! válasza adika4444 (#278267) üzenetére


Giovan!
addikt

Nekem ez a kettő van beállítva:



Ami érdekes, hogy a második képes magától automatikusan bekapcsolni, csak a mobilnetessel van problémám.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#278272) Gicz válasza adika4444 (#278267) üzenetére


Gicz
addikt

Nincs ilyen beállítás hogy "ha ugrabugrál a bandek között" :) priorizálás van, ha teljesülnek wifin a paraméterek, rssi, latency, akkor a wifi a prio. Hiába vagy a bázisállomás szájában. A layerek is így vanna priorizálva.

"Akkor épül ki kapcsolat" ezt bearer-re érted? Ez LTE-n is így van. A telefon a paging csatornát figyeli, és ha ott kap paginget akkor jön egy rrcconnectionreconiugarion, és utána jön a context setup a bearerhez.

[ Szerkesztve ]

(#278273) Sungoo válasza pana0017 (#278268) üzenetére


Sungoo
addikt

Pitaka Air van. A védelemmel nem lesz gond, olyan kemény, kínszenvedés leszedni. :) A másikat nem próbáltam, de az Air rendesen tapadós.

(#278274) -secret- válasza Sungoo (#278273) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

+1 a Pitakanak.

(#278275) #86564352 válasza -Skylake- (#278223) üzenetére


#86564352
törölt tag

Hasonlóan gondolom. Általánosan, összességében jó termékek. Szívesebben veszek kezembe egy SE-t vagy Minit, mint papíron kétszer jobb Xiaomit, Samsungot akármit. Mert némító gomb, haptic feedback, hiába 60 Hz azért iOS animációk miatt mégis smooth, nincs bloatware, appok jól működnek, gesztusok, akku bár kicsi de megbízható, nincs meglepetés beragad valami és szívja, a kamera azonnal indul, jó fotók és videók, FaceID biztonságát más nem hozza, Apple Pay kényelmes, Apple Music is tetszik, TV+ is majd kiforrja magát.
A sokat szolgált 2016 SE is használható még, a héten egy Nokia G10-en percekig tartott egy emailt elküldeni, mert a Gmail alkalmazás leállt. Ha bírnám is az Androidot, egy Pixelt se mernék hivatalos támogatás nélkül ismerve a minőségügyi gondjaikat.

A Microsoft próbált tíz éve egy csomagban letenni hardver-szoftver-szolgáltatás ökoszisztémát, de elbuktak.
(Windows Phone & Lumia, Cortana, Continuum, Office, SkyDrive, Xbox Music streaming, Band okoskarkötő, Surface tablet)

Sajnos viszont úgy érzem az utóbbi években az Apple se gondolja át annyira aprólékosan a dolgokat. AirPower bejelentés, aztán visszakoztak. MacBooknál a butterfly keyboard és touch bar história. MacOS és iOS funkciók késve érkeznek, hiányosan vagy bugosan. Pl. fókusz módnál egy évbe telt, hogy tiltani is lehessen, ne csak engedni. iOS 16 lock screen újítás közben funkciókat vettek el sunyiban. Siri csak butul. Mégis az Apple kínálata van a legjobban egyben. :)

Eszembe is jutott, amikor még árultak AirPort routereket is. Nem a legjobbak voltak a piacon technikailag, drágák is, viszont nem voltak csúnyák és a beállításuk gyerekjáték az akkori Asus vagy TP-Link routerekhez képest.

(#278276) #86564352 válasza Giovan! (#278260) üzenetére


#86564352
törölt tag

Személyes automatizálások engedélyezése vagy letiltása az iPhone és iPad Parancsok alkalmazásában

A következő automatizálások nem futhatnak automatikusan:
Érkezés
Indulás
Indulás előtt
E-mail
Üzenet
Wi-Fi
Bluetooth

(#278277) Sys85 válasza BloodV22 (#278270) üzenetére


Sys85
veterán

Nekem S7-en Pazer Glass volt.Üveggel egyben.Kicsit vastagabb lett tőle,de megmaradt az Apple Watch forma.
Üveg gyönyörűen felfelküdt,semmilyen kezélési probléma nem is volt vele,minden érintést érzékelt.
Nekem bejött: [link]

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#278278) sethi válasza pana0017 (#278268) üzenetére


sethi
senior tag

12pron pitaka magezt használtam. Esett benne párszor. A telefonnak semmi baja nem lett benne. Most a 14prora tacticalt vettem. Ugyan az az aramid és ugyan olyan vékony mint a pitaka, de ez alul és felül is takarja a keretet

(#278279) #86564352 válasza adika4444 (#278267) üzenetére


#86564352
törölt tag

Parancsok galériában nézz körül kezdésnek. Többszöri ébresztő, timer, jelezzen akku szintről, Apple Music-hoz is akadnak jók, GIF készítése, gyors kollázs, utolsó fotó elküldése, Siri integrációval say cheese fotó is jópofa, kedvenc kontaktokból fotós speed dial ikonokat kirakni, jegyzetbe elrakni cikkeket, egy éve mit fotóztál, idő és hely alapú automatizálás, ha XY személytől emailt kapsz akkor valamire emlékeztessen... hasznostól érdekesig sokféle letölthető és készíthető. [link] [link] [link]

(#278280) adika4444 válasza Giovan! (#278271) üzenetére


adika4444
addikt

Köszi! :D
#278272Gicz
Na így már értem, csak nekem elég esetleges volt, hogy mi alapján váltogat :D
#278279twofatcat
Köszi neked is :D

üdv, adika4444

(#278281) Giovan! válasza #86564352 (#278276) üzenetére


Giovan!
addikt

Értem, akkor ezt is meg kell szoknom. Egyre bővül a lista, juhé...
Mindenesetre kösz a választ.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#278282) domerator válasza adika4444 (#278256) üzenetére


domerator
veterán

Még hatalmasabb +++ a 13 minire!! :C
2 évig használtam 12 minit, szerencsére most tudtam váltani 13-ra, jobb az akksi, a működésben semmit nem veszek észre, mert az A14 Bionic is elég durva (mostanában kezdik beérni a droidos chipek). A 13 minit legalább 3 évig tervezem használni, ilyen jó telefonom soha eddig nem volt (mindenféle szempontot összeadva, de a méret lényeges).

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#278283) bigrob


bigrob
őstag

https://adblockluna.com/

Utoljára szeptemberben beszéltetek róla, youtube appon belül a reklámokat blokkolja.
Redditen is jókat írnak róla, használja valaki?

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#278284) Rage47 válasza bigrob (#278283) üzenetére


Rage47
veterán

én olyan kommenteket találtam, hogy eladják az adataid.
gondolom vmi VPN-en keresztül megy a forgalmad, úgy tudják max tiltani a reklámokat YT-on
az app store-ban nem is találtam

(#278285) bigrob válasza Rage47 (#278284) üzenetére


bigrob
őstag

Régen fellelhető volt appstoreban, de törölték és perelték is őket állítólag.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#278286) Sakab


Sakab
senior tag

Sziasztok, segítségre lenne szükségem. Icloud-omban van több könyv amit szeretnék lementeni bárhogy Win/IOS/Filza. Filzaban meg sem találom, hogy hova menti magát a könyveket. Nincs valakinek ötlete, hogy jutnék hozzá az eredeti epub/mobi filokhoz?

(#278287) mave13 válasza -Skylake- (#278223) üzenetére


mave13
őstag

Én is így vagyok vele...

Volt telefonom Ericsson, Nokia 3410, 3650 Symbian, Windows, Android több, mint 10 éven át... Tavaly nyáron vettem egy iPad-et, gondoltam, kipróbálom mennyit változott 9 év alatt az Apple... (2012-ben volt egy MacBook pro, de nem szerettem, gyorsan el is adtam, utána sokáig úgy éreztem, hogy soha többé Apple.) Aztán lett egy 12 mini, majd Watch SE, majd egy M1 Air, és egy AirPods3...
És úgy érzem, hazaértem. Most lejárt az előfizetésem, így ki tudtam hozni egy 14 pro-t, és csak megerősített ebben. Nem hiszem, hogy valaha vissza akarnék térni az Androidra, pedig volt idő, amikor nagyon szerettem azt is, és nincs vele semmi bajom (S8 sokáig vezette a telefonos listámat...).

Icewolf || kósza ||

(#278288) Just486 válasza Face8814 (#278269) üzenetére


Just486
senior tag

[Usage]
[Batteries]

That unconquered country we call the future.

(#278289) Sys85 válasza mave13 (#278287) üzenetére


Sys85
veterán

Mindig átnyálazom a droidos kínálatot,de semmi olyan nincs ami megindítaná azt a bizonyos vezérhangyát.
Sonyk sose érdekeltek,Huawei se mozgat,pedig 2 is volt.
Redmi volt pár,ahogy MI is,de semmi izgalmas (számomra) nem jelenik meg,plusz árban is szépen felmentek az “ex MI-k”.
Realme/Oppo/OP nem vonz.
Samsungból az egyetlen ami számomra érdekes lehetne a toll miatt az S22 Ultra,de csak emiatt nem cserélek.
Foldok teljesen hidegen hagynak.
Szóval lassan 2 éve szifonon ragadtam (ez nálam nagy szó! :DDD ) és nem is szándékozok váltani,a 13 Pro szerintem nagyon jó kis telefon lesz még pár évig és szerintem utána is szifon lesz a következő.
Egyelőre nincs a piacon semmi ami miatt eladnám a 13 Pro-t.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#278290) c64fanhun válasza laci06 (#278237) üzenetére


c64fanhun
tag

12 minit használok, azt tudom ajánlani, szerintem ár/érték arányban valami világbajnok. Viszont tény és való hogy ha teheted és az akku idő fontosabb sokkal, akkor 13 mini.

(#278291) mave13 válasza Sys85 (#278289) üzenetére


mave13
őstag

Nekem még Note II volt anno, annál szerettem a tollat... bár, szerintem a telefon kicsi ahhoz, hogy jól ki lehessen használni. Ha most kéne tanulnom valamit, biztos hogy az iPad-hoz vennék egy Pencil 2-t, és azzal jegyzetelnék.
2020-ban, amikor szakvizsgára készültem, akkor még Samsungos révén, egy Tab S6-ot vettem, na annak a mérete, súlya már pont ideális volt jegyzeteléshez. Aztán azt eladtam, mert Windows laptop kellett a CT leletezéshez. Egy HP EliteBook 1030 G2 X360 lett... ahhoz is volt tollam, de az már túl nagy és nehéz volt ahhoz, hogy kényelmesen lehessen rajta írni. Őt váltotta az M1 Air, és hát ég és föld... pedig a HP is egy igen jó gép volt, és 750 ezer lett volna újonnan, szóval abszolút felső kategória. De az M1 jobb... sokkal.

Egyébként telefon terén nálam is a Samsung lenne a favorit, ha most valaki azt mondaná, hogy vissza kell váltanom droidra. A kínaiak valahogy nem jönnek be. Lehet, hogy jók, sőt biztos, hogy jók, de akkor se.

A 14 pro-t sok évre vettem. Igen nagyot kéne gurítani az Apple-nek ahhoz, hogy 3 éven belül cseréljem. És, ahogy nézem évről évre a fejlődést, akkorát nem fognak újítani. Ez az a telefon, amire azt mondom, hogy jelenleg kompromisszumok nélkül elégedett vagyok vele, nem érzem, hogy bármiben is több vagy jobb kéne. Illetve, de: a 14 pro minden tulajdonsága 12 mini méretben... de ez már az álom kategória. :D

Icewolf || kósza ||

(#278292) Uyuarasy válasza syIex (#278263) üzenetére

Nincs mit :) Nem tudom, nem figyeltem meg, a support szerint lehet nem kapsz meg olyankor mindent:

”Külső alkalmazások esetén az értesítések csak akkor érkeznek meg, ha a párosított iPhone is csatlakozik hálózathoz.” [link]

(#278293) kinder93 válasza Giovan! (#278281) üzenetére


kinder93
aktív tag

De miért olyan fontos kikapcsolni, ha WiFi-n vagy?

(#278294) Spy89


Spy89
aktív tag

Üdv!
Tudom, unalmas kérdés lehet, de lehet-e valahogy 30sec-nél hosszabb csengőhangot beállítani?

Jön még boardosra lavina! :D

(#278295) kisdobos0111 válasza Fritz Teufel (#278201) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Köszönöm, de képzeld már kétszer próbáltam paypal-al megvenni és nem megy végbe a fizetés fázis.

(#278296) Giovan! válasza kinder93 (#278293) üzenetére


Giovan!
addikt

Nekem akkukímélés miatt lenne fontos.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#278297) BeastMode válasza Giovan! (#278296) üzenetére


BeastMode
őstag

Semmit se fogsz vele spórolni.

(#278298) Noxy válasza Giovan! (#278260) üzenetére


Noxy
veterán

iPhone 3G óta ez automatikusan működik. Ha meg mégsem, akkor legtöbbször a wi-fi router az oka.
Tök felesleges automatizálni.
W-Fi , BT kapcsolatok ha egyszer már be voltak állítva, ezután automatikusan csatlakoznak.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#278299) Face8814 válasza Just486 (#278288) üzenetére


Face8814
őstag

Köszönöm :R

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#278300) Giovan! válasza Noxy (#278298) üzenetére


Giovan!
addikt

Mármint mi működik automatikusan?

Nekem szignifikánsan csökkenteni szokta az akku élettartamát (vagyis hogy meddig bírja szuflával a teló) ha a wifire csatlakozás után is bekapcsolva marad a mobilnet, ez igaz volt az összes általam használt mobilra androidtól Windows Phone-ig. De mindegy, akkor kikapcsolom manuálisan ezentúl.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.