Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#278201) Fritz Teufel válasza kisdobos0111 (#278199) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

HaloLock™ 3-in-1 Wireless Charger with CryoBoost™
Coupon: BLACK25

ár: 17,998 Ft és ingyenes szállítás ( min. egy héttel számolj szállítási időt)

A CryoBoost nyáron jól jön majd, nem engedi felmelegedni a telefont. Az akksinak is jót tesz és a töltési sebességnek is.

Enjoy! :)

halolock25 kupon (-25%) is működik egyéb HaloLock™ holmira.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#278202) baal-amiga válasza szabonagyur (#278190) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Repülőbe tettem a telót, wifit bekapcsoltam és egyből felment mindkét sim a hálózatra wifin. 🙂

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#278203) Thorgador válasza mpv (#278153) üzenetére


Thorgador
újonc

Határozottan egyetértek a Spigen Ultra Hybrid alternatívával. Van egy fekete kerettel - egy fekete telefonhoz nagyon jól illeszkedik. És természetesen hosszú ideig vásárol Spigen eseteket, tisztességesen készülnek

Hakuna Matata

(#278204) Fritz Teufel válasza Thorgador (#278203) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

"És természetesen hosszú ideig vásárol Spigen eseteket, tisztességesen készülnek" Googli fordítóval készült? Mit jelent ez a mondat? :D

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#278205) INGJOKE válasza Sys85 (#278191) üzenetére


INGJOKE
veterán

Majd ha lesz időm én is rádugom a gépre és megnézem mi a helyzet, most múlt egy éves novemberben. Mióta a céges simet beletettem azért jobban merül, meg sokszor erről osztok meg netet a navitelefonnak. :D

(#278206) INGJOKE válasza Fritz Teufel (#278201) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ez nem tűnik rossz cuccnak és még a jabra fülesem is tudná tölteni... :D
Csak így is annyira zsúfolt a lakás, hogy nem tudom ezt hova tudnám tenni még.

(#278207) -secret- válasza Fritz Teufel (#278201) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Erre rátapad a telefon? Vagy olyan tok kell hozzá?

(#278208) Joachim21


Joachim21
senior tag

Az a cryoboost nevezetű ventillátor nem lesz rém hangos ahogy porosodik/kopik a belseje?

[ Szerkesztve ]

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#278209) bbendre válasza Viper26 (#277692) üzenetére


bbendre
őstag

Látsz egy csomó másik streaming playform tartalmat is pl Disney+ . Azokért kell fizetni

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#278210) markknight válasza Viper26 (#277692) üzenetére


markknight
veterán

De, a langyi Apple sorozatok azok :D

(#278211) icecave válasza Joachim21 (#278208) üzenetére


icecave
Topikgazda

Alapból is "rém hangos" ha az éjjeliszekrényen van melletted, legalábbis pont elég,hogy ne tudjak tőle aludni. Szerencsére kikapcsolható, igaz, akkor alacsonyabb wattal tölt, de optimalizáltan éjjel még jó is számomra, hogy lassabb.

Ha majd nyáron meleg lesz, max. távolabb töltöm a fejemtől.

(#278212) szekra válasza icecave (#278211) üzenetére


szekra
őstag

Meg amúgy sem túl egészséges ha fejed mellett tölt a telefon úgy tudom.

(#278213) icecave válasza szekra (#278212) üzenetére


icecave
Topikgazda

Annyira azért nincs közel, fél+ méterre kb.

(#278214) Fritz Teufel válasza Joachim21 (#278208) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Nem vészes, ha nem a füled mellett az éjjeli szekrényen tartod. Egyébként is csak akkor van értelme, ha nyári melegek vannak.

-secret-: teljesen MagSafe kompatibilis, úgy kell lefeszíteni róla :D A töltés is úgy megy.
Az óratartó viszont úgy működik, hogy a gyári MagSafe töltőt kell belefűzni. A töltőpad minden MagSafe vagy Qi holmit tölt.

icecave beelőzött :D

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#278215) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

A 3u Tools-ban a teló alap könyvtárában lévő download mappába tettem át dokumentumokat és a teló van sehol.nem találom!!!!
Van a gyári fájlok mappák és a File Master mappák, egyikben sincs!!!!
Nem értem, hogy hol keressem!!!!

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#278216) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Kint van a public béta 4. (16.2) :)

(#278217) Rage47 válasza INGJOKE (#278216) üzenetére


Rage47
veterán

:R

(#278218) Viper26


Viper26
nagyúr

A balesetérzékelés itthon is működik? Vagy csak USA?

iPhone 14 | FR955

(#278219) Noxy válasza Mo Bill (#278215) üzenetére


Noxy
veterán

Milyen fájlokat másoltál be?

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#278220) Fritz Teufel válasza Viper26 (#278218) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Úgy tudom csak a jenkiknél, szóval továbbra is figyeld az utat :)

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#278221) Imi1981 válasza Sys85 (#278197) üzenetére


Imi1981
veterán

Én AliExpressről rendeltem (ha jól emlékszem 600 Ft volt ) ingyenesen szállítással és addig vigyáztam rá mert bizony szeret leesni . Akkor még egy hónap alatt érkezett meg de mostanában nem tudom hogy megy ez . De elég jó minőségű amúgy .

Amúgy vigyázni kell a távirányítóra nehogy nedvesség érje gombjait mert hamar elkezd az irányító gombok ragadni (szerintem kislányom teájából kapott kicsit de nem tudom biztosan ). Most azon gondolkodom mi legyen vegyek e új távirányítót ami nagyon drága vagy idővel megjavul (bejáratódik ). Sajnálom mert amúgy tök minőségi darab de megtörtént úgyhogy nem tudok mit tenni .

Ami biztos ,hogy sokkal elégedettebb leszel mint a régi olcsóbb androidos boxal ! Nekem van NVIDIA SHIELD (cső verzió )is ami azért az egyik legjobb androidos tv box de nekem annál is jobban tetszik ! Nem azt mondom ,hogy mindenben jobb de összességében jobb .

[ Szerkesztve ]

(#278222) Viper26 válasza Fritz Teufel (#278220) üzenetére


Viper26
nagyúr

Azt szoktam azért. :D

iPhone 14 | FR955

(#278223) -Skylake- válasza Imi1981 (#278221) üzenetére


-Skylake-
addikt

"Nem azt mondom ,hogy mindenben jobb de összességében jobb "

ez minden apple termekre igaz, konkretan az a selling point. reszenkent vizsgalva altalaban van jobb, nagyobb, gyorsabb, szebb, csak az osszekepet keptelenek masok ilyen minosegben legyartani. ugyhogy ez netto boritekolhato, hogy osszesegeben egy apple tv biztos, hogy minden letezo android boxnal jobb. lehet, hogy neked pont olyan funkcio kell amit nem tud, akkor vegyel mast , de osszesegeben, mint TERMEK nem epdig mint "egy adott funkcio" az apple minden mas gyarto felett all. ezt nem lehet elvenni toluk, kar ezzel probalkozni. ezert konnyu elindulni a lejotn, hogy jajj csak veszek egy iphonet mert jo. de kell fules akkor mar legyen airpod mert adja magat, megveszed, az is van annyira jo, hogy ne nagyon koss bele. akkormar fer majd egy AW , aztan egy ipad , aztan azon kapod magad, hogy meg a mosogep is apple otthon. ez nem azert van mert valaki birka, vagy sok a folos penze, hanem mert aki egyszer megtapasztalja egy ilyen termek OSSZKEPET, a designt, minoseget, szolgaltatasokat, az utana ezt nagyon szeretne mas termekeknel is tapasztalni. es sajnos nem sajnos az van, hogy ezt mas gyartok nem nagyon tudjak szallitani... en gyulolom, hogy az mbp-m fembol van, kegyetlen rossz valasztas alubol epiteni notebookot, de ha azt mondanad valasszak egy kovetkezo gepet, meg a vegere se ernel a mondatnak mar mondanam, hogy mbp, gondolkdoas nelkul. mert van lenovo ami jobb anyag, van asus ami gyorsabb kijelzo, van barmi ami jobb VGA, tobb ram , inserthereakarmi, de jobb LAPTOP az nincsen. es hajlando vagyok elviselni, hogy fem, hajlando vagyok elviselni (es ezt nehezebb elviselnem) azt a hányadék undorito fényes kijelzőt (egy komoly gep matt, pont.) , mert ha hatrebb lepek es mint kesz termek vizsgalom, akkor van MBP meg van a "tobbi szar". sajnos ez van, en szeretnem a legjobban, ha lenne igazi versenytarsa egy MBP-nek. csak objektiv teny, hogy nincsen.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#278224) dvdbackuper válasza -Skylake- (#278223) üzenetére


dvdbackuper
őstag

az apple minden mas gyarto felett all

ezert mit fogsz kapni XD

(#278225) -Skylake- válasza dvdbackuper (#278224) üzenetére


-Skylake-
addikt

"de osszesegeben, mint TERMEK nem epdig mint "egy adott funkcio" az apple minden mas gyarto felett all."
:U :U :U

igy probalj meg idezni. mert igy mast jelent...

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#278226) Mo Bill válasza Noxy (#278219) üzenetére


Mo Bill
aktív tag


Ez a telefon alap könyvtára.
A pc-ről a downloads mappába tettem cuccokat és a telót nem találom!!!

Milyen zene, vagy média lejátszót érdemes használni???

[ Szerkesztve ]

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#278227) Tamás34


Tamás34
senior tag

Sziasztok!

Vásárolni szeretnék egy 14 Pro max készüléket részletre, Telekomnál nincs, Yettelnél van! Függetlenül árulják Yettelnél?

Köszönöm a válaszokat előre is :R

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#278228) lugosi válasza Mo Bill (#278226) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha a fotók között szeretnéd látni a DCIM-be bemásolt fotókat, akkor azokat a Fotók alkalmazásba kell importálni. Ha zenéket szeretnél lejátszani a Zene alkalmazásban, akkor azokat a Zene alkalmazásba kell importálni.
Összefoglaló amúgy írja, hogy a tárhely kezelése és elérése itt nem úgy működik, mint androidon, tehát a fotókat, zenéket, könyveket általában nem a "telefon tárhelyén általában" kell tárolni. Van amúgy egy Fájlok app, ott meg tudod keresni ezeket is, amiket felmásoltál.

(#278229) Baca válasza Tamás34 (#278227) üzenetére


Baca
csendes tag

Igen.

(#278230) Imi1981 válasza -Skylake- (#278223) üzenetére


Imi1981
veterán

iPhone -al pont nem így vagyok . 13pro van és jó teló és igényes de az ios annyira nem jön be . Elvagyok vele de pár év múlva szerintem vissza váltok droidra . Persze ez nem 100% de most jelenleg így érzem . Lehet addig úgy megszokom ,hogy marad de nem valószínű .Apple tv viszont nagyon tetszik ! Annál nem kérdés ,hogy jobban teszik mint a droidos boxok . Bár most pont van egy kis gondom vele ,hogy a Netflix 1080p tévén sz@r minőségű 1-2 hónapja . Valamelyik frissítés (Netflix vagy Apple tv frissítés ) betett neki ! Ez most idegesít de remélhetőleg javítják .

[ Szerkesztve ]

(#278231) Malfroy válasza Tamás34 (#278227) üzenetére


Malfroy
aktív tag

az :K

(#278232) bigrob válasza Imi1981 (#278230) üzenetére


bigrob
őstag

Én pixel 6ról váltottam egy hete és nagyon nem érzem, hogy visszavágynék a droidra..
Van pár "hülyeség" amit megszoksz, adaptálódsz, de a szoftveres stabilitás miatt én vissza nem váltanék.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#278233) syIex


syIex
veterán

Hahó!

Nem tudom, hogy ide kellene írnom ezzel kapcsolatban vagy az órás topikba szóval jön mind a kettőbe.. :DDD

Szóval az lenne a kérdésem, hogy az kivitelezhető-e amit elgondoltam.
Tehát van egy iPhone amihez hozzá társítom az órát viszont nem szeretném, hogy a telefon egész nap rezegjen, ha az óra nincs netán a kezemen és az lenne a lényeg, hogy minden értesítés csak az órán jöjjön meg a telefonon ne. Ez kivitelezhető valahogy?
Másodlagosként van most nálam az iPhone azért nem akarok vele "fogalkozni" viszont az órán meg jó lenne, ha minden jönne! :U

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#278234) Gicz válasza bigrob (#278232) üzenetére


Gicz
addikt

még pixelhez képest is jobbnak érzed a stabilitást? Pedig az a referencia modell, nem?

[ Szerkesztve ]

(#278235) Uyuarasy válasza syIex (#278233) üzenetére

Lehet, bekapcsolod pl. a Do Not Disturb modot a telefonon, az oran meg nem (nyilvan a megosztas eszkozok kozott legyen kilove). Igy is megkapod telon az ertesiteseket, de nem fog rezegni.

[ Szerkesztve ]

(#278236) -Skylake- válasza bigrob (#278232) üzenetére


-Skylake-
addikt

bar reszben engem igazol a hszed, szeretnem megjegyezni hogy en meg mindig nem erre gondolok. ez amit te mondasz, ez egy konkret specifikus szempont, azt mondod te a sw frissites miatt nem mennel vissza es ennyi.
en arrol beszelek, hogy majd mikor megfogsz utana egy samsung s23at , akkor mit fogsz erezni ? premium lesz, jol nez ki, jo meret, kurvajo spec , minden zseni. egy dolgot kiveve : hogy az nem az iphone. ezt fogod erezni, hogy nem fogod azt a "komplettséget" latni ami az iphoneba van. en errol beszelek, nekem ez peldaul abszolut mertekben igy van.
ranezek egy apple termekre es erzek rajta "valamit" , amit olyan termekeken ami nem apple nem erzek. nem erzem azt a hogyismondjam, talan az a legjobb szo, hogy nem erzem rajta azt a fajta extrem atgondoltsagot, azt a gyak vegtelenul preciz "minden az utolso porszemig meg van tervezve" erzest. meg a dobozra nyomtatott szoveg betutipusa/merete/elhelyezése/szine , gyak mindene azt sugarozza, hogy itt ez nem csak ide lett firkalva, ez ide ki lett talalva. ezt egyszeruen rendkivul keves termek adja, fooooooleg rendkivul keves konzumer elektronikai termek. nekem ez az ami megfog ennel a gyartonal, hogy ha beallitasz egy "minosegi" szintet, azt nem "darabjaiban" hozza , hanem azt konkretan minden darabja hozza. meg a dobozra irt szoveg formazasa is.

szoval en itt nem a termekeiket szopom fel, abba ezer ponton tudnek belekotni. en a minoseguket szopom fel, mert ebben az ertelemben egyertelmuen ez a ceg az informatikai ipar teteje. masban lehet, hogy nem, de ebben biztosan.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#278237) laci06


laci06
senior tag

Sziasztok!

iPhone SE-ről (Apple iPhone SE (2020) 128GB)-ről váltana asszonykám. Nem szeretne nagyobb telefont, mint ez, melyik iPhone lehetne egy normális előrelépés anélkül, hogy méretben nagyot ugranánk?

Lehet itt rossz helyen járok ezzel a kérdéssel.. :(

[ Szerkesztve ]

(#278238) INGJOKE válasza laci06 (#278237) üzenetére


INGJOKE
veterán

Új se a legolcsóbb. Aztán ha van még 12 Mini, a legjobb amit választhat a 13 Mini. :)

(#278239) akosxyz válasza laci06 (#278237) üzenetére


akosxyz
senior tag

I12-, vagy i13 mini talán. Ha esetleg a fizikai gomb fontos lenne, akkor van új SE.

Megelőztek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#278240) Pyttawrx válasza laci06 (#278237) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Szerintem akkor a 13 mini.

(#278241) Rage47 válasza -Skylake- (#278236) üzenetére


Rage47
veterán

ehhez az is kell, hogy valaki érzékeny legyen az ilyen dolgokra
valaki nem érez különbséget a samsung vagy egy iphone rezgőmotorja között sem, holott azért teljesen más

(#278242) Fritz Teufel válasza laci06 (#278237) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Szerintem:
Compare iPhone SE 2020 & iPhone 13 mini - ez inkább kisebb
A 13 nagyobb lenne és drágább is.
Csak olyant néztem ami újonnan kapható tudomásom szerint.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#278243) Sys85 válasza laci06 (#278237) üzenetére


Sys85
veterán

Bár a 13 Mini fizikailag kisebb,de a kijelző nagyobb.Mind képátlóban,mind területben.
i13 Mini 5,4” és 71,9cm2
SE 4,7” és 60,9cm2
Így kompaktabb méretben nagyobb a hasznos felület (kijelző),plusz az akkuja is jobban bírja (plusz UW kamera,plusz sensorshift képstabi,plusz faceid,plusz magsafe,plusz 5G,oled kijelző)
De sajnos nem olcsó.
Ha ez sok árban akkor az SE 3,de így max belül lenne változás amit meg nem hiszem hogy nagyon észrevenne.
13/13P lenne a legjobb választás de az nagyobb,bár szerintem nem vészesen,simán szokható.
Az a legbiztosabb ha boltban megnézitek a simát és a minit is,megtapizza és eldönti.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#278244) bigrob válasza Gicz (#278234) üzenetére


bigrob
őstag

Ugye hazánkban nem támogatott készülék.
Februárban vásároltam, bő fél évig szenvedtem térerő, hívás szakadás és ki nem csörgési problémákkal, amit a béta vonal javított ideiglenesen, majd a stabil 13-mal megjavult. (Telekom vonalon)
De azért voltak anomáliák, random app lefagyások, illetve dolgok amiket nem értettem pl.: ha bekapcsolom a zseblámpát majd lezárt képernyőnél kikapcsolom miért old fel?
Miért nincs arcfelismerés? Szeretném én elődönteni, hogy vállalom-e a kockázatot a nem túl pontos ujjlenyomat érzékelő mellett... (Android 13-al ez is 10/9 feloldott már ugyan)

Szerettem, mert droid fronton szerintem a legszebb képeket csinálta, de én csalódtam a Pixel Experienceben.. :U

Szuterén helyiségben dolgozom, térerő nem épp a legacélosabb, a Pixel emiatt merült mint az állat, ugyanolyan felhasználás mellett több mint 2 napot kibír a 14 pro max. 7 óra kijelző idővel szoktam feltenni 20% körül.
Sokkal gördülékenyebb, "smoothabb" az ios mint a droid, sokkal jobb rajta pötyögni is. :)

Más: A pixel watchban pl. nem megy alapból az EKG állítólag jogi okok miatt, de kimész Ausztriába megjelen az app és utána tudod használni...
Nem vettem végül, de ez volt az utolsó szög a Pixel Experience koporsójában. Igaz az óra ára bőven becsúszott a telefonba, de majd jövőre veszek egy AW-t és használom, nem mókolom, hogy működjön amit amúgy tud..

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#278245) bbendre válasza Gicz (#278234) üzenetére


bbendre
őstag

Én 6 év Pixelezés után váltottam. Hiányzik a kamera, a now playing és egy két funkció. De a Pixel sok tekintetben rémálom volt. A Pixel 6 pedig végleg elvette a kedvem az Android-tol

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#278246) Peat76


Peat76
őstag

Rendeltem egy ilyet az Emag-tól, de kisebbet küldtek, talán Pro! [

Használ valaki ilyet vagy hasonlót?, nem szeretném mint az XS Max-nál hogy a keret kopjon, karcolódjon...

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#278247) bbendre válasza Peat76 (#278246) üzenetére


bbendre
őstag

Én angliából rendeltem extreme skins de nagyon rossz hiába M3 fólia papiron. Rajta van de amikor a tokot rárakom nyúlik meg minden baja van

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#278248) Peat76 válasza bbendre (#278247) üzenetére


Peat76
őstag

Akkor ezek nem a legjobb megoldások... :( :(
Milyen telefonra próbáltad felrakni? Vagyis raktad fel..?
Van egyáltalán ilyen hát és oldalfólia Skinek-ből használható?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#278249) laci06


laci06
senior tag

Köszönöm a sok választ!

Ha jól látom, akkor a 13 és a 13 mini hardveresen ugyanaz (kamera, chip stb.), kivéve persze a kijelzőt és akkut, csak más méret? Vagyis tényleg csak "mini" és nem pedig "butított" is? Van amúgy olyan ami a kettő között van méretben? Szerintem kicsit nőhetünk, de a 13 már talán picit sok lenne neki.

(#278250) bbendre válasza Peat76 (#278248) üzenetére


bbendre
őstag

13 Pro Max Silver-re raktam fel. Rendeltem ketto szines foliat. Sok foliat raktam fel, de ez nyult mint a teszta sajnos. Most is az oldala meg van nyulva. Az oldalfalak reszei egymasra lognak. Persze vedi a telefont, de nem tul szep. Igaz nem is nagyon latszik. De tudom, hogy a keret nem serul. Amikor felraktam a tokot hatlap gyurodott es megnyult. Pedig megvartam, hogy rendesen feltapadjon. Milyen telefonra raknad fel?

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.